Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Csak a fontosabb pillanatokat láttam (később megnézem az egészet), de szerintem ez egyszerűen a turnovereken ment el. Mínusz hármas turnover mutatóval nem lehet nyerni Green Bay-ben. A sack / nyomás hiányát nem is értem, bár nem ezen a meccsen. Ez az idei Green Bay offense nem fogja engedni Rogerst 50-szer sackelni, itt nehéz dolgunk volt. Viszont a 3 meccses nullázás elfogadhatatlan.

Ettől függetlenül én a játékban nem látom a top5-ben draftoló csapatot, mint tavaly. Az idei csapatban lenne fantázia - ha nem is bajnoki persze, de egy jó szezon -, csak eddig lúzerkedik. Lehangoló, de messze még a vége, fordulhat ez még.
peterk2005
Én azt mondtam legutóbb, hogy majd a most következő 3 forduló alapján mondok ítéletet, de ezzel a tegnapi védelemmel egyetlen meccset se fogunk nyerni.
A 3 eladott labdára lehet mondani, hogy nem lesz mindig 3, de a védelem konzisztensen szar, sok csapatot nem láttam még, szóval nem teljes a képem, de ez bottom1-től tuti nincs sokkal felljebb, de úgy gondolom, hogy messze a legszarabb. Konkrétan semmit nem mutatott eddig, egyszer kerültünk olyan helyzetbe, hogy csak ki kellett volna védekezni egy drive-ot, Trubisky ellen, hát az elég szánalmasra sikeredett a részükről, amikor nem élethalál kérdés, akkor nem kapunk minden támadásból TD-t, csak addig, amíg el nem húz az ellenfél...
Ez a 3 meccs, ez szégyen volt, a legsötétebb Slowikos időket idézi...

Hogy a következő 3 meccsen kimászik-e a gödörből a csapat azt nem tudom, nincs kizárva, de az első 3 meccs alapján egyszerűen nincs semmi amibe bele tudnék kapaszkodni, hogy higgyek reméljek bármit is. Ez alapján a 3 meccs alapján senkit nem fogunk megverni idén, esetleg véletlenül, de ahhoz öngólok kellenek az ellenféltől...

Az elmúlt években ha nem is volt jó a védelem, legalább voltak periódusok, amikor bezárták az ajtót, amikor jött egy nagy play, sack vagy labdaszerzés, tavaly Lindsay vitt egy kis életet a támadásba is. Idén semmi. Nem történt olyan, amit szeretnék elraktározni a hosszú távú memóriába.
És ez nem az a helyzet, mint QB fronton. Itt tudjuk, hogy Von Miller és Chubb mire képesek együtt. Ehhez képest van 0 sack, hit, semmi. Nem az hogy Keenum az előző évében biztos csak véletlenül volt jó, Von Miller 2011 óta dominálja az ellenfél O-lineját, pressure nem jön tőle.... Nem azt mondom, hogy midnenhol minőségi az alapanyag, de van ahol elfogulatlanul mondhatom, hogy igenis az, és egy nagy kerek nullát sikerül belőle kihozni Fangio-nak....
Kérem vissza Woodst!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem itt a talent messze jobb mint az eredmények mutatják. Flacco bár nem elit, de nem kennék mindent rá. Tegnap 2 ostoba labdavesztés után kaptatok 14 pontot ami idegenben egy ARod ellen végzetes. A D gyengélkedése ilyen talenttel azonban megmagyarázhatatlan. Chubb-Miller páros 0 sack 3 meccsen át? 0 labdaszerzés? Egy Fangio által dirigált egységtől ez merőben szokatlan...Ha lesz egy kis időm megpróbálom kicsit ki elemezni mi lehet az oka, mert ez most már foglalkoztat...

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát így, hogy aludtam rá egyet se látom sokkal pozitívabban a helyzetet. Szerintem az elmúlt hetekben tényleg látszik a fejlődés (főleg O oldalon), de továbbra sem látom hogyan fogunk így meccset nyerni. Egyszerűen folyamatosan lábon lőjük magunkat valamivel. 1 jó drive-ra jut kb 3 rossz, főleg a defense-től. Ez így nagyon karcsú. Ha meg végre halad az offense és a defense se annyira tragikusan szar jön egy fumble/int. Így egyszerűen nem lehet meccset nyerni.

Fangio nekem egy baromi nagy kérdőjel. Tökös HC, annyi szent, de pont azokat nem látni továbbra sem, amiket ígért. A 0 sack, 0 turnover mutatóra inkább már ki sem térek (ami mellesleg az elmúlt 50!!! év legrosszabb mutatója 3 meccs után a ligában). Lehet inkább Donatell-re kéne hagynia a playhívást, mert úgy látszik ez a HC-kvázi DC kombó sok neki. Egyelőre azért a szezon végéig minimum adok neki időt, nem akarok 3 meccs után ítélkezni, de mostmár nagyon jó lenne, ha a védelem is mutatna valamit.

Az offense viszont (főleg Lindsay és a futójáték) kellemes meglepetés volt. Az első drive-ot leszámítva szépen haladtunk, pörgettük az órát, fárasztottuk a Packers-t. Az O-line viszont továbbra sem túl acélos. Biztos Paradis-re kellett sajnálni a pénzt? | Amúgy Bolles-al mi volt? Valaki más lépett pályára a mezében, vagy mi? | Flacco viszont tegnap karcsú volt. Nem fogom őt elővenni, mert messze nem ő itt a legnagyobb gond, de az az INT szörnyen nagy homály volt. Nézni is rossz volt. Viszont az a 3 TO.... Ráadásul megint Fant. Nem elég, hogy Bolles-tól tanul blokkolni, de hogy egy első körös TE kezéből így kicsavarják a labdát. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek.

Mindesetre ha a következő 3 meccsből egyet se nyerünk meg és 0-6al fogunk állni sürgősen el kell gondolkodni pár dolgon. Mert onnantól tényleg nincs más hátra, mint a teljes rebuild. Vagy évekre egy langyos, jó esetben 7-8 győzelmet elérő csapat leszünk.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
asszem idén én vagyok az örök optimista
tavalyi meccsek szarok voltak mert nem láttam hol és miben javulhatnánk hogy jobb legyen
most látok kis fényt az alagút végén
"death by inches"
valamint a pressure is hiányzik, hogy ez miért az kurvajó kérdés aki ért hozzá mondhatná hogy hogy a faszomba védekeznek le minket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Csak a fontosabb pillanatokat láttam (később megnézem az egészet), de szerintem ez egyszerűen a turnovereken ment el. Mínusz hármas turnover mutatóval nem lehet nyerni Green Bay-ben. A sack / nyomás hiányát nem is értem, bár nem ezen a meccsen. Ez az idei Green Bay offense nem fogja engedni Rogerst 50-szer sackelni, itt nehéz dolgunk volt. Viszont a 3 meccses nullázás elfogadhatatlan.

Ettől függetlenül én a játékban nem látom a top5-ben draftoló csapatot, mint tavaly. Az idei csapatban lenne fantázia - ha nem is bajnoki persze, de egy jó szezon -, csak eddig lúzerkedik. Lehangoló, de messze még a vége, fordulhat ez még.
peterk2005
remélem kirúgják Fangiot és felszedhetjük DC-nek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
We living in the "World of Suck". Tartok tőle nagyon pörögni fog majd a Broncos ellenünk a jövő héten.
 twitter.com/NickiJhabvala/status/1175876808492953600
Amúgy Sanders árnyaltan nem szólt be Fangionak/Flacconak/az OC-nek itt?

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak a fontosabb pillanatokat láttam (később megnézem az egészet), de szerintem ez egyszerűen a turnovereken ment el. Mínusz hármas turnover mutatóval nem lehet nyerni Green Bay-ben. A sack / nyomás hiányát nem is értem, bár nem ezen a meccsen. Ez az idei Green Bay offense nem fogja engedni Rogerst 50-szer sackelni, itt nehéz dolgunk volt. Viszont a 3 meccses nullázás elfogadhatatlan.

