Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Nahát akkor meg is van az első pont,amitől szarok vagyunk,nincs ILB. (annyira nem vágom neki mi a területe,hiszen azért erősen fotelszurkoló vagyok)
De ha itt több ezer kilométerre ez észlelhető,akkor az a kérdés hogy Fangio ezt eddig nem látta?Mer' most sem lenne késő cserélni más csapatokkal egy olyan tagot,aki megfelelne erre a posztra.Esetleg lehet csapat nélkül dekkol egy megfelelő arc,nem tudom.Lehet lépni kellene.

A másik meg az,hogy ha Fangio utálja a blitzet,akkor meg nem értem Elway miért őt akarta főedzőnek,hiszen a védelem java része ebben a rendszerben bizonyítottan hatékony.
több mint 4 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Nos mint mondtam majd megpróbálok egy kis elemzést a védelemről mert érdekel a téma. Szerintem ami nállatok igazán hiányzik és Fangio védelmének mindig egy alapillérje volt az az elit 5 tech DE. Ugye a 49-ersben ott volt Cowboy nállunk pedig Hicks. Bár Wolfe jó játékos szerintem azért messze áll az előbb említett kettőtől. Az előbb említett úriemberek elitek futás ellen és az irányítóra is veszélyesek voltak. Nagyon jól veszik fel a double teameket így az OLB-k sok 1vs1 ez mehetnek illetve az ILB-k szabadon csinálhatnak játékokat. A másik hogy Fangio nagyon szereti az egyik OLB-t off ball játszatni ( ergo gyakran vissza kell lépniük coverbe ahelyett hogy mennének az irányítóra) és szerintem ez nem fekszik annyira a Chubb-Miller duónak. A másik hogy Fangio nem szeret blitzelni, azt várja hogy a 4 emberes pass rush elég nyomást generáljon. Ugye ha jól rémlik Wade Phillips pedig eléggé szerette a blitzelést. Eddig 2 meccseteket láttam idén és szerintem ezek lehetnek a védelem nagyobb gondjai. Persze ha lesz időm kicsit jobban belemenni megnézegetek pár tapet mert már érdekel hogy hogyan történhet ilyen egy Fangio féle védelemmel...
Tomcsik
Miller 12, Chubb 13 coverage snapet tolt, azert ez nem hajmeresztoen sok 3 meccs után. Egy klasszis interior segithetne nekik, de ettől mèg sehogy se magyarázat hogy ketten egyutt 3 hitre voltak képesek. Btw inkàbb egy elit (de már egy simán jó) ILB nagyobb hiány sztem. Fangio csapataiba mindig volt egy, de inkabb 2 jo ILB. Most... hagyjuk is. Meg hát a CB sor. Szal sok a probléma, de ezek így egyutt se mgyarazzak nálam ezt a Chubb-Miller elso harom heti teljesitmenyt. Hirtelen nem tudok olyan dolgot mondani ami jobban meglepett mint ez.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Én ebben az időszakban azokat a játekosokat sajnálom a legjobban, akik vérprofik, mindenüket adják a pályán és edzéseken a győzelmekért, és így sem sikerül évek óta. Sanders arcára ránézek egy vereség után és elönt a keserűség. Sokkal jobban fáj, mint egy bekapott td.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szerintem az probléma, hogy valaki a nimbusza miatt érinthetetlen kategória.

Az, hogy ez a csapat nem a Chargers-Raiders duóval roncsderbizik a csoport 2. helyéért hanem már évek óta futottak még kategória igen is GM hiba. Nincs állandósság, csak az össze-vissza kapkodás és tűzoltás. Én sem azt mondom, hogy ezért egyből el kéne küldeni Elwayt, de legalább akkor tegyenek oda mellé valaki másik veteránt, akivel megosztják a feladatokat.
flzoli
Hát igen, amikor Kubiak visszajött az FO-ba hirtelen jött is egy jobb draft. Most ez lehet véletlen is, nem tudjuk, hogy hogyan áll össze a board, hogy mennyi szavuk van a scoutoknak, mennyi Elwaynek, de egy vérfrissítés nem ártana, akkor is ha csak régi Broncos edzők és csapattársak jöhetnek szóba. Egyébként ha már itt tartunk, az öreg Shannyt nyáron újra lehetett látni a csapat körül, neki pl azonnal adnék egy tanácsadói posztot az FOban
Ilyen szempontból bizakodó voltam Fangio maitt, mert ő nem egy bólogató Jánosnak tűnik, mint amilyen VJ volt, csak sajnos az eredmények nem jönnek. az alatt a 2 év alatt nagy eleródálódott a csapat. Pont ettől féltünk, a legjobb játéksook legjobb évei mentek a kukába...
Továbbra is tartom, hogy 2017ben nem kellett rebuild, mostanra viszont igen. Kiöregedt / eligazolt a SB győztes mag, akármilyen szomorú is ezt leírni.

