Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Dalton kapcsán szerintem így a Pats is simán opció, BB lehet, hogy erre spekulált és ezért nem húzott QB-t a drafton.
Lehetett volna szebb a búcsú, de Bengals részéről valahol korrekt volt, hogy elengedték, így van még esélye játszani.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 003 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dalton jobb mint Minshew. Egy közepes fal mögött, korrekt nfl kezdő szint. Valahol top20 körül. Viszont ha nincs fala, akkor ratyi. Ez volt a tragédiája nálunk. Kár érte, több volt benne.
Nyilván logikus és jó döntés, de szopcsi, hogy pont most kellett menni. Ilyen túlkínálatos QB piac vagy 10 éve nem volt. Jó lett volna egy középső körös cetli érte. Annyit simán ér 😕

Bárhova kerül, szurkolni fogok neki. Jó srác.
nasheem
Ha a Jagsbe megy, Gruden nem fogja Minshew miatt csere/mentor szerepbe tenni, tuti kezdeni fog. Még a Patsben is nagyobb eséllyel ülne padra mint a Jagsben.
Szipeter
Emlékeztetnék mindenkit, hogy tavaly volt egy Bengals-Jags itt Cincyben, ahol Minshew megverte Daltont... Szóval cserének jönne Scholes, de ha szerencséje van és Minshew sophomore slumpba kerül/megsérül, akár még kezdő is lehet. Kb olyan helyzetben lenne, mint Gruden. OC-nek jött, de ha nagyon nem menne a szekér, leeshet neki a kocsiról egy HC poszt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 530
Ha a Jagsbe megy, Gruden nem fogja Minshew miatt csere/mentor szerepbe tenni, tuti kezdeni fog. Még a Patsben is nagyobb eséllyel ülne padra mint a Jagsben.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Dalton jobb mint Minshew. Egy közepes fal mögött, korrekt nfl kezdő szint. Valahol top20 körül. Viszont ha nincs fala, akkor ratyi. Ez volt a tragédiája nálunk. Kár érte, több volt benne.
Nyilván logikus és jó döntés, de szopcsi, hogy pont most kellett menni. Ilyen túlkínálatos QB piac vagy 10 éve nem volt. Jó lett volna egy középső körös cetli érte. Annyit simán ér 😕

Bárhova kerül, szurkolni fogok neki. Jó srác.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 003 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dalton kivágva, nem nagy meglepetés
kapitnono
A kivágás meglepetés, mert nem szoktunk mi ilyen egyenes, határozott döntést hozni. Ismét egy sikeres, ellenértékben gazdag üzletet tudtunk nyélbe ütni. Helyében PIT-be mennék😁, BigBen tuti beadja a kulcsot már a szezon elején.
Szipeter
Scholest hozzánk mondogatják.
 twitter.com/MikeSilver/status/1255879883911073793
Nem ártana egy minőségi QB alternatíva Minshewhoz és ott van Jay Gruden OC-ként meg Eifert is. Ha elfogdja a csere/mentor szerepet és nem kér nagyon sokat, felőlem jöhet. GM Gamben úgy is vele nyertem Superbowlt(!) a Jags kezdő QB-jaként 2 éve és még mindig ő a kezdő QB, idéntől már fillérekért. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 569
Dalton kivágva, nem nagy meglepetés
kapitnono
Mindent egybevetve azért szomorú dolog ez. Mindenképpen indokolt, és különösen örömteli hogy a csapat meg is tette, de az, hogy így ér véget Andy cincinnati karrierje, az szomorú. Köszi az elmúlt kilenc évet Mr. Dalton! 🙏

P.S.: az pedig kifejezetten megnyugató, hogy nem lesz semmilyen "Burrow vagy Dalton kezdjen?" című szappanopera. Bevallom, picit tartottam attól hogy lesz...

