Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Nem csak az OL ban, hanem az edzők között is remek az összhang😊
Arról szóltak neki, hogy megérkezett a megváltó Sutherland személyében?
8 sack és 18 QB hits egy olyan Philitől, akik eddig talán 1 sacket bírtak összehozni. Az a baj, hogy Burrowra egy csomó késői ütés is jön, amiket sajnos a bírok is engednek "csak szokja az NFL"-t felütéssel. Azért az ütésért, amikor le kellet cserélni Burfict simán elziltást kapott volna, itt pedig semmi retorzió nem volt, lesz.
Mindeközben Burrow megdöntött egy újabb rekordot 91 sikeres passz az első három meccsén. Grat.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Lyally

"Just as Callahan was finishing his comments on Calhoun, saying what he likes about him and how he’s in the mix, the Bengals sent out a press release that they had waived him.

“Apparently you just waived him,” a reporter informed Callahan.

“Did we? There’s your answer,” a bemused Callahan said. “Is there anybody else out there getting released that I didn’t know about?”

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
gedam 5 700
Igazából a D még nagyon alakul. Nem érzik egymást. Zónánál ez nagyon kijön. De sok az új ember, valamennyire érthető. Egyénileg például nem tűnnek rossznak az LB-k, de majdnem mindegyiknek vannak hülye hibái. Szerintem potenciál van ebben a védelemben(főleg ha Atkins végre újra pályán lesz), de kellene egy jó edző.
A passzrush blitz nélkül nem megy. Dunlap azért öregszik, Hubbard limitált, Lawsonból pedig csak ritkán jön ki az állat. Akkor mondjuk nagyon 😊 Ha nyomást akarunk, akkor annak blitz az ára. Ahhoz pedig edző kell, hogy ez túlzott kockázat nélkül szépen működjön.

A támadókkal semmi bajom. A fal ramaty, ahogy vártuk, de nem kezdek el hartozni és fredjohnsonozni, mert rájuk sem haragszok. Komoly humorfaktor a két ember. Amikor tart az OL, akkor szép játékok jönnek. És amúgy is csak Burrow számít. Ő pedig szépen lépked előre. Kezd lelazulni, kezd gyorsabban döntéseket hozni, néha már úgy éreztem, hogy ösztönből játszik. Ezek voltak a legszebb dobásai. Pech hogy a nagy játékánál Thomas kilépett a Higgins elkapásnál és Higgins megfoghatott volna egy másik hosszú labdát is, ami a kezében volt, de jól védekeztek rajta. Voltak okos, trendi playdesignok, de kaptam agyfaszt is néhány hívástól. A 2&10 futásokat sosem fogom megérteni. Annyira nem meglepő és ha nem futsz belőle 8 yardot, akkor kényszerpassz szitu jön harmadikra. Betiltanám 😊

Szóval összességében elégedett vagyok a szezon alakulásával. Aggodalomra csak egy-egy nagy ütés adott okot, de szerencsére túlélte az összeset Burrow. Maradjon is így!

(Jake Elliott elengedése még mindig baromira fáj. Tudom, hogy az Eagelsben sem volt tökéletes az első szezonja, de a srác 45 yardon belülről gyakorlatilag nem hibázik és benne van a 60+ is. Mennyire kellene már egy ilyen kicker 😕)
nasheem
huh, hát én leültetném burrowt, amíg ilyen a fal. rendszeresen 3-an tekerik a lábát, nyakát
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Igazából a D még nagyon alakul. Nem érzik egymást. Zónánál ez nagyon kijön. De sok az új ember, valamennyire érthető. Egyénileg például nem tűnnek rossznak az LB-k, de majdnem mindegyiknek vannak hülye hibái. Szerintem potenciál van ebben a védelemben(főleg ha Atkins végre újra pályán lesz), de kellene egy jó edző.
A passzrush blitz nélkül nem megy. Dunlap azért öregszik, Hubbard limitált, Lawsonból pedig csak ritkán jön ki az állat. Akkor mondjuk nagyon 😊 Ha nyomást akarunk, akkor annak blitz az ára. Ahhoz pedig edző kell, hogy ez túlzott kockázat nélkül szépen működjön.