Nekem amúgy most sikerült túltennem magam a csalódottságon, és újra tudok úgy állni a dolgokhoz, hogy bele volt kódolva a rendszerbe a gyenge kezdés, most jön 3 ellenfél, akik ellen meg lehet és meg kell mutatni, hogyan tud fejlődni a csapat. Ez nem biztos, hogy győzelmet jelent, de jobb játék kell, elsősorban a védelemtől. VJ után nem sok türelem maradt - bennem se - de erről nem Fangio tehet, 3 meccs után mégse temessük el. És ha ő megfordítja ezt a szezont, az megfordítja Elway megítélését is. Lehet csak az első győzelem kell, hogy átszakadjon a gát, és elkezdjen minden működni. Az Offenseben lenne fantázia, a védelemben meg a névsor alapján reménykedhetnénk többen.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem az probléma, hogy valaki a nimbusza miatt érinthetetlen kategória.

Az, hogy ez a csapat nem a Chargers-Raiders duóval roncsderbizik a csoport 2. helyéért hanem már évek óta futottak még kategória igen is GM hiba. Nincs állandósság, csak az össze-vissza kapkodás és tűzoltás. Én sem azt mondom, hogy ezért egyből el kéne küldeni Elwayt, de legalább akkor tegyenek oda mellé valaki másik veteránt, akivel megosztják a feladatokat.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem jött volna itt szakadék, ha a megnyert SB nem járt volna együtt az irányító visszavonulásával. De sajnos együtt járt.

Elway eddigi ténykedése nálam is bőven pozitívban van, ha összességében nézem. A 2014-ig tartó időszakot nagyon telibe lőtte, azóta is volt 2 draftja ami tetszett (a 2019-es különösen). De akkor is úgy vagyok Elway-el is, mint Poliannal voltam Indyben. Elismerem, hogy épített egy remek csapatot, elismerem, hogy hosszú évekig a liga egyik, ha nem a legjobb GM-je volt. De a múlt érdemeiből nem lehet akármeddig élni, Indyben is ideje volt, hogy jöjjön valaki más. Csak remélni tudom, hogy ha itt Denverben is erre kerülne sor, akkor nem egy Grigson féle borzalom követi, mielőtt kiegyenesedne a dolog....

