Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Valahol olvastam egy twítben, hogy az utolsó 5 meccsre mekkorát javult az OL.
Tipikus ferdítés. Fins, Browns 2, Jets, Pats volt a schedule vége. Még szép hogy jobban teljesített a fal a liga legszarabb passrusherei ellen. Remélem nem ezért volt a látszólagos nagy bizalom Taylorék részéről az OLben.
azt még valahol le tudom nyelni, hogy elvitték a tervezett OL célpontjainkat (Josh Jones????), de azt már nem ha szerintük ez a fal is jó.
Tudom tendencia, hogy a falad közepe lehet ratyi, de akkor kell két atom tackle. Bobby Hart is atom, atomszar.

Tényleg csak abban bízhatunk hogy Burrow sokkal jobban érzi majd a zsebet, mint Dalton. Andy ebben kifejezetten szar volt. Reméljük a koronagyémántunk már az első héten jéghideg, szőröstökű profi lesz.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Az OL sokkal jobb lesz Burrow val és a rá szabott playbookkal, mint amilyen volt Andyvel. Én nem aggódom, az LSU nál sem volt olyan jó az OL csak hibátlan volt a rendszer, és szuper WR gárda volt körülötte. Jól lát, és jól is mozog ki a nyomás alól, szuper a wr csapatunk, nem lesz itt probléma. A védelmünk viszont sokkal nagyobb probléma volt szerintem, amit pedig nagyon jól upgradeltünk.
Szipeter
Nem volt rossz az az OL. Konkretan az egyetemi bajnoksag legjobbjanak tartottak sokan.
Damien Lewis (RG) es Cushenberry (C) harmadik koros lett, Saahdiq Charles (LT) negyedik koros.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Az OL sokkal jobb lesz Burrow val és a rá szabott playbookkal, mint amilyen volt Andyvel. Én nem aggódom, az LSU nál sem volt olyan jó az OL csak hibátlan volt a rendszer, és szuper WR gárda volt körülötte. Jól lát, és jól is mozog ki a nyomás alól, szuper a wr csapatunk, nem lesz itt probléma. A védelmünk viszont sokkal nagyobb probléma volt szerintem, amit pedig nagyon jól upgradeltünk.
több mint 4 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 379 — greenmedia10@gmail.com
Egész jóra grade-elik a draftunkat a szakértők. Higgyünk nekik.
A D depth chart faszán is mutat. Na de mi ez az OL?????
Jonah Williams, Michael Jordan, Trey Hopkins, Xavier Sua-Filo, Bobby Hart. Liga bottom. Mindezt olyan tarcsival, mint Fred Johnson, Redmond vagy az "aztsemtudomkiaz" Dugas. Ki a tököm gondolja azt komolyan, hogy Burrow ilyen fallal túléli a szezont? Ha az egészsége nem roggyan bele, mentálisan akkor is megtörik.
Ha Tobinék azt gondolják hogy instant kezdőt húztunk az 5. körben, akkor is totál felelőtlenség.
nasheem
Egész jóra grade-elik a draftunkat a szakértők. Higgyünk nekik.
A D depth chart faszán is mutat. Na de mi ez az OL?????
Jonah Williams, Michael Jordan, Trey Hopkins, Xavier Sua-Filo, Bobby Hart. Liga bottom. Mindezt olyan tarcsival, mint Fred Johnson, Redmond vagy az "aztsemtudomkiaz" Dugas. Ki a tököm gondolja azt komolyan, hogy Burrow ilyen fallal túléli a szezont? Ha az egészsége nem roggyan bele, mentálisan akkor is megtörik.
Ha Tobinék azt gondolják hogy instant kezdőt húztunk az 5. körben, akkor is totál felelőtlenség.
nasheem
Ezt én sem értem. A 3. körben húzhattunk volna igen jónak tűnő falembert.
Burrow jó eséllyel egész szezonban az életéért fog menekülni.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Egész jóra grade-elik a draftunkat a szakértők. Higgyünk nekik.
A D depth chart faszán is mutat. Na de mi ez az OL?????
Jonah Williams, Michael Jordan, Trey Hopkins, Xavier Sua-Filo, Bobby Hart. Liga bottom. Mindezt olyan tarcsival, mint Fred Johnson, Redmond vagy az "aztsemtudomkiaz" Dugas. Ki a tököm gondolja azt komolyan, hogy Burrow ilyen fallal túléli a szezont? Ha az egészsége nem roggyan bele, mentálisan akkor is megtörik.
Ha Tobinék azt gondolják hogy instant kezdőt húztunk az 5. körben, akkor is totál felelőtlenség.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Alakul az UDFA lista is, az eddigiek közül DT Tyler Clark és TE Mitchell Wilcox neve nagyon tetszik.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Elfér

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Brandon Wilson marad további egy évig.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Rosst én elengedtem, nem tudok már vele potens célpontként számolni. Főleg nem egy szezon elejétől a végéig.

A falban Williams az egyetlen reményem, és az hogy valamennyire feljavítja a fal bal oldalán tevékenykedő társa teljesítményét is. Azonkívül csodák sajnos nincsenek, Burrow (és Mixon) az életéért fog harcolni, nem a nagy játékokért, és nem a stabil előrehaladásért.

A védelemben pedig remélhetőleg beválnak az új emberek, Reader, Bynes és Bell is, és akkor lehet egy közepes védelmünk. De a legtöbbet kétségtelenül az fog dobni a secondaryn, hogy nem lesz Kirkpatrick. 😊 Ezt még mindig annyira nehéz elhinni.
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Hú ezt szerintem odatettétek, marha jó kis class ez.

Utolsó LB helyett jöhetett volna a kis Moss Burrownak, de így is korrekt.

Azért a Mixon, AJ Green, Boyd,Ross, Higgins ligaszinten is veretes névsor. J Williams legyen egészséges és valahogy a falat rakjátok össze...akkor már idén is lehet bugi a jungle-ben.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Épűlgetünk szépen...... Nekem csak az ot és te poszt hiányzik a boldogsághoz.....
meme
Sokáig nem leszel akkor boldog, azt hiszem.
Mikey
Sejtem.... 2 éve várok egy normális Te-re 😁
meme
Csak kettő? Irigyellek.
Mikey
Előtte még reménykedtem üvegtestü Eifert-ben.
meme
Ja értem. 😕 Nagyon sokszor el fogok játszani a gondolattal szerintem a jövőben amikor elmélkedős hangulatom van, hogy mi lett volna ha Eifert nem porcelánból van. Végtelenül szomorú, hogy egy ekkora zseni karrierjéből sem lett semmi a sérülékenység miatt. 😥 A 2015-ös szezonja örökké emlékezetes lesz.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Akeem, Kareem, Hakeem. Összegyűjtöttük szépen.

Nekem tetszik a draftunk. Megfelelő posztokra jöttek játékosok, az első négy pickkel olyan, akik kezdők lesznek/lehetnek már egyből. A hátsó körök pedig lutrit jelentenek mindig, de legalább nem a szokásos WR, CB pickek jöttek, hanem a hiányposztok ott is.

Most már csak az kell, hogy legyen rendben szezon.
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
A cége meg úgyis tök mindegy.
nasheem
😁 Kft vagy Bt.... ?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Nem, LB lett az is.
Egy hangyafasznyira voltunk a tökéletes drafttól. Ha 3/1-re Josh Jones jön...
NA mindegy, úgyis mindig utólag dől el, mi a jó draft. Legalább logikusan lépkedtünk. Nagy faszságot nem csináltunk. A cége meg úgyis tök mindegy.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
OL lesz az utolsó is? Lehozunk egy olyan draftot ahol se CB, se RB, se TE, pedig korábban imádtuk ellőni a pickeket ilyenekre.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Sérült a bokája.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
És itt is a várva várt OT 😊
Adeniji. Nekem bőven radar alatti. Vki vmit tud róla?
nasheem
Seniorbowlon néztük ki őt is. Kansasba LT játszott, de az SB G volt. Elvileg a jobb oldalt meccseljük majd vele és inkább Tacklet lát bele Callahan. Mindig elalélunk a sokoldalú, bármelyik pozira pakolható OL emberektől, de ez sajna együtt jár a középszerűséggel. Mondjuk itt a 6. körben nehéz gyöngyszemet találni.

Mi van Prince-vel 3-4 körre várták 6,27 gradevel még mindig nem vitte el senki?
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Épűlgetünk szépen...... Nekem csak az ot és te poszt hiányzik a boldogsághoz.....
meme
Sokáig nem leszel akkor boldog, azt hiszem.
Mikey
Sejtem.... 2 éve várok egy normális Te-re 😁
meme
Csak kettő? Irigyellek.
Mikey
Előtte még reménykedtem üvegtestü Eifert-ben.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
És itt is a várva várt OT 😊
Adeniji. Nekem bőven radar alatti. Vki vmit tud róla?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Épűlgetünk szépen...... Nekem csak az ot és te poszt hiányzik a boldogsághoz.....
meme
Sokáig nem leszel akkor boldog, azt hiszem.
Mikey
Sejtem.... 2 éve várok egy normális Te-re 😁
meme
Csak kettő? Irigyellek.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
mind 😊
4-7

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Ma hány kör lesz?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Még egy LB? Kareem inkább OLB, mint EDGE, nem? Mondjuk legalább jó egyetemről jött 😊
Ezek már tök mindegy pickek. A genya Ravens és az Eagels kivitte az utolsó két normális OL játékost. Most már projekt játékosok jönnek, hátha.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Davis-Gaither!!!! Akkor sem sírtam volna, ha a második körben jön. Király!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Épűlgetünk szépen...... Nekem csak az ot és te poszt hiányzik a boldogsághoz.....
meme
Sokáig nem leszel akkor boldog, azt hiszem.
Mikey
Sejtem.... 2 éve várok egy normális Te-re 😁

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...