Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
nekem ebből a cikkből ez nem jött le, sokkal inkább hogy minden képlékeny még
100yard
 twitter.com/CharlesRobinson/status/691628498482544640
nekem ez tűnt fel 😊

és még egy érdekes BTB olvasmány:
 www.bloggingtheboys.com/2016/1/26/10831794/cowboys-free-agent-big-board-part-one-assessing-the-needs

Szerkesztette: rva
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
nekem ebből a cikkből ez nem jött le, sokkal inkább hogy minden képlékeny még
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
nem lesz itt első körös irányító akkor 😊
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Nem szoktam BTB híreket egy az egyben idelinkelni, de a maiban volt jónéhány hasznos/érdekes rész (és sietek is 😊). A második részt a draftnak szentelték.

 www.bloggingtheboys.com/2016/1/26/10830700/dallas-cowboys-news-tony-romo-reeses-senior-bowl

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Azt is vegyétek figyelembe, hogy nálunk egy pár első kör el volt cserélve... Percy és Jimmy... meg nem mindegy, hogy egy csapat folyamatosan rossz (Rams, akinél a D majdhogy csak első körösökből áll) és jó helyről tud draftolni vagy jó éveken keresztül és mindig csak a körök végén...
A másik, hogy nem mindegy, h milyen csapatod van... mert ha jó a csapat, akkor nyugodtabban lehet high risk-high reward játékost bepróbálni.
Illetve ha jó deep a csapat, akkor nem tudnak megragadni a rookiek... vagyis nehezebben és kevesebb játékidővel...
Minden összefügg, nem csak a scoutok teljesítménye... sztem azokkal nagy általánosságba nincs gond, inkább a döntéshozó akit szidni kell, ha nem olyanok a draftok és folyamatosan rosszak.
Ez rólatok nem mondható el, hisz azért nagyon szépen bejöttek a draftok mostanság, nyilván mindig lehetne jobb... : )

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
... utána viszont nem találunk még átlagos kezdőt is csak ritkán....
rva
És megint az edzői stáb... GM. Játékosmegfigyelők. stb. Mélyen van a probléma.

Ebben és úgy gondolom, hogy Seattle a legjobb. Hátsó körös tehetségeket szépen találgatnak meg, a kevésbé tehetségeseket pedig ésszel tudják beépíteni.
Wong
ez kétoldalú probléma, olyan csapat nincs, akinek minden köre stabilan mindig jól sikerül.
és akkor inkább azt választom, hogy az első háromból stabilan hozzak el igazán jókat mint azt, hogy az összes hátsó körös prospectből below-average kezdők váljanak.
az utóbbi pár év összetettjében a Seattle jól draftolt, de csak a k.rva jól sikerült 2012-es draftjuk miatt.
összességében inkább a Rams a legjobban draftoló csapat.
rva
Ezt adom. Csakhogy a Rams nem tudha hozni az eredményeket a Seattle pedig igen. Ezért érzem azt,hogy náluk ez megfelelően működik. Persze ők egy a sok közül.

Tartok tőle,hogy Dallasban mem fog kiemelkedőt hozni a következő év,a lentebb említett aggályaim miatt. Tudom,hogy ennél azért sokkal bonyolultabb a helyzet, csak mindig ezt a "...na,még egy évet várunk mert majd jövőre meglesz (de hogy a rájátszás -és nem egy meccs- vagy a SB azt nem tudom)

