Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Lehet bírózni, de ezt a töketlen beszari play hívást, amit Taylor művelt így bünteti a sors. Igazi Bengals meccs volt. Méltó a tradíciókhoz.
És ennél könnyebb meccsünk nem nagyon lesz.

A védelem fasza lenne, ha maradt volna ép DT.
nasheem
Azért ezzel nem feltétlen értek egyet. Nem sűrűn hívnak 50 passzos gameplant újoncra, előszezon és pre meccsek nélkül. Volt sok rookie mistake, de szerintem sokkal több volt a bíztató jel. A Daltonhoz szokott szemnek élmény volt a zseben belüli mozgás, hogy látszik rajta nincs beszarva. Külön felüdülés volt az LB-sor, szépen berotálta harmadik downokra Wilsont és ADG-t. Bynestól semmit nem vártam, ehhez képest jól mozgott. Jonah Williams nem volt jó, de van benne lehetőség, Bosa ellen tolni az első NFL-meccsedet nem túl fasza dolog. A meccs az OL-en ment el, ez nem vitás, ettől függetlenül is meg kell említeni, hogy ami szabad volt Mike Williamsnek, az AJ-nek nem. Batesre meg majdnem targetinget fújtak, holott combmagasságban ütközte le az emberét.

Sok itt a meló, de már várom a Browns elleni meccset.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Vagy leginkább azzal szembesült, hogy mennyire más kávéház az NFL.
Elsőmeccses újonctól persze akkor sem illik sokkal többet várni, ha 1/1 és korszakos zseni(nek van kikiáltva), de egy átlagos kezdő QB ezt a meccset nyerte volna. A hosszú dobásait elizgulta. Nagyon figyelt rá, hogy ne adja el a laszti, de egy ártatlan pillanatban mégis sikerült. A végén szépen vitte a game winning drive-ot, de ott sem voltak tökéletesek a labdái, azért nem sikerült kifutni velük. Így nem maradt idő a befejezésre.

Van még hova fejlődnie. De TC nélkül, ilyen fos fallal és ilyen gyenge edzőkkel szenvedős első év elé néz.
Nagyon remélem hogy nem törik meg. A srácban tényleg van potenciál. Remélem ki is jön belőle előbb-utóbb.
Igazából szarok a győzelemre vagy vereségre idén. Kifejezetten csak azért akartam hogy nyerjünk, mert az ő önbizalmának nagyon kellett volna. Ha AJ elkapását megadják, akkor szépen folytatódott volna a Burrow mese. Így van egy kis döccenő a történet ívében.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egy gif többet mond 1000 szónál.

iktriad
Stafford face!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy gif többet mond 1000 szónál.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lehet bírózni, de ezt a töketlen beszari play hívást, amit Taylor művelt így bünteti a sors. Igazi Bengals meccs volt. Méltó a tradíciókhoz.

A védelem fasza lenne, ha maradt volna ép DT.
nasheem
Burrow viszont jól nézett ki szerintem, persze volt az a rookie shovel pass, de a 2 minute drillt nagyon jól vezette.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Lehet bírózni, de ezt a töketlen beszari play hívást, amit Taylor művelt így bünteti a sors. Igazi Bengals meccs volt. Méltó a tradíciókhoz.
És ennél könnyebb meccsünk nem nagyon lesz.

A védelem fasza lenne, ha maradt volna ép DT.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Látom mindenki rápörgött Burrow első meccsére, jól van. 🤭
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Na, Atkins nem edzett, és Taylor nem tudta megmondani, játszani fog-e vasárnap. Kezdődik. :-\
Mikey
Atkins és Shawn W. out, de a másik oldalon is vannak bőven a listán. Pouncey out, és az OL -uk sem fitt. Taylort el kell kapni. Nagyon kiváncsi vagyok milyen playbookot tudunk Burrownak adni.

