Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
ez gecire nem jó
Edelman és a futás O# esélyei javultak bostoni szempontból 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
heromark Denver Broncos 5
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Wolfe-Harris-Jr-to-IR-Two-Players-Signed/47d7a069-966a-48ab-8364-f1c7f35aa906

"The team placed cornerback Chris Harris Jr. and defensive end Derek Wolfe on injured reserve and signed cornerback Marquice Cole and activated tackle Vinston Painter off the practice squad."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Senki sem tökéletes. Mit mondanak majd a Pats fanok, ha netán vasárnap Welker TD-jével verjük őket? Legyen úgy. 😊

Egyébként gondolom tudjátok, de leírva nem látom: vasárnap egyetlen puntunk sem volt. Négy drive-ból nem lett pont, az első a Thomas fumble, a második a RZ int, a harmadik a kihagyott FG, a negyedik pedig a meccs végi óra lejárató drive. Ha hétvégén befejeznénk azt a hármat is amit múlt héten nem sikerült, akkor azt hiszem jók lennénk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Most így a Pats meccshez közeledve nem tűnik olyan jó dealnek az a Siliga - Moffitt trade...

Ja és ha már itt tartunk Doomé a 3. legjobb Pass Rush Productivity az edge rusherök körében. Őt is el tudnám most képzelni a csapatban... Faxom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
most hallgatom a meccs ismétlését, és már élőben is bántotta a fülem, de már vágom mi
ugye Schifres megsérül (bocs ha elírtam) Ricsi meg mondja hogy ha a Denver továbbjut könnyen lehet h a főcsop döntő 2 csapata punter nélkül marad 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 976
egyébként abban a TD-driveban csak kétszer járt le a támadóidő amit a bírók elegánsan elnéztek.empty taxi
Én úgy tudom hogy ha 0-nál indítja a támadó csapat a snap-et az még jó. azaz ha lejár az idő még várnak egy mp-et a zebrák.
Én se láttam delay of game-t ekkor.Fredo
Hát lehet, hogy részletkérdés, de szerintem ha 00-t mutat a támadóóra, akkor már nincs semennyi idő sem. Ráadásul logikátlan egy emberre bízni az utolsó másodperc megítélését, ha mérheti helyette az óra, és neki csak a pillanatot kell figyelni, amikor 00-ra vált. Ennek az órának a lényege, hogy mikor jár le az idő, azt kell pontosan mutatnia, hiszen az a kritikus pillanat. A többi szám lényegében tájékoztató, hogy hány o-ma-ha fér még bele. Ezt pedig csak úgy tudja megtenni, ha 00-nál jár le az idő. Ha 00-nál még van valamennyi idő, de nem tudjuk mennyi, -valahol 0 és 1 közötti másodperc- akkor az az óra nem jó időmérésre. Márpedig egy másodpercben nagyon sokszor el lehet indítani a játékot. Teljesen szubjektívvé tenné a támadóidő lejártának megítélését.
Amúgy meg ha nagyon akarnának még a 00 után időt mérni, semmi akadálya nem lenne, hogy kijelezzen tizedeket is.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Chargers meccs összefoglalója 52 másodpercben:



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Legalább hamar kiderült. Meg kell oldani. Ha meg szopni fog a védelem akkor az offensenek kell megmutatni mennyire királyak, a liga történetének talán legjobb offense csak több pontot tud felrakni, mint az ellen.PM_the_sheriff
Hát ja. Ha az offense lehoz egy tökéletes meccset, dropok, turnoverek, hibák nélkül, akkor az így is elég mindenki ellen, de tökéletes meccset nagyon ritkán játszik egy csapat.