Valami meglepetés húzás kellene a klubtól,mint a 9ersnél Kelly,higy a játékosok magukért, a csapatért, és a győzelemért játszon. Mint ahogy Byranten is látszik. Ő akar,vehemens és ez a teljesítményén is látszik. Magárt küzd nem azért mert az edző basztatja. Ez sok nagy játékoson látszik, házon belül Lee-n, pl.
Wong
Azért én azt a nagy Seattle dominanciát a draftban nem látom. Valóban volt egy két jó évük 2011,2012 ahol beletaláltak, bár a 2012 Bruce Irvin első kör azért nem olyan nagy telitalálat, de valóban akkor második és a harmadik kör bejött nekik Wagnerrel és Wilsonnal. Azóta viszont szinte semmi értékelhető, kis túlzással.
Egyébként nekünk meg a 2011-es évünk volt jó, 1 Tyron Smith, 3 Demarco Murray, 6 Dwayne Harris és végül 2 Bruce Carter is ott volt még.
Ha nekem kellene jó draftoló csapatot mondani akkor én inkább a Caroline-ra voksolnék. Az utóbbi pár évben jó érzékkel választottak (1 Kelvin Benjamin, 2 Kony Ealy, 1 Star Lotulelei, 2 Kawann Short , 1 Luke Kuechly, 5 Josh Norman, 1 Cam Newton, 5 Greg Hardy ).
Persze ez is relatív. Sok mindentől függ. Akkor lehet valakit jónak mondani ha évről évre meg tudja ismételni a teljesítményt, de ahogy én a draft-tot látom ez inkább szerencse. Egyik év bejön a másik nem.
Meg az sem mindegy milyen helyzetbe keül az a játékos akit kiválasztanak. Nálunk a TE poszt ilyen. Hiába húzunk második körben Witten mellet senki se tud érvényesülni. Martellus Bennett-nek is voltak jó évei mióta elment tőlünk, de a szigorúan csak a nálunk töltött időt nézzük akkor Ő egy bust volt. Lehet Escobarral is ez a helyzet. Ezek a szituk is árnyalják azért egy csapat draft teljesítményét.
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
... utána viszont nem találunk még átlagos kezdőt is csak ritkán....
rva
És megint az edzői stáb... GM. Játékosmegfigyelők. stb. Mélyen van a probléma.

Ebben és úgy gondolom, hogy Seattle a legjobb. Hátsó körös tehetségeket szépen találgatnak meg, a kevésbé tehetségeseket pedig ésszel tudják beépíteni.
Wong
ez kétoldalú probléma, olyan csapat nincs, akinek minden köre stabilan mindig jól sikerül.
és akkor inkább azt választom, hogy az első háromból stabilan hozzak el igazán jókat mint azt, hogy az összes hátsó körös prospectből below-average kezdők váljanak.
az utóbbi pár év összetettjében a Seattle jól draftolt, de csak a k.rva jól sikerült 2012-es draftjuk miatt.
összességében inkább a Rams a legjobban draftoló csapat.
rva
Ezt adom. Csakhogy a Rams nem tudha hozni az eredményeket a Seattle pedig igen. Ezért érzem azt,hogy náluk ez megfelelően működik. Persze ők egy a sok közül.

Tartok tőle,hogy Dallasban mem fog kiemelkedőt hozni a következő év,a lentebb említett aggályaim miatt. Tudom,hogy ennél azért sokkal bonyolultabb a helyzet, csak mindig ezt a "...na,még egy évet várunk mert majd jövőre meglesz (de hogy a rájátszás -és nem egy meccs- vagy a SB azt nem tudom)

Valami meglepetés húzás kellene a klubtól,mint a 9ersnél Kelly,higy a játékosok magukért, a csapatért, és a győzelemért játszon. Mint ahogy Byranten is látszik. Ő akar,vehemens és ez a teljesítményén is látszik. Magárt küzd nem azért mert az edző basztatja. Ez sok nagy játékoson látszik, házon belül Lee-n, pl.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
... utána viszont nem találunk még átlagos kezdőt is csak ritkán....
rva
És megint az edzői stáb... GM. Játékosmegfigyelők. stb. Mélyen van a probléma.

Ebben és úgy gondolom, hogy Seattle a legjobb. Hátsó körös tehetségeket szépen találgatnak meg, a kevésbé tehetségeseket pedig ésszel tudják beépíteni.
Wong
ez kétoldalú probléma, olyan csapat nincs, akinek minden köre stabilan mindig jól sikerül.
és akkor inkább azt választom, hogy az első háromból stabilan hozzak el igazán jókat mint azt, hogy az összes hátsó körös prospectből below-average kezdők váljanak.
az utóbbi pár év összetettjében a Seattle jól draftolt, de csak a k.rva jól sikerült 2012-es draftjuk miatt.
összességében inkább a Rams a legjobban draftoló csapat.
rva
no de a Rams meg leginkább az RG-trade miatt, nem?
hát anno a Herschel Walker trade-ből meg mi jöttünk ki félelmetesen, ez van
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
... utána viszont nem találunk még átlagos kezdőt is csak ritkán....
rva
És megint az edzői stáb... GM. Játékosmegfigyelők. stb. Mélyen van a probléma.

