Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Btb-n feszegetik hogy Nolan kinevezesevel a sokak altal vart run stopper mangalica NT is megrkezhet.

Szerintem ebbol a vedelembol egy dominans DT hianyzik igazan ahhoz hogy utos legyen.
Blevi
ha Woods egész évben egészséges lett volna, akkor a helyzet nem lett volna ennyire rossz (10 meccsen volt elérhető) és ha mellé jönne rotációba még egy hasonló képességű srác, akkor szerintem ki lennénk a vízből
rva
En inkabb egy Fletcher Cox-hoz kozelebbi talentre gondolnek. Aki nemi pss rust ia tud.
Blevi
A lényeg, hogy az ígények nincsenek magason.
Van Donald van Cox majd vannak mögöttük a liga többi DTje.
alatriste
Minek alsagoskodni, barmikor elneznem Cox-ot itt. Nyilvan ezek szerint a Packersbe egyik sem kene 😊. De ugy ertettem hogy ha a skala Woods es Cox kozott van akkor inkabb egy utobbihoz kozelebbi talent kene.

1/12 volt Cox Donald 1/10.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Btb-n feszegetik hogy Nolan kinevezesevel a sokak altal vart run stopper mangalica NT is megrkezhet.

Szerintem ebbol a vedelembol egy dominans DT hianyzik igazan ahhoz hogy utos legyen.
Blevi
ha Woods egész évben egészséges lett volna, akkor a helyzet nem lett volna ennyire rossz (10 meccsen volt elérhető) és ha mellé jönne rotációba még egy hasonló képességű srác, akkor szerintem ki lennénk a vízből
rva
En inkabb egy Fletcher Cox-hoz kozelebbi talentre gondolnek. Aki nemi pss rust ia tud.
Blevi
A lényeg, hogy az ígények nincsenek magason.
Van Donald van Cox majd vannak mögöttük a liga többi DTje.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Btb-n feszegetik hogy Nolan kinevezesevel a sokak altal vart run stopper mangalica NT is megrkezhet.

Szerintem ebbol a vedelembol egy dominans DT hianyzik igazan ahhoz hogy utos legyen.
Blevi
ha Woods egész évben egészséges lett volna, akkor a helyzet nem lett volna ennyire rossz (10 meccsen volt elérhető) és ha mellé jönne rotációba még egy hasonló képességű srác, akkor szerintem ki lennénk a vízből
rva
En inkabb egy Fletcher Cox-hoz kozelebbi talentre gondolnek. Aki nemi pss rust ia tud.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!
Btb-n feszegetik hogy Nolan kinevezesevel a sokak altal vart run stopper mangalica NT is megrkezhet.

Szerintem ebbol a vedelembol egy dominans DT hianyzik igazan ahhoz hogy utos legyen.
Blevi
ha Woods egész évben egészséges lett volna, akkor a helyzet nem lett volna ennyire rossz (10 meccsen volt elérhető) és ha mellé jönne rotációba még egy hasonló képességű srác, akkor szerintem ki lennénk a vízből
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Btb-n feszegetik hogy Nolan kinevezesevel a sokak altal vart run stopper mangalica NT is megrkezhet.

Szerintem ebbol a vedelembol egy dominans DT hianyzik igazan ahhoz hogy utos legyen.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
 twitter.com/HelmanDC/status/1215018906278154240?s=19

Legalabb humoros 😀

Cowboys super bowl jovore
Borbinho
Valójában ezzel nyerte el az állást.😀

Jerry: "Did Dez catch it?"
McCarthy: "N.... Yes."
Jerry: "You're hired"
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Lassan szívja be magát hogy új edző lesz. Kultúra váltás és sokkal, sokkal profibb és határozottab meccsenkénti edzői döntéseket várok McCarthytól. Alig várom hogy képes legyen a Cowboys félidőben adaptálni pl. 😀
gyeek
Ekkora váltásra azért kevesen gondoltak akár csak egy hete is. Reméljük jól sül el, az öregnek nyilván rögtön kell az eredmény.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Lassan szívja be magát hogy új edző lesz. Kultúra váltás és sokkal, sokkal profibb és határozottab meccsenkénti edzői döntéseket várok McCarthytól. Alig várom hogy képes legyen a Cowboys félidőben adaptálni pl. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Colombo el, Joe Philbin jön edzeni a támadófalat - by Arcsi.
Charlie Firpo
Nem volt Colombo rossz, kár érte.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha Nolan helyett, valaki más lenne a koordinátor, így még azt mondanám a védő oldal egész jo kezekben van.
Cowboykarcsi90
miért?
rva
Tomsula(remek védőfal edző)+egy jó defcord= védelem jó kezekben van.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
McCarthy olyan, mintha Stephen ikertesója lenne
slowmotion
Csak már az ovi óta elette Stephen ebédeinek felét...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
McCarthy olyan, mintha Stephen ikertesója lenne
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/HelmanDC/status/1215018906278154240?s=19

Legalabb humoros 😀

Cowboys super bowl jovore

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Colombo el, Joe Philbin jön edzeni a támadófalat - by Arcsi.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha Nolan helyett, valaki más lenne a koordinátor, így még azt mondanám a védő oldal egész jo kezekben van.
Cowboykarcsi90
A Nolanról szóló rész utolsó mondata mintha a szívemből beszélne:
 www.cbssports.com/nfl/news/mike-mccarthys-cowboys-coaching-staff-in-2020-whos-in-whos-out-and-who-might-be-on-the-way-to-dallas/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!
Ha Nolan helyett, valaki más lenne a koordinátor, így még azt mondanám a védő oldal egész jo kezekben van.
Cowboykarcsi90
miért?
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha Nolan helyett, valaki más lenne a koordinátor, így még azt mondanám a védő oldal egész jo kezekben van.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tomsula hivatalos.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Húha azért az nagy fogás Sean McVay úgy látszik rálépett a mindenki hibás csak én nem útra.... még őt is elküldte....
dande
Majd Kroenke kirúgja 2 év múlva egy 2-14 után.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391


*nem végleges, mielőtt ...
de azért ezek általában bejönnek. McCarthy dreamteam-et épít Dallasban (és arról szólnak a riportok, hogy Moore marad OC)
rva
Ha már a csapat nem az.....
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664


*nem végleges, mielőtt ...
de azért ezek általában bejönnek. McCarthy dreamteam-et épít Dallasban (és arról szólnak a riportok, hogy Moore marad OC)
rva
Tomsula-nak én nagyon örülök, Fassel meg óriási fogás. Kezdek bizakodni...

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!


*nem végleges, mielőtt ...
de azért ezek általában bejönnek. McCarthy dreamteam-et épít Dallasban (és arról szólnak a riportok, hogy Moore marad OC)

Szerkesztette: rva
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Amilyen fos volt a spec team iden ra is fer.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húha azért az nagy fogás Sean McVay úgy látszik rálépett a mindenki hibás csak én nem útra.... még őt is elküldte....
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Alakul tovább: speciális egység - John Fassel a Rams-ből.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.