A támadókkal semmi bajom. A fal ramaty, ahogy vártuk, de nem kezdek el hartozni és fredjohnsonozni, mert rájuk sem haragszok. Komoly humorfaktor a két ember. Amikor tart az OL, akkor szép játékok jönnek. És amúgy is csak Burrow számít. Ő pedig szépen lépked előre. Kezd lelazulni, kezd gyorsabban döntéseket hozni, néha már úgy éreztem, hogy ösztönből játszik. Ezek voltak a legszebb dobásai. Pech hogy a nagy játékánál Thomas kilépett a Higgins elkapásnál és Higgins megfoghatott volna egy másik hosszú labdát is, ami a kezében volt, de jól védekeztek rajta. Voltak okos, trendi playdesignok, de kaptam agyfaszt is néhány hívástól. A 2&10 futásokat sosem fogom megérteni. Annyira nem meglepő és ha nem futsz belőle 8 yardot, akkor kényszerpassz szitu jön harmadikra. Betiltanám 😊

Szóval összességében elégedett vagyok a szezon alakulásával. Aggodalomra csak egy-egy nagy ütés adott okot, de szerencsére túlélte az összeset Burrow. Maradjon is így!

(Jake Elliott elengedése még mindig baromira fáj. Tudom, hogy az Eagelsben sem volt tökéletes az első szezonja, de a srác 45 yardon belülről gyakorlatilag nem hibázik és benne van a 60+ is. Mennyire kellene már egy ilyen kicker 😕)

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A Chargers elleni meccshez hasonlóan ez is olyan volt, hogy be kellett volna húzni, mégsem sikerült. A védelem megint komoly csalódás volt annak ellenére, hogy most hozták a TO-ket. Viszont mind a két félidő végén összehoztak egy-egy TD-t. Nem tudom, hogy ez coaching, talent vagy más probléma, de ez így gáz.
A másik oldalon az OL továbbra is gyalázat és futni sem tudunk. Egy hete a TE-ek is játszottak, most mintha nem is lettek volna. Üdítő volt ellenben, hogy a RZ-ban Higgins villogott és Boyd is nagyot játszott. Nem tudom, hogy lesznek-e változások még WR poszton, de Ross nem hiányzott, ha tippelnem kellene, akkor azt mondanám, hogy ha nem lesznek sérülések, akkor sokat már nem látjuk a Bengalsnél.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Na, akkor meg is van az első nemvereségünk!
nasheem
A fejlődés megkérdőjelezhetetlen. ☝️
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Na, akkor meg is van az első nemvereségünk!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
John Ross III inaktív ma, pedig nincs semmi baja. Szerintem egyszerűbb lenne kirakni a csapattól.
Mikey
Utolsó figyelmeztetésnek elég. Nézd meg Boyd statjait azelőtt és után, mikor 2 meccsre őt is egészségesen leültettük. Észbekapott, azóta fasza. Csak remélni tudom, hogy Ross is erre megy tovább.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
John Ross III inaktív ma, pedig nincs semmi baja. Szerintem egyszerűbb lenne kirakni a csapattól.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ez még kicsit sok is volt Burrowból. Ennyi passzal előbb-utóbb agyonverik.
Az O rendben lesz... jövőre. Akkora ordas lyuk a tackle, hogy muszáj lesz azt húzni. HA mákunk van cserélgethetünk is picket. Meg persze kellene egy fasza OL edző. Burrow azért kellett mint egy falat kenyér, mert vele már a stábba is könnyebb lesz embert találni. Végre nem leszünk totál lesajnált, lenézett, reménytelen franchise.