Ebben és úgy gondolom, hogy Seattle a legjobb. Hátsó körös tehetségeket szépen találgatnak meg, a kevésbé tehetségeseket pedig ésszel tudják beépíteni.
Wong
ez kétoldalú probléma, olyan csapat nincs, akinek minden köre stabilan mindig jól sikerül.
és akkor inkább azt választom, hogy az első háromból stabilan hozzak el igazán jókat mint azt, hogy az összes hátsó körös prospectből below-average kezdők váljanak.
az utóbbi pár év összetettjében a Seattle jól draftolt, de csak a k.rva jól sikerült 2012-es draftjuk miatt.
összességében inkább a Rams a legjobban draftoló csapat.
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Két brutál,legjobb védelmes csapat van ott.
Kroos
Sokszor a hideg rázott, annyira jól tolta mind a két D#.
Nagy meccs lesz.
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
... utána viszont nem találunk még átlagos kezdőt is csak ritkán....
rva
És megint az edzői stáb... GM. Játékosmegfigyelők. stb. Mélyen van a probléma.

Ebben és úgy gondolom, hogy Seattle a legjobb. Hátsó körös tehetségeket szépen találgatnak meg, a kevésbé tehetségeseket pedig ésszel tudják beépíteni.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
az utóbbi 3-4 év draftjainak második fele kb sz*rt sem ér.
az első három körig vagyunk jók (az első kört nézve kiemelkedően jók vagyunk, top2 még a Mo floppal együtt is) utána viszont nem találunk még átlagos kezdőt is csak ritkán....
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jerome Henderson csak elment, ahogy nézem a Falcons-ba.
Érdekes lesz, hogy ez jelent-e előrelépést, pl. a Mo projektben, már ha lesz.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amare,tök igaz amit írsz. A gondok amiket te is feszegetsz úgy gondolom,hogy az edzői stáb és főleg Garret hibája. Nem az érdekel engem,hogy mennyire vehemens vagy töketlen az oldalvonalon,hanem az,hogy nagyon "egyemberesre" van gondolva a csapat. Ha "meghal" a QB csöcs van. Ha kiesik a top X elkapó, csöcs van, ha kiesik egy (!) CB szintén szopóág van. Idén ebből ugye halmozottan gond volt. 4 éve van itt és egyemberes a csapat. Legalább 3-4 minőségi draft kellene,hogy valamilyen szinten legyen legalább egy középszerű deep. Ennyit ugye nem akarunk adni neki. Akkor meg miért van még mindig itt?
Wong
Amit Garrett és a komplett stáb idén nagyon benézett az a csere QB kérdése.
A baj az hogy urána ez egy csomó dologra átgyűrűzött. Bryant kiesése pl nem csak azért volt ennyire látványos, mert ő Dez Bryant és a többi WR szar a rosteren (azzal együtt hogy egyáltalán nem lenne hülyeség elkapót draftolni), hanem mert egyszerűen amikor Weeden meg Cassel kerültek a pályára, ha az elkapóink megfelelően végre is halytották a feladatukat, akkor se volt aki eltalálja őket. Pedig egyébként küzdöttek ők rendesen, és Linehanek is voltak/vannak egészen szépen kitalált playei, az általam vagy három oldallal ezelőtt linkelt BTB cikk amelyikben Casselt elemzik a Washington ellen, ez nagyon szépen le van vezetve. Rengetegszer volt solid protection , jo playcall és végre hajtott routeok az open receiverektől csak egyszerűen Cassel nem tudta eltalálni őket... ilyenkor mondjuk Garrett cigánykereket hányhat akkor se lesz jobb. Az más kérdes hogy miatta volt Weeden majd Cassel a backup QB nep pedig valaki más.
A secondaryt olyan szempintból nem bántanám hogy ameddig nem lesz itt valamiféle normális passrush addig játszhat akárki ebben a hátsóvédősorban (btw szerintem nem is voltak annyira rosszak). Meg erről már szerintem kevésbbé tehet annyira egyértelműen Red, ő ugye offense szakember, a D nem csak az ő feladata. Szerintem biztos jpbban enged beleszólást ebben mint a labda túloldalán.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Amare,tök igaz amit írsz. A gondok amiket te is feszegetsz úgy gondolom,hogy az edzői stáb és főleg Garret hibája. Nem az érdekel engem,hogy mennyire vehemens vagy töketlen az oldalvonalon,hanem az,hogy nagyon "egyemberesre" van gondolva a csapat. Ha "meghal" a QB csöcs van. Ha kiesik a top X elkapó, csöcs van, ha kiesik egy (!) CB szintén szopóág van. Idén ebből ugye halmozottan gond volt. 4 éve van itt és egyemberes a csapat. Legalább 3-4 minőségi draft kellene,hogy valamilyen szinten legyen legalább egy középszerű deep. Ennyit ugye nem akarunk adni neki. Akkor meg miért van még mindig itt?
