Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nálam a Vegas volt a wishlist tetején és a Pats az alján. De igazából tök mindegy. Nagyon új lesz ennek a csapatnak a PO. Meglátjuk ez hogy hat ránk. Bárki ellen megéghetünk nagyon csúnyán, de ha a maximumot hozzuk, akkor bárkit verhetünk is. Annak persze kicsi az esélye, hogy most jön 4 maxos meccs, de ez már úgyis csak jutalomjáték ebben a szezonban. Fasza minden.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Raiders, Titans, Chiefs, SB. Csináljuk!
nasheem
Bárki verhető most az AFC-ben, a jó PIT védelem is elkaphatja a Chiefst. Jobban örültem volna a Patsnek, mint egy herogyőzelem utáni Raiders-nek, de hát ez van, ezt kell megoldani.
Oda a Chargers elleni hazai AFC döntő tervem😭
Szipeter
Én meg pont nem örültem volna Palpatine-nak. Taylort úgy túlkócsolta volna, mint a xart.
Veszélyes a Raiders is, de talán sokat kivett belőlük az elmúlt pár hét mentálisan.
Egyébként meg nem tudom eleget hangsúlyozni, hogy ez a PO nekünk is ajándék.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Ígértem hogy ha mi nem jutunk be akkor csoportból bejutónak fogok szurkolni a PO-ban.
Így 1 hetet várnotok kell rám 😊
bcsarli
Bármennyire is fáj ezt leírnom, Én tőletek félek a legjobban!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
Raiders, Titans, Chiefs, SB. Csináljuk!
nasheem
Bárki verhető most az AFC-ben, a jó PIT védelem is elkaphatja a Chiefst. Jobban örültem volna a Patsnek, mint egy herogyőzelem utáni Raiders-nek, de hát ez van, ezt kell megoldani.
Oda a Chargers elleni hazai AFC döntő tervem😭
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Raiders, Titans, Chiefs, SB. Csináljuk!

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ígértem hogy ha mi nem jutunk be akkor csoportból bejutónak fogok szurkolni a PO-ban.
Így 1 hetet várnotok kell rám 😊

több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Nyernünk kellene ma valahogy, és akkor lenne esélyünk több hazai PO meccsre. Herbert és a Chargers szerintem meglepheti a Chiefst, (ahogy tegnap játszottak simán), ez pedig elhozhatja nekünk a végig hazait😁. Colts, Bills, Chargers ---> SB Jeeeee🥳
Szipeter
Azért ez se néz ki egy majálisnak! 😰

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
Nyernünk kellene ma valahogy, és akkor lenne esélyünk több hazai PO meccsre. Herbert és a Chargers szerintem meglepheti a Chiefst, (ahogy tegnap játszottak simán), ez pedig elhozhatja nekünk a végig hazait😁. Colts, Bills, Chargers ---> SB Jeeeee🥳
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az a durva, hogy megszokásból én már nézegetem 😊
nasheem
😂😂😂
És van jó OL? 🤞🤞🤞
SirPub
Akad 😊
Tyler Linderbaum (C) nem lesz már bent de oh ha ő is idejönne Burrow és Chase után átállok! 😀
A többi inkább T, de alapvetően Riley Reiff is upgradelhető lenne, de a nagyobb baj inkább a center és a RG poszton van.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az a durva, hogy megszokásból én már nézegetem 😊
nasheem
Mindegy mi csak OL legyen! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Az a durva, hogy megszokásból én már nézegetem 😊
nasheem
😂😂😂
És van jó OL? 🤞🤞🤞

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az a durva, hogy megszokásból én már nézegetem 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Azért na. Január 7-én még nem a prospecteket nézegetjük, ez a lényeg! 😁

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Elfogadom, es lehet, hogy nektek van igazatok. En pihentetnem (de hat ez ugye mar valoban meddo kerdes)

Na de nezzunk elore! En igazabol csak Burrowt pihentettem volna, de ugy tunik, nem bizzak a veletlenre

