Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

@joeyb_9 was mic’d up in his first career win! 🔊🆙

NFL (@nfl) által megosztott bejegyzés,

több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Arena 4 adja a Bengals-Ravenst. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Grat, drukkolok én is, meg irígykedek is, jó lehet, ha van egy fiatal, fasza irányítója a csapatnak 😁
warr_b
Csak kellene egy fal, ami megvédi. Mert a gyomrom görcsben van mikor a csapat támad.
Mikey
Az nálunk sincs, de Haskins még szar is 🙄😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Grat, drukkolok én is, meg irígykedek is, jó lehet, ha van egy fiatal, fasza irányítója a csapatnak 😁
warr_b
Csak kellene egy fal, ami megvédi. Mert a gyomrom görcsben van mikor a csapat támad.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Grat, drukkolok én is, meg irígykedek is, jó lehet, ha van egy fiatal, fasza irányítója a csapatnak 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A kései ütéseket én is adom, gusztustalan hogy hagyják. Burrow fasza volt, bár a Jags secondary igazából nem létezett. Az OL meglepő volt, a Ravens ellen lehet ismételni. Nálam viszont ez a meccs volt az, ahol valószínűleg elvesztettem a hitemet Greenben. Kívülállóként mozgott, harmadik kísérletnél, goal line szituációban Mike Thomas volt fent helyette, stb... Remélem hogy magára talál és csökkentett lóvéért marad a franchise elő legendája, mint mondjuk Fitz Arizonában, de egyre kevesebb esélyt látok rá.
megyerikrisz
Fitz mindenhol legenda, jelenleg Miamiban 😊
steelwolf
Igen, szakállmiki is nagy király, de én most Larryre gondoltam. 😁

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A kései ütéseket én is adom, gusztustalan hogy hagyják. Burrow fasza volt, bár a Jags secondary igazából nem létezett. Az OL meglepő volt, a Ravens ellen lehet ismételni. Nálam viszont ez a meccs volt az, ahol valószínűleg elvesztettem a hitemet Greenben. Kívülállóként mozgott, harmadik kísérletnél, goal line szituációban Mike Thomas volt fent helyette, stb... Remélem hogy magára talál és csökkentett lóvéért marad a franchise elő legendája, mint mondjuk Fitz Arizonában, de egyre kevesebb esélyt látok rá.
megyerikrisz
Fitz mindenhol legenda, jelenleg Miamiban 😊
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A kései ütéseket én is adom, gusztustalan hogy hagyják. Burrow fasza volt, bár a Jags secondary igazából nem létezett. Az OL meglepő volt, a Ravens ellen lehet ismételni. Nálam viszont ez a meccs volt az, ahol valószínűleg elvesztettem a hitemet Greenben. Kívülállóként mozgott, harmadik kísérletnél, goal line szituációban Mike Thomas volt fent helyette, stb... Remélem hogy magára talál és csökkentett lóvéért marad a franchise elő legendája, mint mondjuk Fitz Arizonában, de egyre kevesebb esélyt látok rá.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
👇
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1312094612698337282?s=19
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Még a végén megtaltosodtok.. Remelem jó kis csorte lesz vasárnap. Hajrá Cicák 😊
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Eljött az idő, amikor a Steelers fanek irigykednek a Bengals irányítójára, muhahahaaaaa. 😂
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Annyira szeretnék bandwagonolni, de azért vasas szurkolóként erős lenne. Úgyhogy csak titokban követem a meccseiteket, nagyon bírom Burrowt.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gratula!
Ha eljön Joe Black Burrow, jön a győzelem is!
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Nekem tetszett, semmiképp se nevezném rettenetesen gyengének. Redmond játéka kifejezetten jónak tűnt, de majd meglátjuk jövő héten a Ravens ellen mire megy. A következő 5 meccsünk brutál nehéz lesz, nagyon kellett Burrownak az első. Boyd, Higgins, ismét nagyot mentek, Ross újra kimaradt, remélem ez így is marad, Green sajnos még mindig semmi, de legalább lefoglalja a legjobb CB-t. Sample még sem elkapó TE☹️, helyette Tate et kellene erőltetni az endzoneban.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hát akkor ez is pipa. Rettenetesen gyenge meccs volt, de igen hülyén nézne ki, ha fanyalognék. Burrow k jó. Ez a lényeg. A win csak azért kell, hogy mentálisan is egyben legyen.
A zebrák elmennek a csába, hogy a sok véleményes late hut-ből egyet sem büntettek. A 4 meccsen volt vagy tíz. Senki ne mondja, hogy nincs benne "üzenet". Hát a jó édes anyukájuknak üzengessenek!

Oké hogy a Jags pass rush nem létező fogalom, de akkor is mókás hogy Redmond reaktíválásával mekkorát lépett az OL. Mixon is köszönte szépen.

Ja és most eljött az a hét is, amikor több pontot csináltunk mint a Ravens 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a teljesen megérdemelt W-hez. Vigyázzatok Culkin kölykére. Nagy kincs.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mixon játszik. Ők nem.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mixon is összeszedett egy mellkas sérülést ma, és kérdéses a játéka holnapra!

iktriad
A szerződés alapján jájj, az eddigi teljesítménye (amiben bőven benne van a fal) alapján run Gio run.
megyerikrisz
A Jags run D még egész jó, szemben a BORZALMAS passz D-nkkel. Szóval ezt most hagyjátok Burrowra.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Mixon is összeszedett egy mellkas sérülést ma, és kérdéses a játéka holnapra!

iktriad
A szerződés alapján jájj, az eddigi teljesítménye (amiben bőven benne van a fal) alapján run Gio run.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mixon is összeszedett egy mellkas sérülést ma, és kérdéses a játéka holnapra!


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Atkins és Daniels is out. Genoval mi a tököm van??!
nasheem
A héten már edzett, jövő héten már játszhat. Daniels viszont a tegnapi edzésen megsérült, IR-gyanús. Kelleni fog egy veterán DT a piacról, már darabra is kevesen vagyunk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Atkins és Daniels is out. Genoval mi a tököm van??!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez jó match-up-nak tűnik nektek.
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Arról szóltak neki, hogy megérkezett a megváltó Sutherland személyében?
Szipeter
Szerintem Callahan az edzésen nézett ki a fejéből hogy Sutherland hogy került oda. 😀
Mikey
Az milyen már, hogy elkezdik Burrow nyakába varni, hogy ilyen sok sacket nyel be? Minek megy bele feleslegesen lehetetlennek tűnő menekülésekbe, inkább dobja ki oldalra, oszt kész. Ez a nagy terve az edzőknek arra, hogy kevesebb ütést kapjon. Jó sokat videózhattak, mire összeállt ez a zseniális terv. 🤣
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Arról szóltak neki, hogy megérkezett a megváltó Sutherland személyében?
Szipeter
Szerintem Callahan az edzésen nézett ki a fejéből hogy Sutherland hogy került oda. 😀