Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem láttam a meccset de itt az írjátok, hogy szar az O-fal. Ennek ellenére 61 !! paszkisérlete volt egy újonc irányítónak a második meccsén?
gordon
Aha, majdnem rookie rekord lett! Chris Weinke-63
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Burrow személyében egy kincset draftoltatok!
Nagyon helyén van az esze és a tudása!
Sajna a győzelem nem lett meg, mivel a #D egyszerűen átrohantak! Remélem az Eagles ellen meglesz! 😊
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem láttam a meccset de itt az írjátok, hogy szar az O-fal. Ennek ellenére 61 !! paszkisérlete volt egy újonc irányítónak a második meccsén?
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A játékvezetők felfogása kapcsán az első hét után volt egy cikk, hogy gyakorlatilag nem fújtak holdingot -
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0830%2Fr590956_1296x729_16-9.jpg
NFL Week 1 holding penalties down 78 percent
Offensive holding penalties in the NFL plummeted to their lowest Week 1 total in at least 20 seasons, an unexpected drop that was noticeable throughout the league's first weekend of games.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Jó meccs volt, Burrow veszélyes lesz, de kéne elé egy fal... Plusz ha AJ-t kiveszik, nincs egy stabil célpont, Uzomah mint első számú TE kicsit erős. Sok a lyuk, ez egy 3 éves project, csak legyen türelem, nem úgy mint nálunk szokott lenni.
Joey Tribbiani
A falban egyetértünk. A célpontokban nagyon nem. Greent most könnyen semlegesítették, de bízom benne, hogy csak a két év kihagyás miatti rozsdát kell lekoptatni, nem öregedett meg ennyire. Viszont mellette ott van Boyd, a frissen draftot Higgins, Mixont talán most vontuk be legjobban a passzjátékba, Thomas camp bodyból lépett elő korrekt elkapóvá, és akkor még mindig jöhet villanás Rosstól (tőle stabil szereplést már nem várok, de néha azért mutathat valamit). Emellett Uzsonna és Sample sem rossz elkapó ám, csak nem olyan szexi pickek liga szerte, mint egy két jobb nevű, de durván túlértékelt kollégájuk. Szóval én ezektől egyaltan nem tartanék, viszont az marhára nem egészséges, hogy 60 feletti passzkísérlet kell egy újonctól a második meccsén. Hart zsákutca, ki kell próbálni Adenijit, rosszabb nem lehet.

Sajnos bebizonyosodott, hogy jelenleg mi vagyunk a leggyengébbek a csoportban is, de bőven van amire lehet támaszkodni, én egy jó drafttal és hasonló FA - tevékenységgel jövőre nem tartok kizártnak egy WC-helyet.

A meccsről: O oldalon a szokásos, Burrow, elkapók, futók jók, fal szar. Pont.
D itt viszont érdekes a helyzet. A futással nem tudunk mit kezdeni, pedig ezt nem lehet atkins és daniels hiányára fogni. Passrush nincs. Dunlap keresi magát, Hubbard szintén, Lawson mintha pályán se lenne. Bynes és Bates amekkora király volt az első meccsen, most annyira világtalan. Vagy a szögválasztás volt rossz, vagy 9 yardon keresztül taperolták a futót, mire sikerült levinni. Ilyet egyszerűen nem csinalhatunk, ha akarunk valamit.

És még ott voltak a bírók is. 😁Nem véltem felfedezni részrehajlást, de hihetetlen hogy mennyire szembemennek a tavalyi fővonallal. Greennél egy ordas nagy DPI-t szartak le a célzónában, Bates duplára nyújtotta OBJ mezét, elmaradt egy raklapnyi holding... érdekes felfogásban vezették.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Ami pozitívum az Burrow játéka. Egy potens QB-nak néz ki, akire régóta vártunk. Kár, hogy nincs OL és a D-ben is komoly lyukak vannak.

Éjszaka a Los mind a két oldalán gyenge volt a csapat. Az OL persze nem volt annyira meglepő, többre nem számítottam. Ahogy eddig is lehetett tudni, a fal jobb oldalát meg kell erősíteni, mert ez így nem működik.
A D első heti teljesítménye és a Browns O gyengélkedése után viszont fájó volt, hogy érdemben semmit nem tettek hozzá a meccshez. (A goal line-os stop jó volt, de utána jött a fumble és a TD, az int meg már garbage timeban sikerült). Atkins és Daniels ha visszatér, az talán segít, de az LB sor nagy kérdőjel számomra.