A lényeg, hogy csak így tovább. Jöhetnek a vereségek, zárjunk nyugodtan bottom 5ben, csak Burrow maradjon egészben és bírja el ezt a terhet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Kurva jó Burrow, még az OL ergyaságát is le tudná menedzselni agyból (mint Wilson mondjuk), de azzal, hogy nincs védelem, sokat nem tud kezdeni. Ettől függetlenül még 2 vereség után se írnám le, hogy ez bottom5 csapat, lehet 8-9 W is, ha a D-t összekapják.
Finleyt sajnálom, így ő itt elhullott, pedig én magas plafont látok bele. Csak ugye ahhoz engedni kéne valamit alkotni.
De rengeteg ilyen “sose derült ki” sztori van/volt/lesz az NFL-ben.
Sobri Jóska
Ebben az esetben még örülhetsz is, mert sosem derül ki, hogy nem volt igazad 😉😂
Klaci79
Annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom. Nem? De! 8.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Kurva jó Burrow, még az OL ergyaságát is le tudná menedzselni agyból (mint Wilson mondjuk), de azzal, hogy nincs védelem, sokat nem tud kezdeni. Ettől függetlenül még 2 vereség után se írnám le, hogy ez bottom5 csapat, lehet 8-9 W is, ha a D-t összekapják.
Finleyt sajnálom, így ő itt elhullott, pedig én magas plafont látok bele. Csak ugye ahhoz engedni kéne valamit alkotni.
De rengeteg ilyen “sose derült ki” sztori van/volt/lesz az NFL-ben.
Sobri Jóska
Ebben az esetben még örülhetsz is, mert sosem derül ki, hogy nem volt igazad 😉😂

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nekem tetszett Burrow játéka, viszont a defensetől nem kapott semmi segítséget és a Browns DL is verte egész este. Lesz ez jobb is.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Ez még csak a második preseason meccse Burrownak és rohamtempóban fejlődik. 5/5 negyedik kísérlet, 61 passz, 3TD, és már most fényévekkel jobban viszi 2mindriveokat, mint Dalton. Sajnos Rossból nem lesz semmi, képtelen elkapásra, Green szerintem sem a régi, görcsösen akar, és folyton szenved a pályán. Sajnos Tatet kevés játékba vonjuk be, neki sokkal több snappet lehetne adni.
Kifejezetten tetszett Sample játéka, az egy kezes elkapása pedig parádés volt. Kell is hogy fellépjen 2. körös TE szintre, mert szegény Uzsinak véget ért a szezon😥.
Október végére jók leszünk, csak a rengeteg pénz és energia, amit a DEF be tettünk kezdjen beérni. Attkins nagyon sokat számít a teljes védelemnek, csak jönne már...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Kurva jó Burrow, még az OL ergyaságát is le tudná menedzselni agyból (mint Wilson mondjuk), de azzal, hogy nincs védelem, sokat nem tud kezdeni. Ettől függetlenül még 2 vereség után se írnám le, hogy ez bottom5 csapat, lehet 8-9 W is, ha a D-t összekapják.
Finleyt sajnálom, így ő itt elhullott, pedig én magas plafont látok bele. Csak ugye ahhoz engedni kéne valamit alkotni.
De rengeteg ilyen “sose derült ki” sztori van/volt/lesz az NFL-ben.

