Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Grat srácok, teljesen megérdemelt AFC győzelem. 😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, kit akarunk ellenfélnek? 😀Tomifinn
Ezen már én is gondolkoztam. 😊 Lehet, hogy fura, de én azt hiszem a Seattle jobb lenne. A Niners offense explozívabb, veszélyesebb. És bár összességében a Seattle defense jobb, mint a Niners, de a Niners defense a front7-ben nagyon király. Peytonnak szerintem ez kevésbé fekszik, mint egy olyan defense ahol a secondary nagyon király, de kisebb rajta a nyomás. Annak idején a Chicago is úgy ért be a SB-ba, hogy állat, liga legjobb defense, és sikerült nyerni ellenük, mert az offense nem volt hozzá annyira potens. És 2009-ben a Jets secondary a Revis Island-el is volt legalább olyan, mint a Seattle secondary, és Peyton azt is szétszedte, mert nem tudták szétszedni az oline-t, volt ideje.

Szóval én azt hiszem inkább a Seattle. De mindegy, azt kell megverni aki szembe jön, a legjobbat. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Szép volt, Manning megérdemli, Welker meg még inkább 😊. Régen láttam, hogy a Pats-et ennyire dominálta volna egy csapat. Hajrá New Yorkban!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
még mindig Peyton a legnagyobb király 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Sajnos ez számunkra fájdalmasan sima volt,de ez semmit nem von le az érdemetekből.Gratulalok!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Vár New York!!!




😀

Jó meccs volt. 😊
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Gratulálok! Tényleg nagyon jó ez a csapat. Sok sikert a döntőben, Welker miatt Nektek fogok szurkolni.

Do your job
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat, faszán megvédtétek Homlokot sajna 😕
A végén a 4. kísérlet kivételesen szép volt 😊

több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Na, kit akarunk ellenfélnek? 😀
több mint 10 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Gratulálok srácok, sokkal jobbak voltatok mind a két oldalon. Sok sikert a döntőben.

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Dobson, Amendola sérüléssel, de aktívak, Thompkins inactive

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Mai inaktívak

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Broncos inactives:
Dysert, Hillman, Cole, Painter, Kuper, Dreesen, Fua

Champ kezd, Carter a 46-ban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Jó meccset estére srácok,győzzön a jobb,ne legyen sérülés egyik oldalon se és ne szóljanak a meccsbe a zebrák se! Játsszunk egy újabb klasszikus meccset!kolok1972
Ámen!
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Azt érzem, hogy sok pont lesz. Mindkét offenzív fal dominálni fog, kevés punttal vagy turnoverrel végződő támadás lesz.

Sokféleképp meg lehet közelíteni a dolgot, de azt gondolom, hogy a jobb red zone hatékonyságunk miatt vagyunk alapvetően esélyesek.

És talán most fokozottan igaz a közhely, hogy az a csapat lényegesen esélyesebb, amelyik több turnovert szerez.
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jó meccset estére srácok,győzzön a jobb,ne legyen sérülés egyik oldalon se és ne szóljanak a meccsbe a zebrák se! Játsszunk egy újabb klasszikus meccset!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Jammer meg miss&miss, annál jobb 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Carter elég nagy hit&miss, egyszer borzalom, a következő meccsen meg csinál 2 INT-et. Idén döntően miss volt, itt lenne az ideje egy hit meccsnek. Kár, hogy olyan nagy esélyt nem látok rá. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
No, már nincs 4 óra se a meccsig, kezdek kicsit parázni... 😀

2005-ben még inkább semlegesként néztem a Steelers elleni AFC Championship meccset, szóval nekem ez lesz az első...

Carter nagyon fogadkozott a héten, hogy ő majd megoldja a rá nehezedő plusz terhet, ami Harris kiválása miatt jön majd, hát arra kíváncsi leszek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Tökéletes idő lesz, ezen nem múlik semmi sem. (Szél kb. 10Km/h-s lesz) 😊



Kezdek izgulni. 😕)
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Szóval én nagyon fontosnak tartottam, h meglegyen a homefield, sokkal bizakodóbb vagyok, mintha Bostonba kéne látogatni.Black_Adder
Meglátjuk. Most hallottam az NFL networkön, hogy Pats az egyedüli underdog már csak a 4 csapat közül. És tavaly ugye a Ravens is az volt. Mondjuk nem tudom honnan vették ezt az underdog dolgot. Egy második helyen kiemelt csapat hogy a rákba lenne underdog....peterk2005
Gondolom úgy,hogy ha azt nézzük hogy év elején 4 csapatot mondani kellett volna akkor szerintem a Denver-Seattle-Frisco tuti bent lett volna a Pats meg nem. Ehhez még hozzájön Gronk és egyéb sérülések amik szintén a 4 csapat közül a Patset viselik/viselték meg legjobban.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval én nagyon fontosnak tartottam, h meglegyen a homefield, sokkal bizakodóbb vagyok, mintha Bostonba kéne látogatni.Black_Adder
Meglátjuk. Most hallottam az NFL networkön, hogy Pats az egyedüli underdog már csak a 4 csapat közül. És tavaly ugye a Ravens is az volt. Mondjuk nem tudom honnan vették ezt az underdog dolgot. Egy második helyen kiemelt csapat hogy a rákba lenne underdog....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win

xD

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
nem bírom...!!!! egy évet vártunk ezekre a pillanatokra, és pont a nagy Pats ellen kell... nem bírom. 😊Tomifinn
Kitartás ! Vagyunk páran ezzel így ! 😊 legalább nem kellett két hetet várni mint a Bolts ellen.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
nem bírom...!!!! egy évet vártunk ezekre a pillanatokra, és pont a nagy Pats ellen kell... nem bírom. 😊