NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
miért vannak annyira a külföldi elemzők oda azért, hogy Murray-t nem váltották egy nagy név igazolással?
ki tudta a 2014-es szezon előtt ezek közül az okosok közül, hogy Murray All World szezont fog futni 1875 yarddal? senki. most meg azon picsognak, hogy 4-5 ugyanolyan "senki" közül mint tavaly Murray volt (akkor még nem volt szupersztár ha jól emlékszem) nem lesz egy ugyanolyan jó jövőre is?
olvastam az elemzést (a Patriots topikban linkeltem is) hogy Murray futásainak nagyjából 40-45%-áért volt felelős az offensivel line, azaz a nagyját ő tette hozzá a történethez. ez oké, mégis korábban senki nem mondta volna meg, hogy akár emögött, akár más fal mögött 1800 yard fölé menne egy szezonban, és hogy az első 10 mérkőzésig nagyjából az összesített futott yard rekord felé menetelt...
Hardy-t leírják (most, hogy mindenki elmegy nyaralni, lassan meg fog születni a döntés, mert ilyenkor sokkal kevesebb játékos vagy edző van, akit mikrofonvégre lehet kapni, hogy milyen jó is ez a Hardy gyerek, keményen edz, motiválja a többieket, stbstb) szóval Hardy-val senki nem számol, Lawrence csak biztató jeleket mutatott (mint Randle) ami semmire nem elég (csak Parnell-nek zsíros szerződésre Jacksonville-be) Gregory meg rookie, és tudjuk, hogy a rookie passrusherek első évükben nem tudják megváltani a ligát, szóval a defense sz@r. az offensive line ugyan erősödött (elméletben) Collins érkezésével, de mivel nincs sztár futó, ezért az sz@rt sem ér.
csak én érzem azt, hogy ez mind hülyeség?
a csapat az előző offseason-höz képest szerintem komolyan erősödött, szóval azt a remek szokást kell megtartani, hogy senki nem sérül le. olvastam egy cikket Bob Sturmtól, hogy amikor a kezdő 22 játékos 300 feletti snap-et játszott egy szezonban, akkor megvolt a playoff. (kivéve amikor Romo sérült meg, de ez érthető, franchise QB triplán számít)rva
Én nem aggódom, egy elvileg egy passhappy támadógépezet (spékelve Scott bá-val) nyújtott kimagasló futásteljesítményt tavaly, szóval idén akár vissza is állhatunk ehhez. Ráadásul, ha a védelmet nézzük, idén már nem kell a támadóknak minimum 55-60 %-ot fent lenni, ellensúlyozandó a gyenge teljesítményüket. Mert hát idén - én legalábbis azt várom - kiegyenlítettebb lesz a két csapatrész. Persze azért van megoldandó feladat: visszahordás, TE-k szerepe, és én Weeden miatt sem vagyok nyugodt, ez ez már csak a heppem. Ha idén három futó hozza a tavalyi Murray-számokat, én nem leszek boldogtalan. Kíváncsi vagyok, mire megy a védelem idén, Hardy meg (psszt.) felmentést kap, csak hogy Eli rosszabbul aludjon!😉

