Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Needa Dallas Cowboys 233
Barmennyire is utalom Igglest, azert orulok, hogy bejutottak ok is a PO-ba. Sokkal jobb az ilyen vegig harcolos divizio, mint mondjuk az AFC east altalaban vagy NFC south volt iden.
Na meg nagy respect nekik, hogy felalltak a padlorol a NO blowout utan.

Egy Dallas Philly championship game- l kiegyeznek.

Na de eloszor lassuk a Halaszsasokat, szerintem kb a tavalyi meccs kategoria lesz, egy pick dont ide vagy oda
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na kis díjátadó, nálam:

MVP: Elliott Ha ő nem lenne támadójáték sem lenne.

D: B. Jones
O: Elliott
Rookie: LVE Nem kérdés, meg van Lee utodja. 😊
Negatív meglepetés: Connor Williams többet vártam tőle. De rookie még, így TSmith-et is jelölöm. Vlahogy nem az igazi, a zebrák és a sérülések is rendre megtalálják.
Pozitív meglepetés: Su'a-Filo nem vártalm tőle semmit, ehhez képest...

Coach: TapsiHapsi Kris Richard! Ha az kell a megtartásához hogy HC legyen, viszlát Garett.
Év stadionja: AT&T Stadium 😊 7-1es mérleg otthon.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Korai még messzemenő kijelentéseket tenni, de én fontosnak tartom megjegyezni, hogy backup TE-t második körben pláne egy trade árán draftolni csak azért, nehogy a rivális elvigye elég nagy luxus... Sokkal gazdaságosabb (és elegánsabb) practice squadból felhívni a csapatba, mielőtt bizonyos rivális ellopná. 😀

 www.nfl.com/player/dallasgoedert/2560995/profile
 www.nfl.com/player/blakejarwin/2559193/profile
gyeek
Goedert esetében ugyan azt játszuk el, mint anno Ertz és Celek kapcsán, még ha Celek nem is volt ennyire jó, mint most Ertz. S Goedert nagyjából ugyan azt hozza, mint Ertz első évében, talán kicsit gyengébb. Úgy hogy szerintem hosszú távon ez teljesen jó és védhető befektetés, 2. körben. Pláne a mi játékunkhoz, amihez kell is a változatos TE játék. Szerintem erről van szó csupán nem többről 😉
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Korai még messzemenő kijelentéseket tenni, de én fontosnak tartom megjegyezni, hogy backup TE-t második körben pláne egy trade árán draftolni csak azért, nehogy a rivális elvigye elég nagy luxus... Sokkal gazdaságosabb (és elegánsabb) practice squadból felhívni a csapatba, mielőtt bizonyos rivális ellopná. 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/flzasty1ea7iswbtd0e5
Dallas Goedert Stats, News and Video - TE | NFL.com
Latest on TE Dallas Goedert including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/fsn8rvgup22r5e53mu7i
Blake Jarwin Stats, News and Video - TE | NFL.com
Latest on TE Blake Jarwin including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Jó kis "buli" meccs volt. Érződött a tétnélküliség.
Annyi hozama azért volt hogy talán megtaláltuk a TE-t a playoffra.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A félidő után el kellett hagynom, de most látom, Prescott végül 120-as rating-et és 387 yardot hozott. Végre!
Jarwint meg - sajnos - idő előtt felfedtük, lehetne már TE játékunk is! 😊

Ezt csak iderakom:
"Dak Prescott is the only QB in NFL history with 30+ wins and 25-or-fewer INT in his first 3 seasons." - NFL Research

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Újra csak respect Garrett előtt, hogy meg akarta verni a Giants-et, nem tartalékolt a PO-ra.
Na, akkor előre srácok, jöjjön a Seahawks
Antonius
Igen ez megint gyoztes mentalitas. Dakon nagyon sok mulik majd a PO-ban. Talan neki is jot tett a mai, bar nincsenek nagy elvarasaim.
több mint 5 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Végre volt sok jó passz ,megint. Ráadásul különböző célpontokra.Az első éves Dak-ot láthattuk 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Újra csak respect Garrett előtt, hogy meg akarta verni a Giants-et, nem tartalékolt a PO-ra.
Na, akkor előre srácok, jöjjön a Seahawks

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
fakkjeee
meccs végére pont utolértem a real time-ot
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Sosem baj, ha verjük a Giants-et 😊
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ez egy lelkeknek jo gyozelem volt. Najo Heath eseteben nem 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Amari 1000 yard pipa

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
nálunk nincs egy zeke ... lassan a portás fut
Janek
Harom evrol van szo. Tavaly voltak futoitok mindamellett ez egy olyan statisztika ami legkevesbe Prescotton mulik game manager ha a csapat megnyeri talan nem szurja el talan...
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sokat szidtuk Dak-ot az évek során, de azért ha megnézzük a három év mérlegét az irányítók frontján az alábbi számok jönnek ki.