Nem lesz tobbek kozott Ogunjobi (covid…) Uzomah, DJ Reader, McPherson, és Hubbard sem.
Miknar
Én nem pihentettem volna senkit, de így, hogy a fél csapat Covidos teljesen felesleges játszani Burrowt.
Szerintem sokakat a pihenőhét lélektanilag zökkent ki, de így más a helyzet.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 499
Elfogadom, es lehet, hogy nektek van igazatok. En pihentetnem (de hat ez ugye mar valoban meddo kerdes)

Na de nezzunk elore! En igazabol csak Burrowt pihentettem volna, de ugy tunik, nem bizzak a veletlenre

Nem lesz tobbek kozott Ogunjobi (covid…) Uzomah, DJ Reader, McPherson, és Hubbard sem.
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Fene se tudja, ki így ki úgy reagál a kihagyásra. Ha Burrow úgy érzi, akkor pihenjen. Bár gyanítom segítettek neki úgy érezni. 😃
A PO megvan, ezt csak a legnedvesebb álmainkban gondoltuk szeptemberben. Innen minden ajándék, teher sincs annyi, mint a Ravensen volt két éve. Ha nyerünk egyet (többet), szuper. Ha nem, akkor is jó tapasztalat lesz ennek az alapjában véve fiatal csapatnak.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
gedam 5 702
Ritka pillanat, hogy ennyire nem értek egyet a saját csapatom többi szurkolóival itt a fórumon, de ez is eljött 😊

Az elmúlt 2 szezonban 80 sacket szereztek Burrow-n, ami a legtöbb a ligában. Ezt a "csodás" teljesítményt az "A" falunk tette le az asztalra, mindemellett egy nagyon komoly sérülést is sikerült Burrownak benyelnie.

Ehhez képest itt majd' mindenki azon a véleményen van, hogy egy tét nélküli meccsen igenis játszania kellene Burrownak a "B" fal mögött, a liga egyik, ha nem a legjobb pass rushere ellen!!
És az okok? Büszkeségből hogy visszavágjunk a Brownsnak, az első meccs miatt? Magasból leszarom.

Hogy lendületben van most a csapat, és ne essen ki ebből? Ok, ez érthető érv. Egy bármilyen téttel bíró meccsen el is fogadnám, egyet is értenék.
De ezen??? Ti tényleg nem rettegtek, mikor látjátok Burrowt a földön, csak én vagyok ilyen beszari?

Inkább essünk ki a lendületből és essünk ki az első körben a playoffon, minthogy Burrow egy Luck karriert fusson be. Össze-vissza van verve a fal mögött, oké, ez nem csak a fal hibája, főleg az első évében Ő is sok sacket benyelt még rookie hibák miatt, ahogyan kimozgott a zsebből, sokszor "vonzotta" a sacket. De a számok itt túlságosan rémisztőek. 80 sack... és egy tét nélküli meccsen játszatni a legjobb játékost, akire a következő 10-15 évünket szeretnénk alapozni.
Miknar
ez a most ligája. most van egyben minden nálatok, a vetélytársak közül meg sokan darabokban vagy identitáskeresőben még, egy lépéssel mögöttetek. 2019-ben mi is úgy gondoltuk, hogy pihihét kell és azóta a közelében nem voltunk annak a teljesítménynek. kár-kár s szólt a holló sohamááár.
több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
Ne is mond. Az első szezonom volt. Gyűlöltem. Soha ne jöjjön még egy olyan.
nasheem
pedig Palmer is top5 lehetett volna, sőt...

ezért is mondtam még a szezon elején, hogy minden attól függ Burrow hogyan fog visszajönni a sérüléséből... győztes alkat, na! 😉
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ne is mond. Az első szezonom volt. Gyűlöltem. Soha ne jöjjön még egy olyan.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A kérdés eldőlt, így, hogy Burrow nem játszik, innentől a kérdés már csak meddő vita.
A probléma ugyanakkor az, hogy ez a sport sajnos folyamatos sérülésveszéllyel jár, és soha nem lehet tudni kivel mi fog történni. A Browns ellen a padon nem érheti baj, de a PO-ban vagy jövőre, vagy utána bármikor jöhet egy újabb Kimo Von Oelhoffen 😕 (Rettenetes volt annak idején azt a jelenetet látni, és azt a meccset elveszteni.)
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 499
Ritka pillanat, hogy ennyire nem értek egyet a saját csapatom többi szurkolóival itt a fórumon, de ez is eljött 😊

