Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát úgy tűnik eldőlt a CB téma, mert Callahan ma már edzett rendesen. Remélem játszani is fog már.

Egyébként jogos, kár lenne mindent Yiadom-ra kenni. Meglátjuk vasárnap hogy megy majd neki.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
MNF-en Darnold nem játszik, így elvileg Siemian kezd 😀 kötelező lesz nézni mindenkinek 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én azon gondolkozom, hogy Kareem Jacksont CB-ként nem lehetne megpróbálni? Mert lehet hogy safetyként jobb már de Yiadomnál cska jobb lenne CB-be is.
Leonidasz007
Állítólag próbálgatjuk nickel posztban. Legalábbis edzésen egyre többet snap-et kapott abban a pozícióban.

Egyébként ha már CB, a Miami a hírek szerint hajlandó elcserelni Fitzpatrickot, én őt pl el tudnám viselni a csapatban. Első kört azért nem adnék érte, de egy 2. körert plusz némi aproert cserébe és bevallalnam.
roberto23
Ha mozdítható mindenképp lerabolnám a Miami-t. Baromi jó az a srác, ha már Harris elmegy jövőre, vele simán lehetne pótolni

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én azon gondolkozom, hogy Kareem Jacksont CB-ként nem lehetne megpróbálni? Mert lehet hogy safetyként jobb már de Yiadomnál cska jobb lenne CB-be is.
Leonidasz007
Állítólag próbálgatjuk nickel posztban. Legalábbis edzésen egyre többet snap-et kapott abban a pozícióban.

Egyébként ha már CB, a Miami a hírek szerint hajlandó elcserelni Fitzpatrickot, én őt pl el tudnám viselni a csapatban. Első kört azért nem adnék érte, de egy 2. körert plusz némi aproert cserébe és bevallalnam.
roberto23
Szerintem nem egy CBre vagyunk attól hogy elverjük a KC-t, úghogy én nem nagyon trade-elnék senkiért, sőt ha nagyon nem megy, akár játékost cserélnék pickért. + Ha van CB akire költenék az CHj lenne, de azt a csapot inkább ne nyissuk még ki, mert még a végén őt cseréljük el pickért, mint DT-t tavaly...

De várjuk még 2-3 meccset a kirúgásokkal, lefokozásokkal. Nem volt reális cél a PO, ezt fogadjuk el, az első meccset tekintsük kiindulási állapotnak, ehhez képest kell javulni. 2011ben azért sikerült rögtön, mert nagyon gyenge volt a divízió és húztunk egy váratlant a zone readdel. 2012ben meg Peyton Manning. Most kva erős a divízió és nincsenek PFM-ek a szabadügynök piacon, szóval előbb építsük fel a falakat, mielőtt rátesszük a házra a tetőt, ne kerekítsük le a sarkokat és a többi hasonló elcsépelt közhely...

Ettől még persze jöhet Bausby, ha Yiadom marad ilyen szar. A TCn biztató volt. De ha esetleg Von Miller és Csabi úgy gondolják hogy mégiscsak jobb megütni az irányítót amíg kezében a labda, lehet Yiadomnak is könnyebb dolga lesz. Nem tudom Carr biztos herpeszes és féltek hogy elkapják tőle, de nem fair egy emberre ráhúzni a vizes lepedőt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én azon gondolkozom, hogy Kareem Jacksont CB-ként nem lehetne megpróbálni? Mert lehet hogy safetyként jobb már de Yiadomnál cska jobb lenne CB-be is.
Leonidasz007
Állítólag próbálgatjuk nickel posztban. Legalábbis edzésen egyre többet snap-et kapott abban a pozícióban.

Egyébként ha már CB, a Miami a hírek szerint hajlandó elcserelni Fitzpatrickot, én őt pl el tudnám viselni a csapatban. Első kört azért nem adnék érte, de egy 2. körert plusz némi aproert cserébe és bevallalnam.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Én azon gondolkozom, hogy Kareem Jacksont CB-ként nem lehetne megpróbálni? Mert lehet hogy safetyként jobb már de Yiadomnál cska jobb lenne CB-be is.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Callahan tegnap már limitáltan edzett. Bármit is jelent ez.