Ami tetszett, hogy a gyengécske TE állomány is csinált jó dolgokat, AJ játéka viszont megint csak a csalódás kategória. Nem tudom, hogy ez csak a másfél év kihagyás, vagy lefőtt neki a kávé.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Jó meccs volt, Burrow veszélyes lesz, de kéne elé egy fal... Plusz ha AJ-t kiveszik, nincs egy stabil célpont, Uzomah mint első számú TE kicsit erős. Sok a lyuk, ez egy 3 éves project, csak legyen türelem, nem úgy mint nálunk szokott lenni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ahogy várható volt, DT és S posztra (Freedom Akinvalami és Trayvon Henderson) jön a mai meccsre a két plusz a PS-ből.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Bullockról bővebben itt:
 www.cincyjungle.com/2020/9/14/21436663/randy-bullock-injury-bengals-news-browns-kicker-nfl


Sajnos úgy néz ki, hogy Geno megint out, Daniels pedig csatlakozik hozzá. Vékony lesz a falunk közepe. Nyomás onnan nem nagyon lesz alapfelállásnál.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
A hazudós balfasz Bullock
megyerikrisz
Miről maradtam le?
Mikey
Összekeverte a meccs utáni interjúban, hogy melyik lába sérült meg. Aztán megmutatták neki hogy a másikat fogta és a másikra sántított. A csapat próbálja menteni a menthetőt, az első injury reportban úgy tüntették fel hogy mindkét lába sérült, de azért na 😁
megyerikrisz
😂😂😂
Kóborfájdalom.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A hazudós balfasz Bullock
megyerikrisz
Miről maradtam le?
Mikey
Összekeverte a meccs utáni interjúban, hogy melyik lába sérült meg. Aztán megmutatták neki hogy a másikat fogta és a másikra sántított. A csapat próbálja menteni a menthetőt, az első injury reportban úgy tüntették fel hogy mindkét lába sérült, de azért na 😁

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
A hazudós balfasz Bullock
megyerikrisz
Miről maradtam le?
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Bullock kinézete gáz. Már csak ezért is jó lenne lecserélni. Gnóm. Nem érdekel hogy rúg Szeibert Tojás druszája. Felőlem jöhet. De ha csak 10% tudást örökölt a nagy elődtől, hatalmas király kicker lesz.
nasheem
Egyforma magasak, csak Seibert súlya magasabb. 🤔

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Bullock kinézete gáz. Már csak ezért is jó lenne lecserélni. Gnóm. Nem érdekel hogy rúg Szeibert Tojás druszája. Felőlem jöhet. De ha csak 10% tudást örökölt a nagy elődtől, hatalmas király kicker lesz.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A hazudós balfasz Bullock mellé claimeltük a balfasz Seibertet. Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. 😁

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Nézegetem Burrow pass chartját. Vak oldalra 5/6-tal passzolt, meg persze ott van az a randa INT "bónuszként". Annak ellenére át tudta nézni a teljes pályát, hogy szerintem átlag 2-2,2mp-ig sem tartott a fal. Ez baromi jó jel. A mérleg másik serpenyőjében a 0/5 deep van, főleg hogy azokkal mind potenciálisan meccset nyerhettünk volna.
A leghosszabb sikeres passza így (YAC nélkül) 15 yard és csak 4szer passzolt 10 felett. 2.38 volt az átlagos dobásidő. Nem is olyan rossz, mint elsőre tűnt. Hihetetlen milyen bátran állt bele. Dalton ilyen passrush ellen 2mp alatt dobált volna.
nasheem
A hosszú passzok sikeressége kulcskérdés lesz, mert ha azok közül néhány bejönne, akkor sokkal könnyebb lenne a védelmeket széthúzni. Értelemszerűen akkor a futás is egyszerűbb lenne, és az RPO vagy a play action játékok is sokkal hatékonyabbak lehetnének. Végeredményben pedig még ez a tákolmány OL is sokkal jobb összképet sugározna.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nézegetem Burrow pass chartját. Vak oldalra 5/6-tal passzolt, meg persze ott van az a randa INT "bónuszként". Annak ellenére át tudta nézni a teljes pályát, hogy szerintem átlag 2-2,2mp-ig sem tartott a fal. Ez baromi jó jel. A mérleg másik serpenyőjében a 0/5 deep van, főleg hogy azokkal mind potenciálisan meccset nyerhettünk volna.
A leghosszabb sikeres passza így (YAC nélkül) 15 yard és csak 4szer passzolt 10 felett. 2.38 volt az átlagos dobásidő. Nem is olyan rossz, mint elsőre tűnt. Hihetetlen milyen bátran állt bele. Dalton ilyen passrush ellen 2mp alatt dobált volna.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Bates a két bünti ellenére a legjobb safety pff grade-del zárta az első fordulót. Nem egy prémium poszt, de azért örüljünk neki. Sok ilyet még!
nasheem
Miközben a nálunk már 4 éve is öregnek számító BigWhit 95.2-vel az egész forduló legjobb OT-je volt, Hart ÉS Williams 64es értékelést tud felmutatni. Még mindig vérzik érte a szívem....

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Bates a két bünti ellenére a legjobb safety pff grade-del zárta az első fordulót. Nem egy prémium poszt, de azért örüljünk neki. Sok ilyet még!

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ja, félre ne érts, nem akarom ekézi Burrow-t. Normál TC nélkül az is csoda, hogy így helytállt. Sőt, ha eddig volt mondjuk 20%nyi kétely benne vele kapcsolatban, az most csökkent 15-re. Fasza kis franchise qb anyag. Az pedig hogy hol a plafon, úgysem derül ki egy meccsen (de ötön sem). Messze jobb volt nézni a tegnapi játékunkat, mint bármelyik tavalyi meccsünket. Beleértve a győzelmeket is. Jó érezni, hogy van irányító a pályán. Ez Daltonnál csak egy-egy időszakban volt meg. Nehéz megmondani mi ez, de pl amikor egy gagyi INT után elindult az utolsó drive-ra, neki elhittem, hogy végigviszi. Andynek szinte sosem. 2-3 snap kivételével nem láttam rajta ijedséget. Ez fontosabb most, mint ha 2 TD-t dobott volna, de amúgy kishitű lenne és kapkodna. Hajlamos vagyok leegyszerűsíteni a dolgokat: 90%-ban előre azt a csapatot érzem győztesnek, ahol jobb a QB. Most sajnos a 10% jött be. 😊

Egyedül Taylorral van bajom, de az sem újkeletű. Egyszerűen nem látom rajta, hogy tudna építkezni. Aztán ettől úgy érzem minden szar amihez nyúl.

Mixon, AJ, Hubbard, Bates, Reader, Bynes, Pratt mind abszolút korrekt szinten focizott. Sok jó teljesítmény volt főleg a D-ben. Egyértelmű előrelépés tavalyhoz képest. És én is várom a következő meccset 😊
nasheem
Én még Taylorral is ki vagyok békülve, aztán lehet hogy csak felülök a dumának. Mindenesetre nekem bejön a sok screen és checkdown, mixonnak sokkal jobb keze van mint amit eddig mutatott, gioról meg már tudtuk. Imádom az 5 elkapós felállást, azt is toltuk bőven, Marvinnál egész pályafutása alatt nem volt ennyi. Mike Thomas meg titkos favoritom. Ne legyen sérülés, de ha az elkapóknál történne valami, miatta nem lennék kétségbe esve. Ugyanakkor a futóknál vékony a depth, ott majd valamit csinálni kéne.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ja, félre ne érts, nem akarom ekézi Burrow-t. Normál TC nélkül az is csoda, hogy így helytállt. Sőt, ha eddig volt mondjuk 20%nyi kétely benne vele kapcsolatban, az most csökkent 15-re. Fasza kis franchise qb anyag. Az pedig hogy hol a plafon, úgysem derül ki egy meccsen (de ötön sem). Messze jobb volt nézni a tegnapi játékunkat, mint bármelyik tavalyi meccsünket. Beleértve a győzelmeket is. Jó érezni, hogy van irányító a pályán. Ez Daltonnál csak egy-egy időszakban volt meg. Nehéz megmondani mi ez, de pl amikor egy gagyi INT után elindult az utolsó drive-ra, neki elhittem, hogy végigviszi. Andynek szinte sosem. 2-3 snap kivételével nem láttam rajta ijedséget. Ez fontosabb most, mint ha 2 TD-t dobott volna, de amúgy kishitű lenne és kapkodna. Hajlamos vagyok leegyszerűsíteni a dolgokat: 90%-ban előre azt a csapatot érzem győztesnek, ahol jobb a QB. Most sajnos a 10% jött be. 😊

Egyedül Taylorral van bajom, de az sem újkeletű. Egyszerűen nem látom rajta, hogy tudna építkezni. Aztán ettől úgy érzem minden szar amihez nyúl.

Mixon, AJ, Hubbard, Bates, Reader, Bynes, Pratt mind abszolút korrekt szinten focizott. Sok jó teljesítmény volt főleg a D-ben. Egyértelmű előrelépés tavalyhoz képest. És én is várom a következő meccset 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Főleg az első félidei hívásaink zavartak. Átlagosan a saját 38-ról indultunk, azaz három 1st down és már reális pontszerző távolságban is vagyunk. Na ezt sikerült egyetlen egyszer megugrani. Ha passzoltunk, akkor is csak oldalra. Persze lehet hogy az első opció mélységi volt, de kétlem. Passzkísérletenként 3,6 yardot haladtunk. Leginkább az volt a gáz, hogy mélyre nem is dobtunk.
Taylor 50%-kal passzolt, Chargers futást dominálta a védőfalunk. Egy ilyen félidőt hoztunk le 7-6os előnnyel. Már akkor érezni lehetett, hogy ára lesz.
nasheem
Ok, ezek a statok. De kérdem én, hogy és mikor kellett volna passzolni, ha a snap után fél másodperccel a nyakadban liheg bosa, ingram vagy linval joseph? Esélye nem volt Burrownak. A második félidőben vette elő Taylor az RPO-t, az egész jól működött, de Hartték Daltont (vagy hasonlóan "jó" mozgású irányítót) addigra rég megölették volna.
Úgy látom egyedul vagyok aki több pozitívumot látott, de nem baj, majd péntek hajnalban megmutatjuk hog, hogy nem mi vagyunk Ohio legszarabb csapata. 🙂

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Főleg az első félidei hívásaink zavartak. Átlagosan a saját 38-ról indultunk, azaz három 1st down és már reális pontszerző távolságban is vagyunk. Na ezt sikerült egyetlen egyszer megugrani. Ha passzoltunk, akkor is csak oldalra. Persze lehet hogy az első opció mélységi volt, de kétlem. Passzkísérletenként 3,6 yardot haladtunk. Leginkább az volt a gáz, hogy mélyre nem is dobtunk.
Taylor 50%-kal passzolt, Chargers futást dominálta a védőfalunk. Egy ilyen félidőt hoztunk le 7-6os előnnyel. Már akkor érezni lehetett, hogy ára lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Lehet bírózni, de ezt a töketlen beszari play hívást, amit Taylor művelt így bünteti a sors. Igazi Bengals meccs volt. Méltó a tradíciókhoz.
És ennél könnyebb meccsünk nem nagyon lesz.

A védelem fasza lenne, ha maradt volna ép DT.
nasheem
Azért ezzel nem feltétlen értek egyet. Nem sűrűn hívnak 50 passzos gameplant újoncra, előszezon és pre meccsek nélkül. Volt sok rookie mistake, de szerintem sokkal több volt a bíztató jel. A Daltonhoz szokott szemnek élmény volt a zseben belüli mozgás, hogy látszik rajta nincs beszarva. Külön felüdülés volt az LB-sor, szépen berotálta harmadik downokra Wilsont és ADG-t. Bynestól semmit nem vártam, ehhez képest jól mozgott. Jonah Williams nem volt jó, de van benne lehetőség, Bosa ellen tolni az első NFL-meccsedet nem túl fasza dolog. A meccs az OL-en ment el, ez nem vitás, ettől függetlenül is meg kell említeni, hogy ami szabad volt Mike Williamsnek, az AJ-nek nem. Batesre meg majdnem targetinget fújtak, holott combmagasságban ütközte le az emberét.

Sok itt a meló, de már várom a Browns elleni meccset.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Vagy leginkább azzal szembesült, hogy mennyire más kávéház az NFL.
Elsőmeccses újonctól persze akkor sem illik sokkal többet várni, ha 1/1 és korszakos zseni(nek van kikiáltva), de egy átlagos kezdő QB ezt a meccset nyerte volna. A hosszú dobásait elizgulta. Nagyon figyelt rá, hogy ne adja el a laszti, de egy ártatlan pillanatban mégis sikerült. A végén szépen vitte a game winning drive-ot, de ott sem voltak tökéletesek a labdái, azért nem sikerült kifutni velük. Így nem maradt idő a befejezésre.

Van még hova fejlődnie. De TC nélkül, ilyen fos fallal és ilyen gyenge edzőkkel szenvedős első év elé néz.
Nagyon remélem hogy nem törik meg. A srácban tényleg van potenciál. Remélem ki is jön belőle előbb-utóbb.
Igazából szarok a győzelemre vagy vereségre idén. Kifejezetten csak azért akartam hogy nyerjünk, mert az ő önbizalmának nagyon kellett volna. Ha AJ elkapását megadják, akkor szépen folytatódott volna a Burrow mese. Így van egy kis döccenő a történet ívében.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."