több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Legalább bedobattátok burrowt. Amúgy nagyon tetszett a srác, de úgy éreztem vissza van fogva, ki lett neki adva, hogy a tutit dobja. Szar fal ide vagy oda, több mélyet kéne dobatni vele. Egyrészt, hogy tanuljon, másrészt azért mert megtudja csinálni. Inkább most jöjjenek a pickek mint 1-2 év múlva.
peach
Én is úgy látom, hogy ezt az évet egészében rá kell szánni Burrow tanulására. Tapasztaljon, próbáljon ki minél több mindent. Persze azt el kéne kerülni, hogy a szar fal miatt össze-vissza verjék. Én ezzel az évvel kapcsolatban ennél több elvárást nem nagyon támasztanék irányába, bár pár meccset mindenképp jó lenne, ha nyerne.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Legalább bedobattátok burrowt. Amúgy nagyon tetszett a srác, de úgy éreztem vissza van fogva, ki lett neki adva, hogy a tutit dobja. Szar fal ide vagy oda, több mélyet kéne dobatni vele. Egyrészt, hogy tanuljon, másrészt azért mert megtudja csinálni. Inkább most jöjjenek a pickek mint 1-2 év múlva.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Boyd egy nagyon jó elkapó. A WR-eknél nem a slot elkapó a probléma, hanem az, hogy Ross dropkirály, Green meg rozsdás, így nem tudjuk vertikálisan megnyújtani a pályát. Vélhetőleg egyébként az FO úgy számolt, hogy ez lesz AJ utolsó éve és ezért is húzták be Tee Higginst, ahelyett, hogy az OL-be jött volna ember.
Mivel úgy tűnik bottom 5 csapat leszünk, az OL-t a következő drafton rendbe lehet rakni. Ha az FA piacon egy jó LB-et tudnak hozni, esetleg a DL-t erősíteni, akkor az már egy versenyképes gárda lehet.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Jó meccs volt, Burrow veszélyes lesz, de kéne elé egy fal... Plusz ha AJ-t kiveszik, nincs egy stabil célpont, Uzomah mint első számú TE kicsit erős. Sok a lyuk, ez egy 3 éves project, csak legyen türelem, nem úgy mint nálunk szokott lenni.
Joey Tribbiani
A falban egyetértünk. A célpontokban nagyon nem. Greent most könnyen semlegesítették, de bízom benne, hogy csak a két év kihagyás miatti rozsdát kell lekoptatni, nem öregedett meg ennyire. Viszont mellette ott van Boyd, a frissen draftot Higgins, Mixont talán most vontuk be legjobban a passzjátékba, Thomas camp bodyból lépett elő korrekt elkapóvá, és akkor még mindig jöhet villanás Rosstól (tőle stabil szereplést már nem várok, de néha azért mutathat valamit). Emellett Uzsonna és Sample sem rossz elkapó ám, csak nem olyan szexi pickek liga szerte, mint egy két jobb nevű, de durván túlértékelt kollégájuk. Szóval én ezektől egyaltan nem tartanék, viszont az marhára nem egészséges, hogy 60 feletti passzkísérlet kell egy újonctól a második meccsén. Hart zsákutca, ki kell próbálni Adenijit, rosszabb nem lehet.

Sajnos bebizonyosodott, hogy jelenleg mi vagyunk a leggyengébbek a csoportban is, de bőven van amire lehet támaszkodni, én egy jó drafttal és hasonló FA - tevékenységgel jövőre nem tartok kizártnak egy WC-helyet.

A meccsről: O oldalon a szokásos, Burrow, elkapók, futók jók, fal szar. Pont.
D itt viszont érdekes a helyzet. A futással nem tudunk mit kezdeni, pedig ezt nem lehet atkins és daniels hiányára fogni. Passrush nincs. Dunlap keresi magát, Hubbard szintén, Lawson mintha pályán se lenne. Bynes és Bates amekkora király volt az első meccsen, most annyira világtalan. Vagy a szögválasztás volt rossz, vagy 9 yardon keresztül taperolták a futót, mire sikerült levinni. Ilyet egyszerűen nem csinalhatunk, ha akarunk valamit.

És még ott voltak a bírók is. 😁Nem véltem felfedezni részrehajlást, de hihetetlen hogy mennyire szembemennek a tavalyi fővonallal. Greennél egy ordas nagy DPI-t szartak le a célzónában, Bates duplára nyújtotta OBJ mezét, elmaradt egy raklapnyi holding... érdekes felfogásban vezették.
megyerikrisz
Én csak azt mondom amin ezen az egy meccsen láttam - rengeteg labda szállt Green felé, ebből lett 3 elkapás. A többiek lehet jók lesznek, de egy frissen draftolt rookie vagy Sample nem fogja kisegíteni Burrowt, ha nagy baj van. Egy veterán TE, vagy Landry szintű slot elkapó sokat dobna a játékán.

