Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Uraim,sajna a kedvenc Torrent oldalaimra nem tették fel a meccset,tud valaki segíteni hol lehetne megnézni,köszönöm előre is .
sztaking
Ha nincs lassú géped, online itt is vissza tudod nézni:
 www.nflfullhd.com/tampa-bay-buccaneers-vs-dallas-cowboys-23-dec-2018-replay-full-game/

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Uraim,sajna a kedvenc Torrent oldalaimra nem tették fel a meccset,tud valaki segíteni hol lehetne megnézni,köszönöm előre is .
sztaking
Ha jól láttam itt fent van:
720pier.ru



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
az utolsó meccsen egyébként remélem pihentetünk, legalább lesz mire fogni majd az újabb szar O teljesítményt 😀
Egyébként Eli ellen fogunk játszani, ők nem pihentetnek, nagyon kéne nekik a presztizs W
Antonius
Csoport riválist verni mindíg dupla öröm! 😊
nagir
En oda adom nektek a meccset, cserebe jovore kerek kettot 😉

több mint 5 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Uraim,sajna a kedvenc Torrent oldalaimra nem tették fel a meccset,tud valaki segíteni hol lehetne megnézni,köszönöm előre is .

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
az utolsó meccsen egyébként remélem pihentetünk, legalább lesz mire fogni majd az újabb szar O teljesítményt 😀
Egyébként Eli ellen fogunk játszani, ők nem pihentetnek, nagyon kéne nekik a presztizs W
Antonius
Csoport riválist verni mindíg dupla öröm! 😊
nagir
meg hát Nektek ez lesz az idei Super Bowl-otok... 😊
slowmotion
Nektek meg az utolsó esély, sikerélményre a Draft előtt! 😉😊😀
nagir
Legalabb lesz iden kai sikerelmeny is 😉
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
az utolsó meccsen egyébként remélem pihentetünk, legalább lesz mire fogni majd az újabb szar O teljesítményt 😀
Egyébként Eli ellen fogunk játszani, ők nem pihentetnek, nagyon kéne nekik a presztizs W
Antonius
Csoport riválist verni mindíg dupla öröm! 😊
nagir
meg kell azért szenvedni, ingyen nem kapjátok meg 😀
Antonius
Oda adjuk érte Soldert, kicsit erősítené az O-fal rotációját a PO-ban, bár picit sokat keres a teljesítményéhez képest, sorry!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
az utolsó meccsen egyébként remélem pihentetünk, legalább lesz mire fogni majd az újabb szar O teljesítményt 😀
Egyébként Eli ellen fogunk játszani, ők nem pihentetnek, nagyon kéne nekik a presztizs W
Antonius
Csoport riválist verni mindíg dupla öröm! 😊
nagir
meg hát Nektek ez lesz az idei Super Bowl-otok... 😊
slowmotion
Nektek meg az utolsó esély, sikerélményre a Draft előtt! 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
az utolsó meccsen egyébként remélem pihentetünk, legalább lesz mire fogni majd az újabb szar O teljesítményt 😀
Egyébként Eli ellen fogunk játszani, ők nem pihentetnek, nagyon kéne nekik a presztizs W
Antonius
Csoport riválist verni mindíg dupla öröm! 😊
nagir
meg hát Nektek ez lesz az idei Super Bowl-otok... 😊
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
az utolsó meccsen egyébként remélem pihentetünk, legalább lesz mire fogni majd az újabb szar O teljesítményt 😀
Egyébként Eli ellen fogunk játszani, ők nem pihentetnek, nagyon kéne nekik a presztizs W
Antonius
Csoport riválist verni mindíg dupla öröm! 😊
nagir
meg kell azért szenvedni, ingyen nem kapjátok meg 😀

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
az utolsó meccsen egyébként remélem pihentetünk, legalább lesz mire fogni majd az újabb szar O teljesítményt 😀
Egyébként Eli ellen fogunk játszani, ők nem pihentetnek, nagyon kéne nekik a presztizs W
Antonius
Csoport riválist verni mindíg dupla öröm! 😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
az utolsó meccsen egyébként remélem pihentetünk, legalább lesz mire fogni majd az újabb szar O teljesítményt 😀
Egyébként Eli ellen fogunk játszani, ők nem pihentetnek, nagyon kéne nekik a presztizs W

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Neztem a seattle meccset is.
Wilson eleg komolyan bele lendult ,a vedelmuk is nagyon komoly lett. Sima veresegre szamitok.
Egy dologba bizok: mi 7-1 otthon. Ok 4-4 idegenben.
beltazor
Szerintem itthon bárki ellen esélyesek vagyunk. Az egyetlen vesztes meccsünket is lezárhattuk volna már akár az első negyedben, de akkor az másképp alakult a Titans ellen.
100yard
én inkább úgy fogalmaznék, hogy senki ellen nem vagyunk esélytelenek 😀
95%, hogy a Seahawks-al meccselünk és sajnos ki kell mondani, az utóbbi idők játéka alapján nem mi vagyunk az esélyesek. De nem azt akarom mondani, hogy nem juthatunk tovább, ha minden meccset az esélyesebb csapat nyerne, nem lennének nézők és nem léteznének fogadóirodák se...

