Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Állítólag megegyeztünk a ráningbek 😂 úrral...
Albee
forrás?
slowmotion
Kantavár, az a legjobb! Szerintem Albee arra utal, hogy zsinórban a második hétvégén is befűztek minket.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
Állítólag megegyeztünk a ráningbek 😂 úrral...
Albee
forrás?
több mint 4 éve
Albee Dallas Cowboys 24
Állítólag megegyeztünk a ráningbek 😂 úrral...
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Pollard a 20-as mezszámra, mig Morris a 32-re, Wilson pedig a 26-ra vált az alalpszakaszban.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Összefoglaló lista a cutokról. Tegnapi, de lusta voltam akkor foglalkozni vele, folyamatosan frissítik.

 www.bloggingtheboys.com/2019/8/30/20839579/2019-dallas-cowboys-roster-cuts-tracker

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Jon'vea Johnson IR vállsérülés miatt. Ott biztonságban lesz.

E hétvégén is beharangozzák Zeke szerződésének nyélbe ütését. Továbbra is várom. Legutóbbi hír a törtető törpe Adam Scheftertől származik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
 twitter.com/NFL_DovKleiman/status/1167537935954206720
 twitter.com/GehlkenNFL/status/1167538463840899072

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Elliott nem játszik a nyitányon......kíváncsi vagyok kinek kell engednie hamarabb- Nyilván ez az eredményektől is függ.
dande
nyugtával a napot.
közel a nyitány, de szerintem a megegyezés sincs már messze. persze ha Faulk hülyeségekkel tömi a srác fejét, akkor nyilván nem lesz egyhamar megállapodás, de ahogy Jerry Jones mindig mondta, deadlines make contracts, és jelen esetben az a hatodik hét, mert 8 meccs kell ahhoz, hogy egy összegyűjtött szezonnak minősüljön Ellliott számára, különben semmit nem ért el, csak egy évvel öregebb lett.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Elliott nem játszik a nyitányon......kíváncsi vagyok kinek kell engednie hamarabb- Nyilván ez az eredményektől is függ.
dande
Ez így nem igaz. Jones csak annyit mondott, hogy szerinte ki fog hagyni pár meccset. (Jerry Jones said he expects holdout RB Ezekiel Elliott to miss games.)

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elliott nem játszik a nyitányon......kíváncsi vagyok kinek kell engednie hamarabb- Nyilván ez az eredményektől is függ.
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Csak a statot nezve, Donoven Wilson megint lopott egy labdat.
beltazor
Olumba is, de Wilson úgy tűnik egyértelműen bejátszotta magát az 53-ba.
4 meccsen 3 INT azért még akkor is megsüvegelendő dolog, ha csak előszezonról beszélünk.
rva
Wilsonnak valami nagyon rossznak kellett volna lennie. Neki szerintem megvolt mult heten is.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Csak a statot nezve, Donoven Wilson megint lopott egy labdat.
beltazor
Olumba is, de Wilson úgy tűnik egyértelműen bejátszotta magát az 53-ba.
4 meccsen 3 INT azért még akkor is megsüvegelendő dolog, ha csak előszezonról beszélünk.
rva
Nem mintha sokat jelentene......de rookiként Eric Weddle volt aki utoljára 3 INT-et tudott az előszezonban.
Aki meg Boys-ként hasonlót tudott az Tyler Patmon volt. Mondjuk ő finoman szólva se robbant be az élvonalba.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Csak a statot nezve, Donoven Wilson megint lopott egy labdat.
beltazor
Olumba is, de Wilson úgy tűnik egyértelműen bejátszotta magát az 53-ba.
4 meccsen 3 INT azért még akkor is megsüvegelendő dolog, ha csak előszezonról beszélünk.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 610 — Pfizer & Moderna fan
Csak a statot nezve, Donoven Wilson megint lopott egy labdat.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
Marshall Faulk radikális véleménye :

“If you think about this. And I’m not counting another man’s money. But if you think about what Jaylon Smith did and what he got, compared to what Zeke has done and what he is asking for... it’s not even close. It’s not even close! They drafted a linebacker in the first round last year. If they thought so much of Jaylon, I mean, you draft another linebacker in the first round?”

Igen Mister, Így készül a liga legjobb LB duója.

 www.bloggingtheboys.com/2019/8/28/20837450/marshall-faulk-thinks-dallas-drafting-leighton-vander-esch-implies-paying-jaylon-smith-was-a-mistake
gyeek
Minden egyes alkalommal rá tudok csodálkozni, Faulk menniyre nem tudja leplezni a Cowboyszal szembeni sértődöttségét. Nem tudom mondjuk akakrja el egyáltalán.
Cowboykarcsi90
nem tudom eldönteni, hogy helyből ekkora gyökér, vagy nekifutásból
rva
nem gyökér, hülye.
LVE nem Jaylon pótlására érkezett, hanem Lee utódlására.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Marshall Faulk radikális véleménye :

“If you think about this. And I’m not counting another man’s money. But if you think about what Jaylon Smith did and what he got, compared to what Zeke has done and what he is asking for... it’s not even close. It’s not even close! They drafted a linebacker in the first round last year. If they thought so much of Jaylon, I mean, you draft another linebacker in the first round?”

