Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha nem lép az edzői kar, elmegy a szezon. Weeden felejtős, sajnos.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Köszi a sajnálattól sokkal jobb, könnyű a szimpatikus vesztesnek gratulálni, attol ez még innen iszonyat idegesítő. Kurva sokra megyünk a védelemmel ha nem tudunk 2 számjegyű pontot szerezni. Iszonyat optimista lett itt mindneki biztos ettől a 3 kilátástalan zakótól... En az vagyok jövő héten legalàbb nem kapunk ki.

Szerkesztette: Blevi
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Közben a Giants is nyert, így az összes csoportellenfelünk W-vel zárt a hétvégét.
balentin
Redskins már nem is számít?!😀
Asbee
Ezt rendesen elnéztem, my bad. De egy OT utáni vereséget akár felfoghatunk W-nek is. 😀
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben a Giants is nyert, így az összes csoportellenfelünk W-vel zárt a hétvégét.
balentin
Redskins már nem is számít?!😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Közben a Giants is nyert, így az összes csoportellenfelünk W-vel zárt a hétvégét.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hardy - nyugodtan várhatott volna még egy meccset. Elit volt, Watt, Donald szintjén.
McClain - ő is ráért volna jövő héten játszani. Ő talán jobban eltűnt a 2. félidőben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nyugi skacok... A védelem az első félidőben jól nyomta..Kifejezetten erős volt a D-line..
O#-ben Veedent nem erőltetném..Cassel le tudná menedzselni a meccseket kicsit stabilabb futástámogatással, amíg nem jön vissza Romo. Van két használható futótok..Egy reménykeltő slot WR, és egy jó TE tandem..Williams sem elveszett gyerek..Fogtok még meccseket nyerni..Fel a fejjel! Lényegesen jobb csapat a Dallas mint amit ma mutatott!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hardy RoMac milyen volt?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az első félidőben nagyon karmolt ez a védelem, jó lesz ez, ha visszatérnek Romóék. Remélem, még időben 😊

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Amint Phil Phasszopó Sims kijelentette, hogy a jövő héten (a bye week alatt) Weedennek kell a Cowboys QBjának lennie, azonnal dobott is egy INTet. Nekem eddig ment a meccs. Vérig sértés...

Teljesen reménytelen volt ez az este, a támadó egység egy fantáziátlan kalap szar. Rohadtul nem értem miért álltak elő ilyen töketlen gameplannel, ha a Peccnél lényegesen gyengébb csapat ellen sem ment. 4és2re az ellen 4esén 17 pont hátrányban neki kell menni dupla vagy semmi alapon, mert a két csapat közti különbség és mentális lendület az ellenfél javára ment. Sehol a tavalyi spiritusz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Kinyomtam ezt a szart a picsába. Ha nem lesz valami változás az Offenseben bye week után akkor nekünk reszeltek. Garett semmit nem tud ezzel a szituációval kezdeni a D# elég bíztatóvolt most épp szerelni nem tudnak. Contender csapatból top 10es draft kösöznjük....
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Romoval miujság srácok? Injury Reporton nincs fent. Se a dallas hivatalos oldalán, se a pats-nél nincs...
DeX
Nyugi, ellenetek biztosan nem játszik, nem kell aggódni, nem lesz szoros 😊
gorbel
Igazából tényleg sajnálom a csapatot, egyik szimpi csapat vagytok az NFC-ben, Dez is nagy forma, Lee is, anno 07'ben Barber futása ellenünk is valami mocskos szemét volt 😀 (btw jó értelembe 😀 )
Megnéztem volna egy Romo - Dez - duós Cowboys a hétvégén ellenünk!
DeX
Köszönjük az együttérzést, de sajnos ez van. A szezon előtt közülünk is sokan úgy tekintettek erre az összecsapásra, hogy jó felmérő lehet, valóban SB contender-e az idei garnitúra, de máshogy alakult. Azért bízom benne, hogy azért egy jó meccset fogunk játszani.
gorbel
Az tuti, főleg Hardy kijelentése után. : D
DeX
szerintem ezt még a Tombredi sem fogja túllihegni. én mondjuk azon gondolkozom, hogy egyáltalán miért gondolja tovább mindenki annál, mint ami szükséges.
de hát én vagyok a hülye...
slowmotion
 twitter.com/AlbertBreer/status/652838090365665281




 cheekymonkeyart.com/artwork/wcg/HatersGonnaHate-500pxWide.gif

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
ha lehetne én minden kezdő játékost ültetnék, vagy legalább azokat akinek van vlami kisebb baja.
mondjuk ilyen látványosan nem lehet oda adni egy meccset , ráadásul hazai lesz :/

több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Slowmotion nincs ezzel semmi gond sőt. En szeretem az efféle trashtalkot 😊

több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Lee szabad jelzést kapott, de én tuti jegelném, 2 hét pihi jól jönne, mert tuti lenne újabb sérülés.
Nagy zakó,vagy egy nem várt szoros vereség lehet. Okos futások,pár meglepő O húzás, rotált megerősödött D,és nem lesz szégyen vereség. uátna giants,seahawks,phily lesz a kemény,gyak elmehet a szezon a köv 4 meccsen

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Romoval miujság srácok? Injury Reporton nincs fent. Se a dallas hivatalos oldalán, se a pats-nél nincs...
DeX
Nyugi, ellenetek biztosan nem játszik, nem kell aggódni, nem lesz szoros 😊
gorbel
Igazából tényleg sajnálom a csapatot, egyik szimpi csapat vagytok az NFC-ben, Dez is nagy forma, Lee is, anno 07'ben Barber futása ellenünk is valami mocskos szemét volt 😀 (btw jó értelembe 😀 )
Megnéztem volna egy Romo - Dez - duós Cowboys a hétvégén ellenünk!
DeX
Köszönjük az együttérzést, de sajnos ez van. A szezon előtt közülünk is sokan úgy tekintettek erre az összecsapásra, hogy jó felmérő lehet, valóban SB contender-e az idei garnitúra, de máshogy alakult. Azért bízom benne, hogy azért egy jó meccset fogunk játszani.
gorbel
Az tuti, főleg Hardy kijelentése után. : D
DeX
szerintem ezt még a Tombredi sem fogja túllihegni. én mondjuk azon gondolkozom, hogy egyáltalán miért gondolja tovább mindenki annál, mint ami szükséges.
de hát én vagyok a hülye...
több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Romoval miujság srácok? Injury Reporton nincs fent. Se a dallas hivatalos oldalán, se a pats-nél nincs...
DeX
Nyugi, ellenetek biztosan nem játszik, nem kell aggódni, nem lesz szoros 😊
gorbel
Igazából tényleg sajnálom a csapatot, egyik szimpi csapat vagytok az NFC-ben, Dez is nagy forma, Lee is, anno 07'ben Barber futása ellenünk is valami mocskos szemét volt 😀 (btw jó értelembe 😀 )
Megnéztem volna egy Romo - Dez - duós Cowboys a hétvégén ellenünk!
DeX
Köszönjük az együttérzést, de sajnos ez van. A szezon előtt közülünk is sokan úgy tekintettek erre az összecsapásra, hogy jó felmérő lehet, valóban SB contender-e az idei garnitúra, de máshogy alakult. Azért bízom benne, hogy azért egy jó meccset fogunk játszani.
gorbel
Az tuti, főleg Hardy kijelentése után. : D

több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Romoval miujság srácok? Injury Reporton nincs fent. Se a dallas hivatalos oldalán, se a pats-nél nincs...
DeX
Nyugi, ellenetek biztosan nem játszik, nem kell aggódni, nem lesz szoros 😊
gorbel
Igazából tényleg sajnálom a csapatot, egyik szimpi csapat vagytok az NFC-ben, Dez is nagy forma, Lee is, anno 07'ben Barber futása ellenünk is valami mocskos szemét volt 😀 (btw jó értelembe 😀 )
Megnéztem volna egy Romo - Dez - duós Cowboys a hétvégén ellenünk!
DeX
Köszönjük az együttérzést, de sajnos ez van. A szezon előtt közülünk is sokan úgy tekintettek erre az összecsapásra, hogy jó felmérő lehet, valóban SB contender-e az idei garnitúra, de máshogy alakult. Azért bízom benne, hogy egy jó meccset fogunk játszani.

Szerkesztette: gorbel
több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Romoval miujság srácok? Injury Reporton nincs fent. Se a dallas hivatalos oldalán, se a pats-nél nincs...
DeX
Nyugi, ellenetek biztosan nem játszik, nem kell aggódni, nem lesz szoros 😊
gorbel
Igazából tényleg sajnálom a csapatot, egyik szimpi csapat vagytok az NFC-ben, Dez is nagy forma, Lee is, anno 07'ben Barber futása ellenünk is valami mocskos szemét volt 😀 (btw jó értelembe 😀 )
Megnéztem volna egy Romo - Dez - duós Cowboys a hétvégén ellenünk!

több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Romoval miujság srácok? Injury Reporton nincs fent. Se a dallas hivatalos oldalán, se a pats-nél nincs...
DeX
Nyugi, ellenetek biztosan nem játszik, nem kell aggódni, nem lesz szoros 😊
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Romoval miujság srácok? Injury Reporton nincs fent. Se a dallas hivatalos oldalán, se a pats-nél nincs...
DeX
December elején térhet vissza,ha lész még értelme.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Romoval miujság srácok? Injury Reporton nincs fent. Se a dallas hivatalos oldalán, se a pats-nél nincs...

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Hardy barátunk nem okos...
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000552411/article/garrett-speaks-to-hardy-after-illtimed-comments
Blevi
hát az, hogy "nem a megfelelő metaforát választotta" az túl óvatos kifejezés...
talán nem kellene nyilatkoznia úgy egyáltalán sem ....
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugyan ilyen volt a Balt SB győzelme, ott két necces szitu is, ugye Rice 4. és sok yard megtétel az alapszakasz végén, illetve a rájátszásban az-az utolsó passz amiből győztes TD-lett...... ennyin múlik.... van akinek összejön a "mák", van aki meg megszívja a "mákot" 😀 (no offense a Baltimore szurkolóknak)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
az megvan, amikor a Seahawks 7-9-cel jutott be a rájátszásba (igen, rém gyenge volt tényleg az NFC West akkor), aztán mégis ütötték a címvédő Saints-et?
ez a liga arról szól, hogy valahogy juss be a rájátszásba, aztán ott legyen jobb a formád, mint az ellenfelednek.
slowmotion
a Giants 2007-es Superbowl győzelme előtt sem volt veretes a mérlege (10-6)
rva
Sőt 2011ben meg 9-7. És asszem valamikor oktoberkörnyékén volt egy 4 meccses L sorozatuk,kb mindenki leirta őket aztán 6-6os mérlegből lettt a 9-7 meg a bajnoki cím
Amare
sőt december elején szó szerint vagy harminc centire voltak a kieséstől - aztán Austin nem kapta el Romo labdáját, a mezőnygólt JPP blokkolta, a többit meg már mindenki ismeri...
slowmotion
Ezt a 30 centis dolgot nem vágom,az mi volt? 😊Amare

ez. ha Austin egy hajszálnyival előrébb van, akkor a Giants december felénél már a 2012-es szezonon gondolkozhatott volna.