Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
A minap azt álmodtam, hogy Burrow-val az első évében Super Bowlt nyert a csapat.
Mikey
Wow! Kb egy hete éjjel a Brady családnál voltam vacsorázni meg játszani valami fogócska szerű játékot. Nem is igazán értettem miért vették meg azt a házat Tampában, mert az udvarról rémes a kilátás🙃
zolkoo
Antonio Brown, te vagy az?
több mint 3 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
A minap azt álmodtam, hogy Burrow-val az első évében Super Bowlt nyert a csapat.
Mikey
Wow! Kb egy hete éjjel a Brady családnál voltam vacsorázni meg játszani valami fogócska szerű játékot. Nem is igazán értettem miért vették meg azt a házat Tampában, mert az udvarról rémes a kilátás🙃
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Ez az igazi uborka....... 15 napja semmi?
meme
A minap azt álmodtam, hogy Burrow-val az első évében Super Bowlt nyert a csapat.
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Ez az igazi uborka....... 15 napja semmi?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Hmm, Jonah Williams heti kétszer edz San Diegóban a hatszoros pro bowler Joe Staleyvel. Ha valakitől, akkor tőle valóban tanulhat ezt-azt.

"My goal," Williams says, "is not to play or feel like a rookie when I go out there. If I can take little bits of information and kind of become experienced vicariously, that's the best way for me to be prepared."

Remember now? This is why the Bengals took Williams No. 1. He's vacuuming up those bits and pieces while working out in San Diego with Joe Staley, the six-time Pro Bowl left tackle for the 49ers.

Staley recently retired after 181 games, but he's meeting Williams twice a week to go through drills and Williams thinks it's a terrific match. Staley not only found a way to play 13 seasons after being a first-rounder himself, he did it with a style that looks familiar.

"It's a huge benefit for me. Joe's a guy I like to model my game after," Williams says. "Joe's extremely athletic but he's also extremely technical and a very smart player. That's kind of the tact I like to take. Just being the most prepared guy out there. There's a lot of nuggets out there that I can take from him and be able to combine them with Coach Turner's coaching and then hear it from Joe.

'"This is what you have to be wary of when you do this,' or anything he tells me he's probably experienced in a game 100 times."Geoff Hobson
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 513
A nyár meleg. Az eső vizes. A steelers meg:
 www.si.com/nfl/browns/news/pittsburgh-steelers-james-harrison-on-cleveland-browns-mohamed-massaquoi-hit-i-aint-gonna-say-what-but-he-tomlin-handed-me-an-envelope-after-that
nasheem
Lehet a Bengalshoz is Séf bácsi küldte, ki tudja? Azóta is nagy cimborák 😀
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
A nyár meleg. Az eső vizes. A steelers meg:
 www.si.com/nfl/browns/news/pittsburgh-steelers-james-harrison-on-cleveland-browns-mohamed-massaquoi-hit-i-aint-gonna-say-what-but-he-tomlin-handed-me-an-envelope-after-that

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Nagyon rákéne futni Warfordra. 7 millás fizu nevetséges. Pénzünk van, és egyből minőségi ugrás lenne a falnak.
meme
Azért kér ennyit, mert contender csapathoz akar menni. Hozzánk 14ért sem jönne. Hagyjuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Nagyon rákéne futni Warfordra. 7 millás fizu nevetséges. Pénzünk van, és egyből minőségi ugrás lenne a falnak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Mennyi lóvénk van még a cap-ban? Nem futná belőle normális Ol-re?
meme
Van még valamire való free agent csapat nélkül?
Mikey
Most raktuk ki Warfordot, szerintem nem az aljából való 😁
kapitnono
Én is rá gondolva kérdeztem....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 379 — greenmedia10@gmail.com
Andy elküldésével felszabadult egy csomó pénz, nem? De nekem inkább úgy tűnik, hogy a vezetés abszolút elégedett a jelenlegi állapotokkal.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mennyi lóvénk van még a cap-ban? Nem futná belőle normális Ol-re?
meme
Van még valamire való free agent csapat nélkül?
Mikey
Most raktuk ki Warfordot, szerintem nem az aljából való 😁
kapitnono
Meg még ők is mind elérhetőek.
 twitter.com/FieldYates/status/1258080048252243968
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Mennyi lóvénk van még a cap-ban? Nem futná belőle normális Ol-re?
meme
Van még valamire való free agent csapat nélkül?
Mikey
Most raktuk ki Warfordot, szerintem nem az aljából való 😁


