Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Most örülni kéne, csak azt nem tudom még, hogy minek...
Ez a Cassel gyerek tud valamit?
Charlie Firpo
2 éve tolt egy ilyet ellenünk
Na ez az amit nem akarok még egyszer átélni 😀 Szerencsére a D# már nem ugyanaz, főleg a secondary.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Nyilván mindenki érezte a csapaton belül, hogy Weedennel reménytelen. A három vereségnél nem lehet rosszabb. Ezzel a lépéssel csak nyerni lehet, veszteni nem. Talán feltüzeli kicsit a csapatot. Meg azért az sem utolsó szempont hogy a Giants nem tudja mire készüljön. Nem látták még ebben az összetételben játszani az offenset, nincs videózható anyag.
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Meg kell próbálni 😊 rosszabb nem lehet.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most örülni kéne, csak azt nem tudom még, hogy minek...
Ez a Cassel gyerek tud valamit?

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Edwerderespn/status/654030873650720768


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
egy picit a jövőbe tekintve: lesz esélyünk megtartani Hardyt?
gondolom nem lesz olcsó, és érdemes-e?
beltazor
maximum ha szezon alatt sikerült valamit tető alá hozni. FA piacon esélytelen, mert mindig lesz valaki, ahol kisebbfajta szakadék van a plafon meg a csapatfizetés között, és ezt egy pass rusherre akarja elégetni.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Az nem tudom, ki, de szerintem TEBOW Quincy Carter még elérhető!
De amúgy remélem, megcsapjuk a Giantset, és Elisháék buknak még párat addig, aztán az év végére beelőzitek őket 😊
Wyatt
Kicsit belejavítottam. Mindenesetre a második rész hízelgése nyomába sem ér a szentségtörésnek ami előtte történt... ha a Giantset sem csapja meg a Pats ezek után, pár hónapig ne is nézz errefelé. :p
gyeek
baszki, pont a múltkor néztem meg azt a két videót a dc.com-on, aminek valami Crossing Lines vagy mi volt a címe, és pont arról szólt, hogy ha Cartert nem basszák ki training camp alatt, akkor valszeg Romo lett volna - negyedik számú irányítóként - kitéve, szóval hogy mennyire változtatta meg két ember életét az az egy döntés.

szóval Carteren van egy saccperkábé húsz kiló plusz, mondjuk ha én annyit padlóztam volna tíz év alatt, akkor lehet, hogy rajtam is lenne. ja, és kicsit mintha be lenne lassulva. azért iskolai edzőnek még jó (lehet).
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
egy picit a jövőbe tekintve: lesz esélyünk megtartani Hardyt?
gondolom nem lesz olcsó, és érdemes-e?

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Volt-e ebből bust? Persze, a többség.zinedine5
Bustot húzni a drafton lehet nem a legjobb ötlet, amit a dallasi FO is oszt. Két-három évente egy Crawford vagy Hitchens helyett? Inkább FA. Weeden előtt a Cowboysnak egész jó backup QB-i voltak, Papa Kitna kezdő szintet tudott hozni, kár hogy Orton egy punci. De amúgy nem mondasz semmi világmegváltót: sanszos hogy ez történne a Peccel, ha Brady és Gronk kidőlne (meg még mondjuk Blount és Chung, plusz rövidebb-hosszabb sérülések kulcsjátékosoknál, eltiltást kizárva). Csak éld bele magad picit az érzésbe. Elég fos hidd el, a hindsight meg csak látszólag 20/20, de azt is írhattad volna, hogy jobban oda kellett volna a sérülteknek figyelni. Ez a csapat szvsz egészséges rosterrel SB contender, ennek megfelelően inkább Hardyba invesztáltak backup QB helyett -- nem meglepő módon. Nincs az a backup aki Romo nyomába érne, ha kidől akkor fuckall van így is, úgy is. Cassel meg az offseason elején nem kevés pénzért a Billshez igazolt, 8-9 misit nem ér meg még ha lett is volna keret rá. Weeden is fos, Cassel is fos és ha valaki esetleg viccből szóba hozza a QB-antikrisztust, annak nagyon rossz dolgokat kivánok.
gyeek
Egyrészt volt, hogy Brady egész évre kidőlt és Cassel 11-5-öt hozott, másrészt egy normális csere QB, ha nem dratolsz, általában nem minimálbérért van (Hassie 3m).
Nyilván fogalmam sincs mi történne, de azt gondolom, hogy SB esélyesből nem pofozógép lennénk.
Ahogy már írtam a backup nem fog azon a szinten játszani mint a kezdő, (azért ő a csere) de ennél jobban kéne. De nem volt célom a basztatás, inkább csak véleményt gondoltam írni.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az nem tudom, ki, de szerintem TEBOW még elérhető!
De amúgy remélem, megcsapjuk a Giantset, és Elisháék buknak még párat addig, aztán az év végére beelőzitek őket 😊
Wyatt
nyerünk nagy nehezen 3 meccset és máris kezdesz aggódni miattunk? 😉
yooker
Nem aggódok. A "csoport rivális csakis verve jó" doktrina értelmének megfelelően nyilatkozok. (:
gyeek
Nem is Neked szólt -sajnos.