De én ezzel még 1-2 évig semmiképpen nem számolok. Elway helye jelenleg beton biztos, megingathatatlannak tűnik. Nincs is értelme arról fantáziálni, hogy menjen-e vagy sem. Az a kérdés, hogy vele, rövid távon hogyan tovább. Feltéve, hogy a Fangio projekt besül, ami azért remélem csak most látszik úgy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nos mint mondtam majd megpróbálok egy kis elemzést a védelemről mert érdekel a téma. Szerintem ami nállatok igazán hiányzik és Fangio védelmének mindig egy alapillérje volt az az elit 5 tech DE. Ugye a 49-ersben ott volt Cowboy nállunk pedig Hicks. Bár Wolfe jó játékos szerintem azért messze áll az előbb említett kettőtől. Az előbb említett úriemberek elitek futás ellen és az irányítóra is veszélyesek voltak. Nagyon jól veszik fel a double teameket így az OLB-k sok 1vs1 ez mehetnek illetve az ILB-k szabadon csinálhatnak játékokat. A másik hogy Fangio nagyon szereti az egyik OLB-t off ball játszatni ( ergo gyakran vissza kell lépniük coverbe ahelyett hogy mennének az irányítóra) és szerintem ez nem fekszik annyira a Chubb-Miller duónak. A másik hogy Fangio nem szeret blitzelni, azt várja hogy a 4 emberes pass rush elég nyomást generáljon. Ugye ha jól rémlik Wade Phillips pedig eléggé szerette a blitzelést. Eddig 2 meccseteket láttam idén és szerintem ezek lehetnek a védelem nagyobb gondjai. Persze ha lesz időm kicsit jobban belemenni megnézegetek pár tapet mert már érdekel hogy hogyan történhet ilyen egy Fangio féle védelemmel...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Elway bizonyára nincs jelenleg a helyzet magaslatán,de én nem vonnám teljesen felelősségre még akkor sem,hogyha számomra egyáltalán nem szimpi a faszi.
Csinált - minden áron,mindent megmozdítva - egy olyan csapatot aki esélyes az SB-re.Meg is nyertük,tehát lehet mondani hogy elérte a célját.
Ha a Pats-et kivesszük a pakliból,nagyjából el lehet mondani hogy egy megnyert SB után jön a szakadék,hiszen eleve így lett kitalálva,felépítve az NFL (és általában az amerikai sportok,ahol draft rendszer van),hogy valamelyest esélyegyenlőséget teremtsenek. (mondjuk kissé falsban mondanám a Panthers-t is,akik az elveszített SB óta szintén hullámvölgyben vannak,legalább is ahhoz képest,amilyen komplett csapatuk volt)
Ahogy én látom,nagyjából próbált Elway széllel szemben pisálni,és keverni a lapokat.Csak hát ugye,nem hogy nem jött össze,hanem mindinkább katasztrófába hajlunk.

Én jelen pillanatban elsősorban a támadófalban látom a problémát.Valahogy nem tudnak elég időt biztosítani Flakonnak a gondolkodásra.De amúgy az is előfordul,hogy éppen ő az aki sokáig szorongat.Szóval talán az előre játékban látom azt,hogy nincs kellő elképzelés és tartás.
Nyilván aztán ez magával vonja hogy a védelem is elveszti érdeklődését a játék iránt,ha állandóan nekik kell meccsben tartani a csapatot.

Egyébként az is lehet,hogy a védelem játszik mást mint eddig,és ez nem fekszik MIlleréknek,nem tudom.... Nem értek annyira hozzá,talán aki jobban ismeri a védelmi formációinkat tudná ezt kielemezni,de lehetséges ez is.

A 0-3 fájó nagyon,én bízom benne hogy egyszer csak elkapjuk a fonalat,vagy esetleg nekünk kedvez a szerencse és akkor abból erőt meríthet hosszú távra a csapat.
De ne felejtsük,hogy amikor úton voltunk Manning-el az SB felé,mondogattuk hogy inkább aztán évekig szopjunk,csak most nyerjük meg.
Megnyertük akkor,és most szopunk.Ilyen is van. 😊
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
5 éve nincs alkalmas O-falunk és 8 éve volt Manning utódját kinevelni, nem tette meg, és teljesen leépített egy elit D-t. A Super Bowl elvakít, azt Manning karizmája és Kubes fegyelme, a Wade papa védelme hozta. Manning idejében jöttek potens FA-k a hegyre, azóta senki. Továbbra is azt vallom, Elway Manning vállain gyalogolt be... Azóta kész katasztrófa... Én elvagyok a vereségekkel. akkor is nézni fogom, ha 0-16. Nem keresek új csapatot. Nekem ez szórakozás. A szomorúság is érzelem. Annál nagyobb lesz az örömöm, ha egyszer újra jó csapat lesz Denverben és itt örömködünk együtt. Nem kopok le. De ez most oly távolinak tűnik. Hozzáteszem, Fangio 3 meccsen van túl. Lehetnénk türelmesebbek is. Friscoban is kellett három év kiseninek,
hogy értelmezhető csapata legyen. Kezdesben vagyunk. Ami a gyomrost illeti, az az, ami a D-vel történt. ennek a D-nek jobbnak kellene lenni mint az elmúlt 3 evben. Olyan nincs, hogy Miller kiégett, és a másodéves Chubb is most felejtett el odaerni. És semmi nem működik egyszerre. Amúgy nekem jó egy 2-14. akkor végre tényleg megoldhatjuk az irányítóproblémát. Ebben a csoportban Mahomes dominanciát csak akkor lehet megtörni a következő 10-12 évben, ha előhúzol egy olyan valakit, aki felveszi vele a versenyt... Ahhoz legelsőnek kell deaftolni.
Zalán
Na, most akkor ez hogy is van?