több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Mennyi lóvénk van még a cap-ban? Nem futná belőle normális Ol-re?
meme
Van még valamire való free agent csapat nélkül?
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Mennyi lóvénk van még a cap-ban? Nem futná belőle normális Ol-re?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Ráadásul nagyon memorizálni sem kell az időpontokat, mert az első két héten és a Vasas elleni MNF-en nem játszunk csak a szokásos 7 órakor.
nasheem
Mi jelen állás szerint 14 alakalommal játszunk este 7-kor a lehetséges 16-ból (HLSZ). Pl. ellenetek is majd. 😊
iktriad
Legjobb nem kell éjszakázni, majd csak a rájátszásban 😀
Toto21
Mi az a rájátszás? 😊
iktriad
Az alapszakasz utáni utolsó, egyetlen (ráadás) mérkőzés. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ráadásul nagyon memorizálni sem kell az időpontokat, mert az első két héten és a Vasas elleni MNF-en nem játszunk csak a szokásos 7 órakor.
nasheem
Mi jelen állás szerint 14 alakalommal játszunk este 7-kor a lehetséges 16-ból (HLSZ). Pl. ellenetek is majd. 😊
iktriad
Legjobb nem kell éjszakázni, majd csak a rájátszásban 😀
Toto21
Mi az a rájátszás? 😊
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Ráadásul nagyon memorizálni sem kell az időpontokat, mert az első két héten és a Vasas elleni MNF-en nem játszunk csak a szokásos 7 órakor.
nasheem
Mi jelen állás szerint 14 alakalommal játszunk este 7-kor a lehetséges 16-ból (HLSZ). Pl. ellenetek is majd. 😊
iktriad
Legjobb nem kell éjszakázni, majd csak a rájátszásban 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ráadásul nagyon memorizálni sem kell az időpontokat, mert az első két héten és a Vasas elleni MNF-en nem játszunk csak a szokásos 7 órakor.
nasheem
Mi jelen állás szerint 14 alakalommal játszunk este 7-kor a lehetséges 16-ból (HLSZ). Pl. ellenetek is majd. 😊
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Ráadásul nagyon memorizálni sem kell az időpontokat, mert az első két héten és a Vasas elleni MNF-en nem játszunk csak a szokásos 7 órakor.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Elvileg ez lesz.

Előszezon:
@Chiefs
Vikings
@Falcons
Colts

Alapszakasz:
09/13 Chargers
09/17 @Browns -- TNF
09/27 @Eagles
10/04 Jaguars
10/11 @Ravens
10/18 @Colts
10/25 Browns
11/01 Titans
BYE
11/15 @Steelers
11/22 @Redskins
11/29 Giants
12/06 @Dolphins
12/13 Cowboys
12/21 Steelers -- MNF
12/27 @Texans
01/03 Ravens

Burrow a bajnok ellen kezd (az előszezonban), és rögtön a második héten főműsoridőben az első Battle of Ohio, az finom. A bye week szerencsére a szezon felénél van, otthon kezdünk, otthon fejezzük be, lesz Steelers elleni hétfői meccs, a csoportmeccsek szépen elosztva, jobbat kívánni nem lehetne.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Nem ismerek a csapatra! Csupa ésszerű döntés! Ross, Kirk, Webb, Dalton elengedése! Rég volt már ilyen.....
meme
Pontosítsunk. Rosst nem engedték el, csak a nulla teljesítményt, nem jutalmazták 5. éves opcióval 😊
munoz
Rosszul fogalmaztam..... Ross nem hosszabítása, Kirk, Webb kivágása, Dalton elengedése. Személyszerint Webb kikukázásáva értek legjobban egyet! Londonban élőben nagyon fájt amit művelt!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Nem ismerek a csapatra! Csupa ésszerű döntés! Ross, Kirk, Webb, Dalton elengedése! Rég volt már ilyen.....
meme
Pontosítsunk. Rosst nem engedték el, csak a nulla teljesítményt, nem jutalmazták 5. éves opcióval 😊
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Nem ismerek a csapatra! Csupa ésszerű döntés! Ross, Kirk, Webb, Dalton elengedése! Rég volt már ilyen.....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...