Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Khömm. Voltak kérdéses ítéletek mind2 oldalon, ezt adom, de a Welker DPI-nél ha csak a holidngot fújják akk még csak a 25 yardon jártok és nem a 45-ön, az azért nem mindegy, btw egyébként abban a TD-driveban csak kétszer járt le a támadóidő amit a bírók elegánsan elnéztek.empty taxi
Még szerencse, hogy nem beszéltük meg előrre a bírókkal, mert akkor most lenne min szégyenkezni...
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
"Végre volt passrush és secondary is 3 negyeden keresztül. "
Persze, mert 3 negyedig alig passzoltak... Az elején próbálkoztak, kapta is a sackeket Rivers, aztán két negyedre eltűnt a passzjátékuk kb, és csak futni próbáltak, de mivel nem is jöttek össze a first downok, meg a passzaik is rövidek voltak, nagyon a secondaryk, safetyk nem bizonyíthattak... A passrushal én is elégedett voltam.

Nem vagyok boldog, mert ez sokkal simább lehetett volna.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A gameball egyértelműen a 3&17-re Julius Thomas elkapása, aki egyébént az egyik legjobb volt. A fumble az egy vicc, ha nem ért le, akkor egyértelmű incomplete, ha meg leért, akkor szó se lehet fumble-ről. Még csak iffy call se volt. Most mégis mindenki arról a DPI-ről beszél Welkeren, ami elkaphatatlan labda volt. Ja, persze volt egy holding is, ami ugyanúgy automatic 1st down, de már erről se vesznek tudmást, amúgy meg annyit variáltak azzal h utána honnan jön a labda, mintha végül csak 5 yard büntetés lett volna, ja megint nekünk csaltak a bírók...
Black_Adder
Khömm. Voltak kérdéses ítéletek mind2 oldalon, ezt adom, de a Welker DPI-nél ha csak a holidngot fújják akk még csak a 25 yardon jártok és nem a 45-ön, az azért nem mindegy, btw egyébként abban a TD-driveban csak kétszer járt le a támadóidő amit a bírók elegánsan elnéztek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Nem mondom, hogy nem számítottam jobbra, de a lényeg, hogy végül meglett...

Mondjuk Jammer majdnem tett róla, hogy ne így legyen, jövő hétre vagy Harris-t kell összekaparni, vagy Champ-nek kell több lehetőséget adni, mert Jammer nem megoldás...

Vasárnap ez mondjuk kevés lesz, kicsit több kell mindkét oldalon, főleg a koncentrálásból... 😊StormST
Jammer azt hitte még a másik csapatban játszik... Azért ha Huff meg Jammer egyszerre van fent a negyedik negyedben divisional roundban, az mutat valamit az emberállományról. Amúgy DRC megint nagyot játszott. Ez azért egy "sima" meccs is lehetett volna, HA Decker nem veszi le a labdát Buttlernek az end zoneban; HA leszokunk arról a retek BiB-ről; HA Deckert nem gáncsolja ki megint a fű; Welker end zone dropja; ez így legjobb esetben 28 pont, rossz esetben mondjuk 17-20, mert a félidő végén olyan távolságból be lehetett volna rúgni (mivel a kihagyott mezőnygól abszolút nem Prateré, ha Ő onnan ilyen időben mérföld magasan nem rúgja be, akkor senki más nem rúgta volna be a ligából). Aztán, hogy Garbage timeban beszopunk egy 80 yardos felhőpasszt negyedik és ötre, szinte meg sem lepődtem + az onside kick. Szóval azért annyira nem voltunk retkek, hiába mondja mindenki, hogy idén szerencsénk volt rengeteg szituációban, azért balszerencse is járt hozzá rendesen.
Végre volt passrush és secondary is 3 negyeden keresztül. Ez hatalmas pozitív pont nálam, szóval nem fogom szapulni a védelmet, aki fent volt megtette amit tudott, az hogy sérülések miatt ilyen Huff meg Jammer kaliberek vannak fent az más téma, ők ennyit tudnak, szarok. Remélem én is, hogy Harrisnek nincs komolyabb baja, ma megy MRI-re. Kis stat róla: Keenan Allen before Chris Harris out: 0 catches, after: 6 catches 142 yards, 2 TDs. Tehát nem lenne rossz, ha visszajönne. Elvileg Moorenál az lett beharangozva hogy AFC championshipre visszatérhet és talán Wolfe is, bár róla nagyon hallgatnak.
Igazából ez egy ilyen meccs volt. Nagyon boldog vagyok miatta, megyünk az AFC championshipbe, most ez a legfontosabb. Ez az SD egy nagyon retek matchup nekünk, meg úgy mindenkinek a ligában, ráadásul szezon végére kerültek lendületbe. Első playoff meccs volt, 2 hetet nem játszottunk. Még jó is talán, hogy nem vertük agyon őket, nem bízzuk el magunkat. Ami még nagyon tetszett, hogy utolsó driveban hagytuk Manninget passzolni, kétszer is és láss csodát bejött. Nagyon kellett neki is az a 3 és 17. Egy szó mint száz, nem életünk meccse volt, de egy igazi szoros playoff game volt, szar időjárási körülmények között, egy mumus csapat ellen. Remélem ez nagy lökést ad a csapatnak.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
hát blowoutnak inult, szoros győzelem lett belőle. Beszélhetnénk külön az első 3 negyedről, amikor a Botls számára volt hízelgő a 0-17, és a 4-ről amikor egy 3&17-en múlt h támadhatnak-e az egyenlítésért, és én mondom sikerült volna nekik.
Ugyanakkor jókor jött ez, h friss emlék legyen a közhely, 60 percig tart egy meccs.

