Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
A tegnapi meccsek fényében azért látszik hogy azok a csapatok tudtak továbblépni ahol bivalyerős védelem van, ezért én is a védelem további erősítésre tenném le a voksomat.
Kivéve persze a Patriots de nekik ott van Brady. Félelmetes volt amit a Chiesf ellen művelt. Gyakorlatilag futójáték és támadófal nélkül hozta le a meccset három másodperces passzokkal. Sajnos belőle csak egy van.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
a fél bama védőfal jól jönne, Ragland-al és Robinsonnal az élen 😊
rva
Ha már lehet választani, akkor egy Bosa - D.Lee párostól se lennék boldogtalan.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Nem a Packers drukkereknek szól hanem az NFLnek, de azok sajna nem látják:



 twitter.com/WillBrinson/status/688587751139180544?ref_src=twsrc%5Etfw

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Heisman Henry máris benyalt, hogy itt szeretne focizni.
balentin
Gondolom a 1/4re gondol, nem a második köre 😀
beltazor
az NFL-től egy második körös előrejelzést kapott.
én nem örülnék a második körben egy futónak, mert szerintem "drága" lenne.
nem gondoltam volna, hogy ezt leírom, de McFadden + Turbin + Dunbar + pár újonc elég lenne a 2016/2017 szezonra.
rva
Felőlem jöhet 2. körben, mondjuk nekem első körben is alabamai fiú lenne a favoritom.
Lawrence - Robinson - Crawford - Gregory D-line-ban van upside.
Blevi
a fél bama védőfal jól jönne, Ragland-al és Robinsonnal az élen 😊
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Heisman Henry máris benyalt, hogy itt szeretne focizni.
balentin
Gondolom a 1/4re gondol, nem a második köre 😀
beltazor
az NFL-től egy második körös előrejelzést kapott.
én nem örülnék a második körben egy futónak, mert szerintem "drága" lenne.
nem gondoltam volna, hogy ezt leírom, de McFadden + Turbin + Dunbar + pár újonc elég lenne a 2016/2017 szezonra.
rva
Felőlem jöhet 2. körben, mondjuk nekem első körben is alabamai fiú lenne a favoritom.
Lawrence - Robinson - Crawford - Gregory D-line-ban van upside.

Szerkesztette: Blevi
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Heisman Henry máris benyalt, hogy itt szeretne focizni.
balentin
Gondolom a 1/4re gondol, nem a második köre 😀
beltazor
az NFL-től egy második körös előrejelzést kapott.
én nem örülnék a második körben egy futónak, mert szerintem "drága" lenne.
nem gondoltam volna, hogy ezt leírom, de McFadden + Turbin + Dunbar + pár újonc elég lenne a 2016/2017 szezonra.
rva
fene se tudja, Dunbar hatalmas fegyvernek tűnik, de bántóan sokat sérült.
egyedül a tavalyi évet húzta végig, de azt is azért, mert Murray elvitte a futások nyolcvan százalékát, a maradékot nagyjából Randle, Dunbar meg szinte pályát is csak képeslapról látott. meglátjuk.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Heisman Henry máris benyalt, hogy itt szeretne focizni.
balentin
Gondolom a 1/4re gondol, nem a második köre 😀
beltazor
az NFL-től egy második körös előrejelzést kapott.
én nem örülnék a második körben egy futónak, mert szerintem "drága" lenne.
nem gondoltam volna, hogy ezt leírom, de McFadden + Turbin + Dunbar + pár újonc elég lenne a 2016/2017 szezonra.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Heisman Henry máris benyalt, hogy itt szeretne focizni.
balentin
Gondolom a 1/4re gondol, nem a második köre 😀
beltazor
Reális elgondolás lenne 😀
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Heisman Henry máris benyalt, hogy itt szeretne focizni.
balentin
Gondolom a 1/4re gondol, nem a második köre 😀