Igen ,vazze, minden évben aggódunk a Giants miatt. Néha nem sikerül kiaggódni a PO-ból, akkor rá is b@szunk.
tomi-tomi
Bizony ám, a Ravens most igyekszik nagy erőkkel elkerülni a PO-t, amiatt nem is bánkódom, de sajna a Giants úgy néz ki, visszatér oda, meg hát megint végére érünk a négyéves ciklusnak 😀

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az nem tudom, ki, de szerintem TEBOW még elérhető!
De amúgy remélem, megcsapjuk a Giantset, és Elisháék buknak még párat addig, aztán az év végére beelőzitek őket 😊
Wyatt
nyerünk nagy nehezen 3 meccset és máris kezdesz aggódni miattunk? 😉
yooker
Nem aggódok. A "csoport rivális csakis verve jó" doktrina értelmének megfelelően nyilatkozok. (:
gyeek
Nem is Neked szólt -sajnos.

Igen ,vazze, minden évben aggódunk a Giants miatt. Néha nem sikerül kiaggódni a PO-ból, akkor rá is b@szunk.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Az nem tudom, ki, de szerintem TEBOW még elérhető!
De amúgy remélem, megcsapjuk a Giantset, és Elisháék buknak még párat addig, aztán az év végére beelőzitek őket 😊
Wyatt
nyerünk nagy nehezen 3 meccset és máris kezdesz aggódni miattunk? 😉
yooker
Nem aggódok. A "csoport rivális csakis verve jó" doktrina értelmének megfelelően nyilatkozok. (:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Az nem tudom, ki, de szerintem TEBOW még elérhető!
De amúgy remélem, megcsapjuk a Giantset, és Elisháék buknak még párat addig, aztán az év végére beelőzitek őket 😊
Wyatt
nyerünk nagy nehezen 3 meccset és máris kezdesz aggódni miattunk? 😉
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Az nem tudom, ki, de szerintem TEBOW Quincy Carter még elérhető!
De amúgy remélem, megcsapjuk a Giantset, és Elisháék buknak még párat addig, aztán az év végére beelőzitek őket 😊
Wyatt
Kicsit belejavítottam. Mindenesetre a második rész hízelgése nyomába sem ér a szentségtörésnek ami előtte történt... ha a Giantset sem csapja meg a Pats ezek után, pár hónapig ne is nézz errefelé. :p

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az nem tudom, ki, de szerintem TEBOW még elérhető!
De amúgy remélem, megcsapjuk a Giantset, és Elisháék buknak még párat addig, aztán az év végére beelőzitek őket 😊