Lehet, hogy leépítette az elit D-t, de azt ki építette fel alapból? 2013-ban kaptunk egy mocsok nagy zakót a shiny Manning offense-el a SB-ban, ahová egy liga közép-alja védelemmel jutottunk el, aztán 2 év múlva a lerokkant Manning-el jutottunk ligaelső D-vel a SB-ba és meg is nyertük. Erre persze az Elway-ellenes bandwagonról könnyű mondani, hogy Kubes meg Wade papa érdeme, de:
- Talib, Ward és Roby, Malik, Von már előttük is ott volt és többen közülük 2014-ben jöttek
- Utolsó évben jöttek a csapathoz
- Őket is Elway hozta

Igen, hibázott azóta és előtte is eleget, de azért ne essünk már totális túlzásokba. Épített 2 SB résztvevő csapatot, ebből amelyik nyert azt kb. teljesen ő rakta össze...

Szerintem eddig a legnagyobb hibája VJ volt, főleg úgy, hogy kis-Shany helyett választotta, nulla bizonyítékkal a háta mögött. Utána jön nálam Kínom tavalyról, benne azóta se tudom mit látott, a nagy Broncos-fan attitűdön és egy bemákolt passzon kívül, sajnos ott nekem lett igazam, amikor előre megmondtam, hogy szar lesz. A többi hiba nálam olyan so-so kategória, van, ami bejöhetett volna simán és én is megléptem volna, van, ami alapból hibának vagy hülyeségnek tűnt, de mindenki hibázhat. Én még bízom benne, aztán kiderül, hogy Ellis és/vagy az új tulajdonosi felállás ezzel meddig lesz ugyanígy...
StormST
Szerintem ha elbukik Fangioval és Lockkol, akkor is emelt fővel távozhat. Engem nem fog érdekelni az se, ha csak Manning miatt jött Ware, Talib, Ward és a többiek, a lényeg, hogy jöttek és nyertünk.

VJ idehozatala és emiatt Phillips elküldése, aztán a bukott edző projektet Keenummal próbálni menteni az egy elég negatív spirál megerősítve egy drafttal, ahol egyszerre jött Bolles, Walker, Henderson, Langley, Butt, McKenzie, másik Henderson, Chad Kelly. Ez van olyan mélypont, mint a 2010.
2016-ban még jó csapatunk volt annak ellenére, hogy lemaradtunk a PO-ról, aztán rövid idő alatt több rossz döntés és itt az eredmény.

Most egy Von Miller - Chubb párosnál tényként lehet kezelni, hogy nem az EDGE állománnyel van baj, akár a personal coaching nem tett jót nekik, akár a séma nem, a gondok Fangionál erednek...
Még nem jelentem ki, hogy rossz döntés volt, de amíg semmi nem látszik az esetleges jóból, addig nem tudok segíteni a világvége hangulatomon... Ha pedig ténylegesen beigazolódik, hogy újabb rossz döntés volt, akkor szerintem véget kell érjen az Elway éra, korábbi sikereinek elismerésével, de új GMmel kezdeni a rebuildet...
Aztán ha Fangioval kijön a gödörből a csapat, összeáll a védelem, az offense kinövi ezeket a hibákat, akkor én leszek a legboldogabb elismerni, hogy korán temettem a csapatot.
A következő 3 meccs lesz nekem sorsdöntő, ha akkor se indul el semmi, akkor én elpuntolom ezt a szezont a fent vázolt várt következményekkel. Ha megindul felfelé a csapat, akkor kivárom, hova jut évvégére. Nem Win-Loss tekintetében, hanem mutatott játék képe alapján.
Meglátjuk, otthon könnyebb, ott a bambafasz is tudott nyerni néha, ilyen védelemmel nem fogunk, de a névsor alapján akár jobb is lehetne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
5 éve nincs alkalmas O-falunk és 8 éve volt Manning utódját kinevelni, nem tette meg, és teljesen leépített egy elit D-t. A Super Bowl elvakít, azt Manning karizmája és Kubes fegyelme, a Wade papa védelme hozta. Manning idejében jöttek potens FA-k a hegyre, azóta senki. Továbbra is azt vallom, Elway Manning vállain gyalogolt be... Azóta kész katasztrófa... Én elvagyok a vereségekkel. akkor is nézni fogom, ha 0-16. Nem keresek új csapatot. Nekem ez szórakozás. A szomorúság is érzelem. Annál nagyobb lesz az örömöm, ha egyszer újra jó csapat lesz Denverben és itt örömködünk együtt. Nem kopok le. De ez most oly távolinak tűnik. Hozzáteszem, Fangio 3 meccsen van túl. Lehetnénk türelmesebbek is. Friscoban is kellett három év kiseninek,
hogy értelmezhető csapata legyen. Kezdesben vagyunk. Ami a gyomrost illeti, az az, ami a D-vel történt. ennek a D-nek jobbnak kellene lenni mint az elmúlt 3 evben. Olyan nincs, hogy Miller kiégett, és a másodéves Chubb is most felejtett el odaerni. És semmi nem működik egyszerre. Amúgy nekem jó egy 2-14. akkor végre tényleg megoldhatjuk az irányítóproblémát. Ebben a csoportban Mahomes dominanciát csak akkor lehet megtörni a következő 10-12 évben, ha előhúzol egy olyan valakit, aki felveszi vele a versenyt... Ahhoz legelsőnek kell deaftolni.
Zalán
Na, most akkor ez hogy is van?

Lehet, hogy leépítette az elit D-t, de azt ki építette fel alapból? 2013-ban kaptunk egy mocsok nagy zakót a shiny Manning offense-el a SB-ban, ahová egy liga közép-alja védelemmel jutottunk el, aztán 2 év múlva a lerokkant Manning-el jutottunk ligaelső D-vel a SB-ba és meg is nyertük. Erre persze az Elway-ellenes bandwagonról könnyű mondani, hogy Kubes meg Wade papa érdeme, de:
- Talib, Ward és Roby, Malik, Von már előttük is ott volt és többen közülük 2014-ben jöttek
- Utolsó évben jöttek a csapathoz
- Őket is Elway hozta

Igen, hibázott azóta és előtte is eleget, de azért ne essünk már totális túlzásokba. Épített 2 SB résztvevő csapatot, ebből amelyik nyert azt kb. teljesen ő rakta össze...

Szerintem eddig a legnagyobb hibája VJ volt, főleg úgy, hogy kis-Shany helyett választotta, nulla bizonyítékkal a háta mögött. Utána jön nálam Kínom tavalyról, benne azóta se tudom mit látott, a nagy Broncos-fan attitűdön és egy bemákolt passzon kívül, sajnos ott nekem lett igazam, amikor előre megmondtam, hogy szar lesz. A többi hiba nálam olyan so-so kategória, van, ami bejöhetett volna simán és én is megléptem volna, van, ami alapból hibának vagy hülyeségnek tűnt, de mindenki hibázhat. Én még bízom benne, aztán kiderül, hogy Ellis és/vagy az új tulajdonosi felállás ezzel meddig lesz ugyanígy...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ezt csak úgy itt hagyom
Barrett vezeti a ligát 8.0 sackkel

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem hinném, hogy Elway a ludas ezért önmagában, vagy akkora részben, amiért a kibaszása lenne a megoldás. Szerintem nem végez rossz munkát, a legnagyobb hibája, hogy túl sokat hallgat a szurkolókra, és túlságosan meg akar felelni nekik.
Cruyffista
Teljesen mindegy, hogy kinek akar megfelelni. A dolgát kell, kellene elvégeznie, ezért kapja a fizetését.

Namost, Elway abban a pillanatban, amikor Manning-et leigazolta, tisztában volt - tisztában kellett - lennie azzal, hogy záros határidőn belül gondolkodnia kell az irányító kérdésről. Ehhez képest elköltött egy első és két második kört, igazolt melléjük két veteránt, és most ott tart a csapat, hogy az a Flacco a kezdő, akit egy Lamarr Jackson kedvéért rakott ki a csapata. És ennek még örülnünk is kell, mert jobb megoldásnak tűnik most is, mint amik menet közben még felmerültek. Ja, és azt nem említettem, hogy volt egy top5 pickje is menet közben, egy olyan évben amikor 4 használhatónak kinéző irányító jött a draftra.

Emellé amióta itt van, ha jól számolok az 5. HC-t fogyasztja a csapat. Ebből egyre (Kubiak) lehet azt mondani, hogy független események miatt nem maradt, a többi teljesítmény okokból jött, majd ment. A HC kiválasztása is a GM feladata, lehetőleg olyant választva, aki hosszabb időre marad, minőségi rendszert épít ki, és évről évre képes megújulni. Most az 5. kísérletnél járunk.

Ezek a tények akkor is aggasztóak, ha voltak Elwaynek nagyon jó évei is. De Ryan Grigson is volt az év GM-je. Ha nem sikerült a jó évet, éveket újabbakkal megtámasztani, az előbb-utóbb probléma. Ahogy megyünk az utóbb felé, annál nagyobb probléma. Akkor is, ha tudjuk, hogy Elway mit jelent a franchise-nak.

A tulajdonlás korül levő jelenlegi káoszban én nem látok arra reális esélyt, hogy új GM jöjjön helyette belátható időn belül (1 max 2 év) Úgyhogy marad a vak bizakodás, hogy fordul újra a kocka, és jobb évek jönnek...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
5 éve nincs alkalmas O-falunk és 8 éve volt Manning utódját kinevelni, nem tette meg, és teljesen leépített egy elit D-t. A Super Bowl elvakít, azt Manning karizmája és Kubes fegyelme, a Wade papa védelme hozta. Manning idejében jöttek potens FA-k a hegyre, azóta senki. Továbbra is azt vallom, Elway Manning vállain gyalogolt be... Azóta kész katasztrófa... Én elvagyok a vereségekkel. akkor is nézni fogom, ha 0-16. Nem keresek új csapatot. Nekem ez szórakozás. A szomorúság is érzelem. Annál nagyobb lesz az örömöm, ha egyszer újra jó csapat lesz Denverben és itt örömködünk együtt. Nem kopok le. De ez most oly távolinak tűnik. Hozzáteszem, Fangio 3 meccsen van túl. Lehetnénk türelmesebbek is. Friscoban is kellett három év kiseninek,
hogy értelmezhető csapata legyen. Kezdesben vagyunk. Ami a gyomrost illeti, az az, ami a D-vel történt. ennek a D-nek jobbnak kellene lenni mint az elmúlt 3 evben. Olyan nincs, hogy Miller kiégett, és a másodéves Chubb is most felejtett el odaerni. És semmi nem működik egyszerre. Amúgy nekem jó egy 2-14. akkor végre tényleg megoldhatjuk az irányítóproblémát. Ebben a csoportban Mahomes dominanciát csak akkor lehet megtörni a következő 10-12 évben, ha előhúzol egy olyan valakit, aki felveszi vele a versenyt... Ahhoz legelsőnek kell deaftolni.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
ezek közül Siemian probléma volt
McCoy probléma volt
Osweiler probléma volt
Paxton probléma volt
Keenum probléma volt
VJ probléma volt

Csak az össze problémát Elway hozta ide. Meg azokat is amik kimaradta a felsorolásból, pl Musgrave.
Kubiak maga lépett le, Wade Phillips elküldése akkor is szívszorító volt és kijelenthetjük, hogy az idő se igazolta a döntést.

Fangioról ne beszéljünk még múltidőben, de egymás után 2 HC-t, aki nem válik be, nem sok GM él túl.
Lockról még jelenidőben se beszéljünk, de 3 QB draftbustot se sok GM él túl.
De nagyjából Fangio és Lock kezében van Elway sorsa, Lockot ugyan tudja kompenzálni egy beváló Flacco. Amúgy Flacco nem jó, de a 2015ös csapathoz bőven elég lenne, csak ez már régóta nem a 2015ös csapat, és vagy messze tudása alatt játszik, vagy a veteránok már messze vannak korábbi tudásuktól. A végeredmény szempontjából mindegy.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Az a baj, hogy nehéz igazán rátapintani, hogy mi a probléma.

Lehet az edzői stábra is kenni, de az nekem bármilyen taktika mellett furcsa, hogy Von nem képes 1on1 megverni 3 meccs alatt senkit, míg korábban képes volt rá, meg tavaly még Chubbnak is ment, most neki se. Igen, sokszor kapnak duplázást, de nem egész meccsen. Nem tudom, hogy ez tényleg edzői gond-e, elkényelmesedés vagy csak ennyire jól felkészülnek belőlük az ellenfelek.

Ráadásul a passrush hiánya csak még rosszabb lesz, ha Wolfe sérülése súlyos, márpedig annak tűnt sajnos...

A CB sor sajnos gyenge, ez mindenképp Elway sara, talán ha Calahan végre meggyógyul (ideje lenne), akkor javul ott a helyzet, az a pass rushon is talán segít majd egy kicsit, de már nem merek optimista lenni, hiszen még nem is láttuk a palit Broncos mezben...

A támadó oldalon sokkal inkább érzem edzői gondnak, ami van. Rengeteg a hiba a koncentrálással, mintha nem lennének ott fejben igazán, főleg sajnos kulcs szituációkban. Én egyébként Fant-t nem írnám még le, szerintem ő fejlődik, igen, most volt egy fumble-je, de az megesik, ettől még csinál szép elkapásokat és az első futott TD-nél szépen blokkolt nagyon...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Nem hinném, hogy Elway a ludas ezért önmagában, vagy akkora részben, amiért a kibaszása lenne a megoldás. Szerintem nem végez rossz munkát, a legnagyobb hibája, hogy túl sokat hallgat a szurkolókra, és túlságosan meg akar felelni nekik.
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
mélyen egyetértek a coloradoi vadló kollegával. Elway itt a probléma és a ledönthetetlen szobra.

We’ve been sold Grade A Snake Oil by John Elway ever since the Lombardi trophy was lifted against the Panthers

First we thought it was a Wade Phillips Run D problem

Then we thought it was a Kubiak problem

Then we thought it was a Siemian problem

Then a McCoy problem

Then an Osweiler problem

Then a Paxton problem

Then a Keenum problem

Then a VJ problem

Now it’s a Fangio problem

Isn’t it obvious who the real problem is here? Get rid of all these damn band aids John, they’re starting to litter the pool. We’re sick and tired of it. This team needs to go young and figure out just what the hell it is. Crazy enough, I could actually see us winning some games down the stretch, after trading some of the vets, with Lock at QB, ala 2017 49ers. It’s obvious the one last hurrah with the SB50 crew dream is dead. Let’s just admit it’s a rebuild, and we’ll all be able to swallow that pill a lot easier

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
We living in the "World of Suck". Tartok tőle nagyon pörögni fog majd a Broncos ellenünk a jövő héten.
iktriad
szerintem fölösleges jinxszel próbálkozni, önerőből is elég szarok vagyunk
Black_Adder
A Jagses meccsekre nem tudok jinxelni. Szerintem nagyon kemény ütközet lesz, mert nálatok tényleg a szezon múlik ezen a találkozón, nekünk meg azért kell a W, hogy lépést tartsunk a Coltsszal és a Texansszal. És jósolok egy merészet, idén először most vasárnap lesz Broncos sack tétmeccsen!

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Egyébként ha Fangio is bukni fog azt már Elway sem úszhatja meg szvsz. Én nem akarom, hogy odáig fajuljon a dolog, hogy lapátra kerüljön, de ha ez az edzői stáb megint bukó, gyakorlatilag kimondhatjuk, hogy az SB győzelem óta 1-2 draftot leszámítva hibat hibára halmoz. Manning óta nincs irányító (persze itt kérdés mi lesz Lock-al), Kubiak óta nincs normális HC (ha Fangio bukik persze), TE sose volt, miközben évről évre épül le a csapat. És en az FA tevékenységünktol sem hidaltam le. Elengedjük Paradist, úgy néz ki elengedjük CHJ-t, miközben pl Heuerman kirobbanthatatlan a keretből. Gyakorlatilag a liga egyik legjobb csapatát sikerült leépíteni pár év alatt. De nagyon hiányzik most Bowlen bácsi 😕

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Mondjuk Risner jo volt legalabb. Ahogy Lindsayt benyomta TD-re az epic.

Szerkesztette: PM_the_sheriff

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szerintem itt a talent messze jobb mint az eredmények mutatják. Flacco bár nem elit, de nem kennék mindent rá. Tegnap 2 ostoba labdavesztés után kaptatok 14 pontot ami idegenben egy ARod ellen végzetes. A D gyengélkedése ilyen talenttel azonban megmagyarázhatatlan. Chubb-Miller páros 0 sack 3 meccsen át? 0 labdaszerzés? Egy Fangio által dirigált egységtől ez merőben szokatlan...Ha lesz egy kis időm megpróbálom kicsit ki elemezni mi lehet az oka, mert ez most már foglalkoztat...
Tomcsik
Tavaly is ez volt, akkor az edzőre fogtuk. Kaptunk új edzőt. Mindig van lejjebb...
Amúgy a félidő végi labdavesztés minden volt, csak ostoba nem. Megverték Wilkinsont, jött a sack, amikor Flacco dobni próbált volna. Szar volt a protection, de semmi nem volt ostoba a playben.
Fantra lehet mondani, hogy ostoba volt, annyira küzdött a 1st downért, hogy nem védte a labdát. Nem mintha egyedül ezen múlt volna a meccs, de pont az ilyen "ostobaság"okra igérte Fangio, hogy nem lesznek. Mármint garantálta....
A labdaszerzés amúgy részben random, de még közel sem álltunk hozzá, nem volt fumble forceunk, amit nem sikerül begyűjteni, nem volt elejtett INTünk, igazából egyáltalán nem volt még védőjátékosunk a labda közelében. Meg az irányító közelében sem, ha már itt tartunk...

Lehet mutogatni a post Elway QB felhozatalát, én előszeretettel mellé teszem a tight endeket is, de Elway végzetes hibája Wade Phillips elküldése volt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Szerintem ilyen véletlen nincs, pláne nem három meccsen, ez a védelem atomjaira hullott, maximum azért tűnik néha életképesnek, mert a DB állomány néha saját tehetségből villan valamit. A front 7 hulladék, nem elég, hogy a futást nem bírja megfogni, még blitzelni se küldik őket.

Ótvar az egész.... A meccs topikban már megidéztem a "sátánt", és azt mondtam, hogy még VJ-vel is ez a csapat előbbre járna sokkal, pedig ő aztán nagy kókler volt. De legalább nem szakértette meg a dolgokat és próbálta meg mindenhol a "tutit" bemondani és megcsinálni...
Ha a következő körben a látens alkesz bajusz mester a nem létező Jags O#-el megfirkálja a védelmet szerintem nyugodtan szélnek lehet ereszteni a teljes védői edzői gárdát mert kóklerek.
flzoli
Plussz a legnagyobb pressure is ha jol emlekszem egy Jackson blitz volt, szoval mostmar a nyomast is a secondary szallitja.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
remélem kirúgják Fangiot és felszedhetjük DC-nek.
Amadeus
Ha szeretnéd, hogy még gyengébb, egészen nemlétező legyen a passrushotok, vigyétek bundle-ben Donatellel, ajándékba megkapjátok Yiadomot és Bollest és bármelyik TE-et is.

Szólj ha másban is tudunk segíteni, pl Elwayt kölcsönadjuk, hogy segítsen kiválassza nektek Carr utódját

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
We living in the "World of Suck". Tartok tőle nagyon pörögni fog majd a Broncos ellenünk a jövő héten.
iktriad
szerintem fölösleges jinxszel próbálkozni, önerőből is elég szarok vagyunk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem ilyen véletlen nincs, pláne nem három meccsen, ez a védelem atomjaira hullott, maximum azért tűnik néha életképesnek, mert a DB állomány néha saját tehetségből villan valamit. A front 7 hulladék, nem elég, hogy a futást nem bírja megfogni, még blitzelni se küldik őket.

Ótvar az egész.... A meccs topikban már megidéztem a "sátánt", és azt mondtam, hogy még VJ-vel is ez a csapat előbbre járna sokkal, pedig ő aztán nagy kókler volt. De legalább nem szakértette meg a dolgokat és próbálta meg mindenhol a "tutit" bemondani és megcsinálni...
Ha a következő körben a látens alkesz bajusz mester a nem létező Jags O#-el megfirkálja a védelmet szerintem nyugodtan szélnek lehet ereszteni a teljes védői edzői gárdát mert kóklerek.