Szerkesztette: Szipeter
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Bobby Hart milyen social mediás idiótaságokat tolt, ami miatt magyarázkodnia kell? Bocs, ha volt már itt téma, nem láttam.
nasheem
Coviddal poénkodik. Pl Amishok azért nem kapják el mert nincs TV-jük. Muhaha. Meg a maszk használattal sem ért egyet.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Na, Atkins nem edzett, és Taylor nem tudta megmondani, játszani fog-e vasárnap. Kezdődik. :-\
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Bobby Hart milyen social mediás idiótaságokat tolt, ami miatt magyarázkodnia kell? Bocs, ha volt már itt téma, nem láttam.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Alex Redmond helyére érkezett waiveren a Miamiből kirakott másodéves guard Shaq Calhoun.
Mikey
Ez jó nekünk? Nagyon sennilyennek tűnik. Ellenünk jó volt tavaly, de ez sok játékosra igaz.
megyerikrisz
Hát ami biztos, Redmondnál rosszabb nem lehet.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Alex Redmond helyére érkezett waiveren a Miamiből kirakott másodéves guard Shaq Calhoun.
Mikey
Ez jó nekünk? Nagyon sennilyennek tűnik. Ellenünk jó volt tavaly, de ez sok játékosra igaz.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van valami hír a közvetítésekről? Digim van, tudom nézni a meccseket magyar kommentárral ha kedvem úgy tartja?
meme
Itt érdemes információk után kutatni.
 bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/maka-a-sport-tv-ben/2126403
iktriad
Röviden nem, majd talán a héten lesz a telekommal és a digivel utána. Mondjuk én karmolnám, ha péntekig meglenne az egyezség, elvégre nem kevés forinttal támogatom havonta az egyiket

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van valami hír a közvetítésekről? Digim van, tudom nézni a meccseket magyar kommentárral ha kedvem úgy tartja?
meme
Itt érdemes információk után kutatni.
 bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/maka-a-sport-tv-ben/2126403
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Van valami hír a közvetítésekről? Digim van, tudom nézni a meccseket magyar kommentárral ha kedvem úgy tartja?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Alex Redmond helyére érkezett waiveren a Miamiből kirakott másodéves guard Shaq Calhoun.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Ennyire kiszámítható 53-as keretre sem emlékszem még az elmúlt 13 évből. Azt még nem tudom, hogy ez most jó vagy rossz.
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Nagy meglepetést nem hozott az 53-as keret, az előzetes találgatásokhoz képest egyedül annyi történt, hogy két QB került be, így egyel több WR maradhatott rosteren. Ami érdekes lesz, hogy az LB sorba, vagy esetleg a secondarybe próbálnak-e valakit felszedni a máshonnan elküldöttek közül.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
6000 néző kimehet a Jags és a Browns elleni hazai meccsekre. Minshew és Mayfield Burrow ellen nem hangzik rossz programnak.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy veterán CB-vel kevesebb.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Broncos trade DL Christian Covington and $1.5M salary to Bengals in exchange for LB Austin Calitro ($750K).
empty taxi
Mit érdemes tudni Krisztiánról?
Mikey
Kanadai gyerek, az apja CFL Hall of Famer, kanadai középsuliban focizva adott neki ösztöndíjat a Rice, sophomore-ként All-Conference USA válogatott volt.
Egy sérülésekkel tarkított junior szezon után jelentkezett a draftra, 6. körben vitte ki a Texans 2015-ben, ott kitöltötte a rookie szerződését.
Tavaly Dallasban focizott, április végén igazolta le a Broncos, ahol azonban állítólag nem fért volna az egyébként tényleg mély denveri DL-be, Elway is tisztában volt vele h a legtöbb csapatban őt nem kéne kivágni a keretszűkítéskor, ezért próbálta ellenértékre váltani, ez lett Calitro.
Itt sztem legink 3-techként fogjátok használni mint Geno cseréje, elsősorban futás ellen hasznos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Broncos trade DL Christian Covington and $1.5M salary to Bengals in exchange for LB Austin Calitro ($750K).
empty taxi
Mit érdemes tudni Krisztiánról?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Broncos trade DL Christian Covington and $1.5M salary to Bengals in exchange for LB Austin Calitro ($750K).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A szokásos bengalsos szerződés. Túlárazott, de a garantált nem vészes. Persze egy futónak még ennyi is sok, de azért nincs vele bajom, mert bírom ha megtartjuk a közepesnél jobb játékosainkat.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."