Az elmúlt 2 szezonban 80 sacket szereztek Burrow-n, ami a legtöbb a ligában. Ezt a "csodás" teljesítményt az "A" falunk tette le az asztalra, mindemellett egy nagyon komoly sérülést is sikerült Burrownak benyelnie.

Ehhez képest itt majd' mindenki azon a véleményen van, hogy egy tét nélküli meccsen igenis játszania kellene Burrownak a "B" fal mögött, a liga egyik, ha nem a legjobb pass rushere ellen!!
És az okok? Büszkeségből hogy visszavágjunk a Brownsnak, az első meccs miatt? Magasból leszarom.

Hogy lendületben van most a csapat, és ne essen ki ebből? Ok, ez érthető érv. Egy bármilyen téttel bíró meccsen el is fogadnám, egyet is értenék.
De ezen??? Ti tényleg nem rettegtek, mikor látjátok Burrowt a földön, csak én vagyok ilyen beszari?

Inkább essünk ki a lendületből és essünk ki az első körben a playoffon, minthogy Burrow egy Luck karriert fusson be. Össze-vissza van verve a fal mögött, oké, ez nem csak a fal hibája, főleg az első évében Ő is sok sacket benyelt még rookie hibák miatt, ahogyan kimozgott a zsebből, sokszor "vonzotta" a sacket. De a számok itt túlságosan rémisztőek. 80 sack... és egy tét nélküli meccsen játszatni a legjobb játékost, akire a következő 10-15 évünket szeretnénk alapozni.

Szerkesztette: Miknar
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 532
Nemtom Burrow vére mennyire mennyire bírná el, de talán lehetne köztes megoldás is, azaz játszon, de fussuk szét őket. Olyan quick pass playeket hívni, ahol minimalizálva van a sack esélye, és a futást erőltetni, ott még Kármánnak is van haszna.
megyerikrisz
QB Joe Burrow tells reporters that he will not play Sunday to rest up for the playoffs. Expect several key Cincy players to be in similar situations.
Klaci79
így van.

Taylor közben azt nyilatkozta, hogy megyünk az 5:1-ért ....
nhm
Azt lehet cserékkel is, mert olyan mély a keretünk, hogy csak na. 💪 A Covidot pörgessük le minél előbb, PO-ra kell a fertőzésen átesett extra védettség.
több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
Nemtom Burrow vére mennyire mennyire bírná el, de talán lehetne köztes megoldás is, azaz játszon, de fussuk szét őket. Olyan quick pass playeket hívni, ahol minimalizálva van a sack esélye, és a futást erőltetni, ott még Kármánnak is van haszna.
megyerikrisz
QB Joe Burrow tells reporters that he will not play Sunday to rest up for the playoffs. Expect several key Cincy players to be in similar situations.
Klaci79
így van.

Taylor közben azt nyilatkozta, hogy megyünk az 5:1-ért ....
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
A Bengals lesz a csapatom a Playoffban, remélem sokáig jutnak, de igazából az NFC élcsapatai ellen szurkolok. Úgy gondolom a KC a team to beat az AFC-ben, az NFC-ben meg a Packers az a csapat, aki valószínű bejut a döntőbe.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nemtom Burrow vére mennyire mennyire bírná el, de talán lehetne köztes megoldás is, azaz játszon, de fussuk szét őket. Olyan quick pass playeket hívni, ahol minimalizálva van a sack esélye, és a futást erőltetni, ott még Kármánnak is van haszna.
megyerikrisz
QB Joe Burrow tells reporters that he will not play Sunday to rest up for the playoffs. Expect several key Cincy players to be in similar situations.