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
miért vannak annyira a külföldi elemzők oda azért, hogy Murray-t nem váltották egy nagy név igazolással?
ki tudta a 2014-es szezon előtt ezek közül az okosok közül, hogy Murray All World szezont fog futni 1875 yarddal? senki. most meg azon picsognak, hogy 4-5 ugyanolyan "senki" közül mint tavaly Murray volt (akkor még nem volt szupersztár ha jól emlékszem) nem lesz egy ugyanolyan jó jövőre is?
olvastam az elemzést (a Patriots topikban linkeltem is) hogy Murray futásainak nagyjából 40-45%-áért volt felelős az offensivel line, azaz a nagyját ő tette hozzá a történethez. ez oké, mégis korábban senki nem mondta volna meg, hogy akár emögött, akár más fal mögött 1800 yard fölé menne egy szezonban, és hogy az első 10 mérkőzésig nagyjából az összesített futott yard rekord felé menetelt...
Hardy-t leírják (most, hogy mindenki elmegy nyaralni, lassan meg fog születni a döntés, mert ilyenkor sokkal kevesebb játékos vagy edző van, akit mikrofonvégre lehet kapni, hogy milyen jó is ez a Hardy gyerek, keményen edz, motiválja a többieket, stbstb) szóval Hardy-val senki nem számol, Lawrence csak biztató jeleket mutatott (mint Randle) ami semmire nem elég (csak Parnell-nek zsíros szerződésre Jacksonville-be) Gregory meg rookie, és tudjuk, hogy a rookie passrusherek első évükben nem tudják megváltani a ligát, szóval a defense sz@r. az offensive line ugyan erősödött (elméletben) Collins érkezésével, de mivel nincs sztár futó, ezért az sz@rt sem ér.
csak én érzem azt, hogy ez mind hülyeség?
a csapat az előző offseason-höz képest szerintem komolyan erősödött, szóval azt a remek szokást kell megtartani, hogy senki nem sérül le. olvastam egy cikket Bob Sturmtól, hogy amikor a kezdő 22 játékos 300 feletti snap-et játszott egy szezonban, akkor megvolt a playoff. (kivéve amikor Romo sérült meg, de ez érthető, franchise QB triplán számít)
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Gregory-ról olvasom /csak azért nyomom ide, mert a draft időszakában sokan nem bíztak a hozzáállásában/:
Végigcsinálta eddig az edzéseket, csütörtökön ő jött le a stadionban az utolsók között, Garrett-tel még rá is húzott egy kicsit.
Ez a hozzáállás nagyon üdvözlendő!!!
És eddig 5 és fél kilót már 7 kilót szedett fel, jó úton halad ezzel is.
Lawrence pedig nagy kedvenc eddig az OTA-n, remélem így is marad, és akkor egy igen veszélyes fal épül ki, igazi big D lehet ez.
Elnézve, hogy még mindig kb. 11 millánk van a sapka alatt, akár még érkezhet erősítés is a csapathoz...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
 www.dallascowboys.com/news/2015/06/18/scouts-eye-12-thoughts-younger-players-close-out-minicamp

11 pont Broaddus-tól a minicamp után:
- Dustin Vaughan minden alkalommal amikor center mögött van egyre jobban játszik. viszont a csütörtöki elég vegyes nap volt neki. vannak dobások, amik egész jól mennek neki, de volt olyan is (pl Dunbar-nak) ami teljesen elkaphatatlan volt.
- nem volt Street, ezért Terrance Williams mellett Beasley kapott külső elkapó feladatokat is. amennyire termékeny a kiscsávó a pálya belsejében, és amennyire szeretné a csapat, hogy mindenütt menjen a játék Beasley-nek, annyira nem az. amikor í pálya szélén dolgozik és nem tudja használni a sebességét, akkor csak olyan, mint egy átlagos elkapó.
- ahhoz képest, hogy Tyron Smith és La'el Collins mennyire keveset játszottak együtt, remekül ment nekik. egy play alatt Tyron magabiztosan tolta Hardy-t befelé Colins felé.
- Broaddus azt szeretné, hogy Davon Coleman minden játékban rendesen odatenné magát. ha akar, lehetne komoly rusher is, megvan a mérete, az ereje és a gyorsasága de hiányzik az akarat.
- Byron Jones továbbra is olyan, mintha 5 éve lenne a ligában.
- nem sokat írt RJ Dill-ről, de volt 4-5 olyan snap amikor Lawrence-t remekül blokkolta a szélen.
- az egyik defensive linemen aki kiemelkedőt alakított egész héten, az Lavar Edwards. megnyert a saját meccsei javát annak ellenére, hogy Hardy, Gregory és Lawrence volt főleg a színen
- Nick Harwell nem a leggyorsabb vagy legügyesebb a pályán, de a befejezései jók, Lucky Whitehead és Deontay Greenberry is jól játszott.
- Darrion Weems lehet jobb játékos, mint Parnell volt. jobb atletikus tulajdonságai vannak, és minden egyes snappel rengeteget fejlődik. és stabilabb játékos is, Parnell inkább fenn-és-lenn típus.
- jó volt Dez Bryant-et látni a pálya szélén annak ellenére is, hogy nem gyakorolt.
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 twitter.com/terrancewill2/status/611603196889296897

