Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na legalább nem AB-re ment a gyűjtés.
Látva a Pats(egödör) topik megint hatalmas színvonalát nem is baj..

Trant Williams mert nem került szóba itt? Nyilván nem ér első kört, de simán be lehetne próbálkozni a Redskinsnél

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt meg hogy? Én úgy tudtam, hogy megkötött szerződést egy idényen belül nem lehet módosítani...
peterk2005
nem a tradelt szerződése élt még?
vagy trade után új kell?
Negritis
Debizony! Erről meg is felejtkezdtem!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van (vagy inkább lenne) némi kapocs AB és Broncos között.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1170371792244002816
Ha ezt netán ez a plot twist mégis megtörténne, kb annyi ember nézné a 2. MNF-et, mint az 1. Clinton - Trump elnökvitát.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
a Flacco trade pozitívuma volt, hogy 0 garantált volt a szerződéséből, azaz bármikor 0 DMmel ki lehetett baszni. Akkor mostantól ez sincs így. Persze a capspace nem vész át, legfeljebb átgörgetjük jövőre, ha egy váratlan CHJ hosszabbítás áll mögötte akkor örvendek, ha jön valami nagyobb nevű veterán, az elég kapkodás szagú lenne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Sok helyen felkapták, de szerintem Flacco szerződésmódosítása és AB kibaszása egymástól független. És nem csak a viselkedése miatt, hanem mert Sanders látszólag tökéletesen felépült, Hamilton és Sutton pedig egyre jobbak. Egy fasza LB vagy OT kéne inkább. Amúgy az öltözőt nem félteném tőle, sokkal összeszokottabb, bajtársiasabb brigád ez, mint a frissen összegereblyézett Raiders. Hamar ráébredne, hogy hol a helye. Az ügynöke biztos, hogy ilyen csapatokat keres most neki, de Elwaytől egy erős off lesz a válasz.

Még a végén tényleg Brown gyün ide 😀
Jót tesz majd neki a legális fű minde bizonnyal....

Remélem értelmes játékos (OL vagy LB mondjuk) tűnik mozdíthatónak és miatta takarítanak
flzoli
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Még a végén tényleg Brown gyün ide 😀
Jót tesz majd neki a legális fű minde bizonnyal....

Remélem értelmes játékos (OL vagy LB mondjuk) tűnik mozdíthatónak és miatta takarítanak
flzoli
Sanders és Brown alapította nálunk a Young Money Crew-t, szóval...
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Még a végén tényleg Brown gyün ide 😀
Jót tesz majd neki a legális fű minde bizonnyal....

Remélem értelmes játékos (OL vagy LB mondjuk) tűnik mozdíthatónak és miatta takarítanak

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 239 — The Mathematician
Azt meg hogy? Én úgy tudtam, hogy megkötött szerződést egy idényen belül nem lehet módosítani...
peterk2005
nem a tradelt szerződése élt még?
vagy trade után új kell?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt meg hogy? Én úgy tudtam, hogy megkötött szerződést egy idényen belül nem lehet módosítani...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Flacco szerződését rendesen átstrukturáltuk. Ha minden igaz 13,6 milliót sporoltunk ezzel idénre.

Kíváncsi vagyok mire kellett ekkora forrás hirtelen.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Sok dolgot szeretnék a hétfői meccs kapcsán a győzelem mellett, de ha egy valamit ki kell emelni akkor remélem a csapat lenullázza azt a majom Brown bohócot. Kár hogy nincs itt már Talib bácsi....
PM_the_sheriff
Talib tanár úr...
Harris is megteszi... Nagypénz éve van...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Sok dolgot szeretnék a hétfői meccs kapcsán a győzelem mellett, de ha egy valamit ki kell emelni akkor remélem a csapat lenullázza azt a majom Brown bohócot. Kár hogy nincs itt már Talib bácsi....

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 4 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Lehet bármi a stadion neve, nekem mindig Mile High Stadium marad.


Szerkesztette: xrace77
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem 19, nem 20, hanem pontosan 21 évre. Kereken. Valamelyik nyugdíjas milliomos vicces kedvében lehetett.
peterk2005
Gondolom 2040ig.
Az úgy kerek.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem 19, nem 20, hanem pontosan 21 évre. Kereken. Valamelyik nyugdíjas milliomos vicces kedvében lehetett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Új stadionnév:
 twitter.com/AdamSchefter/status/1169332239915728897

Mondjuk azt sajnálom h Michael Schofield nem akkor játszott itt amikor Invesco Fieldnek hívták a pályát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most akkor ha jól látom, akkor Riddick, Butt és Lock is IR-en, ráadásul egyik se visszatérős IR. Vagy már nem kell megjelölni.Black_Adder
Nem kell megjelölni, csak annyi a korlát, hogy 53-as szűkítés előtt IR-ra tett játékos nem jöhet vissza.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Brandon Allenről gondolom mindjárt jelentkezik egy esszével Iktriad, ha már testvérvárosok lettünk Jacksonville-lel,
Black_Adder
Az utóbbi évek 6. körös Jags QB pickjei (Allen '16, Tanner Lee '18, Minshew '19)közül ő volt talán a legígéretesebb, csak a Jags azt hitte (szokásos "bölcs" előrelátásában) a 2017-es keretszűkítésnél, hogy majd úgy se viszik el, és vissza tudják hozni a practice squadba. A Rams meg röhögve elvitte. McVay alatt nem hiszem, hogy rosszabb lett. Picit kockázatos vállalás, de Flacco nem az a sérülékeny típus. Nem hiszem, hogy rosszabb lesz, ha netán mégis be kell szállnia élesben, mint Paxton Lynch.
iktriad
Ő pedig az előszezonban játszott ellenünk. Kaptunk is tőle valami nagyon hosszú TD-t ha jól emlékszem.
több mint 4 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Nem könnyű követni, hogy alakul az 53.
Most akkor ha jól látom, akkor Riddick, Butt és Lock is IR-en, ráadásul egyik se visszatérős IR. Vagy már nem kell megjelölni.

Black_Adder
Visszatérősek, de ha jól emlékszem csak 2 jöhet vissza a 8. meccs után.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem könnyű követni, hogy alakul az 53.
Most akkor ha jól látom, akkor Riddick, Butt és Lock is IR-en, ráadásul egyik se visszatérős IR. Vagy már nem kell megjelölni.
Mindenesetre beszédes, hogy Locknak nem tartunk fenn rosterhelyet, amúgy helyesen, ha Flacco kiesik vagy nem megy vele, akkor úgy is gameover. Buttra már inkább nem is mondok semmit...

Janovich, Joseph Jones és Josey Jewell, akik nem tudnak játszani, de rosteren maradtak (Todd Davis és Leary probable, szóval elvileg hétfőn pályára léphetnek. Learyvel kapcsolatban azért szkeptikus vagyok.) Janovich pótlására kukáztunk más FB-t, pedig már a TC alatt is próbáltuk pótolni. Ez nem jó jel, főleg, hogy az OL se állt még igazán össze szvsz. Így +1 rosterspot, ráadásul erősen kérdéses minőséggel...

A keretszűkítés után kukázott játékosok
Brandon Allen QB
Andrew Beck TE/FB (mert TE hiány van a csapatnál)
Corey Levin C (A nagy Levin kiváló szakács)
Dionte Spencer WR

+ elvileg még jön majd
Corey Nelson LB
Davontae Harris CB
Keishawn Bierria LB (ezt nem is értem, akkor minek waiveltük. Pedig Klis írta múltidőben, de a hivatalos oldalon még nincs a rosteren)

2015ig inkább tőlünk kukáztak ennyit, most a szerszám másik végén vagyunk, a rostermozgás számossága jó indikátor arra, hogy melyik csapat mennyire áll készen a rajtra. Mi nem annyira, ráadásul idegenben kezdünk, néhány olyan emberrel, akinek játszania kell, de nem edzett még a csapattal, nem ismeri még a playbookot.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Valaki emlékszik rá, miért játékos Corey Nelson? Én annyira nem emlékszem rá, hogy most örömtüzeket gyűjtsak. A QB2 holnap ismerkedik a csapattársakkal, pont mint a punt returner... Nem szoktam nyafogni, kivéve ha Vance Joseph a boss a kispadon, ez egy játék, de olyan puffogtatásnak tűnik. Vagy ez a Spencer gyerek valami labdára vigyázni tudó Trindon Holliday?
Zalán
Kicsit utánanéztem ennek a Spencer fiúnak, mert kíváncsi voltam honnan kukaztuk 😀

Eddig jobbára a CFL-ben vitezkedett, ott 4 év alatt 259 elkapasbol 3137 yardot és 19 TD-t hozott össze.
Idén pedig a Steelers-ben az előszezonban volt 4 elkapasa kemény 39 yardert, 2 futása 48 yardert, 7 punt return ~6 yardos átlaggal, valamint 1 kickoff return 35 yardert.

Napi statisztika rovatunkat hallották. Lehet túl sok a szabadidőm...

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brandon Allenről gondolom mindjárt jelentkezik egy esszével Iktriad, ha már testvérvárosok lettünk Jacksonville-lel,
Black_Adder
Az utóbbi évek 6. körös Jags QB pickjei (Allen '16, Tanner Lee '18, Minshew '19)közül ő volt talán a legígéretesebb, csak a Jags azt hitte (szokásos "bölcs" előrelátásában) a 2017-es keretszűkítésnél, hogy majd úgy se viszik el, és vissza tudják hozni a practice squadba. A Rams meg röhögve elvitte. McVay alatt nem hiszem, hogy rosszabb lett. Picit kockázatos vállalás, de Flacco nem az a sérülékeny típus. Nem hiszem, hogy rosszabb lesz, ha netán mégis be kell szállnia élesben, mint Paxton Lynch.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem szoktam nyafogni, kivéve ha Vance Joseph a boss a kispadon, ez egy játék, de olyan puffogtatásnak tűnik.
Zalán
most magamat reklámozom, de:
...
Szerintem vagy egy csomót fogunk kukázni keretszűkítés után vagy a maddennel generáltatunk random neveket, nem akarom elfogadni, hogy ilyen Cracraftokkal vágjunk neki a szezonnak.
...
Black_Adder
Corey Nelson kb az mint Dekoda Watson volt, csak érte legalább nem tradeelünk hogy visszajöjjön. Nem mintha a trade pillanatában ne lett volna egyértelmű, hogy Dekoda Watson nem kerül rosterre.

Azzal nincs bajom, ha a punt returner nem ismeri a csapatot, csak tudja elkapni a labdát. Még csak visszafutnia se kell tudnia vele. Integet, elkapja, lemegy, jöhet Flacco. Egyszerű elvárások, de nem nagyon felelt mennek ennek bárki.

Brandon Allenről gondolom mindjárt jelentkezik egy esszével Iktriad, ha már testvérvárosok lettünk Jacksonville-lel, addig is egy gyorst pillantást vetve, 6láb2, az szerintem kicsit alacsony a poszthoz. 6-6 körül kezdődik az elfogadható backup szint.

Ennyi erővel amúgy maradhatott volna Hogan is. Vagy ha nem, tényleg miért nem lehetett Locknak adni a 2nd teamet, így minden Hogan snap előtte kidobott play volt... Ha Lakatos képes fejlődni most csak annyival hátrébb van.
Annyi tetszik, hogy legalább elfogadtuk a tényt, hogy ha Flaccoval nem megy vagy Flacco lesérül, akkor úgyis kidobhatjuk a szezont a kukába, és nem költünk túl sokat a backup posztra, mármint egy 2. körös cetlin felül.

De hát ilyen érzés keretszűkítés után kukázni, Corey Nelsonok meg Brandon Allenek vannak. Ráadásul a többi guberálóval is meg kell küzdeni. (Amúgy ha valakit, akkor Marshallt kotornám még elő. Ray egyrészt a csukló sérülése óta egyáltalán nem jó, másrészt az egyetlen poszt, ahol a depth is igéretes, mondjuk ILB-ben is mondhatni jól állunk depthtel, annyira, hogy a kezdőben is depth játszik... Ahhoz képest hogy Fangionál ez egy nagyon fotnos poszt, ahhoz képest a csapat talán leggyengébbje. Kérdés így is lesz-e elég jó a védelem.

A fenti önreklámban egyébként a gyenge ST és gyenge depthből szűrtem le a helyesnek bizonyuló következtetést, nos, most se érzem sokkal erősebbnek.
Persze minden Flaccon múlik majd, aki szerintem nem nagyon hasonlítható Foleshoz, attól hogy voltak SB MVPk teljesen különböző karriert futnak.
Amíg a kezdő kitart, szerintem reménykedhetünk, de nem sok játékos kiesését viseli majd el ez a csapat

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ha már szóba került, spanoljuk magunkat a jövő hétre a jó öreg Trindon mutatványaival ebben a nagy ps izgalomban... 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Valaki emlékszik rá, miért játékos Corey Nelson? Én annyira nem emlékszem rá, hogy most örömtüzeket gyűjtsak. A QB2 holnap ismerkedik a csapattársakkal, pont mint a punt returner... Nem szoktam nyafogni, kivéve ha Vance Joseph a boss a kispadon, ez egy játék, de olyan puffogtatásnak tűnik. Vagy ez a Spencer gyerek valami labdára vigyázni tudó Trindon Holliday?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”