Ettől függetlenül én a játékban nem látom a top5-ben draftoló csapatot, mint tavaly. Az idei csapatban lenne fantázia - ha nem is bajnoki persze, de egy jó szezon -, csak eddig lúzerkedik. Lehangoló, de messze még a vége, fordulhat ez még.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ja és ha már Elway. Nem akarom 3 meccs után leírni, de Fant eddig nagyon kevés. Azért egy első körös TE-tol többet várna az ember. Szanalom, hogy továbbra is Heuerman a legjobb TE.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én nagy kritikusa vagyok Elwaynek. Szóval GreenBayben persze ki lehet kapni, de...
Sanszosan mindrn idők leggyengébb eredménye jön, készüljünk fel. Hát, ezt jobb már nem látja Bowlen bácsi. Jöhet a teljes rebuild. Elkerülhetetlen
Zalán
Egyetértek. Itt már csak az segítene. Ha nem akarunk ebben a langyos takonyban maradni évekig.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én nagy kritikusa vagyok Elwaynek. Szóval GreenBayben persze ki lehet kapni, de...
Sanszosan mindrn idők leggyengébb eredménye jön, készüljünk fel. Hát, ezt jobb már nem látja Bowlen bácsi. Jöhet a teljes rebuild. Elkerülhetetlen

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Egyébként én eddig próbáltam vakon bízni Elway-ben, de ha Fangio megint vakvagany lesz (amire elég nagy az esély) én mostmár őt is elovennem. Nem tud irányítót találni Manning óta, úgy látszik HC-t se nagyon, viszont a keret lassan de biztosan épül lefelé szépen.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Így lezülleszteni egy kiválóan működő csapategységet egy elvileg védelmi géniusz stábjának, ez már-már művészi teljesítmény szerintem. Nincs nyomás, a secondaryben mindig van valaki, aki másik meccset néz.

Flacco nekem továbbra is kevés, kulcs szitukat nem tud megoldani és kb. Macska szintjén van a "neszorongasddobkiapicsábaapályáról" dologban, félelmetes mennyit szorongatja a labdát, kivéve persze amikor megütik a kezét, mert akkor már annyira nem. Az az INT meg totál nem tudom mi volt, azonos irányítószámon nem volt azzal a labdával Broncos játékos...

Az egyetlen dolog, ami tetszik, az a futás, de csak azzal nem fogunk megélni, ahogy most látszott is...

Ha lesz 3-4 győzelmünk, az csoda lesz, ezzel a játékkal mindenki laposra fog minket verni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
legalább megoldjuk az irányítókérdést
Zalán
Ha így folytatódik legalább idén élesben is lecsekkolhatjuk Lock-ot. Bár lehet az inkább kibaszas lenne szegény sráccal.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
0-3
0 sack, 0 labdaszerzés

Fangio egy zseni.
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
legalább megoldjuk az irányítókérdést

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
0-16
lehet meccset nyerni véletlenül is, de tudásból nem fogunk.

3 meccs, 0 sack baszki, annyira meg lett szakértve ez a védelem, hogy a liga messze legszarabbja lett. taps.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Szánalmas ez az idény eddig. Elway ha menteni akarja a valagát minnél hamarabb kipöcköl pár nyomorultat az edzői stábból.
flzoli
Egyébként nagyon kíváncsi leszek, ha ez az idény megint csúfos bukta lesz mi lesz Elway-el. Mert eddig Fangio nem tűnik egy HC zseninek eddig finoman szólva (oké, 3. meccse csak, de LeFleur-nek is, és ő 3-0val áll).

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
3 turnover.... Így nem lehet meccset nyerni. Meg is erdemeljuk ez a 0-3at. Ja és továbbra is 0 sack....

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szánalmas ez az idény eddig. Elway ha menteni akarja a valagát minnél hamarabb kipöcköl pár nyomorultat az edzői stábból.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
De ez micsoda, hogy Callahan a Raiders ellen Q volt, úgy volt hogy játszik aztán mégsem és azóta még mindig nem? Ez már egy új sérülés?
több mint 4 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Davis ma már játszani fog, Callahan viszont nem. #yiadomtime

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
Drew Litton szépen osztja bolles-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10218593874572469&set=a.1487527782563&type=3&theater

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10218583337509049&set=a.1487527782563&type=3&theater

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!