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 530
Dalton kivágva, nem nagy meglepetés
kapitnono
A kivágás meglepetés, mert nem szoktunk mi ilyen egyenes, határozott döntést hozni. Ismét egy sikeres, ellenértékben gazdag üzletet tudtunk nyélbe ütni. Helyében PIT-be mennék😁, BigBen tuti beadja a kulcsot már a szezon elején.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Dalton kivágva, nem nagy meglepetés


több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Köszi, lövésem se volt ki ez az LB. Meglatjuk mire megy az új fiúkkal.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 003 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rági ismerús és egy új fiú waiverről a fedélzeten.
 twitter.com/Bengals/status/1255240540213391363
Perinet itt nem kell bemutatni. Calitroról annyit tudok mondani, hogy van tehetsége, néha ez meg is mutatkozik, de inkább csereként és ST-ben használjátok, ne kezdőnek, mint tavaly mit tettük.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 530
Az a jó az offseasonben hogy lehet a csodát várni, és ez egészen addig így is marad, míg el nem kezdődik a szezon. A
vezetés az eddigi lépéseivel pedig ezt a csodavárást csak fokozta. Azért van egy két csapat, ahol a draft, és a szerződések erre nem adnak okot. Pl Texans, Jags, de most még Pats, Packers szurkolóként se érezném az irányt annyira mint nálunk.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Túl nagy terhet teszünk Burrow-ra. Még egy korszakos 1/1től sem elvárható, hogy 2-2,5 mp alatt konstans jó döntéseket hozzon. Nem akarok közhelyeket puffogtatni, de k.rvára igaz, hogy az NFL nagyon más. Kevesebb idő, kisebb ablak, azonnali büntetés, nagyobb tét.

Ne várjunk csodát. Egy korrekt 5 győzelmes szezon ezzel az edzői stábbal már szép munka lenne.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 530
Én még mindig reménykedek abban, hogy az FA-ról hoznak valakit (bárkit 😊 ), és akkor jobb lesz a fal. A névsor persze nem túl veretes, de egy Peters vagy akár egy Veldheer is upgrade lehet a mostaniakhoz képest.
munoz
Ne reménykedj, nem fogunk hozni senkit😊 Nekem nincs bajom azzal, ha a vezetés elhiszi, (tudja)hogy ez az alapanyag elég. Csak akkor hozzák is ki belőlük azt a minimális időt, ami Burrownak kell a célpont megtalálásához. Azt ne felejtsük el, hogy egy első körös T vel elvileg beljebb leszünk. Az fontos, hogy higyjünk a tervben, és legyen hosszútávú koncepciónk. (24 év körül van az OL életkor). A nyilatkozatok alapján nem volt tervben az első három körben OL pick, és idén giga előny volt nekünk a seniorbowl, mert simán lehet Adeniji kezdő kaliber. (szerintem az is lesz) Legalább is az SB videón jól néz ki. Hart ki fog esni, nála mèg Johnson is jobb.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Én még mindig reménykedek abban, hogy az FA-ról hoznak valakit (bárkit 😊 ), és akkor jobb lesz a fal. A névsor persze nem túl veretes, de egy Peters vagy akár egy Veldheer is upgrade lehet a mostaniakhoz képest.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Valahol olvastam egy twítben, hogy az utolsó 5 meccsre mekkorát javult az OL.
Tipikus ferdítés. Fins, Browns 2, Jets, Pats volt a schedule vége. Még szép hogy jobban teljesített a fal a liga legszarabb passrusherei ellen. Remélem nem ezért volt a látszólagos nagy bizalom Taylorék részéről az OLben.
azt még valahol le tudom nyelni, hogy elvitték a tervezett OL célpontjainkat (Josh Jones????), de azt már nem ha szerintük ez a fal is jó.
Tudom tendencia, hogy a falad közepe lehet ratyi, de akkor kell két atom tackle. Bobby Hart is atom, atomszar.

Tényleg csak abban bízhatunk hogy Burrow sokkal jobban érzi majd a zsebet, mint Dalton. Andy ebben kifejezetten szar volt. Reméljük a koronagyémántunk már az első héten jéghideg, szőröstökű profi lesz.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Az OL sokkal jobb lesz Burrow val és a rá szabott playbookkal, mint amilyen volt Andyvel. Én nem aggódom, az LSU nál sem volt olyan jó az OL csak hibátlan volt a rendszer, és szuper WR gárda volt körülötte. Jól lát, és jól is mozog ki a nyomás alól, szuper a wr csapatunk, nem lesz itt probléma. A védelmünk viszont sokkal nagyobb probléma volt szerintem, amit pedig nagyon jól upgradeltünk.
Szipeter
Nem volt rossz az az OL. Konkretan az egyetemi bajnoksag legjobbjanak tartottak sokan.
Damien Lewis (RG) es Cushenberry (C) harmadik koros lett, Saahdiq Charles (LT) negyedik koros.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 530
Az OL sokkal jobb lesz Burrow val és a rá szabott playbookkal, mint amilyen volt Andyvel. Én nem aggódom, az LSU nál sem volt olyan jó az OL csak hibátlan volt a rendszer, és szuper WR gárda volt körülötte. Jól lát, és jól is mozog ki a nyomás alól, szuper a wr csapatunk, nem lesz itt probléma. A védelmünk viszont sokkal nagyobb probléma volt szerintem, amit pedig nagyon jól upgradeltünk.
több mint 4 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 378 — greenmedia10@gmail.com
Egész jóra grade-elik a draftunkat a szakértők. Higgyünk nekik.
A D depth chart faszán is mutat. Na de mi ez az OL?????
Jonah Williams, Michael Jordan, Trey Hopkins, Xavier Sua-Filo, Bobby Hart. Liga bottom. Mindezt olyan tarcsival, mint Fred Johnson, Redmond vagy az "aztsemtudomkiaz" Dugas. Ki a tököm gondolja azt komolyan, hogy Burrow ilyen fallal túléli a szezont? Ha az egészsége nem roggyan bele, mentálisan akkor is megtörik.
Ha Tobinék azt gondolják hogy instant kezdőt húztunk az 5. körben, akkor is totál felelőtlenség.
nasheem
Egész jóra grade-elik a draftunkat a szakértők. Higgyünk nekik.
A D depth chart faszán is mutat. Na de mi ez az OL?????
Jonah Williams, Michael Jordan, Trey Hopkins, Xavier Sua-Filo, Bobby Hart. Liga bottom. Mindezt olyan tarcsival, mint Fred Johnson, Redmond vagy az "aztsemtudomkiaz" Dugas. Ki a tököm gondolja azt komolyan, hogy Burrow ilyen fallal túléli a szezont? Ha az egészsége nem roggyan bele, mentálisan akkor is megtörik.
Ha Tobinék azt gondolják hogy instant kezdőt húztunk az 5. körben, akkor is totál felelőtlenség.
nasheem
Ezt én sem értem. A 3. körben húzhattunk volna igen jónak tűnő falembert.
Burrow jó eséllyel egész szezonban az életéért fog menekülni.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Egész jóra grade-elik a draftunkat a szakértők. Higgyünk nekik.
A D depth chart faszán is mutat. Na de mi ez az OL?????
Jonah Williams, Michael Jordan, Trey Hopkins, Xavier Sua-Filo, Bobby Hart. Liga bottom. Mindezt olyan tarcsival, mint Fred Johnson, Redmond vagy az "aztsemtudomkiaz" Dugas. Ki a tököm gondolja azt komolyan, hogy Burrow ilyen fallal túléli a szezont? Ha az egészsége nem roggyan bele, mentálisan akkor is megtörik.
Ha Tobinék azt gondolják hogy instant kezdőt húztunk az 5. körben, akkor is totál felelőtlenség.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 569
Alakul az UDFA lista is, az eddigiek közül DT Tyler Clark és TE Mitchell Wilcox neve nagyon tetszik.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Elfér

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 569
Brandon Wilson marad további egy évig.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 569
Rosst én elengedtem, nem tudok már vele potens célpontként számolni. Főleg nem egy szezon elejétől a végéig.

A falban Williams az egyetlen reményem, és az hogy valamennyire feljavítja a fal bal oldalán tevékenykedő társa teljesítményét is. Azonkívül csodák sajnos nincsenek, Burrow (és Mixon) az életéért fog harcolni, nem a nagy játékokért, és nem a stabil előrehaladásért.

A védelemben pedig remélhetőleg beválnak az új emberek, Reader, Bynes és Bell is, és akkor lehet egy közepes védelmünk. De a legtöbbet kétségtelenül az fog dobni a secondaryn, hogy nem lesz Kirkpatrick. 😊 Ezt még mindig annyira nehéz elhinni.
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Hú ezt szerintem odatettétek, marha jó kis class ez.

Utolsó LB helyett jöhetett volna a kis Moss Burrownak, de így is korrekt.

Azért a Mixon, AJ Green, Boyd,Ross, Higgins ligaszinten is veretes névsor. J Williams legyen egészséges és valahogy a falat rakjátok össze...akkor már idén is lehet bugi a jungle-ben.