Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Én is jobban fázom a Giants miatt. Oké, hogy a fél csapat kidőlt, de így sem olyan rosszak. Sadford nem hiszem, hogy PO-ba tudná vezetni a csapatát.

WC kör amúgy simán meglehet, ahogy a következő 4 meccsből (alsó hangon) a 2-2. Dez lesz már jövőhéten, nem?


több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Giants siker lesz, és attól félek, hogy az nekünk nem lesz jó (mert ebből az újra felállt NFC Least-ből csak egy jut a PO-ba)
rva
Nem tudom miért ne látnék most esélyt egy wildcard helyre. Az NFC-S lefoglalta az egyiket, de nem látok olyan csapatot/csoportot aki akkorát lépett volna a mezőnyben, hogy ne lehetne befogni ha Romo visszatér. Ehhez persze az kellene, hogy legalább egy meccset nyerjenek a következő 4ből. Romoval látok esélyt a kimászásra a gödörből.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Giants siker lesz, és attól félek, hogy az nekünk nem lesz jó (mert ebből az újra felállt NFC Least-ből csak egy jut a PO-ba)
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Pozitív hétvége ez. Mi nem kaptunk ki, az apacsok igen és a maradék két csapatból legalább egy nem fog nyerni. (:

Szerintetek melyik lenne a jobb: nyerjenek a törpök, így komoly hátrányba kerülnének a madarak és nekünk már "csak" Elisháékra kell koncentrálni. Vagy húzzák be a madarak és legyen három csapat is hasonló mérleggel?
Mr. Bombastic
Az Eagles csak diszfunkciós és másokhoz képest kitűnő egészségnek örvendenek. Ha most nyernének és összeszednék magukat a szezon maradékára, akkor szerintem távolabb kerül a Cowboys a POtól mintha a Giants nyerne.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Pozitív hétvége ez. Mi nem kaptunk ki, az apacsok igen és a maradék két csapatból legalább egy nem fog nyerni. (:

Szerintetek melyik lenne a jobb: nyerjenek a törpök, így komoly hátrányba kerülnének a madarak és nekünk már "csak" Elisháékra kell koncentrálni. Vagy húzzák be a madarak és legyen három csapat is hasonló mérleggel?


több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
3 hét is nagyon kevés ahhoz, hogy az offense hívásokat valaki megtanulja, akármennyire rutinos (Cassel)
muszáj volt Weedennel menni, mert egyszerűen nem volt jobb. Másfél évnyi előnye van (2 teljes offseason, meg a tavalyi szerdák az első csapattal) azt nem lehet hipp-hopp behozni.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nyilván mindenki érezte a csapaton belül, hogy Weedennel reménytelen. A három vereségnél nem lehet rosszabb. Ezzel a lépéssel csak nyerni lehet, veszteni nem. Talán feltüzeli kicsit a csapatot. Meg azért az sem utolsó szempont hogy a Giants nem tudja mire készüljön. Nem látták még ebben az összetételben játszani az offenset, nincs videózható anyag.
100yard
Elég régen írtam,miért kellett ennyit várni?(mondjuk kaptam érte ...)
sztaking
Én is hamarabb cseréltem volna, de ki kellet próbálni, ő volt a második számú irányítónk, ennyi volt benne. Cassel sem biztos, hogy megváltó lesz, ez előre kiszámíthatatlan. Reméljük a legjobbakat.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Nyilván mindenki érezte a csapaton belül, hogy Weedennel reménytelen. A három vereségnél nem lehet rosszabb. Ezzel a lépéssel csak nyerni lehet, veszteni nem. Talán feltüzeli kicsit a csapatot. Meg azért az sem utolsó szempont hogy a Giants nem tudja mire készüljön. Nem látták még ebben az összetételben játszani az offenset, nincs videózható anyag.
100yard
Elég régen írtam,miért kellett ennyit várni?(mondjuk kaptam érte ...)