Mindenesetre, azért ez a secondary Harris nélkül, DRC-vel, Bailey-vel, a két (három?) safety-vel, stb. is áll olyan erőkből, hogy nem szabadna mérkőzést veszítenie. Tavaly sem szabadott volna, idén sem szabadna. Nyerni ugyan nem tud, az nem várható el, de az, hogy ne veszítsen, az bőségesen. És ez a playoffban különösen fontos, ahol a védelmek lehetőségei nőnek meg, és az offense-ek lehetőségei csökkennek az időjárás faktor miatt. Hogy mennyire, elég megnézni Manning statjait. Egy dobástól eltekintve tökéletes meccset hozott le, és a vége 230 passzolt yard, 2TD, 1INT. Abban a szélben ez volt a reális. Ha 300+ yardot kellett volna passzolnia, az már baj, mert akkor szaladni kell az eredmény után, amit ilyen időjárási körülmények között az isten offense-e se tud nagy kockázatok nélkül megoldani. Kivéve persze, ha olyan ajándékokat kap, mint Rivers kapott vasárnap a 4. negyedben. 😊

Igen, mérges vagyok JDR-re. 😊 Főleg azért, mert 3 negyedig azt hittem, felnőtt az ember, remek stratégiát rakott össze végre. Erre képtelen normálisan lereagálni meccs közben egyetlen egy ember kiesését. Na ne már... Ilyen nincs, akármennyire is fontos játékosról van szó. Visszaesni lehet, átmenni bend but not break-be lehet, preventet védekezni lehet, de összeesni nem. Ez nagyon nagy hiányosság, ha megtörténik, és idén nem először történt meg. Ami azért is bosszantó, mert ráadásul Fox is védekező ember. Ott van két védő szakember, és ilyenek fordulnak elő meccs közben... Pedig az offense-et nyugodtan rábízhatnák Gase-re és Manning-re, semmi mással nem kéne foglalkozniuk, minthogy a defense jól reagáljon meccs közben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Hát akárhogy is, ez nincs rendben. Van egy csapat, amelyik tavaly azért esett ki, mert Flakon átdobált felette. Erre negyedik és öt-re megint 1-1-ben hagyjuk Allen-t Jammerrel. Ha Eddie Royal kap el egy ilyent Jammer mellett, akkor azt mondom Harris kiesett, pech, így jártunk. De amikor Allen az egyetlen igazán potens elkapó, akkor hogy az istenbe foghatja pont Jammer? És ha ő fogja, mert nem sikerült átváltani másra, akkor miért nincs duplázva, miért nincs ott safety segítség? Ezek olyan hibák, amik a meccsbe kerülhetnek. És ezek szakmai hibák. Hét perccel a vége előtt, 17 pontos előnyben nem kell mindenáron megcsinálni a 4. és 5-ös védekezést. Amit minden áron meg kell csinálni az az, hogy nem szabad gyors, mély passzos támadásokat hagyni. Erre mit hagyunk? Gyors, mély passzos támadásokat. Annak a Chargersnek, amelyik egész idényben gyakorlatilag nem csinált ilyent.

Összerakhatja akármilyen jól a védelmet JDR - mert hats off, tegnap nagyon jól összerakta -, ha közben ilyen alap hibákat el tud követni - ő vagy a játékosok, tök mindegy -, akkor a hiba lesz az ami számít, nem a remek 3 negyed.peterk2005
Erről beszélek... Maximális egyetértés.
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Legalább hamar kiderült. Meg kell oldani. Ha meg szopni fog a védelem akkor az offensenek kell megmutatni mennyire királyak, a liga történetének talán legjobb offense csak több pontot tud felrakni, mint az ellen.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remek. 😕

Ez van, next man up. Ha Jammernek nem megy, küldjük be Webstert. Nekem tetszett amikor pályán volt. Csak ne azt játsszuk el megint, hogy Amendola-t és Edelman-t nem DRC és Bailey fogja, hanem a leggyengébb cornerünk a pályán, 1-1-ben...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
basszus...
Vick, Wolfe, (Woody nyaksérülése után szorult ki), Von MIller, Harris, Rahim Moore. Ez csak 6 kezdő köztük 2 elit játékos... És Bailey meg egész alapszakaszban sérüléssel bajlódott és még mindig nem 100%os.

A többi hiányzót eddig megoldottuk, de Harris egyelőre pótolhatatlannak tűnik. Jelenleg Jammer a next man up. Láttuk a Raiders és a Bolts ellen, h ez pontosan mit jelent...

kurvaélet

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
😕 Harris torn ACL... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Fredo 205
egyébként abban a TD-driveban csak kétszer járt le a támadóidő amit a bírók elegánsan elnéztek.empty taxi
Én úgy tudom hogy ha 0-nál indítja a támadó csapat a snap-et az még jó. azaz ha lejár az idő még várnak egy mp-et a zebrák. Én se láttam delay of game-t ekkor.Fredo
A game clock századokat nem mutat (az NBA game clock-al ellentétben), de hivatalosan számolják. Emiatt amikor nullára vált az óra a közvetítésben a képernyőn, akkor van még hátra 1 másodperc. Pontosabban 0.99 század. Elvileg a nullára futást a pálya melletti game clocknak külön jeleznie kell. Én se vettem észre teljes lefutást, de hát ezt innen nem lehet biztosra megmondani. Mindenesetre, ha tényleg lefutott volna, az azért lepne meg mert ez inkább akkor szokott előfordulni, ha áthívják a play-t, vagy valami nem stimmel, rosszul áll fel a védelem az offense szempontjából, stb. Ha nincs semmi extra körülmény, csak sima óra járatás, akkor azért nagyon ritka a hiba. A centerek ezt eléggé betanulják, számolnak vissza fejben, és "egy" után/"egy"-re indítanak. Ami a képernyőn már nulla, de a valódi game clockon még van hátra valamennyi töredék másodperc.peterk2005
Ezt mondtam én is csak kissé puritán köntösben 😊
Máskor is amikor delay of game-t fújnak akkor is már "jócskán" 0-n szokott állni a számláló.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
egyébként abban a TD-driveban csak kétszer járt le a támadóidő amit a bírók elegánsan elnéztek.empty taxi
Én úgy tudom hogy ha 0-nál indítja a támadó csapat a snap-et az még jó. azaz ha lejár az idő még várnak egy mp-et a zebrák. Én se láttam delay of game-t ekkor.Fredo
A game clock századokat nem mutat (az NBA game clock-al ellentétben), de hivatalosan számolják. Emiatt amikor nullára vált az óra a közvetítésben a képernyőn, akkor van még hátra 1 másodperc. Pontosabban 0.99 század. Elvileg a nullára futást a pálya melletti game clocknak külön jeleznie kell. Én se vettem észre teljes lefutást, de hát ezt innen nem lehet biztosra megmondani. Mindenesetre, ha tényleg lefutott volna, az azért lepne meg mert ez inkább akkor szokott előfordulni, ha áthívják a play-t, vagy valami nem stimmel, rosszul áll fel a védelem az offense szempontjából, stb. Ha nincs semmi extra körülmény, csak sima óra járatás, akkor azért nagyon ritka a hiba. A centerek ezt eléggé betanulják, számolnak vissza fejben, és "egy" után/"egy"-re indítanak. Ami a képernyőn már nulla, de a valódi game clockon még van hátra valamennyi töredék másodperc.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Fredo 205
egyébként abban a TD-driveban csak kétszer járt le a támadóidő amit a bírók elegánsan elnéztek.empty taxi
Én úgy tudom hogy ha 0-nál indítja a támadó csapat a snap-et az még jó. azaz ha lejár az idő még várnak egy mp-et a zebrák.
Én se láttam delay of game-t ekkor.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tavaly 3 középső futást hívtunk hasonló szituációban és kikaptunk. Nem ismerek Foxra, a szívműtétje után sokkal bevállalósabb lett, s ez természetesen javára szolgálBlack_Adder
Hát igen, azért mostanában Foxy szerencsére elég messze van már attól az edzőtől, aki tavaly térdelést hívott a Ravens meccs végén...StormST
erre írtam az eredménykövetőben hogy lehet mégse Fox hívta a 3 térdelés
ha megnézzük hogy mi történt az első félidő végi INT után 😀 (najó nyílván ő hívta 😀)Negritis
Ez elvileg a HC felelőssége, máskérdés, h úgytűnik McCoy a sok jó mellett a túlzott konzervatizmust is elsajátította. Valószínűleg nagyon is közös konszenzussal hozták a döntést h a cointossra bízzuk a sorsunk, és nem próbáljuk meg az egyik legjobb offense-zel és 2-3 időkéréssel azt amit az alapszakaszban számtalanszor megcsináltunk korábban...

McCoy ettől még nagyon jó OC volt, és most nagyon jó HC, ahogy Fox is, de képesek mindketten arra játszani, h ne kapjanak ki, márpedig a nyerő taktika arra játszani, h nyerjünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
Tavaly 3 középső futást hívtunk hasonló szituációban és kikaptunk. Nem ismerek Foxra, a szívműtétje után sokkal bevállalósabb lett, s ez természetesen javára szolgálBlack_Adder
Hát igen, azért mostanában Foxy szerencsére elég messze van már attól az edzőtől, aki tavaly térdelést hívott a Ravens meccs végén...StormST
erre írtam az eredménykövetőben hogy lehet mégse Fox hívta a 3 térdelés
ha megnézzük hogy mi történt az első félidő végi INT után 😀 (najó nyílván ő hívta 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát akárhogy is, ez nincs rendben. Van egy csapat, amelyik tavaly azért esett ki, mert Flakon átdobált felette. Erre negyedik és öt-re megint 1-1-ben hagyjuk Allen-t Jammerrel. Ha Eddie Royal kap el egy ilyent Jammer mellett, akkor azt mondom Harris kiesett, pech, így jártunk. De amikor Allen az egyetlen igazán potens elkapó, akkor hogy az istenbe foghatja pont Jammer? És ha ő fogja, mert nem sikerült átváltani másra, akkor miért nincs duplázva, miért nincs ott safety segítség? Ezek olyan hibák, amik a meccsbe kerülhetnek. És ezek szakmai hibák. Hét perccel a vége előtt, 17 pontos előnyben nem kell mindenáron megcsinálni a 4. és 5-ös védekezést. Amit minden áron meg kell csinálni az az, hogy nem szabad gyors, mély passzos támadásokat hagyni. Erre mit hagyunk? Gyors, mély passzos támadásokat. Annak a Chargersnek, amelyik egész idényben gyakorlatilag nem csinált ilyent.

Összerakhatja akármilyen jól a védelmet JDR - mert hats off, tegnap nagyon jól összerakta -, ha közben ilyen alap hibákat el tud követni - ő vagy a játékosok, tök mindegy -, akkor a hiba lesz az ami számít, nem a remek 3 negyed.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Remélem én is, hogy Harrisnek nincs komolyabb baja, ma megy MRI-re. Kis stat róla: Keenan Allen before Chris Harris out: 0 catches, after: 6 catches 142 yards, 2 TDs. PM_the_sheriff
Ehhez nem is tudok mit hozzáfűzni, csak kiemelem h feltűnőbb legyen...

Ami még nagyon tetszett, hogy utolsó driveban hagytuk Manninget passzolni, kétszer is és láss csodát bejött. Nagyon kellett neki is az a 3 és 17. Egy szó mint száz, nem életünk meccse volt, de egy igazi szoros playoff game volt, szar időjárási körülmények között, egy mumus csapat ellen. Remélem ez nagy lökést ad a csapatnak.
Tavaly 3 középső futást hívtunk hasonló szituációban és kikaptunk. Nem ismerek Foxra, a szívműtétje után sokkal bevállalósabb lett, s ez természetesen javára szolgálBlack_Adder
Hát igen, azért mostanában Foxy szerencsére elég messze van már attól az edzőtől, aki tavaly térdelést hívott a Ravens meccs végén...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Remélem én is, hogy Harrisnek nincs komolyabb baja, ma megy MRI-re. Kis stat róla: Keenan Allen before Chris Harris out: 0 catches, after: 6 catches 142 yards, 2 TDs. PM_the_sheriff
Ehhez nem is tudok mit hozzáfűzni, csak kiemelem h feltűnőbb legyen...

Ami még nagyon tetszett, hogy utolsó driveban hagytuk Manninget passzolni, kétszer is és láss csodát bejött. Nagyon kellett neki is az a 3 és 17. Egy szó mint száz, nem életünk meccse volt, de egy igazi szoros playoff game volt, szar időjárási körülmények között, egy mumus csapat ellen. Remélem ez nagy lökést ad a csapatnak.
Tavaly 3 középső futást hívtunk hasonló szituációban és kikaptunk. Nem ismerek Foxra, a szívműtétje után sokkal bevállalósabb lett, s ez természetesen javára szolgál

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem akartam azt érzékeltetni, mintha ellenünk fújtak volna, viszont nem a bíráskodáson (és nem a szerencsén) múlt ez a meccs. A jobban játszó csapat nyert.

A secondary Harris sérüléséig teljesen rendben volt. Arányaiban jóval többet passzoltak, és a meccs elején se futottak szignifikánsan többet, mint passzoltak. Csak mivel működött a védelem, azért kevés play volt az SD részéről az első 3 negyedben. 4 negyedben aztán beszoptuk az a 4&5-öt, majd az onsidekicket és onnan elizgultuk. Azon kívül nem játszottunk elég mélyen, ami vagy JDR hibája, vagy a védők nem azt csinálták, amit mondott de hipergáz. Ha játszhat Harris, akkor szvsz nem lesz ezzel baj, jövőhéten se... Ő is DRC is és Bailey is egyértelműen jól játszott szvsz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Fél szemmel figyeltem a másik meccset előtte és ott is nagyon gyengék voltak a bírók, főleg az elején, 2-3 ítélettel kemény hazai pályát csináltak a 49ers-nek Carolina-ban, aztán persze később meg jöttek a barom kompenzációk, pl. a helmet-to-helmet PF...

Szóval nagyon nem volt jó napja a bíróknak, nem tudom, hogy ők is lámpalázasak-e, vagy csak simán kijöttek egyszerre az emberi hibák, de ez így elég gázos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Khömm. Voltak kérdéses ítéletek mind2 oldalon, ezt adom, de a Welker DPI-nél ha csak a holidngot fújják akk még csak a 25 yardon jártok és nem a 45-ön, az azért nem mindegy, btw egyébként abban a TD-driveban csak kétszer járt le a támadóidő amit a bírók elegánsan elnéztek.empty taxi
A tegnapi bíráskodás sajnos megint nagyon alacsony színvonalú volt. Nem csak az az eset, de sok másik eset is. Ilyenkor szokott az lenni, hogy mindkét csapat szurkolói szidják a zebrákat, mert mindkettő úgy érzi, belenyúltak a meccsbe. Jogos érzés is. Szerintem Black arra utalt, hogy a média csak azt a DPI fújást emeli ki, hogy az mekkora game changer hiba volt. Egy olyan play, ahol amúgy a flag és az automatikus first down tök jogos volt. Közben meg mondjuk a hibás Thomas fumble/turnover fújás mintha meg se történt volna. No meg a többi hiba ide-oda.

Én mondjuk lejárt órát nem vettem észre, pedig direkt figyeltem, mert egyértelmű volt, hogy járatjuk az órát, és emiatt mindig nullánál indulunk. Sztem el is indultunk. Ugyanakkor az 5 Omaha-ból szerintem legalább 1 nem volt az. Nem lépett át a védő a LOS-on. Szóval ergyák voltak a zebrák, na.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)