Egyébként ha már hoztuk Dawson-t Yiadom helyen őt is ki lehetne próbálni. Vagy Bausby-t. Yiadom-nal rosszabbak úgysem lehetnek. Bár láttunk már karon varjút ugye...

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Davis tegnap már edzett, és a tervek szerint vasárnap már játszani fog.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
James sérülése nem season ending. Legalább ez egy viszonylag pozitív hír.

Patrick viszont IR, Cracraft pedig újra roster-en.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
szerintem az RZ hatékonyság nem szerencse kérdése, nem mintha bármire lehetne olyat mondani ami úgy kezdődik, hogy "Ha...". Mert aztán az Oakland is elkezdhet számolni, hogy mit hagytak benne.

Ha eltekintünk az eredménytől, akkor is sokkal jobbak voltak nálunk, és a hangsúly a sokkalon. Semmi nem történt volna ha Hamilton megfogja a labdát, egész meccsen közel se tudtunk érni Carrhoz, ezen nem hinném hogy egy TD változtatott volna.

Ezen kívül a drop se a semmiből jött, egész előszezonban látszott, hogy gondunk lesz az elejtett labdákkal. A jó hír, hogy senkit nem diszkrimináltak az elkapóink, ugynúgy droppoltak Falcco-nak, Locknak, Hogannek és Rypiennek is. Minél mélyebbre megyünk a depthben annál többet. Sanders és Sutton jók voltak, amúgy még Hamiltonra se panaszkodnék, kár hogy pont a TD-t ejtette el és nem mást,

de nem ezen múlt. Az 1. drive-tól az utolsóig kezében tartotta a Raiders. Megnehezíthettük volna nekik, ha nem szórakozunk el 2FG, nem ejtünk el egy TD-t és megpróbálunk az egyik FG-ből TD-t csiánlni
Már ennek a felsorolásnak a hossza is ordít, hogy milyen messze voltunk valójában tőlük. + Ha szorosabb, akkor hamarabb állnak vissza normál üzemmódba a konzervatívból, hamarabb lépnek rá a gázpedálra. Nyerhettek volna 34-26-ra is.
Persze alakulhatott volna úgy, hogy nyerünk, minden meccs alakulhatna úgy, csak a mutatott játék alapján egyáltalán nem érdemeltük volna meg. Percekben kifejezve mondhatni 45-15 oda, szerintem még hízelgő is számunkra az eredmény.

Leszünk még jobbak idén, mint hétfőn voltunk. Legalábbis a szezon előtt, a meccs előtt azon az állásponton voltam, hogy menetközben állunk majd össze valahogy csapattá, ezt továbbra is tartom. Csak a kezdeti pont, jóval mélyebben van, mint előzetesen reméltem. Vereség és vereség között is van különbség. Ez nem olyan vereség volt, mint tavaly a KC ellen, hogy hatalmas overdog csak úgy tud legyőzni minket, hogy rájuk nem vonatkozik a delay of game szabály, itt semmi 3 negyedig meccsben vagyunk és csak a végén dől el ellenünk nem volt.
Ez, az első negyedben elvesztettük a meccset minta volt, különböző okokból nem lett 2-3 labdaszerzés különbség közte, leginkább talán azért, mert nem volt olyan gyors a meccs, nem volt annyi támadássorozat, hogy szélesebbre nyíljon az olló.

De szerintem lassan lapozhatunk. Ha a Bears ellen jobbak leszünk az azt követő héten még jobbak, akkor kevésbé számít, milyen mélyről kezdtük, csak a konstans fejlődés számít. És ez jövőidejű feltételes mód, nem múltidejű. Várakozásoknak van értelme, bizonyítvány magyarázásnak nem sok. Ha a szezon végére a wildcardért küzdő csapatokkal pariban leszünk, akkor nem fog érdekelni, hogyan kezdtünk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Na hát ez elkeserítő volt. Nem vártam sok jót, de megint sikerült alulmulni. Az előttem szólók már leírták, hogy új HC, új QB, új OL minden, de ettől függetlenül ez kevés volt. A Raiders nagyon jól játszott, őket dícséret illeti mindenképpen. Meg volt a tervük Chubb és Miller ellen, gyors Carr passzok, mindig kizárták a két veszélyes fegyvert. Ebben az az elkeseritő, hogy későn jött a változtatás és az sme volt elég.