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Egyrészt a "defense wins championships" mottóval teljesen egyetértek. A rájátszásba nem tudsz egynél több meccset nyerni,legalább egy jó megbízható D nélkül, ami minimum annyit hozzá tud tenni a játékhoz hogy olyan nagy bakit nem csinál hogy az a meccsbe kerüljön, illetve elfogadható szinten megvan benne a potenciál a szorosabb meccsek végének a behúzására. Magyarán ha az ellenfél az utolsó 2 percben támad a vezetésért, és kell egy clutch defense stop vagy labdaszerzés,akkor az ember legalább bizakodva tehesse keresztbe az ujjait. Ne az legyen hogy bassza isten ugyis végig viszik.
Azzal sem lehet vitatkozni hogy volna is hova húzni a védelembe (DL, LB,DB, kb nállam a sorrend). De ezt a mindenképpen védő kell vagy letrade dolgot én nem így látom.
Romo mögött jelenleg ez a csapat semmilyen megoldással nem rendelkezik, se rövidtávon se a közel jövőt illetőleg. De tényleg abszolut zéro. Az hogy Kellen Moore már valamelyest "felüdülésnek" számított az év végén mindent elmond a helyzetről.
Gondolom akik ezt gondolják leginkább azért teszik mert gyűrűt szeretnének látni az olyan játékosaink kezén mint mondjuk Romo meg Witten. Ezért ha kell ugymond "beáldoznák" akár a két játekos utáni 4-5 évet ( vagy ki tudja ez mennyit jelentene) csak most hozzunk impact playereket, akik már most javítanának a csapaton, nem pedig majd 2-3 év mulva amikor a most draftolt irányító kezdőbe kerülne.
Főleg mint szurkoló, megtudom érteni ezt is, Witten nekem személyes kedvencem A COWBOYS maga. Romot is nagyon birom, nem nehéz ha a csapatod legfontosabb játékosa és amugy mint ember is tök normális. 😊 Ezzel együtt szerintem ha megpróbáljuk a racionalitás és tényleg a football szerint nézni a dolgot, az ilyen gondolkodás egyáltalán nem biztos hogy kifizetődő. Ha a szakmai vezetőség lát valaki olyat a boardon aki még benn van és ők ugy gondolják hogy reális esély van rá hogy kezdő szintű irányitó legyen a Romo éra után,akkor igenis azt kell választani. Persze nagy a kockázat, de egyszer eljön az ideje majd úgyis amikor muszály lesz kockáztatni. Persze,amikor 1/4re kell kiválasztani egy irányítót és húzzuk a szánkat, jövunk Bradyvel meg Warnerrel meg Romoval de tudjuk hogy ezek az emberek borzasztó kis százaléka a sokaságnak. Egyáltalán nem olyan egyszerű hátsó körökből vahy még lentebbről irányítót hozni. Nagyon be lehet ám nézni ezt a "majd szerzünk irányítót valahogy" csak a csapat legyen meg dolgot. Nyilván az ember egy top5- top3 válassztással nagyobbat is bukhat. De vallom hogy ahogy egyébként a játékban is nyerni kell megpróbálni, nem pedig "nem kikapni" ,itt is vállalni kell az ésszerű kockázatot. Ki tudja mikor lesz a Dallasnak megint ilyen magasan draft joga, lehet akkor már olyan lesz a csapat is hogy mindegy még ha tényleg rácsapunk egy FR irányítóra az sem húzza ki a szarból a Cowboyst egyhamar. Hány ilyen példát lehet látni ligaszinten hogy egyébként nem lenne rossz a csapat csak képtelen egy normális irányítót szerezni (legelső aki estembe jut most az Ken Winsenhunt, aki kb abba bukott bele Arizonában, hogy Warner után egyszerűen keptelen volt egy épkézláb QBt találni pedig a csapat egyébként kimondottan jó volt).
Aki persze az irányító választást pusztán szakmai indok miatt ellenzi, tehát szerinte egyszerűen nincs most olyan QB a classban aki megérne egy 1/4et, azzal nem tudok vitatkozni hisz nem nézek egyetemi focit nem ismerem a prospecteket 😊 De ha én lennék Stephen Jones, és mondjuk a McClay-Garrett-BB trió nekem azt mondaná hogy ez és ez biza megeri a kockázatot, én nem haboznék.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kell a brutál D# Dallasba. Ennyi. Ez nem kérdés. Letradere szavazok én is. Ha nem kapunk normális ellenértéket akkor is Dbe húznék valakit mégha drága is. Mert inkább legyen drága mint bust.
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na csak megint beigazolódik h a védelmek nyerik az SBt.
Két brutál,legjobb védelmes csapat van ott.

Továbbra is remélem letrade,és jól betankolunk a D-nek.
Kroos
ha Bosa elérhető sztem kivihetnénk.

De örültem tegnap 😊 Minden egyes Pats verséget imádok nézni, az ilyet különösen. A Carolinának is örültem mert mindenki lesajnálta őket, de ők oda csaptak 😊

több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Top wr és 2. QBért feljöhet vki,főleg ha beleszerelmesednek...
Mondjuk a Rams...JJ csak segített most nekik... 😀 😀

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ezzel a letrade-del csak az a gond, hogy a top 5 választásokért 99%-ban nem jön fel senki, mert nem éri meg, amit kérnek értük. Kivéve ugye a Skins, de annak is láttuk, mi lett a vége, ez csak még inkább elbátortalanítja a csapatokat.
Ábrándozni persze lehet, de azért inkább úgy készüljetek, hogy egy embert fogunk választani az első körben, mégpedig negyedikre.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
egy brutál irányító is jó, ha legalább közepes védőfala van 😊

de a letrade-t továbbra is támogatom, és ahogy játszottam a számokkal (két első kör) azt már valaki felkapta twitteren, remélem eljut Jerry Jones-ig is 😊 😊 😊
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na csak megint beigazolódik h a védelmek nyerik az SBt.
Két brutál,legjobb védelmes csapat van ott.

Továbbra is remélem letrade,és jól betankolunk a D-nek.

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Te hiszed.
De van más csapat is nem csak a browns,de ők is lehetnek jók attól,hogy te nem hiszel bennük.
Itt az ötletedre reagáltam.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Ez is egy elmélet bár nem hinném hogy olyan altalános lenne.
Azert a garantalt penz a tuti.
4-5 evre szól az első rookie szerződés az alatt sok minden lehet lasd KC pl
Tehat nem biztos hogy a browns 4 ev mulva rosszabb lesz mint egy mostani kozepcsapat.
Janek
a Browns? háát... azt hiszem, ők valakit nagyon megbántottak odafent, és most nem Goodellre gondolok
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ez is egy elmélet bár nem hinném hogy olyan altalános lenne.
Azert a garantalt penz a tuti.
4-5 evre szól az első rookie szerződés az alatt sok minden lehet lasd KC pl
Tehat nem biztos hogy a browns 4 ev mulva rosszabb lesz mint egy mostani kozepcsapat.