Elvileg minden rendben van,legalabbis semmi komoly.Tehenész
Ja: The team said that it could be just an irritated nerve. ....
Off: De jó viszont Tehenész ez a fotó!!Charlie Firpo
köszöntem szépen,igazából véletlenül akadtam csak rá 😀

lassan vége a vizsgaidőszaknak,remélem utána már lesz időm aktívkodni
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Az megvan, hogy a '12-es 1/6-osunk a lábadozása alatt volt 150 font is? Elvileg most 172, és a TC-re már 180-nal érkezni. Meglátjuk...balentin
mé', nem evett semmit?
(ezt mondjuk nem értem, a lába sérült meg, de nem gyúr felsőtestre?)slowmotion
Pehelysúlyban indul

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Az megvan, hogy a '12-es 1/6-osunk a lábadozása alatt volt 150 font is? Elvileg most 172, és a TC-re már 180-nal érkezni. Meglátjuk...balentin
mé', nem evett semmit?
(ezt mondjuk nem értem, a lába sérült meg, de nem gyúr felsőtestre?)
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Az megvan, hogy a '12-es 1/6-osunk a lábadozása alatt volt 150 font is? Elvileg most 172, és a TC-re már 180-nal érkezni. Meglátjuk...
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 twitter.com/terrancewill2/status/611603196889296897

Elvileg minden rendben van,legalabbis semmi komoly.Tehenész
Ja: The team said that it could be just an irritated nerve. ....
Off: De jó viszont Tehenész ez a fotó!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 twitter.com/terrancewill2/status/611603196889296897

Elvileg minden rendben van,legalabbis semmi komoly.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Terrance Williams down. Took an awkward fall after competing with Byron Jones for the ball. Looking at left elbow appears
10:15 - 2015. jún. 18.
Terrance Williams walks slowly off field with athletic trainers. Straight to locker room. Holding left arm close to body
Nem jó hír, a bal karját fájlalja....rva
Jön az x-ray...fakk:-/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Terrance Williams down. Took an awkward fall after competing with Byron Jones for the ball. Looking at left elbow appears
10:15 - 2015. jún. 18.
Terrance Williams walks slowly off field with athletic trainers. Straight to locker room. Holding left arm close to body
Nem jó hír, a bal karját fájlalja....
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
na akkor Dez bevágja a durcát?beltazor
Ez nem durca. Az uzlet resze...gyeek
Persze, az üzlet része, de az ilyesfajta érzelmi hmmm (nem zsarolás), mondjuk 'nyomásgyakorlás' könnyen érzelmi választ válthat ki. Néhány columnist ezért ezt zokon vette Dez-től. Persze Stephen a talajon állva fog dönteni, csak ki kell várnunk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
na akkor Dez bevágja a durcát?beltazor
Ez nem durca. Az uzlet resze...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
rva
undisputedly
igen, nem azt mondtam, hogy Marinelli lenne az első, hanem, hogy idén talán a Dallas is megpróbálkozik vele 😊rva
Érdekesség gyannt másoltam be 😊
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
na akkor Dez bevágja a durcát?

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
 bleacherreport.com/articles/2496689-adding-meat-to-the-demarco-murray-meat-on-the-bone-debate
volt pro és kontra is korábban, ez meg szimplán egy jó cikk.

ha már futók, és a múltkor felmerült kérdésnek:

McFadden szerint a hamstring rendben van, és 100%-os.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
megjegyzés a saját korábbi kommentemhez: Gregory egyelőre ugyan hízik, de még nem érte el a kívánt súlymennyiséget. ennek ellenére nem lesz belőle llinebacker (zéró coveage skills) inkább több DE lesz fent a pályán. ezzel már az OTA-k alatt is próbálkoztak, és nem lenne meglepő, ha az előszezon meccsek alatt egyre több olyan felállást láthatnánk, hogy az egyik oldalon Gregory, középen Mincey és Crawford, a másik szélen meg Lawrence és/vagy Hardy - így fog értelmet nyerni a Marinelli-féle "Rushmen"
(szerk: esetleg Hardy is belül Mincey helyett, azaz Gregory - Hardy - Crawford - Lawrence egyértelmű passz szituációknál)rva
4 DE -es felállást már többen alkalmaztak a korábbi években, amikor volt elég minőségi DE a keretben. Pl.: Giants, Seahawks, illetve tavaly a GB is próbálkozott vele,ha jól emlékszem. Itt egy régebbi cikk gifekkel:

 www.fieldgulls.com/2013/10/24/4987528/seahawks-nascar-defense-nfl-pete-carroll-dan-quinnundisputedly
igen, nem azt mondtam, hogy Marinelli lenne az első, hanem, hogy idén talán a Dallas is megpróbálkozik vele 😊
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
megjegyzés a saját korábbi kommentemhez: Gregory egyelőre ugyan hízik, de még nem érte el a kívánt súlymennyiséget. ennek ellenére nem lesz belőle llinebacker (zéró coveage skills) inkább több DE lesz fent a pályán. ezzel már az OTA-k alatt is próbálkoztak, és nem lenne meglepő, ha az előszezon meccsek alatt egyre több olyan felállást láthatnánk, hogy az egyik oldalon Gregory, középen Mincey és Crawford, a másik szélen meg Lawrence és/vagy Hardy - így fog értelmet nyerni a Marinelli-féle "Rushmen"
(szerk: esetleg Hardy is belül Mincey helyett, azaz Gregory - Hardy - Crawford - Lawrence egyértelmű passz szituációknál)rva
4 DE -es felállást már többen alkalmaztak a korábbi években, amikor volt elég minőségi DE a keretben. Pl.: Giants, Seahawks, illetve tavaly a GB is próbálkozott vele,ha jól emlékszem. Itt egy régebbi cikk gifekkel:

 www.fieldgulls.com/2013/10/24/4987528/seahawks-nascar-defense-nfl-pete-carroll-dan-quinn
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
rva kollegának hálálkodjatok:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Dallas Cowboys | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
megjegyzés a saját korábbi kommentemhez: Gregory egyelőre ugyan hízik, de még nem érte el a kívánt súlymennyiséget. ennek ellenére nem lesz belőle llinebacker (zéró coveage skills) inkább több DE lesz fent a pályán. ezzel már az OTA-k alatt is próbálkoztak, és nem lenne meglepő, ha az előszezon meccsek alatt egyre több olyan felállást láthatnánk, hogy az egyik oldalon Gregory, középen Mincey és Crawford, a másik szélen meg Lawrence és/vagy Hardy - így fog értelmet nyerni a Marinelli-féle "Rushmen"
(szerk: esetleg Hardy is belül Mincey helyett, azaz Gregory - Hardy - Crawford - Lawrence egyértelmű passz szituációknál)
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Fontos, fontos, de ami fontosabb:
Ad 1: Mi van Hardy-val? Marad a 10 meccses, mert az azért nem lenne jó főleg úgy, hogy elég keményen edz.
Ad 2: McFadden nem ezd, sérült - nem jó
Ad 3: Rolandó sem edz, valamije sérült - nem jó
Ad 4: ki lesz a visszahordó?
Ad 5: idén átállunk-e Witten-ről a drogbáróra
Ad 6: Carr eldőlt-e már

Aki ezekről tud, kérem írja meg!Charlie Firpo
- a Hardy döntésre azt írták kb 2 hét, ami már letelt. De az a 2 hét az csak körülbelül volt megadva, lehet az bármi. Szerintem tuti tele lesz vele az internet, ha kiderül mi változik. PFF cikk
- hamstring sérülését ápolgatja, de azt mondta, hogy mire az edzőtábor kezdődik (július 28) minden rendben lesz.
- korábban írtam, hogy arthroszkópiás térdműtétje volt. Igazából megcsinálhatta volna korábban, januártól lett volna ideje szinte bármikor, de úgy tűnik egyáltalán nem szeret edzésre járni és ez remek alkalom volt arra, hogy kihagyjon pár amúgy nem kötelező edzést. Broaddus szerint a front office úgy van vele, hogy amíg a meccsnapon hozza amit kell, addig lesz*rják, hogy mennyit jár edzésre.
- ez később fog eldőlni, de szerintem Whitehead (több embert is ki fognak próbálni, ez pont olyan, mint, hogy Collins hol fog játszani, vagy fog-e kezdeni, vagy Mincey bemozog-e középre azért, hogy Hardy, Gregory és Lawrence közül kettő egyszerre a pályán lehessen, stb)
- jó kérdés, ez még az előszezonban sem fog eldőlni
- nem, és július 15-ig rengeteg idő van még. ahogy Dez szerződésére, erre is akkor kell majd jobban figyelni.rva
Kösz, ez megnyugtató. Ha végül aug. elejére összeállnánk, az azért jó lenne. Jöhetne már a nyitómeccs!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Fontos, fontos, de ami fontosabb:
Ad 1: Mi van Hardy-val? Marad a 10 meccses, mert az azért nem lenne jó főleg úgy, hogy elég keményen edz.
Ad 2: McFadden nem ezd, sérült - nem jó
Ad 3: Rolandó sem edz, valamije sérült - nem jó
Ad 4: ki lesz a visszahordó?
Ad 5: idén átállunk-e Witten-ről a drogbáróra
Ad 6: Carr eldőlt-e már

Aki ezekről tud, kérem írja meg!Charlie Firpo
- a Hardy döntésre azt írták kb 2 hét, ami már letelt. De az a 2 hét az csak körülbelül volt megadva, lehet az bármi. Szerintem tuti tele lesz vele az internet, ha kiderül mi változik. PFF cikk
- hamstring sérülését ápolgatja, de azt mondta, hogy mire az edzőtábor kezdődik (július 28) minden rendben lesz.
- korábban írtam, hogy arthroszkópiás térdműtétje volt. Igazából megcsinálhatta volna korábban, januártól lett volna ideje szinte bármikor, de úgy tűnik egyáltalán nem szeret edzésre járni és ez remek alkalom volt arra, hogy kihagyjon pár amúgy nem kötelező edzést. Broaddus szerint a front office úgy van vele, hogy amíg a meccsnapon hozza amit kell, addig lesz*rják, hogy mennyit jár edzésre.
- ez később fog eldőlni, de szerintem Whitehead (több embert is ki fognak próbálni, ez pont olyan, mint, hogy Collins hol fog játszani, vagy fog-e kezdeni, vagy Mincey bemozog-e középre azért, hogy Hardy, Gregory és Lawrence közül kettő egyszerre a pályán lehessen, stb)
- jó kérdés, ez még az előszezonban sem fog eldőlni
- nem, és július 15-ig rengeteg idő van még. ahogy Dez szerződésére, erre is akkor kell majd jobban figyelni.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Fontos, fontos, de ami fontosabb:
Ad 1: Mi van Hardy-val? Marad a 10 meccses, mert az azért nem lenne jó főleg úgy, hogy elég keményen edz.
Ad 2: McFadden nem ezd, sérült - nem jó
Ad 3: Rolandó sem edz, valamije sérült - nem jó
Ad 4: ki lesz a visszahordó?
Ad 5: idén átállunk-e Witten-ről a drogbáróra
Ad 6: Carr eldőlt-e már

Aki ezekről tud, kérem írja meg!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
ez egyelőre nem igazi hiszti, csak egy kis színjáték a médiának, hogy legyen min csámcsogni.
aligha hiszem, hogy 775 ezer dollárért meccsenként VALÓBAN holdoutolni fog.

de egyelőre így, hogy nincs Adrian Peterson to Dallas pletyka, kell valami, amivel elvagyunk még pár napot itt az offseason-ben. július 15 még nagyon messze van ráadásul.