Szerkesztette: beltazor

több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Heisman Henry máris benyalt, hogy itt szeretne focizni.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Előbb-utóbb vagy belemegy a fizu csökkentésbe, vagy megy az utcára (ahol rájön, hogy a csökkentett fizetés is több mint amit ott ajánlanak neki, de akkor már késő).
gyeek
te most viccezesz?
4 év alatt 41 millát markolt fel csak tőlünk, ráadásul nem is veri el kurvákra meg hernyóra. ha kitesszük, akkor lesz, ami lesz, ő már egész életére megcsinálta magát.
slowmotion
Lehet... vagy addig üti a vasat amíg meleg. Miért vonulna vissza akkor amikor még van rá igény? Miért ne menne bele egy csökkentésbe amivel még mindig jobban járna mint egy tökúj szerződéssel? Carrnak sok hibája van mint corner back, de nem mint ember és nem hinném, hogy egy adott szituációban ne tudná lenyelni a büszkeségét.gyeek
9,1M$ a base salary idén, ennyit kaphat meg, új pénzt már nem lát. szerinted mekkora paycutot javasolnának neki? bevállalna adott esetben egy hatmilliós vágást? én személy szerint kétlem.
ráadásul nem biztos, hogy rossz játékos, csak lehet, hogy mi nem bírjuk kihasználni a képességeit. lásd még Newman, aki már vagy három éve le lett írva nálunk, azóta még a leggyengébb idénye is jobb volt, mint nálunk az utolsó három idénye közül a legjobb.
slowmotion
6 miskát fix hogy nem nyelne le, de minden pici számít. Azt mondják mondjuk, hogy 7.1 és nem száll el a fizetése a szerződés vége felé, cserébe garantálják neki a jussának egy részét még. Mivel eddig meccseket nem hagyott ki, valószínű, hogy pont egy ilyen manőver után ütne be a ménkű. 😊 Persze mindez csak akkor működne, ha valaki tudná helyettesíteni adott esetben, hogy a Cowboysnak ne kelljen blöffölnie, különben Carr nevet egyet és exponál egy kétkezes ujjast.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
továbbra is arról beszélgetünk, hogy kezdő CB-t hozunk valahonnan, és Carr depth maradjon, vagy arról, hogy a két kezdőnk Carr és Scandrick lesz, és depth-et szerzünk valahonnan?
elég sokismeretlenes az egyenlet úgy látom 😊
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Előbb-utóbb vagy belemegy a fizu csökkentésbe, vagy megy az utcára (ahol rájön, hogy a csökkentett fizetés is több mint amit ott ajánlanak neki, de akkor már késő).
gyeek
te most viccezesz?
4 év alatt 41 millát markolt fel csak tőlünk, ráadásul nem is veri el kurvákra meg hernyóra. ha kitesszük, akkor lesz, ami lesz, ő már egész életére megcsinálta magát.
slowmotion
Lehet... vagy addig üti a vasat amíg meleg. Miért vonulna vissza akkor amikor még van rá igény? Miért ne menne bele egy csökkentésbe amivel még mindig jobban járna mint egy tökúj szerződéssel? Carrnak sok hibája van mint corner back, de nem mint ember és nem hinném, hogy egy adott szituációban ne tudná lenyelni a büszkeségét.gyeek
9,1M$ a base salary idén, ennyit kaphat meg, új pénzt már nem lát. szerinted mekkora paycutot javasolnának neki? bevállalna adott esetben egy hatmilliós vágást? én személy szerint kétlem.
ráadásul nem biztos, hogy rossz játékos, csak lehet, hogy mi nem bírjuk kihasználni a képességeit. lásd még Newman, aki már vagy három éve le lett írva nálunk, azóta még a leggyengébb idénye is jobb volt, mint nálunk az utolsó három idénye közül a legjobb.
slowmotion
Négy az a három, de lényegében mindegy. Nekem is rejtély hogy egy nálunk leírt corner milyen szinten teljesít évről-évre a ligában, viszont máshol jó cornerek nálunk hogy leamortizálódnak. 😕
Fizucsökkentésbe meg annyiba megy bele valaki, ha értelmes amennyi egy kicsit több mint a piacon kapna ha cut-olnánk. Szerintem Carr értéke most a piacon nem nagyon lehet több évi 2-3 milliónál. gondolom ehhez képest lehet bármiféle csökkentésről szó. Ha marad fele a fizetéséek még jóé jár szerintem. Persze ez egyén függő, lehet csakazért se megy bele semmi egyezkedésbe.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Előbb-utóbb vagy belemegy a fizu csökkentésbe, vagy megy az utcára (ahol rájön, hogy a csökkentett fizetés is több mint amit ott ajánlanak neki, de akkor már késő).
gyeek
te most viccezesz?
4 év alatt 41 millát markolt fel csak tőlünk, ráadásul nem is veri el kurvákra meg hernyóra. ha kitesszük, akkor lesz, ami lesz, ő már egész életére megcsinálta magát.
slowmotion
Lehet... vagy addig üti a vasat amíg meleg. Miért vonulna vissza akkor amikor még van rá igény? Miért ne menne bele egy csökkentésbe amivel még mindig jobban járna mint egy tökúj szerződéssel? Carrnak sok hibája van mint corner back, de nem mint ember és nem hinném, hogy egy adott szituációban ne tudná lenyelni a büszkeségét.gyeek
9,1M$ a base salary idén, ennyit kaphat meg, új pénzt már nem lát. szerinted mekkora paycutot javasolnának neki? bevállalna adott esetben egy hatmilliós vágást? én személy szerint kétlem.
ráadásul nem biztos, hogy rossz játékos, csak lehet, hogy mi nem bírjuk kihasználni a képességeit. lásd még Newman, aki már vagy három éve le lett írva nálunk, azóta még a leggyengébb idénye is jobb volt, mint nálunk az utolsó három idénye közül a legjobb.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Előbb-utóbb vagy belemegy a fizu csökkentésbe, vagy megy az utcára (ahol rájön, hogy a csökkentett fizetés is több mint amit ott ajánlanak neki, de akkor már késő).
gyeek
te most viccezesz?
4 év alatt 41 millát markolt fel csak tőlünk, ráadásul nem is veri el kurvákra meg hernyóra. ha kitesszük, akkor lesz, ami lesz, ő már egész életére megcsinálta magát.
slowmotion
Lehet... vagy addig üti a vasat amíg meleg. Miért vonulna vissza akkor amikor még van rá igény? Miért ne menne bele egy csökkentésbe amivel még mindig jobban járna mint egy tökúj szerződéssel? Carrnak sok hibája van mint corner back, de nem mint ember és nem hinném, hogy egy adott szituációban ne tudná lenyelni a büszkeségét.

És most a vicc:
Öreg Kohn odahívja nejét a halottas ágyához:
-- Sára! Emlékszel amikor elvittek engem a táborba? Emlékszel ugye? Ott voltál...
-- Igen Sámuel, emlékszem. Ott voltam.
-- És arra emlékszel amikor először elvették tőlem a boltot?
-- Igen Sámuel, emlékszem. Ott voltam.
-- És amikor másodszor is elvették a boltot? Emlékszel-e?
-- Igen Sámuel, emlékszem. Ott voltam.
-- Sára...! Rájöttem valamire!
-- Mire Sámuel?
-- Te nem hozol szerencsét!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Előbb-utóbb vagy belemegy a fizu csökkentésbe, vagy megy az utcára (ahol rájön, hogy a csökkentett fizetés is több mint amit ott ajánlanak neki, de akkor már késő).
gyeek
te most viccezesz?
4 év alatt 41 millát markolt fel csak tőlünk, ráadásul nem is veri el kurvákra meg hernyóra. ha kitesszük, akkor lesz, ami lesz, ő már egész életére megcsinálta magát.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
a kérdés akkor, hogy Mo vagy Carr maradjon depth-nek a két oldalra, tekintve, hogy Scandrick visszatér és van még ilyen Josh Thomas - Deji Olatoye - Terrence Mitchel szintű depth slotba?

Carr post June1 designation cutja 9,1 millió cap space-t eredményezne 4,7 millió dead money-val.
- ha marad, akkor a cap space 13,8 millió
- ha hozunk valakit 5 millió/év értékben, akkor a cap space 5+4,7 millió azaz egy négyest tudunk sprórolni
- ha Claiborne aláírna, akkor még olcsóbban megúsznánk a corner kérdést, de vele nem számolhatok 16 meccset / idény
rva
Jól látod. Mo nem megoldás. Bármikor kidőlhet.
100yard
Ez volt Murrayjel is, neki sikerült magát összeraknia. Mo sérülései nem krónikusak felbukkanásukat tekintve. A tavalyi elég csúnya volt, gyorsan és hatékonyan rehabilitálódott. Victor Cruz egy pár héttel később ugyanazt nyalta be, neki nem sikerült abból talpra állni. Majdnem mindegyik sérülése különböző volt, kivéve az a nyamvadt hamstring. Arra muszáj rágyúrnia mielőtt Miles Austin sorsára jut, de nem veszett ügy még szerintem.

Carr-ral kapcsolatban érdemes tisztázni, hogy szarból átlagos szintre dolgozta fel magát, ami szép és jó viszont a fizetése egyre csak nőni fog. Előbb-utóbb vagy belemegy a fizu csökkentésbe, vagy megy az utcára (ahol rájön, hogy a csökkentett fizetés is több mint amit ott ajánlanak neki, de akkor már késő).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
a kérdés akkor, hogy Mo vagy Carr maradjon depth-nek a két oldalra, tekintve, hogy Scandrick visszatér és van még ilyen Josh Thomas - Deji Olatoye - Terrence Mitchel szintű depth slotba?

Carr post June1 designation cutja 9,1 millió cap space-t eredményezne 4,7 millió dead money-val.
- ha marad, akkor a cap space 13,8 millió
- ha hozunk valakit 5 millió/év értékben, akkor a cap space 5+4,7 millió azaz egy négyest tudunk sprórolni
- ha Claiborne aláírna, akkor még olcsóbban megúsznánk a corner kérdést, de vele nem számolhatok 16 meccset / idény
rva
Jól látod. Mo nem megoldás. Bármikor kidőlhet.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
a kérdés akkor, hogy Mo vagy Carr maradjon depth-nek a két oldalra, tekintve, hogy Scandrick visszatér és van még ilyen Josh Thomas - Deji Olatoye - Terrence Mitchel szintű depth slotba?

Carr post June1 designation cutja 9,1 millió cap space-t eredményezne 4,7 millió dead money-val.
- ha marad, akkor a cap space 13,8 millió
- ha hozunk valakit 5 millió/év értékben, akkor a cap space 5+4,7 millió azaz egy négyest tudunk sprórolni
- ha Claiborne aláírna, akkor még olcsóbban megúsznánk a corner kérdést, de vele nem számolhatok 16 meccset / idény
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Annyira azért ne legyünk elkeseredve a seondary miatt. 227 yardot kaptunk átlagosan meccsenként úgy hogy szinte csak a védelem volt fenn mert az offense three and out-ra általában lejött.
Mit szóljon a NYG két első körös cornerrel és kaptak meccsenként 300 yardot ? Ez a méreg nem ami nálunk van.
Ha Mo-t megtartjuk elfogadható áron, vagy helyette hozunk a piacról egy hasonló képességűt akkor épp megvagyunk mert Scandrik visszajön. Carr-t én se nagyon kedvelem mert ennyi pénzért egész mást kellene kapnunk, de ha hozzá vesszük hogy mennyi dead money lenne ha elküldjük akkor inkább azt mondom tartsuk meg. Az ott felszabaduló pénzből már nem biztos hogy tudnánk hozni egy épkézláb kornert.
Szerintem ez a secondary nem rossz annyira hogy ne lenne vállalható. Én továbbra is a D-line-t és a Pass Rush-t nyomnám és egy várhatóan javuló offense és egy javuló pass rush szerintem minden secondary problémánkat megoldaná.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Szerintem Carr marad, mert ahogy mondtátok, létszámban nem vagyunk meg, és ha valamit nem lehet tőle elvitatni, hogy ő konzisztensen a pályán tud maradni (az egyszerre jelenti azt, hogy nem sérülékeny, meg hogy folyamatosan nyeljük róla a first downokat 😊 ). Még mindig nagyon sokba kerülne elküldeni, főleg, hogy a Mo projektnek szerintem vége. | Vele kapcsolatban viszont nem lepődnék meg, hogyha egy másik csapatban feljebb tornászná a renoméját. |
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
a kérdés jogos, hogy honnan lesz ennyi cornerback...
szerintem próbálunk majd ilyen 2-3 millás free agenteket szerezni, meg draftolni egyet
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Carr szerződése olyan, hogy a Cap Hit 13.817.000$ a dead money meg 7.434.000$ ha menne Pre Jun1.
Mivel a 13 millából 9.1 millió a valódi garantált pénz, és 4.717.000$ a prorated signing bonus, ezért egy post Jun1 designation-nel "csak" ennyi lenne a dead money, azaz viszonylag olcsón kivágható lenne most már.
rva
igen, a többit meg benyeljük jövőre, amikor úgyis magasabb lesz a cap.
de honnan szedünk ennyi cornerbacket?
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Talán pont rva írta hogy Byronból teljes értékű safetyt akarunk faragni. Akkor viszont elég vaskos CB needünk van... érdekes offseason lesz...
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Carr szerződése olyan, hogy a Cap Hit 13.817.000$ a dead money meg 7.434.000$ ha menne Pre Jun1.
Mivel a 13 millából 9.1 millió a valódi garantált pénz, és 4.717.000$ a prorated signing bonus, ezért egy post Jun1 designation-nel "csak" ennyi lenne a dead money, azaz viszonylag olcsón kivágható lenne most már.