Persze a fő gond a fal, azt kell jövőre helyre rakni.
Joey Tribbiani
Elfogult vagyok, leszögezem, de szerintem Boyd van Landry-szintű🙂

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Jó meccs volt, Burrow veszélyes lesz, de kéne elé egy fal... Plusz ha AJ-t kiveszik, nincs egy stabil célpont, Uzomah mint első számú TE kicsit erős. Sok a lyuk, ez egy 3 éves project, csak legyen türelem, nem úgy mint nálunk szokott lenni.
Joey Tribbiani
A falban egyetértünk. A célpontokban nagyon nem. Greent most könnyen semlegesítették, de bízom benne, hogy csak a két év kihagyás miatti rozsdát kell lekoptatni, nem öregedett meg ennyire. Viszont mellette ott van Boyd, a frissen draftot Higgins, Mixont talán most vontuk be legjobban a passzjátékba, Thomas camp bodyból lépett elő korrekt elkapóvá, és akkor még mindig jöhet villanás Rosstól (tőle stabil szereplést már nem várok, de néha azért mutathat valamit). Emellett Uzsonna és Sample sem rossz elkapó ám, csak nem olyan szexi pickek liga szerte, mint egy két jobb nevű, de durván túlértékelt kollégájuk. Szóval én ezektől egyaltan nem tartanék, viszont az marhára nem egészséges, hogy 60 feletti passzkísérlet kell egy újonctól a második meccsén. Hart zsákutca, ki kell próbálni Adenijit, rosszabb nem lehet.

Sajnos bebizonyosodott, hogy jelenleg mi vagyunk a leggyengébbek a csoportban is, de bőven van amire lehet támaszkodni, én egy jó drafttal és hasonló FA - tevékenységgel jövőre nem tartok kizártnak egy WC-helyet.

A meccsről: O oldalon a szokásos, Burrow, elkapók, futók jók, fal szar. Pont.
D itt viszont érdekes a helyzet. A futással nem tudunk mit kezdeni, pedig ezt nem lehet atkins és daniels hiányára fogni. Passrush nincs. Dunlap keresi magát, Hubbard szintén, Lawson mintha pályán se lenne. Bynes és Bates amekkora király volt az első meccsen, most annyira világtalan. Vagy a szögválasztás volt rossz, vagy 9 yardon keresztül taperolták a futót, mire sikerült levinni. Ilyet egyszerűen nem csinalhatunk, ha akarunk valamit.

És még ott voltak a bírók is. 😁Nem véltem felfedezni részrehajlást, de hihetetlen hogy mennyire szembemennek a tavalyi fővonallal. Greennél egy ordas nagy DPI-t szartak le a célzónában, Bates duplára nyújtotta OBJ mezét, elmaradt egy raklapnyi holding... érdekes felfogásban vezették.
megyerikrisz
Én csak azt mondom amin ezen az egy meccsen láttam - rengeteg labda szállt Green felé, ebből lett 3 elkapás. A többiek lehet jók lesznek, de egy frissen draftolt rookie vagy Sample nem fogja kisegíteni Burrowt, ha nagy baj van. Egy veterán TE, vagy Landry szintű slot elkapó sokat dobna a játékán.

Persze a fő gond a fal, azt kell jövőre helyre rakni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Burrow személyében egy kincset draftoltatok!
Nagyon helyén van az esze és a tudása!
Sajna a győzelem nem lett meg, mivel a #D egyszerűen átrohantak! Remélem az Eagles ellen meglesz! 😊
steelwolf
Remélem inkább ellenetek 😛 😉
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 896 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem láttam a meccset de itt az írjátok, hogy szar az O-fal. Ennek ellenére 61 !! paszkisérlete volt egy újonc irányítónak a második meccsén?
gordon
Aha, majdnem rookie rekord lett! Chris Weinke-63
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 896 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Burrow személyében egy kincset draftoltatok!
Nagyon helyén van az esze és a tudása!
Sajna a győzelem nem lett meg, mivel a #D egyszerűen átrohantak! Remélem az Eagles ellen meglesz! 😊
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem láttam a meccset de itt az írjátok, hogy szar az O-fal. Ennek ellenére 61 !! paszkisérlete volt egy újonc irányítónak a második meccsén?