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Volt-e ebből bust? Persze, a többség.zinedine5
Bustot húzni a drafton lehet nem a legjobb ötlet, amit a dallasi FO is oszt. Két-három évente egy Crawford vagy Hitchens helyett? Inkább FA. Weeden előtt a Cowboysnak egész jó backup QB-i voltak, Papa Kitna kezdő szintet tudott hozni, kár hogy Orton egy punci. De amúgy nem mondasz semmi világmegváltót: sanszos hogy ez történne a Peccel, ha Brady és Gronk kidőlne (meg még mondjuk Blount és Chung, plusz rövidebb-hosszabb sérülések kulcsjátékosoknál, eltiltást kizárva). Csak éld bele magad picit az érzésbe. Elég fos hidd el, a hindsight meg csak látszólag 20/20, de azt is írhattad volna, hogy jobban oda kellett volna a sérülteknek figyelni. Ez a csapat szvsz egészséges rosterrel SB contender, ennek megfelelően inkább Hardyba invesztáltak backup QB helyett -- nem meglepő módon. Nincs az a backup aki Romo nyomába érne, ha kidől akkor fuckall van így is, úgy is. Cassel meg az offseason elején nem kevés pénzért a Billshez igazolt, 8-9 misit nem ér meg még ha lett is volna keret rá. Weeden is fos, Cassel is fos és ha valaki esetleg viccből szóba hozza a QB-antikrisztust, annak nagyon rossz dolgokat kivánok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Nem a tegnapi meccset kellet megnyerni. Az lehet teljes csapattal is bukó lett volna. Arra talán jó volt viszont ez a gyászos szereplés, hogy a vezetés rádöbbenjen a változás szükségszerűségére. Teljesen reménytelen volt az offense tegnap, kiismerték már az ellenfelek. Az Atlanta ellen az első félidő még ment, de azóta teljesen egysíkú. A nem túl acélos New England védelem ellen az a hat pont siralmas. Azért az a védelem nem a cornerekről híres.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Eatman is megírta: jön a bye, nincs mese, utána ki kell próbálni Casselt. Nem Weedenen mennek el a meccseink, de az tisztán látszik, hogy vele nem fogunk nyerni.
gorbel
Azért nem rajta megy el, mert nem csináltatnak vele semmi pluszt, csak a totál alapot. Ahogy kellett volna valami extra már jött is az int. Ha dupla ennyit vagy már előbb (a 39 passzkisérletből 23 ment az utolsó negyedben) passzoltatnák előbb menne el rajta. Ennyit tud, nem az ő hibája. Az edzői felelősség, hogy miért gondolták, gondolják, hogy jó menedzser lesz, ha kell. (Nem egyedi az esete. Bears is ugyanilyen (vagy még durvábban) kilátástalan volt Clausennel)
Aikman óta, az eltelt 25 évben 3-szor draftoltatok QB-t, ebből talán egy 2. körös ami premier pozíció. Ennél többet kéne befektetni a legfontosabb posztba.
zinedine5
Romo mi a tököm ha nem premier FR QB? Mögé draftoljunk első körös írányítót? Rogers mögött ki van? Big Ben mögött ki van? Russel Wilson mögött ki van? stb...
Blevi
Természetesen Romo az. Nem is kérdés. A kérdés az, hogy kiesés esetén a csere QB le tudja e menedzselni a meccseket. Weeden nem. Rodgers mögött Tolzien van, akiről nem tudjuk, hogy 3 év rendszer tanulás után milyen lenne. (persze lehet, hogy ő is kilátástalan).
Wilson mögött Tarvaris Jackson aki meg a rendszert ismeri, mivel kb 5 éve már ott van és előtte is kezdő QB volt.
Big Ben mögött pedig ott van Vick, akivel egyrészt meccset tudtak nyerni (és ha nincs a töketlen rugó, akkor mindkettőt behúzták volna), másrészt van mögötte pár premier év.
Azért volt nálatok Kitna, Orton akikkel nem kellett összeszarni a gatyát, de Weeden nyilvánvalóan zsákutca. A Brownsnál is az volt, ezért fura amikor egy többé-kevésbé sérülékeny QB mellett nincs a padon egy olyan (Hasselbeck, Vick) aki nem tök homály.
Persze több pénzbe van, csak épp lehet, hogy most 1 esetleg 2 meccset megnyert volna a háromból.
zinedine5
A fent említett Urak azok high draft pickek, vagy hogy érted a beinvesztálást? Nem igazán értem. Nyilván idehozták Casselt szóval próbálkozunk, de azt nem tudhatod ameddig oda nem kerül hogy ki mekkora homály.
Blevi
Azért Kitna (UDFA), Hassie (6) vagy Orton (4) sem volt high draft pick. Egyébként igen így értem. Draftolni kellett volna mondjuk két-3 évente egy QB-t. Jobb UDFA-kat behozni. Kvázi kinevelni.