Igen Mister, Így készül a liga legjobb LB duója.

 www.bloggingtheboys.com/2019/8/28/20837450/marshall-faulk-thinks-dallas-drafting-leighton-vander-esch-implies-paying-jaylon-smith-was-a-mistake
gyeek
Minden egyes alkalommal rá tudok csodálkozni, Faulk menniyre nem tudja leplezni a Cowboyszal szembeni sértődöttségét. Nem tudom mondjuk akakrja el egyáltalán.
Cowboykarcsi90
nem tudom eldönteni, hogy helyből ekkora gyökér, vagy nekifutásból
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Marshall Faulk radikális véleménye :

“If you think about this. And I’m not counting another man’s money. But if you think about what Jaylon Smith did and what he got, compared to what Zeke has done and what he is asking for... it’s not even close. It’s not even close! They drafted a linebacker in the first round last year. If they thought so much of Jaylon, I mean, you draft another linebacker in the first round?”

Igen Mister, Így készül a liga legjobb LB duója.

 www.bloggingtheboys.com/2019/8/28/20837450/marshall-faulk-thinks-dallas-drafting-leighton-vander-esch-implies-paying-jaylon-smith-was-a-mistake
gyeek
Minden egyes alkalommal rá tudok csodálkozni, Faulk menniyre nem tudja leplezni a Cowboyszal szembeni sértődöttségét. Nem tudom mondjuk akakrja el egyáltalán.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Marshall Faulk radikális véleménye :

“If you think about this. And I’m not counting another man’s money. But if you think about what Jaylon Smith did and what he got, compared to what Zeke has done and what he is asking for... it’s not even close. It’s not even close! They drafted a linebacker in the first round last year. If they thought so much of Jaylon, I mean, you draft another linebacker in the first round?”

Igen Mister, Így készül a liga legjobb LB duója.

 www.bloggingtheboys.com/2019/8/28/20837450/marshall-faulk-thinks-dallas-drafting-leighton-vander-esch-implies-paying-jaylon-smith-was-a-mistake

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Na Zeke fog futni ellenünk végül első héten ellenünk? (igazából fantasy miatt kérdezem) Vagy berezzelt, hogy draftoltuk 1/17-re Dexter Lawrence-t?

Viccen kívül kívül ki hogy látja? Meddig tarthat el? Mennyire esélyes egy Bell féle szezon?
GiantsMLBhunter
Bell félét nem tudok elképzelni. Legutóbbi hírek szerint közelebb került a /év fizu ajánlat Gurleyéhez, szerintem csak a garantáltat kell neki megnyomni és minden megoldódik. Valami mutatóban Zeke akar lenni a top, a Cowboys pedig a capen akar spórolni. A kettőnek kell valahol találkoznia.


Brett Mahert le kéne cserélni:
 www4.pictures.zimbio.com/gi/Carli+Lloyd+Entertainment+Weekly+Hosts+Annual+1CzAli6O_y-l.jpg
Martín Automatica szerint is menne neki, tuti biznisz.
gyeek
legalább valakivel tudna Witten érdemben beszélni a korról, lévén a hölgy csak két hónappal fiatalabb nála.

de azon túlmenően, hogy valamilyen szinten poénból erőltetik a dolgot, azért nem árt nem elfelejteni, hogy van, amikor a rúgónak más feladata is van - pl megpróbálni megállítani az irányítót, vagy megtartani/megszerezni a labdát, ha valami rosszul sikerül, arra meg a hölgy valószínűleg kevéssé képes, gyanítom az 5'7"-es magassághoz egy kemény 140-145 fontos versenysúly dukál.
akkor már inkább nézzünk szét a férfi focisták között, ha már mindenképpen gurulósban gondolkozunk.

mutatós lyány meg akad a csírlíderek között is.
slowmotion
Szimplz. Megfordul a futó előtt és nekiáll rázni. Mivel ilyen csodát még egyetlen amerikai futball játékos se látott, minimum lelassulnak. Amelyik spori meg sportszerűtlenségnek zászlózná ezt, az egy savanyú búza! (A csaj egyebek iránt filifen.)


Joey Inkes régi btb-s és nagy analitikus elmeként van számon tartva. Ezért nem értem hogy jöhet össze neki ilyen zagyvaság. Ha követnénk a logikáját, akkor Joe Jackson nem egy első körért került volna Dallasba 3 év múltán?

 twitter.com/JoeyIckes/status/1166563245936783360
gyeek
én ezt úgy értettem, ha eltradeljü Taco-t egy ötödik körért -mondjuk szerintem hülyék lennénk eladni most hogy végre úgy tűnik képes játszani is-, akkor a Jackson kvázi ingyen jött négy évre tekintve, hogy 5. körben draftoltuk idén.
100yard
Igen, az a lépés megvan, Ickes addig jutott. 3 éve viszont Taco egy első körbe került. Idén Jackson egy 5. körös pickbe került, jövőre meg lenne Tacoért egy plusz 5. kör. Nyakatekert elmélet helyett ezek a tények.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Na Zeke fog futni ellenünk végül első héten ellenünk? (igazából fantasy miatt kérdezem) Vagy berezzelt, hogy draftoltuk 1/17-re Dexter Lawrence-t?

Viccen kívül kívül ki hogy látja? Meddig tarthat el? Mennyire esélyes egy Bell féle szezon?
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
Brett Mahert le kéne cserélni:
 www4.pictures.zimbio.com/gi/Carli+Lloyd+Entertainment+Weekly+Hosts+Annual+1CzAli6O_y-l.jpg
Martín Automatica szerint is menne neki, tuti biznisz.
gyeek
legalább valakivel tudna Witten érdemben beszélni a korról, lévén a hölgy csak két hónappal fiatalabb nála.

de azon túlmenően, hogy valamilyen szinten poénból erőltetik a dolgot, azért nem árt nem elfelejteni, hogy van, amikor a rúgónak más feladata is van - pl megpróbálni megállítani az irányítót, vagy megtartani/megszerezni a labdát, ha valami rosszul sikerül, arra meg a hölgy valószínűleg kevéssé képes, gyanítom az 5'7"-es magassághoz egy kemény 140-145 fontos versenysúly dukál.
akkor már inkább nézzünk szét a férfi focisták között, ha már mindenképpen gurulósban gondolkozunk.

mutatós lyány meg akad a csírlíderek között is.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Joey Inkes régi btb-s és nagy analitikus elmeként van számon tartva. Ezért nem értem hogy jöhet össze neki ilyen zagyvaság. Ha követnénk a logikáját, akkor Joe Jackson nem egy első körért került volna Dallasba 3 év múltán?

 twitter.com/JoeyIckes/status/1166563245936783360
gyeek
én ezt úgy értettem, ha eltradeljü Taco-t egy ötödik körért -mondjuk szerintem hülyék lennénk eladni most hogy végre úgy tűnik képes játszani is-, akkor a Jackson kvázi ingyen jött négy évre tekintve, hogy 5. körben draftoltuk idén.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Joey Inkes régi btb-s és nagy analitikus elmeként van számon tartva. Ezért nem értem hogy jöhet össze neki ilyen zagyvaság. Ha követnénk a logikáját, akkor Joe Jackson nem egy első körért került volna Dallasba 3 év múltán?

 twitter.com/JoeyIckes/status/1166563245936783360
gyeek
de, egy első körért
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Joey Inkes régi btb-s és nagy analitikus elmeként van számon tartva. Ezért nem értem hogy jöhet össze neki ilyen zagyvaság. Ha követnénk a logikáját, akkor Joe Jackson nem egy első körért került volna Dallasba 3 év múltán?

 twitter.com/JoeyIckes/status/1166563245936783360

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Egy lista a liga UDFA-jainak (nem szó szerint értem):
 www.pff.com/news/pro-pff-rankings-the-top-25-rookies-through-week-3-of-the-2019-nfl-preseason?utm_source=cj&utm_medium=affiliate&utm_campaign=cjaff&cjevent=1fd21f23c8e711e9808500930a18050d

plusz a listázott Cowboys játékosok szebb pillanatai:
 twitter.com/DannyPhantom24/status/1166178291264282624
gyeek
ez mekkora már:

"1. S DONOVAN WILSON, DALLAS COWBOYS – 93.7
With two of his three overall game grades surpassing 90.0, Donovan Wilson has gotten the attention of everyone at PFF, and he should be getting everyone else’s attention too. Of his three targets in coverage, Wilson has intercepted two of them."


3 felé menő passz volt, abból kettőt leszedett (és nem ő a WR 😀)
ha alapszakaszban is így menne neki, akkor páran letennék a scouting kártyájukat, mert a srác hatodik körös (#213 választás) és van jövője a csapatnál, mert a Kris Richard által preferált testméretekkel rendelkezik (6'1", 207lbs)
rva
Én is pislogtam rajta párat. Ha így megy tovább a fejlődése, még idén All-Pro lesz, de ez leányálom. De reálisan tekintve a tényállást, jó eséllyel kiszorítja a GOATot a kezdőből legkésőbb jövőre. Még amikor draftolták, sokan kicsit le is szólták, hogy hát kellett volna safety depth a Cowboysnak, de ez a srác a 6. körben...? A fene se hitte volna, hogy ő lesz a legnagyobb szenzáció az idei draft classból TC végén.

Brett Mahert le kéne cserélni:
 www4.pictures.zimbio.com/gi/Carli+Lloyd+Entertainment+Weekly+Hosts+Annual+1CzAli6O_y-l.jpg

Martín Automatica szerint is menne neki, tuti biznisz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.