Goff 23-14 61 %
Wentz 23-17 57 %
Dak 31-16 66 %

Dak "winnig" aránya a legjobb a három irányító közül, és még azt sem lehet mondani hogy Wentz vagy akár Goff mögött nincs olyan védelem mint Dallasban, sőt...!
Ezzel nem feltétlenül védeni akarom, mert nekem se jön be annyira a játéka -idén év elején kimondottan nézhetetlen és élvezhetetlen volt amit csinált-, de azért a számok elgondolkodtatóak.
100yard
Pedig nincs.
eaglesmcnabb
Pedig ebben az időszakban van. A miénk meg majd lesz, ez azért különbség.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
nálunk nincs egy zeke ... lassan a portás fut

több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Sokat szidtuk Dak-ot az évek során, de azért ha megnézzük a három év mérlegét az irányítók frontján az alábbi számok jönnek ki.

Goff 23-14 61 %
Wentz 23-17 57 %
Dak 31-16 66 %

Dak "winnig" aránya a legjobb a három irányító közül, és még azt sem lehet mondani hogy Wentz vagy akár Goff mögött nincs olyan védelem mint Dallasban, sőt...!
Ezzel nem feltétlenül védeni akarom, mert nekem se jön be annyira a játéka -idén év elején kimondottan nézhetetlen és élvezhetetlen volt amit csinált-, de azért a számok elgondolkodtatóak.
100yard
Pedig nincs.
eaglesmcnabb
Az idei évben lehet, de tavaly meg előtte azért a ti védelmetek jobb volt.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Sokat szidtuk Dak-ot az évek során, de azért ha megnézzük a három év mérlegét az irányítók frontján az alábbi számok jönnek ki.

Goff 23-14 61 %
Wentz 23-17 57 %
Dak 31-16 66 %

Dak "winnig" aránya a legjobb a három irányító közül, és még azt sem lehet mondani hogy Wentz vagy akár Goff mögött nincs olyan védelem mint Dallasban, sőt...!
Ezzel nem feltétlenül védeni akarom, mert nekem se jön be annyira a játéka -idén év elején kimondottan nézhetetlen és élvezhetetlen volt amit csinált-, de azért a számok elgondolkodtatóak.
100yard
Pedig nincs.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Sokat szidtuk Dak-ot az évek során, de azért ha megnézzük a három év mérlegét az irányítók frontján az alábbi számok jönnek ki.

Goff 23-14 61 %
Wentz 23-17 57 %
Dak 31-16 66 %

Dak "winnig" aránya a legjobb a három irányító közül, és még azt sem lehet mondani hogy Wentz vagy akár Goff mögött nincs olyan védelem mint Dallasban, sőt...!
Ezzel nem feltétlenül védeni akarom, mert nekem se jön be annyira a játéka -idén év elején kimondottan nézhetetlen és élvezhetetlen volt amit csinált-, de azért a számok elgondolkodtatóak.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
akkor nem adom oda gémpasszon. ez van.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Uraim,sajna a kedvenc Torrent oldalaimra nem tették fel a meccset,tud valaki segíteni hol lehetne megnézni,köszönöm előre is .
sztaking
Már tegnap felkerült a youtube-ra:
NFL 2018-19 Week 16 Tampa Bay Buccaneers -- Dallas Cowboys

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
az utolsó meccsen egyébként remélem pihentetünk, legalább lesz mire fogni majd az újabb szar O teljesítményt 😀
Egyébként Eli ellen fogunk játszani, ők nem pihentetnek, nagyon kéne nekik a presztizs W
Antonius
Csoport riválist verni mindíg dupla öröm! 😊
nagir
meg kell azért szenvedni, ingyen nem kapjátok meg 😀
Antonius
Oda adjuk érte Soldert, kicsit erősítené az O-fal rotációját a PO-ban, bár picit sokat keres a teljesítményéhez képest, sorry!😉
nagir
Jó helyen van Ő New Yorkban, legyen legalább 1 olyan játékosotok Barkley-n kívül, aki megdolgozik a pénzéért 😉 😀
Antonius
Naaa, azért még a kickerünk is... 😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
az utolsó meccsen egyébként remélem pihentetünk, legalább lesz mire fogni majd az újabb szar O teljesítményt 😀
Egyébként Eli ellen fogunk játszani, ők nem pihentetnek, nagyon kéne nekik a presztizs W
Antonius
Csoport riválist verni mindíg dupla öröm! 😊
nagir
meg kell azért szenvedni, ingyen nem kapjátok meg 😀
Antonius
Oda adjuk érte Soldert, kicsit erősítené az O-fal rotációját a PO-ban, bár picit sokat keres a teljesítményéhez képest, sorry!😉
nagir
Jó helyen van Ő New Yorkban, legyen legalább 1 olyan játékosotok Barkley-n kívül, aki megdolgozik a pénzéért 😉 😀

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Uraim,sajna a kedvenc Torrent oldalaimra nem tették fel a meccset,tud valaki segíteni hol lehetne megnézni,köszönöm előre is .
sztaking
Ha nincs lassú géped, online itt is vissza tudod nézni:
 www.nflfullhd.com/tampa-bay-buccaneers-vs-dallas-cowboys-23-dec-2018-replay-full-game/

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
Uraim,sajna a kedvenc Torrent oldalaimra nem tették fel a meccset,tud valaki segíteni hol lehetne megnézni,köszönöm előre is .
sztaking
Ha jól láttam itt fent van:
720pier.ru



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!