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Neztem a seattle meccset is.
Wilson eleg komolyan bele lendult ,a vedelmuk is nagyon komoly lett. Sima veresegre szamitok.
Egy dologba bizok: mi 7-1 otthon. Ok 4-4 idegenben.
beltazor
Szerintem itthon bárki ellen esélyesek vagyunk. Az egyetlen vesztes meccsünket is lezárhattuk volna már akár az első negyedben, de akkor az másképp alakult a Titans ellen.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
van azért egy olyan scenárió, amiben a Vikings ellen játszunk, ha a Seahawks kikap és a Minnesota nyer jövő hétvégén.
 twitter.com/HelmanDC/status/1077079340893028352

de igen, a seahawks ellen van nagyobb esélye a PO kezdetének... és bennem sincsenek pozitív gondolatok, és nem azért, mert attól félek, hogy a dallasi defense nem képes megállítani Wilsont, hanem mert Dak nem biztos, hogy képes maga alá gyűrni a hawks védelmét.
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Neztem a seattle meccset is.
Wilson eleg komolyan bele lendult ,a vedelmuk is nagyon komoly lett. Sima veresegre szamitok.
Egy dologba bizok: mi 7-1 otthon. Ok 4-4 idegenben.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Bottom 5 D ellen sikerult ezt a csodat osszerakni? Van ido keszulni a Seahaws ellen de az elmult 15 meccs a jelenlegi forma nagyon nem mellettunk szol.
Blevi
legalább nem lesznek túlzott elvárások a csapat irányában
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Bottom 5 D ellen sikerult ezt a csodat osszerakni? Van ido keszulni a Seahaws ellen de az elmult 15 meccs a jelenlegi forma nagyon nem mellettunk szol.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
The Cowboys received good news on the health of defensive lineman Tyrone Crawford.
A scan and MRI of Crawford’s neck were negative, coach Jason Garrett said after Sunday’s victory over the Bucs. Crawford was released from the hospital and headed home.

!!!!
Charlie Firpo
uhh, ez a nap híre, pedig PO-ba jutott a csapat ma.

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
The Cowboys received good news on the health of defensive lineman Tyrone Crawford.
A scan and MRI of Crawford’s neck were negative, coach Jason Garrett said after Sunday’s victory over the Bucs. Crawford was released from the hospital and headed home.

!!!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Needa Dallas Cowboys 233
a Redskins eliminálta magát, szóval kettőn áll a vásár: vagy nyerünk, és benn vagyunk, vagy az Eagles kiüti magát (Houston-ba mennek a 10-4-es Texans ellen játszani, akiknek igazából mindegy az eredmény), és benn vagyunk.
én az elsőre szavaznék, mert az a biztos.
de azt nem szeretném, hogy az első megtörténik és megindul majd a nagy "pihentetés" a Giants ellen, aminek az lesz az eredménye, hogy a csapat leül a PO-ban...
rva
Dehogyisnem, mindenki pihenjen csak. Kapjanak kezdok egy drive-t aztan irany haza.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
és boldog karácsonyt mindenkinek, rájátszás itt meg négy pont előny a PL-ben, asszem ciccentek egy sört meg elkapok egy kis viszkit
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
csá
kicsit megcsúsztam a kurva fenyőfa befaragásával, úgyhogy még csak most jön a második félidő, de látom, megvan a meccs.

így kicsit kevésbé fogok agyfaszt kapni Hocsuli hülye fiától meg a csapatától
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na, akkor ez végre megvan: NFC EAST!!!!

(Crawford come back!)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
a Redskins eliminálta magát, szóval kettőn áll a vásár: vagy nyerünk, és benn vagyunk, vagy az Eagles kiüti magát (Houston-ba mennek a 10-4-es Texans ellen játszani, akiknek igazából mindegy az eredmény), és benn vagyunk.
én az elsőre szavaznék, mert az a biztos.
de azt nem szeretném, hogy az első megtörténik és megindul majd a nagy "pihentetés" a Giants ellen, aminek az lesz az eredménye, hogy a csapat leül a PO-ban...
rva
Nem szeretnéd hogy PO-ba jusson a csapat?? 😮
Bekell jutni a lehető leghamarabb...

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
a Redskins eliminálta magát, szóval kettőn áll a vásár: vagy nyerünk, és benn vagyunk, vagy az Eagles kiüti magát (Houston-ba mennek a 10-4-es Texans ellen játszani, akiknek igazából mindegy az eredmény), és benn vagyunk.
én az elsőre szavaznék, mert az a biztos.
de azt nem szeretném, hogy az első megtörténik és megindul majd a nagy "pihentetés" a Giants ellen, aminek az lesz az eredménye, hogy a csapat leül a PO-ban...
rva
Ad egy 1 Texans jön hozzánk. Ad 2 nem mindegy nekik az eredmény 😉 😛