Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Én mindig jókat röhögök ezen a TE lesz RB lesz FB lesz mondatokon.
Ja, minden bizonnyal....Delonso_
még kettőt pislogunk és már ő fog puntolni. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én mindig jókat röhögök ezen a TE lesz RB lesz FB lesz mondatokon.
Ja, minden bizonnyal....
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Tebow-ra power RB-ként gondolnak, akkor az már régen rossz. Beáll ő futni, de azt megmondta már régen, hogy nem fog TE-t vagy HB-t játszani, ő vagy QB akar lenni, vagy semmi...StormST
Jó ezt nem olvastam tudtam de akkor úgy lesz előbb utóbb biztos vagyok benne 😊 . A dobásokon lehet sokat javítani és fog is!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Ha Tebow-ra power RB-ként gondolnak, akkor az már régen rossz. Beáll ő futni, de azt megmondta már régen, hogy nem fog TE-t vagy HB-t játszani, ő vagy QB akar lenni, vagy semmi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Szerintem nem.
Tisztelni kell azokat, akiknek van hitük, hisznek valamiben és a jóra törekednek. Tim legalább adott valami pluszt. Fehér holló volt. JC6
tény. Én elfogadom a hitét mindenkinek, de megfordítva, itt van a világi oldal, ahol azt vallom(juk), hogy a hitet sem szabad ráerőltetni senkire sem. Hinni meg lehet kicsit, kevésbé feltűnően is (reformáció), mint ahogy én teszem a T.O. -ista vallásban. 😀Amadeus91
off

Ne haragudjatok de ehhez szólnom kell. Szóval azt lehet, hogy juhé meleg vagyok meg drogos meg laza meg stb, meg enyém a világ de hogy elmondjam Jézus mit tett értem, értünk azzal ne zaklassatok akkor legyen kuss..... nem tudom ki melyiket akarja a gyerek elé példának állítani de remélem nem az előbbit.Egyébként ez csak nálunk ennyire "szemérmes" ott mindenki természetesnek veszi és nincs gond azzal ha valaki felvállalja hitelesen mások elé éli. Tebow így tesz mert mást nem tehet, ez nála belülről fakad ha nem így lenne akkor lenne baj.

Na bocs az offért, on remélem megtalálja a helyét mert sztem megérdemli. ő soha nem állította magáról, hogy tökéletes QB lenne hanem keményen megdolgozott azért amit elért és továbbra is meg fog dolgozni. Ezt nem lehet elvitatni tőle és sztem a Jetsnél is fel fogják ezt ismerni és lehet Sanchot is kiszorítja majd, hacsak mondjuk nem power Rb-ként gondolnak előbb utóbb rá mert annak se lenne rossz.

Azért itt PM-nek sok sikert kívánok mert természetesen őt is elismerem és tisztelem! (Elway már más kérdés 😛 )dande
homofób. 😛

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Talán ez a bibliás dolog nem kéne már hozzá... kiváló sportoló, de a túlmisztifikálással átesnek sokan a ló túloldalára és konfliktust generálnak.Amadeus91
Szerintem nem.
Tisztelni kell azokat, akiknek van hitük, hisznek valamiben és a jóra törekednek. Tim legalább adott valami pluszt. Fehér holló volt. JC6
tény. Én elfogadom a hitét mindenkinek, de megfordítva, itt van a világi oldal, ahol azt vallom(juk), hogy a hitet sem szabad ráerőltetni senkire sem. Hinni meg lehet kicsit, kevésbé feltűnően is (reformáció), mint ahogy én teszem a T.O. -ista vallásban. 😀Amadeus91
off

Ne haragudjatok de ehhez szólnom kell. Szóval azt lehet, hogy juhé meleg vagyok meg drogos meg laza meg stb, meg enyém a világ de hogy elmondjam Jézus mit tett értem, értünk azzal ne zaklassatok akkor legyen kuss..... nem tudom ki melyiket akarja a gyerek elé példának állítani de remélem nem az előbbit.Egyébként ez csak nálunk ennyire "szemérmes" ott mindenki természetesnek veszi és nincs gond azzal ha valaki felvállalja hitelesen mások elé éli. Tebow így tesz mert mást nem tehet, ez nála belülről fakad ha nem így lenne akkor lenne baj.

Na bocs az offért, on remélem megtalálja a helyét mert sztem megérdemli. ő soha nem állította magáról, hogy tökéletes QB lenne hanem keményen megdolgozott azért amit elért és továbbra is meg fog dolgozni. Ezt nem lehet elvitatni tőle és sztem a Jetsnél is fel fogják ezt ismerni és lehet Sanchot is kiszorítja majd, hacsak mondjuk nem power Rb-ként gondolnak előbb utóbb rá mert annak se lenne rossz.

Azért itt PM-nek sok sikert kívánok mert természetesen őt is elismerem és tisztelem! (Elway már más kérdés 😛 )
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
a panthersből tényleg van esély Stewartra? mer nba1.hu-n emlegették mint pletyka viszont nfl.comon nem találom (még)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem meg lehet érteni őket.
A helyi kedvencet kirakták mint a lábtörlőt. Hiába Manning... sok embernek egyre inkább nem tetszik Elway stílusa. Nyilván ha lesznek eredmények elhallgatnak.
De legyen TT akármilyen pontatlan, egy looser 1/1-re tartott csapatból a playoffban is egy kört menő társaságot csinált. (igen tudom nem csak ő, védelem meg minden, de ezek Orton alatt is ott voltak ...)Delonso_
16,7 pontot kaptak meccsenként a 7 győztes meccse alatt. Nyilván nem ennyire egzakt dolog, de azért erősen túldimenzionált sorozat volt ez.
Nem trollkodni akarok, elhiszem hogy TT egy szerethető figura, viszont rég láthattak már épkézláb irányítót a Denver szurkolók, ha ekkora veszteségnek érzik...

edit: mellesleg nem lehet azzal Elwayt vádolni, hogy minden pajtását idehozta. Clark/Brackett/Addai teljes hiba lett volna, Saturday kérdéses, Tamme viszont kiváló, fiatal és megfizethető TE, akár Coltsos volt, akár nem... Thomas sorsára azért kíváncsi vagyok, vele kapcsolatban nagyon bizakodtak voltak a kinti szurkolók.Escalade
A 16,7 pontban erősen benne volt a védelem, valamint a Tebow-McGahee vezette option támadójáték kiváló működése, ami a pálya szélén tartotta az ellenfelek támadósorát. Túlmisztifikált volt? Tebow ellenzői szerint igen, a pártolói szerint nem. Ez mindig is így lesz. Én speciel az olyan dolgok miatt, mint pl. amiket a Dolphins, a Jets vagy a PO-ban a Steelers ellen csinált messze nem érzem túlmisztifikáltnak, de ez az egész erősen érzelmi alapokon nyugszik mindkét oldalon...

Egyébként tudod mit láttunk régen Denver-ben? Olyan irányítót, aki jó szezon után a csapatnál maradt/esélyt kapott a folytatásra (Plummer, Cutler, most Tebow), meg playoff győzelmet, meg úgy általában olyan meccseket, amik után napokig (hetekig) rólunk beszél mindenki pozitív értelemben. Az utóbbi kettőt megadta Tebow nekünk, az elsőre viszont ő nem kapta meg az esélyt, ezt érzik (érezzük) sokan rossznak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Talán ez a bibliás dolog nem kéne már hozzá... kiváló sportoló, de a túlmisztifikálással átesnek sokan a ló túloldalára és konfliktust generálnak.Amadeus91
Szerintem nem.
Tisztelni kell azokat, akiknek van hitük, hisznek valamiben és a jóra törekednek. Tim legalább adott valami pluszt. Fehér holló volt. JC6
tény. Én elfogadom a hitét mindenkinek, de megfordítva, itt van a világi oldal, ahol azt vallom(juk), hogy a hitet sem szabad ráerőltetni senkire sem. Hinni meg lehet kicsit, kevésbé feltűnően is (reformáció), mint ahogy én teszem a T.O. -ista vallásban. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Talán ez a bibliás dolog nem kéne már hozzá... kiváló sportoló, de a túlmisztifikálással átesnek sokan a ló túloldalára és konfliktust generálnak.Amadeus91
Én csak a magam nevében beszéltem. A meccsek előtt kijelölt idézetekhez tartozó fejezeteket mindig elolvastam, és érdekesnek találtam őket.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Talán ez a bibliás dolog nem kéne már hozzá... kiváló sportoló, de a túlmisztifikálással átesnek sokan a ló túloldalára és konfliktust generálnak.Amadeus91
Szerintem nem.
Tisztelni kell azokat, akiknek van hitük, hisznek valamiben és a jóra törekednek. Tim legalább adott valami pluszt. Fehér holló volt. Nem arról cikkeztek, hogy mennyit ült, vagy hány kiló kokót lopott - szívott, hanem hogy kinek segített. Ő teljességgel megéli azt, ami le van írva a világ legrégebbi könyvében, ezért példakép.
Visszaadta a reményt.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
sztem se a hit számított mer én kb ateista vagyok, vagy legalábbis nem egy kamu könyv miatt fogom magam korlátokhoz kötni

viszont az akarás a küzdés és a hiányosságok ellenére is önbizalommal felálló csapatkép mindent megér

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Talán ez a bibliás dolog nem kéne már hozzá... kiváló sportoló, de a túlmisztifikálással átesnek sokan a ló túloldalára és konfliktust generálnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tebow nem csak egy kedvenc játékos. Hanem A sportoló kaliber - akit példaképként lehet tisztelni, és aki képes volt visszaadni a hitet az évek óta haldokló csapatba. Megtanított bennünket a győzelemre, a hitre, a tiszteletre, és hogy érdemes a Bibliát olvasni. Tudom, ez semmit nem mond azoknak, akik Manning-hez szocializálódtak. Minden idők egyik legjobb QB-jaként zsigerből adja tízesével a TD-passzokkal, és gépiesen hozza a győzelmeket egymás után. Vele én is max egykedvűen tudom majd strigulázni a W-betűket, mert tőle ez a kötelező, de szurkolni, és főleg lelkesedni, kétlem hogy valaha is fogok érte. Ahogy mondtam korábban, van olyan ár, amit nem ér meg a siker, pláne hogy PM max a következő pár évre jelenthet eredményeket, míg TT-ben évtizedes potenciál rejtőzhet.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én nem gondolom azt, hogy túldimenzionálnák, ahogy az ő stílusa sem csak dobáspontosságból állt.

A másik fele pedig Peyton valóban a valaha élt egyik legnagyobb irányító, de a Denverben még nincsenek eredményei, ha lesznek nyilván nem fogják annyira utálni sem őt, sem a szivárványszínű Elwayt. (emiatt)
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szerintem meg lehet érteni őket.
A helyi kedvencet kirakták mint a lábtörlőt. Hiába Manning... sok embernek egyre inkább nem tetszik Elway stílusa. Nyilván ha lesznek eredmények elhallgatnak.
De legyen TT akármilyen pontatlan, egy looser 1/1-re tartott csapatból a playoffban is egy kört menő társaságot csinált. (igen tudom nem csak ő, védelem meg minden, de ezek Orton alatt is ott voltak ...)Delonso_
16,7 pontot kaptak meccsenként a 7 győztes meccse alatt. Nyilván nem ennyire egzakt dolog, de azért erősen túldimenzionált sorozat volt ez.
Nem trollkodni akarok, elhiszem hogy TT egy szerethető figura, viszont rég láthattak már épkézláb irányítót a Denver szurkolók, ha ekkora veszteségnek érzik...

edit: mellesleg nem lehet azzal Elwayt vádolni, hogy minden pajtását idehozta. Clark/Brackett/Addai teljes hiba lett volna, Saturday kérdéses, Tamme viszont kiváló, fiatal és megfizethető TE, akár Coltsos volt, akár nem... Thomas sorsára azért kíváncsi vagyok, vele kapcsolatban nagyon bizakodtak voltak a kinti szurkolók.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Elway csak azért hagyja meg Goodman-t, mert Storm kedvenc játékosa.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
ilyenkor azért kérdés hogy KI játsza le(nem vágom hogy milyen teljesítménnyel tolták le, csak egy érv volt ami jogos lehet 😀), de tény hogy negatívum
amúgy én Goodmant küldeném el, és
1-2. kör DT+CB

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Porterrel további gond hogy azért nem újítottak vele mert állításuk szerint Pat Rob lejátszotta.
Azért ez nem egy csúcs FA ismérve, aki azért marad ki mert lejátsszák a pályáról.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem a mai napon pont nincs bajom Elway-ék döntéseivel...

Tamme és Dreessen jó TE-k, talán az idei FA piac legjobbjai ezen a poszton. Mint mondtam, én Clark-nak sokkal kevésbé örültem volna...

Saturday-t nem hozták Denver-be, ismét egy szerintem jó döntés... 😊 😛

Porter-rel kapcsolatban kicsit felemásak az érzelmeim. Az 1 éves szerződése megvédi a csapatot a sérülékenységétől, ami jó pont. Viszont pont a sérülékenysége miatt Goodman így a keretben marad biztosan, pedig jó lett volna helyette egy igazán jó CB-t szerezni, bár tény, hogy az 1. körben ez még megoldható...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
annyian anyáznak durván mint ahányan helyeslik a denver fanok közül
a többi meg szolidan elfogadja

hidd el én se örültem neki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát nem épp szolid anyázás hagyta el a szám, mikor megtudtam mi történt...
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
Tebow elcserélése nem egyenlő azzal, hogy minden játékos, aki tavaly nem volt denveri, köcsög.Höri
Csak akit Elway hozott 😊Delonso_
Elway hozott egy döntést és szabott egy irányt, nincs ezzel baj
majd megszokjuk, főleg ha eredmény is lesz

most pedig PMnek segít akklimatizálódni 1-2 ismerős arccal
aki ráadásul nem 100 évesek (saturday , clark (remélem ő nem jön végül, ha már jött egy TE)

és igen a TT trade cink volt, de már tavaly tudtuk hogy Elway nem számolt vele, és valahogy el akarta tüntetni, sztem azért mentünk ennyire PMre hogy biztos sikerüljön minimális felháborodással megoldani

ha pl Flynnre vagy 1/2es cetlire megyünk mi lett volna itt? világégés
így szolid anyázás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tebow elcserélése nem egyenlő azzal, hogy minden játékos, aki tavaly nem volt denveri, köcsög.Höri
Csak akit Elway hozott 😊
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
😀

jjncaa
Enyhén hasonlít csak Justin Bieberre a feje 😂

A Jégember győz, nem beszél.