Csak a Pats példáját nézve. Belichick elmúlt 15 éve alatt 8 QB draft (Brady is) + Hoyer. Brady mellett aki egy szezont kivéve kb végigtolta az egész karrierjét. Volt-e ebből bust? Persze, a többség. A másik része meg max game menedzser (Hoyer. Mallett, Cassel), de azért pont egy Cassel az aki a megfelelő rendszerben 11 meccset meg tudott nyerni.
Ezt hiányolom nálatok. Van Romo a kezdő, mögötte meg a totál alkalmatlan Weeden. Ha nem draftoltok legalább hoztatok valakit offseasonben aki beállhat és nem szarja össze magát. Cassel jobb lesz mint Weeden és valószínűleg még jobb lett volna, ha itt készülhetett volna fel a szezonra.
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Eatman is megírta: jön a bye, nincs mese, utána ki kell próbálni Casselt. Nem Weedenen mennek el a meccseink, de az tisztán látszik, hogy vele nem fogunk nyerni.
gorbel
Azért nem rajta megy el, mert nem csináltatnak vele semmi pluszt, csak a totál alapot. Ahogy kellett volna valami extra már jött is az int. Ha dupla ennyit vagy már előbb (a 39 passzkisérletből 23 ment az utolsó negyedben) passzoltatnák előbb menne el rajta. Ennyit tud, nem az ő hibája. Az edzői felelősség, hogy miért gondolták, gondolják, hogy jó menedzser lesz, ha kell. (Nem egyedi az esete. Bears is ugyanilyen (vagy még durvábban) kilátástalan volt Clausennel)
Aikman óta, az eltelt 25 évben 3-szor draftoltatok QB-t, ebből talán egy 2. körös ami premier pozíció. Ennél többet kéne befektetni a legfontosabb posztba.
zinedine5
Romo mi a tököm ha nem premier FR QB? Mögé draftoljunk első körös írányítót? Rogers mögött ki van? Big Ben mögött ki van? Russel Wilson mögött ki van? stb...
Blevi
Természetesen Romo az. Nem is kérdés. A kérdés az, hogy kiesés esetén a csere QB le tudja e menedzselni a meccseket. Weeden nem. Rodgers mögött Tolzien van, akiről nem tudjuk, hogy 3 év rendszer tanulás után milyen lenne. (persze lehet, hogy ő is kilátástalan).
Wilson mögött Tarvaris Jackson aki meg a rendszert ismeri, mivel kb 5 éve már ott van és előtte is kezdő QB volt.
Big Ben mögött pedig ott van Vick, akivel egyrészt meccset tudtak nyerni (és ha nincs a töketlen rugó, akkor mindkettőt behúzták volna), másrészt van mögötte pár premier év.
Azért volt nálatok Kitna, Orton akikkel nem kellett összeszarni a gatyát, de Weeden nyilvánvalóan zsákutca. A Brownsnál is az volt, ezért fura amikor egy többé-kevésbé sérülékeny QB mellett nincs a padon egy olyan (Hasselbeck, Vick) aki nem tök homály.
Persze több pénzbe van, csak épp lehet, hogy most 1 esetleg 2 meccset megnyert volna a háromból.
zinedine5
A fent említett Urak azok high draft pickek, vagy hogy érted a beinvesztálást? Nem igazán értem. Nyilván idehozták Casselt szóval próbálkozunk, de azt nem tudhatod ameddig oda nem kerül hogy ki mekkora homály.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Eatman is megírta: jön a bye, nincs mese, utána ki kell próbálni Casselt. Nem Weedenen mennek el a meccseink, de az tisztán látszik, hogy vele nem fogunk nyerni.
gorbel
Azért nem rajta megy el, mert nem csináltatnak vele semmi pluszt, csak a totál alapot. Ahogy kellett volna valami extra már jött is az int. Ha dupla ennyit vagy már előbb (a 39 passzkisérletből 23 ment az utolsó negyedben) passzoltatnák előbb menne el rajta. Ennyit tud, nem az ő hibája. Az edzői felelősség, hogy miért gondolták, gondolják, hogy jó menedzser lesz, ha kell. (Nem egyedi az esete. Bears is ugyanilyen (vagy még durvábban) kilátástalan volt Clausennel)
Aikman óta, az eltelt 25 évben 3-szor draftoltatok QB-t, ebből talán egy 2. körös ami premier pozíció. Ennél többet kéne befektetni a legfontosabb posztba.
zinedine5
Romo mi a tököm ha nem premier FR QB? Mögé draftoljunk első körös írányítót? Rogers mögött ki van? Big Ben mögött ki van? Russel Wilson mögött ki van? stb...
Blevi
Természetesen Romo az. Nem is kérdés. A kérdés az, hogy kiesés esetén a csere QB le tudja e menedzselni a meccseket. Weeden nem. Rodgers mögött Tolzien van, akiről nem tudjuk, hogy 3 év rendszer tanulás után milyen lenne. (persze lehet, hogy ő is kilátástalan).
Wilson mögött Tarvaris Jackson aki meg a rendszert ismeri, mivel kb 5 éve már ott van és előtte is kezdő QB volt.
Big Ben mögött pedig ott van Vick, akivel egyrészt meccset tudtak nyerni (és ha nincs a töketlen rugó, akkor mindkettőt behúzták volna), másrészt van mögötte pár premier év.
Azért volt nálatok Kitna, Orton akikkel nem kellett összeszarni a gatyát, de Weeden nyilvánvalóan zsákutca. A Brownsnál is az volt, ezért fura amikor egy többé-kevésbé sérülékeny QB mellett nincs a padon egy olyan (Hasselbeck, Vick) aki nem tök homály.
Persze több pénzbe van, csak épp lehet, hogy most 1 esetleg 2 meccset megnyert volna a háromból.
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Eatman is megírta: jön a bye, nincs mese, utána ki kell próbálni Casselt. Nem Weedenen mennek el a meccseink, de az tisztán látszik, hogy vele nem fogunk nyerni.
gorbel
Azért nem rajta megy el, mert nem csináltatnak vele semmi pluszt, csak a totál alapot. Ahogy kellett volna valami extra már jött is az int. Ha dupla ennyit vagy már előbb (a 39 passzkisérletből 23 ment az utolsó negyedben) passzoltatnák előbb menne el rajta. Ennyit tud, nem az ő hibája. Az edzői felelősség, hogy miért gondolták, gondolják, hogy jó menedzser lesz, ha kell. (Nem egyedi az esete. Bears is ugyanilyen (vagy még durvábban) kilátástalan volt Clausennel)
Aikman óta, az eltelt 25 évben 3-szor draftoltatok QB-t, ebből talán egy 2. körös ami premier pozíció. Ennél többet kéne befektetni a legfontosabb posztba.
zinedine5
Romo mi a tököm ha nem premier FR QB? Mögé draftoljunk első körös írányítót? Rogers mögött ki van? Big Ben mögött ki van? Russel Wilson mögött ki van? stb...
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Eatman is megírta: jön a bye, nincs mese, utána ki kell próbálni Casselt. Nem Weedenen mennek el a meccseink, de az tisztán látszik, hogy vele nem fogunk nyerni.
gorbel
Azért nem rajta megy el, mert nem csináltatnak vele semmi pluszt, csak a totál alapot. Ahogy kellett volna valami extra már jött is az int. Ha dupla ennyit vagy már előbb (a 39 passzkisérletből 23 ment az utolsó negyedben) passzoltatnák előbb menne el rajta. Ennyit tud, nem az ő hibája. Az edzői felelősség, hogy miért gondolták, gondolják, hogy jó menedzser lesz, ha kell. (Nem egyedi az esete. Bears is ugyanilyen (vagy még durvábban) kilátástalan volt Clausennel)
Aikman óta, az eltelt 25 évben 3-szor draftoltatok QB-t, ebből talán egy 2. körös ami premier pozíció. Ennél többet kéne befektetni a legfontosabb posztba.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Eatman is megírta: jön a bye, nincs mese, utána ki kell próbálni Casselt. Nem Weedenen mennek el a meccseink, de az tisztán látszik, hogy vele nem fogunk nyerni.
gorbel
Kicsit nyers voltam talán, de Weeden-nel nem megy. Nem miatta, nem 'csak' miatta, de ha ő a qb, akkor kb. a csapat kétharmada mentálisan berogy.
A tegnapi meccset Dzsoki-val néztem, és ő úgy foglalta össze: azért szar a csapat Weeden-nel, mert nem hiszik a játékosok, hogy győzhetnek. Persze ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy Cassel-lel így lesz, de most kb. ki se álljunk a meccsekre, mert minek.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Eatman is megírta: jön a bye, nincs mese, utána ki kell próbálni Casselt. Nem Weedenen mennek el a meccseink, de az tisztán látszik, hogy vele nem fogunk nyerni.
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nem tudom hogy az elmult 3 meccs gameplanjért ki a felelős de muszáj változtatni valamit mert ezzel a high ballsecureal max a seggunket törölhetjük. Ugyanazt a fost toljuk Romo sérülése óta. JG meg áll a vonal szélén es fogalma nincs mit kezdjen a helyzettel. Nem túlzás szerintem azt állítani hogy bye után a szezonunjáért játszik a csapat.
Hardy fasza volt amúgy de Ő ahogy az egesz D elfáradt a sok 3 & outba.