Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Es bukik garantalt 1-2-3 millio dollart/ev?
Nem hinnem
Janek
Persze, nyilván a legtöbb játékos így gondolkodik, viszont szerintem van pl. olyan QB aki nem akar sokat keresve Clevelandben elrohadni... Magamból kiindulva inkább játszanék kevesebbért egy jó csapatba mint egy fosba többért, akikkel nyerek 2-3 meccset évente. Ha kell le is paktálok a háttérben és beszívok kétszer vagy lopok egy csokit. Az a csapat úgyis tudja, hogy mi áll a háttérben, ha meg egy másiknak így is jó vagyok akkor meg leesik a több pénz meg a kiinduló pozíció, hogy szar csapatba kerülök. Szerintem van illetve előfordult már ilyen, nem minden a lóvé 😉
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Es bukik garantalt 1-2-3 millio dollart/ev?
Nem hinnem

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
vagy mondhatnánk neki, hogy olvadjon le senior bowl edzéseken meg meccsen, és második körben tutira elhozzuk 😊
slowmotion
Erről jut eszembe... Szerintetek vannak olyan egyetemi játékosok akik ezt megcsinálják annak érdekében, hogy jobb csapatba kerüljenek? Érdekes módon van egy csomó olyan srác aki a draft előtt "véletlenül" csinál valami hülyeséget (szív, lop, balhézik és sorolhatnám) vagy szimplán egyszer csak szar. Az a gyanús, hogy még első kör legelejére várt játékosok is ráadásul. Én biztos vagyok benne, hogy megy itt az ügyeskedés nagyon keményen és a háttérben meg le van zsírozva, azaz egy bizonyos csapat tud a simliről és behúzza a "nagybalhés" gyereket. Gregory? 😊 vagy most Nkemdiche? Persze gondolom a legtöbb pusztán ennyire sötét... 😊
speeedy1
Mo 😊
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
vagy mondhatnánk neki, hogy olvadjon le senior bowl edzéseken meg meccsen, és második körben tutira elhozzuk 😊
slowmotion
Erről jut eszembe... Szerintetek vannak olyan egyetemi játékosok akik ezt megcsinálják annak érdekében, hogy jobb csapatba kerüljenek? Érdekes módon van egy csomó olyan srác aki a draft előtt "véletlenül" csinál valami hülyeséget (szív, lop, balhézik és sorolhatnám) vagy szimplán egyszer csak szar. Az a gyanús, hogy még első kör legelejére várt játékosok is ráadásul. Én biztos vagyok benne, hogy megy itt az ügyeskedés nagyon keményen és a háttérben meg le van zsírozva, azaz egy bizonyos csapat tud a simliről és behúzza a "nagybalhés" gyereket. Gregory? 😊 vagy most Nkemdiche? Persze gondolom a legtöbb pusztán ennyire sötét... 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Na Wentz-et eddzük a Senior Bowlon, lesz lehetőség szerelembe esni... vagy nem : ) Legalább így el tudják dönteni, hogy megéri-e az 1/4-et. DT-t semmiképpen nem húznék ennyire fent, főleg nem 1 tech-et, ráadásul Broaddus mester szerint pont erre a pozícióra nagyon mély most a draft. WR-t sem húznék ilyen magasan, CB-t meg... már nem mernék : ) Nekem marad ott a QB, LB, DE (nem sorban értve) vagy egy letrade.
speeedy1
vagy mondhatnánk neki, hogy olvadjon le senior bowl edzéseken meg meccsen, és második körben tutira elhozzuk 😊
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Na Wentz-et eddzük a Senior Bowlon, lesz lehetőség szerelembe esni... vagy nem : ) Legalább így el tudják dönteni, hogy megéri-e az 1/4-et. DT-t semmiképpen nem húznék ennyire fent, főleg nem 1 tech-et, ráadásul Broaddus mester szerint pont erre a pozícióra nagyon mély most a draft. WR-t sem húznék ilyen magasan, CB-t meg... már nem mernék : ) Nekem marad ott a QB, LB, DE (nem sorban értve) vagy egy letrade.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Maroitaért nem jöttünk tavaly előre, most pláne nincs az a QB akiért egy centit is előre jönnénk. Szerintem s remélem 😊
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Hát nálam még mindig LB/DT az 1-2 kör. Letrade lenne a jó, egy Qb v Wr needes csapattal. és akkor idén egy plusz 2. kör is becsúszhatna, és LB,DT,CB(vagy esetleg,vmelyik helyett wr v qb,rb) meg lehetne. ez gyönyörű lenne.
Ámen.
Kroos
Philly ? 😊
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát nálam még mindig LB/DT az 1-2 kör. Letrade lenne a jó, egy Qb v Wr needes csapattal. és akkor idén egy plusz 2. kör is becsúszhatna, és LB,DT,CB(vagy esetleg,vmelyik helyett wr v qb,rb) meg lehetne. ez gyönyörű lenne.
Ámen.

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Treadwellt, Ramseyt és Lynchet egyáltalán nem.
gyeek
Az elsővel és az utolsóval egyetértek teljesen. Úgy tűnik, Treadwell kimagaslik az idei WR classból, de túlságosan Dez 2.0, tehát klasszikus X, sem slotba, sem Z-be nem raknám.
Lynch nekem maximum 34-re kéne, de addig nem fog benn maradni (Wentz sem), szóval felejtős ez is.
Ramsey viszont számomra nagyon kecsegtető. Ő is ilyen S/CB hibrid, mint Jones, mondjuk nem egy izomagy, de állítólag futás ellen is jó, és akkor ki lehetne találni, hogy ő vagy Jones legyen-e FS Church mellé, a másik meg felállhat Scandrick túloldalára.
Nálam is amúgy Jack a favorit, de az a sérülés...mondjuk sokan mondják, hogy combine-ra felépül, és ott elkápráztat mindenkit, legyne igazuk, és akkor nyugodt szívvel jöhetne negyedikre is.
Abban meg egyetértek rva-val, hogy az idei DT class mélynek tűnik, 34-re is simán találhatunk kezdő kalibert oda Craword mellé középre.
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Justin Houston kiesésével Lee pro bowler 😀
Megérdemli 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Nem is igazából Goff-ra gondoltam az első körből kicsúszóra inkább a másik kettő közül kerülhet ki aki esetleg lecsúszik hozzánk.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Egyik sem nfl kész de project QB-nek bármelyik jó a második körben.
100yard
Meg merem kockáztatni, hogy 2016 Goff>>>2014 Bortles. Ugye ő volt az első QB abban az évben, és bár projekt volt, de neki se kellett sokat várni, hogy kezdő legyen, jó, hogy ez nem jelent NFL készséget.
Goff simán bedobható a profik közé, nem feltétlenül kell padoznia 3 évet Romo mögött. CSont nélkül jobb opció (lehet), mint egy-két kezdő most a profik között.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Nálam A'Shawn Robinson vagy Ramsey. Aztán a második körben jöhet QB. Talán Lynch Wentz, Goff trióból az egyik lecsúszik a második kör elejére. Egyik sem nfl kész de project QB-nek bármelyik jó a második körben.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
ezért pedzegettem már korábban is, hogy 1/4-re skill pozíciót húzol-e, vagy needet?
skill pozícióból nincs sok 1/4 kvalitás, need-ből annál inkább (1tech DT) de abból meg állítólag mély a class...

mégis csak a lefelé trade lesz az opció?
rva
Tankoltunk az 1/4-re, aztán most nem kell? 😀
Legalább jó értéke jöhet cserébe.
balentin
inkább a "fuck-off for Goff" ment, csak arra nem számított senki, hogy az utóbbi években folyamatosan első körös irányító draftolását kötelezőnek érző Bears előttünk végez a sorban
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
ezért pedzegettem már korábban is, hogy 1/4-re skill pozíciót húzol-e, vagy needet?
skill pozícióból nincs sok 1/4 kvalitás, need-ből annál inkább (1tech DT) de abból meg állítólag mély a class...

mégis csak a lefelé trade lesz az opció?
rva
Tankoltunk az 1/4-re, aztán most nem kell? 😀
Legalább jó értéke jöhet cserébe.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
ezért pedzegettem már korábban is, hogy 1/4-re skill pozíciót húzol-e, vagy needet?
skill pozícióból nincs sok 1/4 kvalitás, need-ből annál inkább (1tech DT) de abból meg állítólag mély a class...

mégis csak a lefelé trade lesz az opció?
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Tételezzük fel, hogy papírforma szerint az első három helyen kimegy Tunsil, Goff és Bosa. Trade nem jöhet szóba. Ti kit húznátok? Treadwell? Ramsey? Jack? Esetleg Lynch vagy Wentz?
gorbel
-- A Senior Bowl a legmegfelelőbb idő, hogy szerelembe essünk Wentz-cel, de 1/4-re úgy gondolom nem kis reach lenne ő. Lynch nekem nem jön be, ha Goff csúszna, akkor Goff>>>Wentz.
-- Én LB-t nem nagyon néznék 1/4-en, inkább a második kör elején, az már korrekt lenne.
-- Ramsey sokaknál alom pick, de a profik között ő is inkább safety. Byron meg Jalen ütős kis SS-FS páros lenne, elég jó coverage skillel megáldva, én nem utasítanám vissza. Főleg úgy nem, hogy Wilcox-ot kellett néznem idén is, ahogy lassabb és ügyetlenebb mindenkinél az ellenfél támadóitól.
-- A WR-rel is az a gond, hogy - habár nem mély a class - de simán jöhet valaki a második körbe, aki jobb lehet, mint T-Will (ugyebár). Ha akkora egyértelmű ász lenne, mint Calvin anno, szó nélkül adhatnák ide 1/4-en (megint a pozícióval van a bajom), de sajnos nem itt tartunk.

-- Szerintem, aki még sokat szóba fog kerülni nálunk, az A'Shawn Robinson, aki egy igazi 1-tech vaddisznó. Ha ezt a posztot nem oldjuk meg FA piacon, akkor bizony komolyan kell számolnunk vele, hogy ilyen magasan megint beleverünk egy első körös picket a falba, a másik oldalon. Oké, oké, mondhatjuk, hogy felesleges, mert ez a legmélyebb poszt (D-line) a drafton, de nekünk azonnali plug-n-play játékos kell.

-- És Elliott miért nem került szóba még? Jerry már egy évvel ezelőtt is csapkodta a brét a földhöz, mikor látta a stadionjában az Oregont alázni. Nem hinném, hogy égető need a futóposzt (megint csak nem 1/4-en), de nem lenne jó nézegetni pl. a Giants-ben, ahogy az 1000+ yardokat futkorássza.

Személy szerint, én egy vissza trade híve vagyok, de ez most ugye nem opció 😊
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Tételezzük fel, hogy papírforma szerint az első három helyen kimegy Tunsil, Goff és Bosa. Trade nem jöhet szóba. Ti kit húznátok? Treadwell? Ramsey? Jack? Esetleg Lynch vagy Wentz?
gorbel
Treadwellt, Ramseyt és Lynchet egyáltalán nem.
-- Treadwell + Dez egymás mellett folyamatos alulteljesítőnek számítana szerintem. Kb Witten mellé a 2. körös TE-k sztorija.
-- A jelenlegi CB állományból ki lehet húzni két kezdőt könnyen, szóval egy első körös ójonc luxus erre a posztra.
-- Lynchről nincs túl jó véleményem, Wentz sokkal inkább Garrett kompatibilisnek tűnik.

Ezen nevek alapján az én preferenciám Wentz vagy Jack lenne, de ez a lista még nagyon sokat fog változni ugye, várjunk még 3 hónapot! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Tételezzük fel, hogy papírforma szerint az első három helyen kimegy Tunsil, Goff és Bosa. Trade nem jöhet szóba. Ti kit húznátok? Treadwell? Ramsey? Jack? Esetleg Lynch vagy Wentz?
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
szerintem a jó futó meg a jó cornerback inkább csak következménye valaminek.
nem azt mondom, hogy nincs különbség a futó meg futó között, de ha van egy jó X meg egy jó Z elkapód, akkor a futás azonnal könnyebb lesz, mert nem fogják tölteni a boxot még egyértelmű futás szituációknál sem.
Williams szerintem nem megfelelő Z (míg Bryant megfelelő X) - mondjuk Williams megfelelő X backup, de nem kezdő szint.
szóval egy remek Z elkapóval a futás szerintem automatikusan javulna, ahogy a jobb passrush is segít a cornereknek
a legjobb shutdown corner is elfárad a meccs végére, és egy zsebben 5-6mp-et töltő irányító szétcincálja...

kérdés mindig az, hogy a negyedik helyen kit húzol? 😊
a második kör még nagyon jó, de a harmadik körben már csak átlagos "fejlesztendő" játékosokat fogsz találni, vagy az "értéktelen" pozícióra lesz megfelelő ember.
az a szerencse, hogy viszonylag kevés igazi "skill" pozícióra van szükségünk idén, de az a hátrány, hogy azokra viszont nagyon... QB, CB, WR, NT (1tech DT) ami azt jelenti, hogy valahol kompromisszumot kell hozni a draft során, vagy jól igazolni szabadügynök piacról.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én tartom magam az offense erősítési igényhez, pont a rájátszás-meccsek tapasztalata miatt. Ha mindig a védelem van fent, szakad a gatya, jön a rosa.
Elnézve az irányítókat, O-Line erősítés kéne még, meg jó futó, de nagyon. Jöhet FA-ról is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
a fél bama védőfal jól jönne, Ragland-al és Robinsonnal az élen 😊
rva
Ha már lehet választani, akkor egy Bosa - D.Lee párostól se lennék boldogtalan.
balentin
két Lee, az egyik a weekside a másik a strongside oldalon? 😊 kommentátorok rémálma
rva
Charlee meg a fotelból gyönyörködne
balentin
Lebuktam! 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
a fél bama védőfal jól jönne, Ragland-al és Robinsonnal az élen 😊
rva
Ha már lehet választani, akkor egy Bosa - D.Lee párostól se lennék boldogtalan.
balentin
két Lee, az egyik a weekside a másik a strongside oldalon? 😊 kommentátorok rémálma
rva
Charlee meg a fotelból gyönyörködne
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
a fél bama védőfal jól jönne, Ragland-al és Robinsonnal az élen 😊
rva
Ha már lehet választani, akkor egy Bosa - D.Lee párostól se lennék boldogtalan.
balentin
két Lee, az egyik a weekside a másik a strongside oldalon? 😊 kommentátorok rémálma