Mincey nagyon nagy igazolás volt, ahoz képest h bőven szezon közben kukáztuk össze. Volt rá esély, h contender csapatban visszakapja a motivációját, és össze is kapta magát, ahogy kell. A PO előtt írtam, h az lesz a kulcs h megállítsuk a futást, ezen alapszik a védelem, ezért van tele túlméretezett emberekkel a DLunk

Julius Thomast kvázi WR-ként használtuk, ezzel próbálva őt távolabb tartani Weddle-től. Bejött, és nem is nagyon kezdett vele mit a Chargers.

O-MA-HA. Annyit jelent általában h on one, kivéve amikor nem 😀. Az alapszakszban is egy meccsen szétszivatott vele egy csapatot, h mégse mindig azt jelentette. Az 5 neutral zone infraction

Hollidayra nem mertünk puntokat bízni, viszont kicoffból nagyon jó volt. Az illegal block in the back miatt persze semmit nem ért, de nem azon múlt a visszahordás, az egész playnek háttal állt, onnan nem csinált volna tackle-t. Szóval láthattuk Hollidayt újra az ellenfélre veszéylesnek. Szerencsétlen Deckert másodszor szerelte Kekua, pedig az a PR is sima TD lett volna. Ettől függetlenül nem repesek az ötlettől, h összetöressük őt ST-ben...

A gameball egyértelműen a 3&17-re Julius Thomas elkapása, aki egyébént az egyik legjobb volt. A fumble az egy vicc, ha nem ért le, akkor egyértelmű incomplete, ha meg leért, akkor szó se lehet fumble-ről. Még csak iffy call se volt. Most mégis mindenki arról a DPI-ről beszél Welkeren, ami elkaphatatlan labda volt. Ja, persze volt egy holding is, ami ugyanúgy automatic 1st down, de már erről se vesznek tudmást, amúgy meg annyit variáltak azzal h utána honnan jön a labda, mintha végül csak 5 yard büntetés lett volna, ja megint nekünk csaltak a bírók...

Pratert nem hibáztatom a kihagyott FG-ért, egyértelműen neki kellett volna menni 4.-nek. 17-0, 21-0 ugyanúgy 3posession game. A nagy szélben az elsőt is majdnem kihagyta, Novak is kihagyta előtte, mondjuk ő elcsúszott, de akkor is. Ott el lehetett volna dönteni, mert 17-0-nál csak a játék képe miatt tűnt biztosnak a győzelem, és én még egyáltalán nem voltam nyugodt...

És amit hirtelenharagból írtam, azt is tartom. Hogy a francba lehet egyedül hagyni Jammert ésvagy Huffot az ellenfél legjobb elkapójával. Oké h lesérült Harris is, és Jammer jön be a helyére, de ne egy az egyben Harris feladatát vegye át, mert ő sokkal jobb. Ha itt tartunk azt hiszem azért ő volt Carter helyett, mert Carter képes nagyokat hibázni, akkor is ha egyébként jól játszik és nagy playeket csinál. Most Jammer nagyokat hibázott és semmi pozitívat nem mutatott fel.

Onside kick. Bazd meg, a Raiders meglepett vele minket, amikor lehetett ár számítani. Sikerült nekik, egy telejsen irreleváns szabálytalanságért elvették tőlük, aztán újra megcsinálták máshogy és csak hatalmas mákkal szereztük nagy nehezen vissza. Most is bazd meg 10 yardon belül hozzáérünk, megpróbáljuk elkapni a nehéz labdát. Ki kell ütni oldalra, vagy hagyni h ők érjenek hozzá 10 yardon belül, nem igaz h nem lehet felkészülni egy nyomorult onside kickre.

Harris nélkül nehéz dolgunk lenne a folytatásban, nagyon remélem h tudja vállalni jövőhéten.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Nem mondom, hogy nem számítottam jobbra, de a lényeg, hogy végül meglett...

Mondjuk Jammer majdnem tett róla, hogy ne így legyen, jövő hétre vagy Harris-t kell összekaparni, vagy Champ-nek kell több lehetőséget adni, mert Jammer nem megoldás...

Vasárnap ez mondjuk kevés lesz, kicsit több kell mindkét oldalon, főleg a koncentrálásból... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megvan a meccs, de azért a choker-gént nem sikerült levetni - vegyítve némi pech faktorral is. Egy csomó drop, amiről pedig már kezdtünk leszokni. Elvesztett fumble. Red zone int. Elbukott onside kick. Visszafújt return TD. A kihagyott FG-t nem sorolom ide, az a nagy szél miatt benne van, de az is lehetőség volt azért. És akkor ennek a tetejébe a három negyedig totál jó védelem átmegy teljesen érthetetlenbe. Semmi mást nem kellett volna csinálni, mint a hosszú passzt nem engedni, erre mit engednek? Hát persze, hogy a hosszú passzt.

Állítom, ezt a meccset a tavalyi offense-el elbuktuk volna megint. De idén is, ennyi kihagyott eséllyel, illetve odaajándékozott momentummal mindenki más lazán kiesett, csak mi úsztuk meg. Jövő héten viszont nem fogjuk, mert ha a Patriots valamit nagyon tud, az esélyeket megragadni és kihasználni.

Ezek után gondolom nyilvánvaló, hogy bár nyertünk, nem vagyok túl elégedett. 😀 Ez a Denver szinte verhetetlen lenne, ha egyszer képes lenne úgy lehozni egy fontos meccset, hogy ne adjon folyton momentumokat a már megvert ellenfélnek is. Már az is sokat jelentene, ha legalább fejet csóválós, érthetetlen, béna momentumokat ne adnánk.

Na mindegy, bízzunk a jövő hétben. A csapat jobb, mint a Pats, reméljük valahogy képesek lesznek kihozni majd ezt magukból. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 184 — The Mathematician
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 28 perc

Denver learned from last year vs. Balt, when it ran ball to try to kill clock. This year Denver let Peyton Manning throw. Aggressive. Right.

ez mondjuk kulcs volt a végén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Valamit kellene kezdeni ezzel a hosszú passzos szopásokkal. Most majd nem Flacco, hanem Brady fog minket szétpasszolni. Ráadásul úgy, hogy szinte biztos volt, hogy Rivers bebassza 20-30-ra, minden mindegy alapon, mert menni kell, erre Huff védekezik az egyetlen értékelhető elkapón. Nem tudom, mi lesz egy hét múlva, de így le kell majd szedálnom magam, ha túl akarom élni.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Majdnem sikerült elkúrni a 4. negyedben, de msot komolyan miért is készüljünk onside kickre, miért ne hagyjuk egyedül Jammert vagy Huffot Allennel....

Remélem Chris Harris semmi komoly, de úgysincs olyan szerencsénk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Megvan a meccs. 😕)




😀

Jövő héten jöhet a Patriots!

United In Orange!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Dreesen meglepő...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Inactives: Dysert, Hillman, T.Carter, Kuper, Dreessen, Wolfe, Fua.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Egyre izgatottabb vagyok. 😕)



😀

United In Orange!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Érdekes meccs lesz, az biztos, most már azt is tudjuk, ki lesz az ellenfél, most már azzal kell foglalkozni, hogy mi legyünk az ő ellenfeleik... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 184 — The Mathematician
számomra a kulcs Welker - Decker - J Thomas / Moreno - Ball lesz az O#-ban
ha 1-1nek nagy napja van akkor ott nem lesz gond
a D#-ben Champ és Sly lesz kritikus pont

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Sok fog múlni a futáson (mint általában a januári meccseken). Sajnos az offenseünknek nem feltétlenül ez az erőssége. Mindezzel együtt mi vagyunk az esélyesek, otthon játszunk, nyerni kell.
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Royal tegnap úgy szállt a repülőre, hogy még ott volt a "csizma" a bokáján, így nem tudom ő mennyire lesz komoly faktor ezen a meccsen, főleg ha Harris vagy Champ kerül rá... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Na, hát itt a nap pajtások, amire vártunk. 😊
Mez szépen kivasalva, a diétám miatt ez az első meccs, amin a szokásos csipsz-popcorn-kóla hármas most kimarad, de már eléggé kattogok. 😊 Nyerni kell, valahogy, bárhogy, akárhogy...!Tomifinn
+1. Már két hete ezt a meccset várom. Egész héten ezen kattogtam. Szerintem minden lehetséges elemzést meg previewt megnéztem, összes statot végigolvastam a meccsel kapcsolatban. Ezer dolgom lenne ma is. De percenként nézek fel nfl.com-ra hogy van-e valami új hír.
Amúgy estére nem jósolnak hideget (4 celsius). Viszont elég erős szél van kinézőben (20-30 mph). Ami sajnos nagyobb faktor lehet a játékunkban mintha csak szimplán hideg lenne. Gase is azt mondta, hogy lehet akármilyen hideg, a szél a legnagyobb szívás.
Amúgy Matthews és Clary játéka továbbra is kérdéses a túloldalon. Matthews nem edzett egész héten, az előző három hétben amúgy kihagyta a szerdai és csütörtöki edzéseket, de pénteken ott volt azokban a hetekben. Plussz Eddie Royal sem edzett egész héten.
Amúgy volt egy videó az nfl.com-on az idegenbeli közös meccsünkről. Amiben a futás elleni védekezést elemezgették és hogy mennyire fontos szerepe van a safetyk fellépésének. Mivel ugye most a front seven nem éppen a legerősebb összeállításban lesz, de a secondaryben azért felépültek az emberek a decemberi meccs óta, érdekes lesz mennyire tudnak besegíteni. Persze Rivers olvassa ezeket a fellépéseket/blitzeket könnyen, de most azért, ahogy Black Adder írta nem Websterre kell dobálnia hanem DRC, Harris, Champ közül kell választania. Nagyon várom, hogy Ihenacho milyen zúzást fog csinálni a boxban, várok egy FF-t tőle. 😊

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Na, hát itt a nap pajtások, amire vártunk. 😊
Mez szépen kivasalva, a diétám miatt ez az első meccs, amin a szokásos csipsz-popcorn-kóla hármas most kimarad, de már eléggé kattogok. 😊 Nyerni kell, valahogy, bárhogy, akárhogy...!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 184 — The Mathematician
Lynch bekerült a HoF 15 döntőse közé, igaz ő nem karrier Broncos, de sokat tett nálunk is, remélem előbb-utóbb bekerül... 😊StormST
még épp láttam a pályán mikor elkezdtem nfl-t nézni 😀 (kb 2006ba) szurkolok neki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Mindegy, hogy ki jön szembe, a Mile High-ra jön és papíron gyengébb, most az a lényeg, hogy mi ott legyünk jövő héten... 😊

Wolfe out a meccsre, a többiek mind probable...

A túloldalon Mathews és Royal nem edzett egész héten, Clary szerda óta, Hardwick meg csak pénteken, de mindhárom valszeg ott lesz a pályán holnap, bár Mathews játéka azért kérdésesebb, mint a másik kettőé...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Számból vetted ki a szót!
Én is kicsit előre ivósnak érezném, ha szurkolnék egy várt ellenfelünknek. Aztán ő jól megnyeri, mi meg szépen kipottyanunk... 😊
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem ellenfélnek csak akkor lehet szurkolni, ha már tudod, hogy ott vagy, így nekem ez idén kimarad, mivel mi játszunk utoljára... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szerintem egyik nem jobb vagy rosszabb nekünk mint a másik. Papíron mindkettőnél erősebbek vagyunk, pályán mindkettőtől kikpatunk. Brady ellen hagyományosan nem megy Manningnek, a Colts ellen nem biztos, h képes a legjobbjára, akármennyire is profi, érzelmei neki is vannak. Mindkét csapat képes lehetetlen meccset megfordítani, és elchokerkedni az egész meccset.

Tavaly nagyon szurkoltam a Texansnak a Pats ellen, mert a létező legrosszabb matchup volt Gronk és Hernandez miatt. (meg Kubi miatt szimpatikus is volt a Houston, mégiscsak carrier Bronco, akire mindig lehetett számítani, amikor kellett, és OCként meg rengeteget köszönhettünk neki, az ő távozásával kezdődtek a gondok amik 5 év PO mentes diétához vezettek) Nélkülük (Gronk és Hernandez, csak kicsit elkalandoztam) viszont idén nem annyira félelmetesek, h ez számítson, szóval ábszolút semleges szemlélője leszek az összecsapásnak. Talán annyiból a Patsnek, h ellenük inkább van visszavágni valónk. A Cotls egyértelműen jobb volt nálunk, a Pats ellen viszont nem tudom száműzni a gondolatot, h igen peches meccsünk volt. Meg mégiscsak nagyobb skalp lenne tombrédit esetlegesen begyűjteni, akármilyen elkapókkal és védelemmel, mint Luckot. Egyelőre legalábbis mindenképp.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear