Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Amugy tenyleg hagyni kellene PM-et, hogy csinalja no huddle offense-t.
PM_the_sheriff
 twitter.com/philsimmsquotes/status/644723815801446404


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Kozben megneztem a schedulet es kemeny 2szer jatszunk 7 oras meccset iden. #feelingSleepy

Szerkesztette: PM_the_sheriff

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 982
Egy kicsit azért megvédeném az OL-t, az első félidő második felétől ők is összekapták magukat, jött két korai sack az igaz, de a harmadik már csak a második félidőben, egy szép egyéni Houston rush után, az benne volt, egyébként szerintem vállalható volt, ahogy 14-0 után védték PM-et... (:

Egyébként a nyilatkozatok alapján az jött le, hogy a győztes fumble tudatos volt, Marshall és Trevathan korábban észrevette, hogy Charles nem fogja igazán szorosan a labdát és nagyon rámentek, hogy fumble legyen, nem csak simán tackle-t akartak csinálni. Persze lehet, hogy csak utólag okoskodnak, de a lényeg, hogy megcsinálták... (:

Marshall kapott egy game ball-t a fumble-ért, én mondjuk Malik-nak is adtam volna félig, ha ő kihagyta volna ezt a meccset, akkor sokkal nehezebb lett volna, fontos pillanatokban alkotott nagyot...

PM is kapott egyet, a 70 000 yard-ért, meg persze a győzelemért, de csak egy elég rövid és velős speech jött tőle, érdemes megnézni : D (egyébként a reklámok miatt úgy tűnik a beceneve az öltözőben már Papa John : D)

Ez volt a 13. győztes idegenbeli csoportmeccsünk egymás után, ami új NFL rekord (:
StormST
Ezen en is baszott nagyot rohogtem. Nem tom melyik idiota kiabalta be, de hatalmas volt.
PM_the_sheriff
Többen is papadzsonoztak, ahogy hallottam, szóval bejáratott nick lehet. 😊
Amúgy Marshall mozdulata elég tudatosnak tűnik a lassításokon, ahogy támadja a labdát, de akárhogy is van gratuláció érte.
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Amugy tenyleg hagyni kellene PM-et, hogy csinalja no huddle offense-t. Egyszeruen ez amiben kenyelmesen tud jatszani, befeszul shutgunba aztan mennek is a lezerek (; . Persze Kubiaknak is van egy semaja amit jatszatni szeretne, de egyszeruen az nem fekszik PM-nek, lassu mar az oreg, bootlegek nem tudja csinalni. Meg ha center alatt van, ha 3+ lepeses passzt kell csinalnia, mire beleallna a dobasba mar ott vannak az arcaban. Amugy meg a futas, igy sem, ugy sem megy eddig - ezen viszont javitani kell. Ez amugy az OL-nek is jot tesz, sokkal jobban neztek ki miutan atalltunk a "PM" offensere, persze shutgunbol nem nagyon fogunk futni, valahogy mixelni kell a ket stilust.

Meccs kozben, valamiert rohadt ideges lettem DT-re de aztan az utolso 2 perces driveban nagyon clutch volt. Rohadt jo a KC ujonc cornere de BayBay siman kapkodta le mellette a lasztikat abban a driveban (meg mindenki mellett). Sanders meg amit lemuvel 3rd downoknal, arra nincsenek szavak (mar 9?? 3rd downt csinalta meg). Bar az elso TD-nel azt hittem elpattan tole a zsuga. Kicsit furcsa latni, hogy Latimert mennyire nem hasznaljuk, Norwood monjuk jol nyomja slotban, szeleken nem kellene eroltetni, nem tudja leszedni a feldobott labdakat, nincs meg hozza a magassaga egyszeruen.

Tovabbra sem ertem, miert nem jatszik Juwan kollega (tamadasban es nem ST-ben), par snapet megerne, hamar kozepen eroltetjuk a futast, kicsit fizikalisabb : D mint a masik ket futo, bar Hillman rendesen kipattintotta magat amugy.

OL a pick six es a valtas utan jo volt. Vagy legalabbis jonak tunt. Kezdenek osszeallni. Mathis is kezd belerazodni, meg blitzkkel meg lehet lepni a tarsasagat, de alakul a dolog.

Defensere nincsenek szavak. Hihetetlen amit lemuveltek. Ugy, hogy Ward meg mindig nem razodott bele, O nekem nagyon rozsdasnak tunt meg, aztan valami serulest is osszeszedett, remelem nem komoly. A TE playekre kell egy kicsit jobban figyelni. MEg neha kicsit agresszivebbek vagyunk mint kellene, ebbol is jott Charles hosszu futott TD-je. Amugy lehet csak azert mert csoport rangado volt es mindenki idegallapotban volt, de kicsit sok volt az unnecessary roughness es tarsai.

Rohadt jo meccs volt. Es most van ido pihenni is legalabb.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Egy kicsit azért megvédeném az OL-t, az első félidő második felétől ők is összekapták magukat, jött két korai sack az igaz, de a harmadik már csak a második félidőben, egy szép egyéni Houston rush után, az benne volt, egyébként szerintem vállalható volt, ahogy 14-0 után védték PM-et... (:

Egyébként a nyilatkozatok alapján az jött le, hogy a győztes fumble tudatos volt, Marshall és Trevathan korábban észrevette, hogy Charles nem fogja igazán szorosan a labdát és nagyon rámentek, hogy fumble legyen, nem csak simán tackle-t akartak csinálni. Persze lehet, hogy csak utólag okoskodnak, de a lényeg, hogy megcsinálták... (:

Marshall kapott egy game ball-t a fumble-ért, én mondjuk Malik-nak is adtam volna félig, ha ő kihagyta volna ezt a meccset, akkor sokkal nehezebb lett volna, fontos pillanatokban alkotott nagyot...

PM is kapott egyet, a 70 000 yard-ért, meg persze a győzelemért, de csak egy elég rövid és velős speech jött tőle, érdemes megnézni : D (egyébként a reklámok miatt úgy tűnik a beceneve az öltözőben már Papa John : D)

Ez volt a 13. győztes idegenbeli csoportmeccsünk egymás után, ami új NFL rekord (:
StormST
Ezen en is baszott nagyot rohogtem. Nem tom melyik idiota kiabalta be, de hatalmas volt.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Egy kicsit azért megvédeném az OL-t, az első félidő második felétől ők is összekapták magukat, jött két korai sack az igaz, de a harmadik már csak a második félidőben, egy szép egyéni Houston rush után, az benne volt, egyébként szerintem vállalható volt, ahogy 14-0 után védték PM-et... (:

Egyébként a nyilatkozatok alapján az jött le, hogy a győztes fumble tudatos volt, Marshall és Trevathan korábban észrevette, hogy Charles nem fogja igazán szorosan a labdát és nagyon rámentek, hogy fumble legyen, nem csak simán tackle-t akartak csinálni. Persze lehet, hogy csak utólag okoskodnak, de a lényeg, hogy megcsinálták... (:

Marshall kapott egy game ball-t a fumble-ért, én mondjuk Malik-nak is adtam volna félig, ha ő kihagyta volna ezt a meccset, akkor sokkal nehezebb lett volna, fontos pillanatokban alkotott nagyot...

PM is kapott egyet, a 70 000 yard-ért, meg persze a győzelemért, de csak egy elég rövid és velős speech jött tőle, érdemes megnézni : D (egyébként a reklámok miatt úgy tűnik a beceneve az öltözőben már Papa John : D)

Ez volt a 13. győztes idegenbeli csoportmeccsünk egymás után, ami új NFL rekord (:



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt a center mögüli játékot nem kellene erőltetni, főleg, amíg ilyen hígfos a fal...
Általános
Bingó. Gyakoroljuk inkább edzésen, meg majd a Raiders féle meccseken, de amíg ennyire nem tudunk nem csak passzolni de futni se play actionből addig hanyagoljuk....

Viszont ezzel nemigen pihen Manning az egyszer hétszentség. Ma is 45 passzt kellett dobnia. Alex Smith 25-öt passzolt közben és nagyjából ugyanott voltak. A hétvégén Manning<->Flacco viszonylatban hasonló volt a helyzet.

Szerk.: Az Oakland ellen gyakorolást inkább visszavonom, mert közben leesett, hogy az Oakland pass rush és dline is kimondottan izmos lett. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Ezt nem hiszem el... Nap lúzere cím győztese én vagyok... Egyenlítő TD után gyors kocsiba ültem hogy beérjek a melóba gondoltam nyomom neki beérek és gépen megnézem a hosszabbítást. Erre nesze... Na sebaj.

Döcögő Offense és mégis 2 - 0 a többi nem számít. Leszarom ha bűn rosszak leszünk a Super Bowlon de megnyerjük. 😀
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hát... Hát ez meglett, megköszönhetjük a Chiefs-nek erősen, de azért az első félidőben is toltunk egy feltámadást, a második végén meg az a drive mesteri volt, szóval picit jobbnak láttam a támadókat, mint múlt héten...

A védelemről meg csak szuperlatívuszokban lehet beszélni!!!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ezért megérte fennmaradni 😊

Azért érzi még a dolgokat az öreg. Nem kell temetni.
PM_the_sheriff
Ezt a center mögüli játékot nem kellene erőltetni, főleg, amíg ilyen hígfos a fal...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Azért érzi még a dolgokat az öreg. Nem kell temetni.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 468
 twitter.com/TroyRenck/status/644646660694413312
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
holnap itthonról melózok de nem biztos h nézem a meccset 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én arra leszek kíváncsi, hogy ez az ultra agresszív védelmi stílus hogyan bírkózik meg egy mobil irányítóval. Smith - ha nem is egy Kaepernick/Wilson, akkor is - kifejezetten fürge, és szeret is kimozogni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report a meccshez (válasz a kérdésre is egy kicsit : ) )

Out: Anunike
Doubtful: Bolden
Questionalble: CJ, Malik, Stewart
Probable: Bruton, PM, Marshall, McCray, DT

Remélem a 3 Q-ből legalább 1 tud majd játszani, főleg Stewart hiányozhat, ha Bolden is kimarad, vékonyak leszünk S-ben, még Ward-al együtt is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
C.J. Andersonal mivan? felépült?
több mint 8 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Amugy, ha valaki nem tudta volna, nekunk van a legepicebb centerunk a ligaban:
PM_the_sheriff
Azt meg hogy... Nem egyszerű kép.

Meleg lesz a meccs de remélem meglesz. Bízom a védelemben. Jó a KC de azért Smith nem egy Brady vagy Rodgers. Futásuk erős de reméljük a Front7 van olyan erős hogy limitálni tudja. Olyan 17-13-as meccsben bízok. 40-45 pontot nem hiszem hogy most kéne várnunk a támadóktól.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 982
OMG
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Amugy, ha valaki nem tudta volna, nekunk van a legepicebb centerunk a ligaban:

 assets.sbnation.com/assets/1206370/paradis_mullet.jpg

Szerkesztette: Höri

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Milehighreportrol:

"
This week I will point out that Manning has thrice in his career won games without his offense scoring a touchdown (the previous two zero offensive touchdown games were both against the Cleveland Browns (in 2003 and 2008)) in the previous following weeks his offense has never scored less than 33 points.

Goodnight, Kansas City. Sleep well.
"
PM_the_sheriff
Na, ez egy gyönyörű példája az álstatisztikának. Sokkal hatásosabb az imádkozás, hátrafele köpés, imádkozó ember hátrafele leköpése, stb.
gyeek
Pedig tok realis. Amilyen formaban van es amilyen elite a fal, en 40+++ pontra szamitok.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Milehighreportrol:

"
This week I will point out that Manning has thrice in his career won games without his offense scoring a touchdown (the previous two zero offensive touchdown games were both against the Cleveland Browns (in 2003 and 2008)) in the previous following weeks his offense has never scored less than 33 points.

Goodnight, Kansas City. Sleep well.
"
PM_the_sheriff
Na, ez egy gyönyörű példája az álstatisztikának. Sokkal hatásosabb az imádkozás, hátrafele köpés, imádkozó ember hátrafele leköpése, stb.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A harmadik egyébként 2006-ban a playoffban éppen a Ravens ellen volt, Baltimore-ban. Öt FG-al nyert akkor a Colts. Az utána következő héten se adták 33-nál (38-nál) alább. Aztán megnyerték az azévi Superbowlt is.

Én azért nem számítok arra, hogy 40 pontot fogunk szórni. 😀 Viszont amennyire nagy hype-ot kap a Chiefs, ahhoz képest én nem láttam pket olyan nagyszerűnek. Hozták magukat, a védelmük nagyon rendben van, mint mindig. Offense oldalon viszont szereztek 3TD-t, ebből kettőt úgy, hogy a Houston a saját 10 yardosán belül adta el a labdát, a harmadikat pedig egy durván elrontott coverage-nek köszönhetően. Alex Smith 15 yardos passzával Kelce vagy 40 yardot gyalogolt a semmiben a goal line-ig.

Persze jó csapat, az Arrowhead meg egy gyilkos hely. De azért nem egy csúcsformában levő Seattle-hez megyünk.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Milehighreportrol:

"
This week I will point out that Manning has thrice in his career won games without his offense scoring a touchdown (the previous two zero offensive touchdown games were both against the Cleveland Browns (in 2003 and 2008)) in the previous following weeks his offense has never scored less than 33 points.

Goodnight, Kansas City. Sleep well.
"

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem lehet direkt a videoclipet linkelni sajnos, de ez pricelessm ezt nézzétek meg: 😀

Broncos injury update: Peyton Manning 'surprised' to be on injury report

Az öltözői riport elég hosszú, sokmindenről beszél, egyébként is érdemes megnézni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
akike
Imádom ezeket a karikatúrákat! Annyira pontosan leír egy-egy meccset. Zseniális.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)