Yiadom nem szint és egy ilyen lyukat kihasználják a csapatok, de összeslégében kevés ember dícsérhető a védelemből is.

Flaccoról egyelőre nem akarok véleményt mondani, mert sztem semmivel nem jobb mint vártam, de volt pár nagyon szűk helyre bedobott jó passza ami bizakodára adhatna okot. És akkor még a buta hibákról nem is beszéltem, mitn Hamilton TD drop, a sok szabálytalanság.

A Bears ellen semmi jót nem várok. Lehet hogy Trubiskyt jobban le tudjuk venni a pályáról, de hogy a mi offensünket az a védelem kinyírja abban is biztos vagyok.
Leonidasz007
sztem ez egy kicsit borulátó. hatékonyabb rz mellett most ti örömködtök és az óklend bánkódik. tipikusan az a csapat a denver, ha jól alakulnak a dolgok és az erősségeitek kijönnek, 10-6, ha rosszul akkor 6-10. én azért látok potenciált még mindhárom csapatrészetekben, ráadásul egy sztem meglehetősen alulértékelt réjdörszt szorongattatok meg. meglátjuk merre haladtok, egy kicsit jobban kell meccselni az edzői stábnak, mert elsősorban a partvonal mellett nyert az oakland nagyon.
gedam
Azért az kicsit gynús, hogy 3 éve folyamatosan rosszul jönnek ki a dolgok. Én nem szeretek ezzel takarózni, hogy de hát rosszul pattant abban a helyzetben a labda és ha nem akkro verjük őket. Szerintem ha Hamilton nem droppolja el azt a TD-t akkor is kvára kikaptunk volna. Legalább lett volna egy szép drive, de nem, nem rosszul jövünk ki a helyzetekből hanem nem javultunk számottevően. Legalábbis az első mérkőzés alapján nem .
Leonidasz007
Ennyire traumatikusan én sem látom egyelőre a helyzetet. A védelem egy katasztrófa volt, ezt nyilván nem lehet szépíteni. De adjunk meg időt Fangio-nak. Nyilván ha hetek múlva sem lesz számottevő javulás én is kongatni fogom a vészharangot. De eddig bárhol járt Fangio, hol több, hol kevesebb idő alatt, de sikerült egy ütőképes védelmet összerakni. Így, hogy HC is, lehet most több idő lesz. Meglátjuk. Én továbbra is azt mondom kár volt ennyire lazán venni az előszezont. A kezdő sorok alig voltak pályán, ami az első félidőben nagyon kijött. Főleg az O oldalán. Ami viszont látványosan javult a 2. félidőre.

Hamilton drop-javal kapcsolatban meg annyi, hogy szerintem az azért döntő faktor volt. A defense akkor yardot alig engedett, az O viszont hasított. Lélektani szempontból nagyon rosszkor jött Hamilton baromsága. A másik döntő kretenseg meg a 3. negyed végén a 3/3 szitu talán. Nem tudom miért kellett a negyed végén kapkodva elkezdeni a playt, bőven raert volna a 4. elején elkezdeni. Ha ezek nincsenek szerintem lehetett volna szoros a vége. Azt nem mondom, hogy nyertünk volna, de azért más szájízzel várnánk a vasárnapot.

Haza pályán a Bears ellen jo fokmérő meccs lesz szerintem. Ha nem adunk egy félidő előnyt akár még szoros is lehet. Persze ha a stáb jobban fog meccselni, és a védelem nem lesz ennyire vakon. Sok a ha, de a Bears se játszott jobb meccset nálunk, sőt. Úgyhogy én nem temetnem előre a dolgot.

Szerk: egyébként ha igazat a hírek nagyon nézelődünk a CB piacon. Hal'istennek úgy látszik Elway-ek is látják, hogy Yiadom-mal nem lehet meccset nyerni.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Na hát ez elkeserítő volt. Nem vártam sok jót, de megint sikerült alulmulni. Az előttem szólók már leírták, hogy új HC, új QB, új OL minden, de ettől függetlenül ez kevés volt. A Raiders nagyon jól játszott, őket dícséret illeti mindenképpen. Meg volt a tervük Chubb és Miller ellen, gyors Carr passzok, mindig kizárták a két veszélyes fegyvert. Ebben az az elkeseritő, hogy későn jött a változtatás és az sme volt elég.

Yiadom nem szint és egy ilyen lyukat kihasználják a csapatok, de összeslégében kevés ember dícsérhető a védelemből is.

Flaccoról egyelőre nem akarok véleményt mondani, mert sztem semmivel nem jobb mint vártam, de volt pár nagyon szűk helyre bedobott jó passza ami bizakodára adhatna okot. És akkor még a buta hibákról nem is beszéltem, mitn Hamilton TD drop, a sok szabálytalanság.

A Bears ellen semmi jót nem várok. Lehet hogy Trubiskyt jobban le tudjuk venni a pályáról, de hogy a mi offensünket az a védelem kinyírja abban is biztos vagyok.
Leonidasz007
sztem ez egy kicsit borulátó. hatékonyabb rz mellett most ti örömködtök és az óklend bánkódik. tipikusan az a csapat a denver, ha jól alakulnak a dolgok és az erősségeitek kijönnek, 10-6, ha rosszul akkor 6-10. én azért látok potenciált még mindhárom csapatrészetekben, ráadásul egy sztem meglehetősen alulértékelt réjdörszt szorongattatok meg. meglátjuk merre haladtok, egy kicsit jobban kell meccselni az edzői stábnak, mert elsősorban a partvonal mellett nyert az oakland nagyon.
gedam
Azért az kicsit gynús, hogy 3 éve folyamatosan rosszul jönnek ki a dolgok. Én nem szeretek ezzel takarózni, hogy de hát rosszul pattant abban a helyzetben a labda és ha nem akkro verjük őket. Szerintem ha Hamilton nem droppolja el azt a TD-t akkor is kvára kikaptunk volna. Legalább lett volna egy szép drive, de nem, nem rosszul jövünk ki a helyzetekből hanem nem javultunk számottevően. Legalábbis az első mérkőzés alapján nem .
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
VJ után van még lehetőség negatív rekordokat döntögetni
 twitter.com/NickiJhabvala/status/1171345976772063232

További rossz hír, hogy a sérülések sem kerültek el
Tim Patrick kéztörés
 twitter.com/NickiJhabvala/status/1171532359553835008

Ja’Waun Jamest hosszabb időre elvesztjük
 twitter.com/RyanKoenigsberg/status/1171520642782384128

Pedig az OLben lennének biztató dolgok
 twitter.com/BSNUnChained/status/1171613522163163141
 twitter.com/BSNUnChained/status/1171533892920066054
 twitter.com/BSNUnChained/status/1171430225395081229
 twitter.com/BSNUnChained/status/1171432631054942211
Meg persze Bolles, hogy az egészet a hajunkra kenhessük...
 twitter.com/BSNUnChained/status/1171420356894187521
 twitter.com/BSNUnChained/status/1171448488476889089

ami a DB sorunkat illeti, Crockett nagyon nyilvánvaló hibákra világít rá.
 twitter.com/SlickPickSix39/status/1171260278325043200
 twitter.com/SlickPickSix39/status/1171262886796283904
annak a fényében ciki, hogy Fangio a death by inches felszámolása mellett a játékos képzésre fordít elvileg nagy hangsúlyt. Ez eddig kettőből semmi...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
gedam 5 700
Na hát ez elkeserítő volt. Nem vártam sok jót, de megint sikerült alulmulni. Az előttem szólók már leírták, hogy új HC, új QB, új OL minden, de ettől függetlenül ez kevés volt. A Raiders nagyon jól játszott, őket dícséret illeti mindenképpen. Meg volt a tervük Chubb és Miller ellen, gyors Carr passzok, mindig kizárták a két veszélyes fegyvert. Ebben az az elkeseritő, hogy későn jött a változtatás és az sme volt elég.

Yiadom nem szint és egy ilyen lyukat kihasználják a csapatok, de összeslégében kevés ember dícsérhető a védelemből is.

Flaccoról egyelőre nem akarok véleményt mondani, mert sztem semmivel nem jobb mint vártam, de volt pár nagyon szűk helyre bedobott jó passza ami bizakodára adhatna okot. És akkor még a buta hibákról nem is beszéltem, mitn Hamilton TD drop, a sok szabálytalanság.

A Bears ellen semmi jót nem várok. Lehet hogy Trubiskyt jobban le tudjuk venni a pályáról, de hogy a mi offensünket az a védelem kinyírja abban is biztos vagyok.
Leonidasz007
sztem ez egy kicsit borulátó. hatékonyabb rz mellett most ti örömködtök és az óklend bánkódik. tipikusan az a csapat a denver, ha jól alakulnak a dolgok és az erősségeitek kijönnek, 10-6, ha rosszul akkor 6-10. én azért látok potenciált még mindhárom csapatrészetekben, ráadásul egy sztem meglehetősen alulértékelt réjdörszt szorongattatok meg. meglátjuk merre haladtok, egy kicsit jobban kell meccselni az edzői stábnak, mert elsősorban a partvonal mellett nyert az oakland nagyon.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
A Bears ellen semmi jót nem várok. Lehet hogy Trubiskyt jobban le tudjuk venni a pályáról, de hogy a mi offensünket az a védelem kinyírja abban is biztos vagyok.
Leonidasz007
Igen, ez a Denver-Bears az a meccs amire ránézel, és így kb biztos vagy benne, hogy olyan 9-6 lesz a végeredmény.

Kivéve ha holnap elmegyek tipszmikszülni, és megrakom under 40-re, ilyen 1,1-es szorzóért, mert akkor biztos bazdmeg hogy 40 pont felé mennek. Az első félidőben.

Márpedig megyek, mert szeretek szopni. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Na hát ez elkeserítő volt. Nem vártam sok jót, de megint sikerült alulmulni. Az előttem szólók már leírták, hogy új HC, új QB, új OL minden, de ettől függetlenül ez kevés volt. A Raiders nagyon jól játszott, őket dícséret illeti mindenképpen. Meg volt a tervük Chubb és Miller ellen, gyors Carr passzok, mindig kizárták a két veszélyes fegyvert. Ebben az az elkeseritő, hogy későn jött a változtatás és az sme volt elég.

Yiadom nem szint és egy ilyen lyukat kihasználják a csapatok, de összeslégében kevés ember dícsérhető a védelemből is.

Flaccoról egyelőre nem akarok véleményt mondani, mert sztem semmivel nem jobb mint vártam, de volt pár nagyon szűk helyre bedobott jó passza ami bizakodára adhatna okot. És akkor még a buta hibákról nem is beszéltem, mitn Hamilton TD drop, a sok szabálytalanság.

A Bears ellen semmi jót nem várok. Lehet hogy Trubiskyt jobban le tudjuk venni a pályáról, de hogy a mi offensünket az a védelem kinyírja abban is biztos vagyok.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Következő meccs otthon a Bears ellen... pont a leggyengébb pontjainkra tudnak ráutazni:
- Montgomery az egyetemi missedtackle király futó, Cohen villámgyors screenjátékok
- Vélhetően visszatér Burton a sérüléséből
- Mackék vs támadófal...
Cruyffista
Trubadúrt beárazza majd a DB állomány, szóval azért van remény 😊
flzoli
szerintem akár nyerhetünk is. Na nem a mai teljesítménnyel, de Fangio hátha ismeri a Nagy offense gyengepontját, vagy Trubiskyét.
Mondjuk így hogy pont most törölték fel velünk a padlót, és a Bearsnek 4 nappal több ideje van felkészülni, csak azt tűzném ki célul, hogy játsszunk (érezhetően) jobban / élesebben, mint most. Az eredmény sajnos másodlagos, most egy 2011-es turnaround is kevés lenne ez ellen a KC és Bolts ellen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Következő meccs otthon a Bears ellen... pont a leggyengébb pontjainkra tudnak ráutazni:
- Montgomery az egyetemi missedtackle király futó, Cohen villámgyors screenjátékok
- Vélhetően visszatér Burton a sérüléséből
- Mackék vs támadófal...
Cruyffista
Trubadúrt beárazza majd a DB állomány, szóval azért van remény 😊

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Miattam volt csak az egész, én a harmadik negyedben ébredtem, Hamilton eldobott forró kenyere drive-ra. Nem láttam az első félidőt, ahogy nem láttam Vont és Chubbot sem. Ők játszottak? A vereség még ma is fájó és szomorú,és ez jó, mert rzek a csapatért, szóval igazi broncó vagyok. Arra szeretném megkérni a fórumtársakat, bárhogy kifejezhetjük nemtetszésünket az első mérkőzés után, csak egyet kérek, VJ-vel való hasonlítgatást ne tegyük, és egyáltalán a nevét ne írjuk le ebben a topikban. Kiráz tőle a hideg. Fangio jó lesz, de az nem úgy van, hogy valaki jó DC, akkor azonnal csinál HC-ként is egy elit D-t. Ő is most tanulja a szakmát. Egyébként meg decemberben kell jól játszani. A Pats is így szokta kezdeni. Majd nézzétek meg ők hol lesznek a csodacsapatukkal addigra. 😊
Zalán
Az a helyzet, hogy az összehasonlítás nem rajtunk múlik, hanem Fangio. Rendszert csinál a hajnaliból, akkor akit nem nevezünk nevén lesz a mérce, nyer egy SB-t akkor Kubiak, nyer 2-t, akkor Shanahan.
Most ott tartunk, hogy 16 csapatnak előre oda lehet adni a Super Bowlt, 16 meg tanulja, hogyan kell kiejteni azt hogy Tuanigamanuolepola.
Mi épp az utóbbi 16 közé tartozunk.

PS: Legközelebb meg kelj időben! Fangionál nincs késés, nincs death by inches!

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Következő meccs otthon a Bears ellen... pont a leggyengébb pontjainkra tudnak ráutazni:
- Montgomery az egyetemi missedtackle király futó, Cohen villámgyors screenjátékok
- Vélhetően visszatér Burton a sérüléséből
- Mackék vs támadófal...
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Miattam volt csak az egész, én a harmadik negyedben ébredtem, Hamilton eldobott forró kenyere drive-ra. Nem láttam az első félidőt, ahogy nem láttam Vont és Chubbot sem. Ők játszottak? A vereség még ma is fájó és szomorú,és ez jó, mert rzek a csapatért, szóval igazi broncó vagyok. Arra szeretném megkérni a fórumtársakat, bárhogy kifejezhetjük nemtetszésünket az első mérkőzés után, csak egyet kérek, VJ-vel való hasonlítgatást ne tegyük, és egyáltalán a nevét ne írjuk le ebben a topikban. Kiráz tőle a hideg. Fangio jó lesz, de az nem úgy van, hogy valaki jó DC, akkor azonnal csinál HC-ként is egy elit D-t. Ő is most tanulja a szakmát. Egyébként meg decemberben kell jól játszani. A Pats is így szokta kezdeni. Majd nézzétek meg ők hol lesznek a csodacsapatukkal addigra. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Azért valaki küldje el Fangio-t egy taktikai trainingre, mert azt sose fogom megérteni, hogy 8 perccel a vége előtt a 21-ről -15-nél miért jó egy FG. Akkor inkább menjünk neki, max ha elbasszuk, akkor jönnek onnan, nem a 25-ről (vagy ugye még közelebbről, ha a ST balfasz) és mindenképp 2 TD kell még. Értem én, hogy most először HC, de ehhez azért nem kell Einstennek lenni szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
félidőben én már azon gondolkodtam, hogy nagyon inog a Dolphinsnak az az 1/1. Utána valóban javult, de azért összességében ez elég elkeserítő volt. 🙁
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
1st time HC, 1st time play caller, új támadó séma, új védelmi séma, új QB. Számítottam rá, hogy week1-en lesznek még problémák, de ez minden mértékegység szerint nagyon halovány volt...
Flacco pontatlan, egy csomó completitionben ott maradtak az extra yardok, mert a WRnek vissza kellett nyúlni, nem tudta futásból elkapni.
Leary átvette Bolles helyét a killer OL szabálytalanságok terén és Fant besegített neki TE posztról
Olyan nagyon sok drop nem volt, de amikor volt az igazán látványos és igazán lélekölő szituációban.
Ez mind-mind a death by inches. Erre fogadkozott Fangio, hogy ilyen nem lesz, ehhez képest ezt a célt se sikerült teljesíteni offseasonben. Akár VJ is lehetett volna az edző, a teljes tárat kiürítettük a saját lábunkba, hogy mikor elkezdünk játszani, már csak matematikai esélyünk lehessen. Azt a 6 pontot az első félidőben ugyanúgy hagytuk ott, mint tavaly, tavalyelőtt tettük volna. Ez a meccs semmiben nem különbözött az elmúlt 2 év bármelyik meccsétől. Ezzel nem akarom elvenni az Oakland érdemeit, ők ezen a meccsen jók voltak. Majd kiderül, hogy egy pofozózsák ellen történt-e vagy sem.

Amire viszont nem számítottam, hogy a D# ennyire se színe, se bűze, langyos szar legyen. Panaszkodtam sokat a depth mélységére, de nem azokon ment el, akik TC alatt még itt sem voltak. Yiadomnak menetrendszerűen pályán kell lennie olykor.
Ha 2 premier pass rusherrel nem tudunk nyomást helyezni az ellenfél QB-jára, akkor csomagolhatunk, és mehetünk az NB2-be... A legdrágább csapategységet ne tudja már simán kikapcsolni az ellenfél.
Egyelőre visszafogom magam. De ha legközelebb is neutralizálni fogják őket, felszínre tör a csalódottságom.

Jó esetben meccsről-meccsre látható javulás lesz, rosszabb esetben bye weekig várni kell, hogy meginduljon valami, vagy csak egyszerűen ennyit tudunk. Ennyit tud Flacco, ennyit tud az OL, ennyit tud a D#, ennyit tud Scangarello ennyit tud Fangio.
Meglátjuk. ez egyelőre egy kiindulási alap, de ennél innentől minden meccsen (sokkal) többet szeretnék látni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ellenetek nyerni mindig nagy dolog.
Féltem a védelmetektől. Von, Chubb sztm nem jól volt használva ma. Két ilyen QB verőt máshogy kell, ahogy régen. Lesz ez sokkal dominánsab.
Surda
Hát szerintem Chubb és Miller eltűnésében Gruden is benne volt. Annyi rövid játékokat hívtatok, hogy nem volt idejük odaérni. Chubb azért így is blokkolt egy passzt.

Mindenesetre az látszik, hogy ti jóval előrébb jártok az építkezésben. Nálunk az első félidő full homály volt, utána meg hiába javultunk fel. Bár ha Hamilton azt elkapja... nem tudok ezen túllendülni egyelőre. 😀 Viszont Flacco nekem eddig kellemes csalódás. Nem tudtam mire számítsak tőle, de évek után először éreztem úgy, hogy olyan qb-ja van a csapatnak, aki odaáll és megdobja, amit kell. Persze így is volt homály passza, nem is egy, de Keenum-hoz képest masszív előrelépés eddig (bár azért a Redskins-ben ő is odatette magát rendesen a héten).

A vasárnapi meccsre viszont nagyon kíváncsi vagyok. A Bears kb az egész meccset úgy nyomta le, mint mi az első félidőt, úgyhogy érdekes lesz mire megy egymással ez a két csapat. Pláne, hogy Fangio elvileg töviről hegyire ismeri őket. Hazai pályán ott már azért villantani kéne valamit.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove