Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Sok draft pick-künk lesz és talán már lélegzetvétel a pénzügyekben.
A Spotrac szerint jövőre 25 milla szabad lé lesz, az remélem enged 6-8 millióért egy nagyon jó vagy 2-3 jó játékost. LB és S jöhetne pénzért tapasztalt, az nem ártana.
Ha Prescott marad gamemanager, de körbevesszük egy jó csapattal, az vállalható.
Charlie Firpo
Azért a pénz nagy része kell Martin és TLaw szerződésére. Mindkettő 10 milliós nagyságrendben lesz.
több mint 6 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Most nem tudom kinek fogok szurkolni...a rájátszásban ...

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 6 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Kiváncsi vagyok a véleményetekre ti kiket tartanátok meg jövőre és kiket vágnátok ki??
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sok draft pick-künk lesz és talán már lélegzetvétel a pénzügyekben.
A Spotrac szerint jövőre 25 milla szabad lé lesz, az remélem enged 6-8 millióért egy nagyon jó vagy 2-3 jó játékost. LB és S jöhetne pénzért tapasztalt, az nem ártana.
Ha Prescott marad gamemanager, de körbevesszük egy jó csapattal, az vállalható.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Hát nem nagyon érdemeltük meg idén a playoff-ot, így akkora csalódás nem ért tegnap.
A védelemmel szerintem a tavalyi teljesítményhez képes még előre is lépett. Ránéztem az engedett yardokban 11.-ek vagyunk liga szinten. Ha a secondary a jövő évben előbbre lép, amire azért a mutatott teljesítmény alapján megvan az esély, és Tlaw-ot meg tudjuk tartani, illetve egy jó LB -t tudunk még hozni a drafton, akkor véleményem szerint nagy probléma nem lesz.
Ami nekem nagy kérdés az Offense vissza esése, ezen belül is a passzjáték megroggyanása. Egy okot látok az O fal gyengülése. Ahogy emlékszem tavaly azért a play-ek jó részében Dak-nak bőven volt ideje a fal mögött, ami az idei évre azért jelentősen megváltozott.
Amihez viszont én már nem értek, hogy az elkapók teljesítménye gyengült, nem tudnak elszakadni, vagy Dak lett ennyivel gyengébb az idei évre? Erre nem tudom hogy tud a csapat majd megoldást találni. Ha itt lesz előre lépés akkor szerintem bőven contender lesz a csapat jövőre.
100yard
Ez így igaz, azert ne felejtsuk h ugy allunk 8-7-el h bőven alul teljesítettek jó páran.
WR,Ot v Og, Lb,Dt,S ez az 5 poszt amire nagyon ráférne az erősítés, nem tudom hova h kene draft,de egy ket Fa se ártana,aki nem padra jön v utcáról
Kroos
Aki nem a padra jönne az az LB és az S poszt. Szerintem oda lenne érdemes első körben húzni. Meg hát a G poszt se padra jön de azért jó G-t lehet húzni a második-harmadik körben. Egyébként valóban ezek a posztok ahova erősítés kellene.
több mint 6 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát nem nagyon érdemeltük meg idén a playoff-ot, így akkora csalódás nem ért tegnap.
A védelemmel szerintem a tavalyi teljesítményhez képes még előre is lépett. Ránéztem az engedett yardokban 11.-ek vagyunk liga szinten. Ha a secondary a jövő évben előbbre lép, amire azért a mutatott teljesítmény alapján megvan az esély, és Tlaw-ot meg tudjuk tartani, illetve egy jó LB -t tudunk még hozni a drafton, akkor véleményem szerint nagy probléma nem lesz.
Ami nekem nagy kérdés az Offense vissza esése, ezen belül is a passzjáték megroggyanása. Egy okot látok az O fal gyengülése. Ahogy emlékszem tavaly azért a play-ek jó részében Dak-nak bőven volt ideje a fal mögött, ami az idei évre azért jelentősen megváltozott.
Amihez viszont én már nem értek, hogy az elkapók teljesítménye gyengült, nem tudnak elszakadni, vagy Dak lett ennyivel gyengébb az idei évre? Erre nem tudom hogy tud a csapat majd megoldást találni. Ha itt lesz előre lépés akkor szerintem bőven contender lesz a csapat jövőre.
100yard
Ez így igaz, azert ne felejtsuk h ugy allunk 8-7-el h bőven alul teljesítettek jó páran.
WR,Ot v Og, Lb,Dt,S ez az 5 poszt amire nagyon ráférne az erősítés, nem tudom hova h kene draft,de egy ket Fa se ártana,aki nem padra jön v utcáról

PunBB bbcode test
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Hát nem nagyon érdemeltük meg idén a playoff-ot, így akkora csalódás nem ért tegnap.
A védelemmel szerintem a tavalyi teljesítményhez képes még előre is lépett. Ránéztem az engedett yardokban 11.-ek vagyunk liga szinten. Ha a secondary a jövő évben előbbre lép, amire azért a mutatott teljesítmény alapján megvan az esély, és Tlaw-ot meg tudjuk tartani, illetve egy jó LB -t tudunk még hozni a drafton, akkor véleményem szerint nagy probléma nem lesz.
Ami nekem nagy kérdés az Offense vissza esése, ezen belül is a passzjáték megroggyanása. Egy okot látok az O fal gyengülése. Ahogy emlékszem tavaly azért a play-ek jó részében Dak-nak bőven volt ideje a fal mögött, ami az idei évre azért jelentősen megváltozott.
Amihez viszont én már nem értek, hogy az elkapók teljesítménye gyengült, nem tudnak elszakadni, vagy Dak lett ennyivel gyengébb az idei évre? Erre nem tudom hogy tud a csapat majd megoldást találni. Ha itt lesz előre lépés akkor szerintem bőven contender lesz a csapat jövőre.
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ne haragudjatok... mi sem érdemeltünk győzelmet.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Annyit még a tegnapi meccsről, és én ezzel túl is léptem rajta, hogy mennyire mást hozott a játék képe mint amit vártunk. Szerintem a legtöbbünk innen is, meg odakinn is, azt várta , hogy ha kikapunk, az egy high scoring game lesz, ahol a támadósor próbálja tartani a tempót Wilsonékkal, a kutyaütő védelem meg folyamatosan szopja a nagy playeket. Hát igazából pont fordítva lett. Ameddig meccsben voltunk, addig is mindezt a védelemnek köszönhettük, a támadósor eladott labdáit tudta kihasználni a ‘Hawks, egyébként esélyük nem volt A Generálisék ellen. Istenem, bárcsak Lee mondjuk 24 lenne idén, nem 31 jövőre, meg olyan gránit playa lenne mint Witten...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Gondoljuk végig(nem akarom,mentegetni a rossz teljesítményt),ha nincs Zeke eltiltása,most másról beszélnénk....viszont már Romo idején arról beszéltem,hogy a tapsikoló nem ide való,ha végre kiteszi JJ akkor kíváncsi leszek kap e új szerződést valahol....

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Bekéne probálni egy Heat - ET cserét 😀

több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Aki szerintem fog fejlődni, kövi idényre:
Taco, Lewis, Awuzi,Smith
Aki szerintem visszafog esni:
Prescott, Crawford,Dez

több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azert hogy a buntetesekkel egyutt majdnem ketszer annyi yardunk volt es megis ki birtunk kapni ez azert tobb mint problema.
100yard
Emlékszem a sok yard kevés pont “betegség”, sokszor volt probléma a Romo érában is. Inkább Garrett és az offense stáb ezért a felelős, kevésbé Prescott. Szerintem.
Cowboykarcsi90
ez akkor volt probléma, amikor nem volt killer támadófalunk. monduk tegnap sem volt killer, mert a bal oldal lényegében occókínai volt a tavalyihoz képest.

sokat kell még tanulnunk, pl Lewis is tapasztaltabb lesz, és akkor nem lesz majd olyan, hogy ő a harminc kilóval nehezebb Grahamet hanyatt löki egy lepkefing érintéssel, de a harminc kilóval nehezebb Graham őt nem löki hanyatt.
slowmotion
El kell szépen terülni. Ezt is meg kell tanulni - úgy látszik.
Én ott kapcsoltam ki a meccset, bár ahogy látom, nem ezen ment el.

Fiatal a csapat, edzők is elmennek tán, lesz -remélem - néhány változás is a játékoskeretben (érdekes volt a héten a Dez paycut cikk, amit a tegnap sem írt át). Lassan kibújunk Tony pénzárnyékából is, remélem nem megyünk bele 2-3 játékos túlfizetésébe.
Ja meg majd jövőre.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Azert hogy a buntetesekkel egyutt majdnem ketszer annyi yardunk volt es megis ki birtunk kapni ez azert tobb mint problema.
100yard
Emlékszem a sok yard kevés pont “betegség”, sokszor volt probléma a Romo érában is. Inkább Garrett és az offense stáb ezért a felelős, kevésbé Prescott. Szerintem.
Cowboykarcsi90
ez akkor volt probléma, amikor nem volt killer támadófalunk. monduk tegnap sem volt killer, mert a bal oldal lényegében occókínai volt a tavalyihoz képest.

sokat kell még tanulnunk, pl Lewis is tapasztaltabb lesz, és akkor nem lesz majd olyan, hogy ő a harminc kilóval nehezebb Grahamet hanyatt löki egy lepkefing érintéssel, de a harminc kilóval nehezebb Graham őt nem löki hanyatt.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azert hogy a buntetesekkel egyutt majdnem ketszer annyi yardunk volt es megis ki birtunk kapni ez azert tobb mint problema.
100yard
Emlékszem a sok yard kevés pont “betegség”, sokszor volt probléma a Romo érában is. Inkább Garrett és az offense stáb ezért a felelős, kevésbé Prescott. Szerintem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A negyedik negyed háromnegyedét én már feladtam, olvasom a BTB-n hogy megint volt egy Garrett féle brain fart, red zone-ban 3 pass aztán missed cheap shot FG. Nem igaz, hogy ezeket nem tudja kinőni. Ott van Elliott, végig remekül ment a futás, ráadásul Prescott meg csak kétszer adta el már a labdtát addigra. Úgy egyébként, a 24 carry ellenére, határozottan az volt az érzésem, hogy nem használtuk eleget Eliottot.

Ja meg ha már emlegettem a kihagyot field goalt, Bailey... de inkább nem is mondok semmit.
Cowboykarcsi90
chip shot. a cheap shot az az alattomos szabálytalanságot jelenti 😊

nem is tudom, goal line környéke teljesen más, ott igazából a hátsó irányító sincs túl messze a LOS-től, persze Zeke plusz egy-két yardot jelent, de... szóval megpróbálták fineszesen megoldani a helyzetet, mondjuk ahhoz az kellene, hogy Prescott halálpontos legyen, ami meg nincs meg.

az meg, hogy a csapat egyik legjobbja betlizik, ahhoz nincs mit hozzátenni. Bailey hiányzás plusz hullámzó teljesítmény utána, Zeke hat meccs kiesés, Lee négy-hat meccs kiesés, Tyron három-négy meccs mínusz - négy All-Pro ilyen hiányát nem tudta feldolgozni a csapat, mert az ötödik kulcsember közben visszavonult.

vissza a tervezőasztalhoz.
slowmotion
Jogos a meglátás, reggel volt még na 😊

Nem tudom, összeségében még most is azt mondom, hogy kapjon még egy évet Garrett. Többek között azok miatt is, amit most Te is leírtál. Ugyanakkor kezdem azt gondoloni, hogy Garrettnél nagyon kicsi az a tartomány, amin belül sikeres tud lenni a csapata. Egyszerűbben megfogalmazva, mindennek klappolnia kell, az utolsó csavarig, és ha egy hangya fasznyi porszem is kerül a gépezetbe, vége. Azt kell látnia Joneséknak, hogy hosszú távon ez mennyire életképes.

Mert lószart se érünk vele, ha van egy papiron bajnokesélyes csapat, ha ehhez olyan körülmények kellenek, amelyek 3 évente egyszer jönnek össze.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Azert hogy a buntetesekkel egyutt majdnem ketszer annyi yardunk volt es megis ki birtunk kapni ez azert tobb mint problema.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Szerintetek Witten megy vagy marad? Szerintem visszavonul év végén Mr. Cowboy 2.0...
Cowboykarcsi90
nem látom értelmét, hogy maradjon, ebből per pillanat jövőre nem néz ki SB-részvétel.
slowmotion
Azt nyilatkozta most hogy marad, persze azert ezt meg lehet atgondolja.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Szerintetek Witten megy vagy marad? Szerintem visszavonul év végén Mr. Cowboy 2.0...
Cowboykarcsi90
nem látom értelmét, hogy maradjon, ebből per pillanat jövőre nem néz ki SB-részvétel.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
A negyedik negyed háromnegyedét én már feladtam, olvasom a BTB-n hogy megint volt egy Garrett féle brain fart, red zone-ban 3 pass aztán missed cheap shot FG. Nem igaz, hogy ezeket nem tudja kinőni. Ott van Elliott, végig remekül ment a futás, ráadásul Prescott meg csak kétszer adta el már a labdtát addigra. Úgy egyébként, a 24 carry ellenére, határozottan az volt az érzésem, hogy nem használtuk eleget Eliottot.

Ja meg ha már emlegettem a kihagyot field goalt, Bailey... de inkább nem is mondok semmit.
Cowboykarcsi90
chip shot. a cheap shot az az alattomos szabálytalanságot jelenti 😊

nem is tudom, goal line környéke teljesen más, ott igazából a hátsó irányító sincs túl messze a LOS-től, persze Zeke plusz egy-két yardot jelent, de... szóval megpróbálták fineszesen megoldani a helyzetet, mondjuk ahhoz az kellene, hogy Prescott halálpontos legyen, ami meg nincs meg.

az meg, hogy a csapat egyik legjobbja betlizik, ahhoz nincs mit hozzátenni. Bailey hiányzás plusz hullámzó teljesítmény utána, Zeke hat meccs kiesés, Lee négy-hat meccs kiesés, Tyron három-négy meccs mínusz - négy All-Pro ilyen hiányát nem tudta feldolgozni a csapat, mert az ötödik kulcsember közben visszavonult.

vissza a tervezőasztalhoz.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerintetek Witten megy vagy marad? Szerintem visszavonul év végén Mr. Cowboy 2.0...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A negyedik negyed háromnegyedét én már feladtam, olvasom a BTB-n hogy megint volt egy Garrett féle brain fart, red zone-ban 3 pass aztán missed cheap shot FG. Nem igaz, hogy ezeket nem tudja kinőni. Ott van Elliott, végig remekül ment a futás, ráadásul Prescott meg csak kétszer adta el már a labdtát addigra. Úgy egyébként, a 24 carry ellenére, határozottan az volt az érzésem, hogy nem használtuk eleget Eliottot.

Ja meg ha már emlegettem a kihagyot field goalt, Bailey... de inkább nem is mondok semmit.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az biztos, hogy fel lehet írni a jövő évi listára, a passing game gatyába rázását is. Én rohadt kevés vagyok hozzá, hogy innen megítéljem, Prescott lett ennyivel gyengébb idén, az elkapók nem szeparálódnak, rossz csillagállás vagy mind együtt, de valamit ezzel kezdeni kell. És ha már Bryantet emlegettem, Ő se lesz fiatalabb.
Cowboykarcsi90
Tonynak lényegében ugyanezek az elkapói voltak. ő meg tudta dobni a necces passzokat is.

Prescott nem pontos, legalábbis nem annyira, mint Tony. néha megdobja tight window-ba, de inkább nem.
a tavalyi fal az ideinél jelentősen jobb volt, és Zeke is ott volt folyamatosan mögötte. idén már gyakran elég volt "hagynia" az ellenfélnek, hogy Prescott megnyerje a meccset.

ez volt tavaly a nagy dilemma: tegyük be a brutál offense élére a jobbik QB-t, aki max két évig tolja a szekeret még, vagy hagyják teher alatt fejlődni az új irányítót.

figyelem: disclaimer. a tavalyi döntés ékes bizonyítéka annak, hogy már Stephen-é a döntés, és nem Jerry-é.

Stephen-nek az a fontos, hogy 3-10 éven belül is versenyképes legyen a csapat, ezért kellett Dak-nek minél előbb playoff tapasztalatot biztosítani.
Jerry all-int ment volna a hatodik gyűrűért, egyrészt mert az egy kurva illusztris társaság, másrészt mert a holnap sosem garantált, harmadrészt mert nem akart volna új Marinót meg Tony Gonzalezt csinálni Romóból és Wittenből, és hát Lee sem lesz fiatalabb. nem lett all-in, és léptünk fél lépést vissza az irányító poszton.
azt meg már nem is mondom, hogy ha ennyit kell futnia Dak-nek, akkor előbb-utóbb össze fogják törni, és akkor se Tony, se Dak, se gyűrű. persze abban lehet reménykedni, hogy Rush is be fog válni, csak nem érdemes sokat fektetni bele.
slowmotion
Romohoz hasonlítani Prescottot nem is akartam, mindannyian irtuk itt ugye tavaly is, hogy nem az a kérdés melyikük a jobbik írányító.
De ebben a jelenlegi egyenletben, amiben Dak van benne, valami nem stimmel, és ezt a vezetőségnek mindenképpen meg kell valahogy oldania. Helyesbítek, én azt szeretném hogy oldják meg.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Jason Garrettet mi tartja a helyén???
Helmut Zimmer
gondolom az, hogy a front office döntése volt, hogy Dak játszik már tavaly is. Stephen nem rúghatja ki Garrettet, ha azok a játékosok nyújtják a gyengébb teljesítményt, akiket ők favorizálnak.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Az biztos, hogy fel lehet írni a jövő évi listára, a passing game gatyába rázását is. Én rohadt kevés vagyok hozzá, hogy innen megítéljem, Prescott lett ennyivel gyengébb idén, az elkapók nem szeparálódnak, rossz csillagállás vagy mind együtt, de valamit ezzel kezdeni kell. És ha már Bryantet emlegettem, Ő se lesz fiatalabb.
Cowboykarcsi90
Tonynak lényegében ugyanezek az elkapói voltak. ő meg tudta dobni a necces passzokat is.

Prescott nem pontos, legalábbis nem annyira, mint Tony. néha megdobja tight window-ba, de inkább nem.
a tavalyi fal az ideinél jelentősen jobb volt, és Zeke is ott volt folyamatosan mögötte. idén már gyakran elég volt "hagynia" az ellenfélnek, hogy Prescott megnyerje a meccset.

ez volt tavaly a nagy dilemma: tegyük be a brutál offense élére a jobbik QB-t, aki max két évig tolja a szekeret még, vagy hagyják teher alatt fejlődni az új irányítót.

figyelem: disclaimer. a tavalyi döntés ékes bizonyítéka annak, hogy már Stephen-é a döntés, és nem Jerry-é.

Stephen-nek az a fontos, hogy 3-10 éven belül is versenyképes legyen a csapat, ezért kellett Dak-nek minél előbb playoff tapasztalatot biztosítani.
Jerry all-int ment volna a hatodik gyűrűért, egyrészt mert az egy kurva illusztris társaság, másrészt mert a holnap sosem garantált, harmadrészt mert nem akart volna új Marinót meg Tony Gonzalezt csinálni Romóból és Wittenből, és hát Lee sem lesz fiatalabb. nem lett all-in, és léptünk fél lépést vissza az irányító poszton.
azt meg már nem is mondom, hogy ha ennyit kell futnia Dak-nek, akkor előbb-utóbb össze fogják törni, és akkor se Tony, se Dak, se gyűrű. persze abban lehet reménykedni, hogy Rush is be fog válni, csak nem érdemes sokat fektetni bele.