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
DEZ elkezdte, kondíciós edzésbe állt!
Charlie Firpo
kondíciós? az mi, feltételes edzés? 😉
slowmotion
Gyúúrunk, vazze! 😊
Charlie Firpo
ja, szóval kondicionáló edzés. | értettem én, na, csak tegnap olyan napom volt. |
slowmotion
😊 Az alagút fénye a lényeg, hogy az jön!
Charlie Firpo
vonat az...
gyeek
csak akkor, ha három van belőle, és dudál
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
DEZ elkezdte, kondíciós edzésbe állt!
Charlie Firpo
kondíciós? az mi, feltételes edzés? 😉
slowmotion
Gyúúrunk, vazze! 😊
Charlie Firpo
ja, szóval kondicionáló edzés. | értettem én, na, csak tegnap olyan napom volt. |
slowmotion
😊 Az alagút fénye a lényeg, hogy az jön!
Charlie Firpo
vonat az...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
DEZ elkezdte, kondíciós edzésbe állt!
Charlie Firpo
kondíciós? az mi, feltételes edzés? 😉
slowmotion
Gyúúrunk, vazze! 😊
Charlie Firpo
ja, szóval kondicionáló edzés. | értettem én, na, csak tegnap olyan napom volt. |
slowmotion
😊 Az alagút fénye a lényeg, hogy az jön!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
DEZ elkezdte, kondíciós edzésbe állt!
Charlie Firpo
kondíciós? az mi, feltételes edzés? 😉
slowmotion
Gyúúrunk, vazze! 😊
Charlie Firpo
ja, szóval kondicionáló edzés. | értettem én, na, csak tegnap olyan napom volt. |
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
DEZ elkezdte, kondíciós edzésbe állt!
Charlie Firpo
kondíciós? az mi, feltételes edzés? 😉
slowmotion
Gyúúrunk, vazze! 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
DEZ elkezdte, kondíciós edzésbe állt!
Charlie Firpo
már a PAts meccs alatt is dobálgatta labdát 😀

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
 www.star-telegram.com/sports/nfl/article39286197.html
videó a lentiekről
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
DEZ elkezdte, kondíciós edzésbe állt!
Charlie Firpo
kondíciós? az mi, feltételes edzés? 😉
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
DEZ elkezdte, kondíciós edzésbe állt!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
vótmá?
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Collins váltja Learyt a bal guard pozícióban, Garrett beszélt velük. Ha jól emlékszem, Leary eléggé visszaesett, jó lesz a frissítés.
Charlie Firpo
...vagy inkább meg se gyógyult rendesen
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Plusz elvileg Michaelre is több szerep hárulhat, kb mint Randlere.
Kroos
olyan hírek is vannak már, hogy Michael kezdene Randle helyett a bye után.
rva
RunDMC eddig nekem elég halovány, és ha jól emlékszem, néhány igen rossz blokkja is volt a Pats ellen, ha ezt tartja, nem sokat fogjuk pályán látni, nem örülnék neki, ha ez is egy becsődölt projekt lenne.
Charlie Firpo
nem vagy vele egyedül, és a félresikerült cutblock-ok mellett mást valóban nem nagyon tud.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Plusz elvileg Michaelre is több szerep hárulhat, kb mint Randlere.
Kroos
olyan hírek is vannak már, hogy Michael kezdene Randle helyett a bye után.
rva
RunDMC eddig nekem elég halovány, és ha jól emlékszem, néhány igen rossz blokkja is volt a Pats ellen, ha ezt tartja, nem sokat fogjuk pályán látni, nem örülnék neki, ha ez is egy becsődölt projekt lenne.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Plusz elvileg Michaelre is több szerep hárulhat, kb mint Randlere.
Kroos
olyan hírek is vannak már, hogy Michael kezdene Randle helyett a bye után.
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Collins váltja Learyt a bal guard pozícióban, Garrett beszélt velük. Ha jól emlékszem, Leary eléggé visszaesett, jó lesz a frissítés.
Charlie Firpo
Plusz elvileg Michaelre is több szerep hárulhat, kb mint Randlere.

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
 espn.go.com/blog/dallas-cowboys/post/_/id/4746185/cowboys-to-work-out-running-backs-defensive-tackles

LaMichael James RB
Isaiah Pead RB
Da’Quan Bowers DL
Kendrick Ellis DL
Casey Walker DL
Chuka Ndulue DL

ők jártak (járnak) nálunk kipróbálásra
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Collins váltja Learyt a bal guard pozícióban, Garrett beszélt velük. Ha jól emlékszem, Leary eléggé visszaesett, jó lesz a frissítés.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.