Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem ellenfélnek csak akkor lehet szurkolni, ha már tudod, hogy ott vagy, így nekem ez idén kimarad, mivel mi játszunk utoljára... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szerintem egyik nem jobb vagy rosszabb nekünk mint a másik. Papíron mindkettőnél erősebbek vagyunk, pályán mindkettőtől kikpatunk. Brady ellen hagyományosan nem megy Manningnek, a Colts ellen nem biztos, h képes a legjobbjára, akármennyire is profi, érzelmei neki is vannak. Mindkét csapat képes lehetetlen meccset megfordítani, és elchokerkedni az egész meccset.

Tavaly nagyon szurkoltam a Texansnak a Pats ellen, mert a létező legrosszabb matchup volt Gronk és Hernandez miatt. (meg Kubi miatt szimpatikus is volt a Houston, mégiscsak carrier Bronco, akire mindig lehetett számítani, amikor kellett, és OCként meg rengeteget köszönhettünk neki, az ő távozásával kezdődtek a gondok amik 5 év PO mentes diétához vezettek) Nélkülük (Gronk és Hernandez, csak kicsit elkalandoztam) viszont idén nem annyira félelmetesek, h ez számítson, szóval ábszolút semleges szemlélője leszek az összecsapásnak. Talán annyiból a Patsnek, h ellenük inkább van visszavágni valónk. A Cotls egyértelműen jobb volt nálunk, a Pats ellen viszont nem tudom száműzni a gondolatot, h igen peches meccsünk volt. Meg mégiscsak nagyobb skalp lenne tombrédit esetlegesen begyűjteni, akármilyen elkapókkal és védelemmel, mint Luckot. Egyelőre legalábbis mindenképp.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Amúgy nem is értem, hogy eddig miért nem volt róla szó. Ti kinek drukkoltok a Colts-Patriotson?
Én a magam részéről azt érzem, hogy a Coltsot biztosabban vernénk otthon, úgyhogy nekik drukkolok.
Peterk válaszát sejtem, de a többieké is érdekel 😊
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 234 — The Mathematician
mindenképpen azzal lesz sajnos
csak bízni tudok benne hogy ugyanaz a játékos lesz mint aki volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Von Miller túl van a műtéten:
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/3865/broncos-miller-has-surgery-to-repair-acl
Várhatóan 6-9 hónap a felépülési ideje, szóval kihatással lehet a következő szezonkezdetre is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Itt a vihar előtti csend közepette, kicsit visszapillantottam a 2 SD meccsünkre. Manningre egész évben, de talán pontosabb úgy fogalmazni, h egész karrierje során abból él, h rengeteg videózás segítségével kiszemeli az ellenfél védelmének gyenge pontját, arra csinál egy jó matchupot, és földbetiporja szerencsétlen védőt. Szegény Darrent Williams R.I.P is tudna erről mesélni. Idén a legszembeötlőbb az a Cooper (KC) elleni matchup volt, a 11 héten 13× dobott felé, a 13 héten 11×. Ennyire látványosan ő is csak ritkán szokott rászállni egy védőre, de azért megfigyelhető a trend majd minden csapat ellen.

Természtesen most az a lényeg, h a két SD meccsen kikre dobott, és miért működött 3 negyeden keresztül, utána miért nem működött 5 negyeden keresztül. Az SD gyenge pontja Shareece Wright volt mindkét meccsen. És egyébként nem is csak Manning szemelte őt ki magának.

Na most, az első összecsapáson rászabadítottuk Demaryius Thomast, akinek 10 elkapása volt mellette, amíg nem kapott extra safety segítséget ez által több teret hagyva a többiek előtt. Működött is, átgázoltunk rajtuk, aztán a végén már nem kellett hajtani. Tiszta sor.

A visszavágón azonban nem volt Welker, DT és Decker is csak árnyéka volt önmagának. Továbbra is Wright maradt a kedvenc célpont 8 labdával, de többnyire Caldwellel. Na kinek volt egyedül nagy napja aznap? Caldwellnek.

PFF értékelése első meccs után:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/11/11/refo-broncos-chargers-week-10/
Külön pontot szentelve Wright gyengélkedésének.
A második meccsen azonban (többnyire Caldwell ellen) pozitív osztályzatot kapott:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/12/13/refo-chargers-broncos-week-15/

Nos ezek után arra számítok, h Manning nem unja még, egész meccsen Wrightot próbálja majd szívatni DT-vel vagy Deckerrel, akinek éppen jobban megy aznap. Persze Wrightnak is lehet jobb napja, 15 heti érdemeit nem akarom elvenni tőle, de ha ott marad valakivel 1 az 1-ben, akkor foglalkoztatva lesz. És olyan koncepcióval készülünk, amik ezt teszik lehetőve crossing route-okkal meg egyéb hókuszpókuszokkal...

A másik oldalon viszont Rivers Websterre szállt rá ez volt a győztes taktika (a futás mellett, amiben az azóta sokat fejlődő Sly Williams és Mincey érkezte segíthet). Az a rossz hír számára, h most a DRC, Chris Harris, Champ Bailey hármasból kell választania valakit, ami kevésbé hangzik jól számára, mint Webster...

Amikor pedig nem Wright felé megy a labda, hanem más célpont kell, ott sokat segíthet Welker visszatérte. Múltkor az ő hiányában Weddle (SD legjobb játékosa szvsz) egész meccsen foghatta Julius Thomast, Ez most nem lesz így...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Lynch bekerült a HoF 15 döntőse közé, igaz ő nem karrier Broncos, de sokat tett nálunk is, remélem előbb-utóbb bekerül... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 234 — The Mathematician
a pályán is tetszik a csóka (főleg idén) még ha nem is hozott 1. körös teljesítményt alapvetően, de ez az interjú vicces/érdekes
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/3855/broncos-moreno-a-storm-before-the-calm

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Egy kis elemzés Manningről (és Bradyről):
 mmqb.si.com/2014/01/08/tom-brady-peyton-manning-nfl-playoffs/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 234 — The Mathematician
holnap műtik tán Millert

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
PM jelölt a FedEx Air Player os the Year címre, tessék szépen szavazni! 😊

https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/w646ytgeuhqzhfznllg6.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A két egymás elleni meccsen amúgy a legdurvább adat számomra a ToP:
at San Diego: 21:57 38:03
at Denver: 21:11 38:49PM_the_sheriff
Ez tényleg durva különbség. Hozzá kell tenni azért, hogy az első meccsen a harmadik negyed elejére 28-6 volt az állás, és utána nagyon leeresztettünk, az offense csak húzta az időt, a defense meg visszaesett. Csak amíg velünk, vagy a tegnapi Colts-al ellentétben, akik másfél percek alatt át tudnak rohanni a pályán, ők hátrányban is ugyanazt a lassú, araszolgatós játékot játszották tovább. Volt olyan drive-juk a negyedik negyed vége felé 28-20-nál, hogy 3 és fél perc alatt haladtak előre 19 yardot, 7 snappel...

Szóval nagyon tudják tartani a labdát és húzni az időt. Vezetik is ebben az NFL rangsort. Ez kíválóan tud működni előnyben, főleg komolyabb előnyben. Viszont más játékuk nem nagyon van, hátrányban, "meccset kéne nyerni helyzetben" is 4-5 perc alatt mennek fél pályát, 6-8 perc alatt egész pályát (ha tudnak). Így, ha hátrányba kerülnek, akkor nagy a gond. Ha sikerül meglépni 2 posession előnnyel, ahogy az első meccsen, az el is döntheti akár a meccset.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Wolfe-ról Foxy azt mondta, hogy a héten már edzeni fog, de ma mégse volt ott a többiekkel, ahogy Phillips és Moore se, előbbi remélem nem fogy hiányozni a hétvégén, mert akkor pass rush még annyira se lesz, mint amennyi eddig volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 234 — The Mathematician
jó hát a név elírás az sajnos általános (nem csak nálunk) főleg Stokley-t rontottam el régen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Matthews-al kiderült, hogy mi volt? Simms-éknek azt mondták, hogy csak normál rotáció, de a második félidőben szinte a pályán se volt, azért a PO-ban ez nálam nem a normál rotáció...StormST
Asszondják h bokasérülés, de ellenünk már játszhat.
 www.utsandiego.com/news/2014/jan/05/ryan-mathews-chargers-broncos-ankle-injury/

off: Egyébként egy t-vel írja a nevét. Csak azért mondom mert sokan írják 2-vel, helytelenül

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 234 — The Mathematician
hazai pálya nyerni kell és kész
remélem sikerül is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Még az is lehet faktor, hogy most utazni kellett a Boltsnak Cincinnatibe kb 3500 km-t, meg vissza ugyanennyit. A héten kb 1800 km hozzánk. Plussz az időjárás, bár most néztem előrejelzést, annyira hideget nem mondanak (40% esély a hóra jelenleg), ami mondjuk PM szempontjából sem lehet rossz.
Ami még jó lehet, hogy hiába engedünk sok yardot, a Boltsnak azért annyira nem jó a red zone TD hatékonysága (50% körüli)(nekünk meg 57 % körüli a red zone védekezésünk)
A két egymás elleni meccsen amúgy a legdurvább adat számomra a ToP:
at San Diego: 21:57 38:03
at Denver: 21:11 38:49
Ez azért szörnyű adat. Ráadásul úgy, hogy az idegenbeli meccsen 2, az otthoni meccsen 5 db frist downnal csináltak többet. Szóval valahogy csinálni kell pár 3&outot, hogy tudjon pihenni a D és ne durranjon el az agyuk, mert akkor megint repülnek majd a sárgák összevissza. Persze ennek az érdekében lehetne az offenset is lassítani, mehet a no huddle, hogy ne tudjanak cserélni, de nem muszáj hurry upnak is lennie. De csak nem a jól működő offenset kellene megvariálni.
Igazából a futást kell kinyírni. Ennyi. Nem kell túlragozni. Inkább legyen pontháború, yard háború, de ne legyen az egész team idegbeteg a 10 perces Bolts driveok miatt. Plussz azért ha nem 15-20 passzt kell Riversnek elengednie, jóval több a hibázási lehetőség is. És tud ő hibázni.
Wolferól tudni valamit?

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
De nem akarom eljinxelni, úgyhogy befogom a pofám mostantól. 😀peterk2005
Én szombat éjjel a PHI-NO meccs közepénél bealudtam, és azt álmodtam, hogy a megnyertük a SF ellen a SB-t. Vasárnap reggel elmondtam az asszonynak, aki GB drukkerként elég csúnyán nézett rám. Persze nyugtatgattam, hogy hülyeség, mert úgyis nyer a Packers, majd este meglátja... Hajnal fél kettő körül már nem tudtam mit mondjak neki, de nem is nagyon lehetett hozzászólni.
Innentől én sem mondok semmit... :cool:
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
félreértés ne essék le kell őket győzni, ahogy írtam jobb a keret erőből meg kell oldani.
De messze a Chargers a legveszélyesebb ellenfél, beleértve a Patset is.

1.) Minél jobb az ellenfél annál jobban játszanak! A PO-ban ez a fontos nem a kiszámíthatatlanság. Btw meggyőzőbb győzelmet arattak mint a Cotls...

2.) Az, h ellenük volt a legrosszabb meccs az rajtuk múlt. Van a közhely, h mindenki ellen annyit tudsz, amennyit enged. Arra a meccsre ez nagyon igaz. Lesz megint vagy 8 posession abból nehezebb csodát tenni, mint 16-ból...

3.) Egyedül ők tudtak legyőzni minket hazai pályán, és egyedül ellenük nem volt egy szemernyi reményünk se a meccs során a győzelemre. Ráadásul csütörtökön, rövid hét után, ami után extra előnyt élvez a hazai csapat.

4.) Zisnórban 5 meccset nyertek meg. Nem meggyőző a KC elleni, hát a hullámzó játékra magad mondtad hogy veszélyes.

PO-ban persze minden ellenfél veszélyes. Colts olyan fordításon van túl, h bármikor bármekkora hátrányban szereznek egy TD-t, akkor elhiszik, h na most jön a fordítás, és mivel elhiszik meg is csinálják. Arról nem is beszélve, h Manning szvsz nem véletlenül nem a legjobbját nyújtotta ellenük, de emiatt nem lehet hibáztatni. És ez okot adhat arra is, h tőlük tartsunk a legjobban, viszont Denverben szerintem Broncos fanok között jobban menne ellenük...

Abban egyetértünk, h erősebb a keretünk. Ezt magam is írtam. Sőt azt is, h erőből meg kell oldani. Jobbak vagyunk a Coltsnál is és a Patsnél is. Ez perzse nem garancia arra, h megnyerjük az AFC-t lásd tavaly, 1 meccsen nem mindig az erősebb csapat játszik jobban, és nem mindig a jobban játszó csapat nyer. Ettől szép a sport.
Előzetesen egy KC-Bengals út tűnt volna a legkedvezőbbnek, tavaly a Ravens tűnt ideális ellenfélnek a div roundban és igazából az után a meccs után beszélt mindenki arról, hogy milyen jól összeálltak a végére, nem az alapszakasz utolsó heteiben. 2005-ben meg a PO-ban addig veretlen Brady ellen kellett venni az első akadályt, majd nem a top favorit Coltshoz kellett látogatni, ahogy egy bizonyos Peyton Manning nem tudott 130-as passer ratingnél rosszabb teljesítményre ellenünk, és előtt való 2 évben egyaránt ő jelentette a végállomást a PO-ban és az alapszakaszban is rendre elpáholt minket, helyette jöhetett egy handoffguynak csúfolt irányító egy a PO-ba épphogy becsusszanó csapattal... 11-5tel csusszantak be azt hiszem, nem valami 9-7-tel, de attól én még tisztán emlékszem mennyire örültem, h elkerültük Manninget és a Cotls-ot...

Ennyit arról, h melyik ellenfél tűnik kedvezőnek és melyik nem... Azt kell megverni akit szembe hoz a sors, és nem annak szurkolni, h ez x legyen vagy y. Nem is olyan szemmel néztem az eddigi összecsapásokat vagy az alapszakasz utolsó fordulóit, h nekünk ki lenne kedvező, ki nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Ez a San Diego kikapott a következőktől: HOU, TEN, OAK, WAS, DEN, MIA, CIN
És nyert a következők ellen: PHI, DAL, IND, JAX, KCx2, NYJ, DEN, OAK

4-5 vereségük elég gáz a 7-ből, és 3 győzelmük igen nagy bravúr a 9-ből. Én örülök, hogy őket kaptuk, de nem azért, mert egy erős, de kiszámíthatóbb középcsapat.

Amúgy szerintem több, mint 8 ponttal verjük őket, nem kell majd lerágnunk a körmünket az utolsó percben.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és ez volt az utolsó, hogy esélyt latolgatok. 😊 Mint mondtam, van egy karma-szerű megérzésem, hogy idén valahogy minden máshogy van/lesz. Ami persze semmit sem jelent, de akkor is, az embert ezek a megérzések nem hagyják békén. Azt is karma szerűnek érzem, hogy azok a csapatok maradtak, akiktől az alapszakaszban kikaptunk. Sőt, még egy esetleges SB szereplésnél is egy olyan csapat jönne legnagyobb eséllyel szembe, akik a preseasonban elvertek minket. 😊 De nem akarom eljinxelni, úgyhogy befogom a pofám mostantól. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát szerintem pedig ennél jobb scenario nem is jöhetett volna össze. A Colts elsősorban, de a Chiefs is sokkal megbízhatatlanabb csapat abban az értelemben, hogy a védelem és az offense is képes gyengén játszani, sőt a Coltsnál akár teljesen fejre is állni. Viszont cserében képesek magasan felülmúlni is önmagukat. És mindkettő clutch abban az értelemben, hogy képesek game winning drive-ra bárki ellen, képesek bármikor labdát szerezni a semmiből. Egy momentum gyár mindkét csapat. Ebben hasonlítanak a Pats-re, amelyik szintén hullámzóan játszik, de ugyanúgy clutch, bármikor bármire képes. Az ilyen ellenfelek, főleg az első playoff játéknapon szerintem sokkal veszélyesebbek, mint a stabil, kiismerhető tudású és játékú csapatok.

A Chargers kiszámítható. Tudnak valamit, amit stabilan képesek hozni, és dícséretükre váljon, hogy az utóbbi hetekben hozzák is. Sőt, ha nem lett volna a Pittsburgh, amelyik az idény végére nagyon formába jött, akkor azt mondanám, playoff csapat, benne vannak az AFC legjobb hatban, nem csak azért mert bejutottak. Az elmúlt hetekben látva őket én már azt sem gondolom, hogy azért lennének veszélyesek ránk, mert McCoy ismer minket. Semmivel nem játszottak mást a többiek ellen sem, mint amit ellenünk játszottak. Vagy fordítva, ellenünk is ugyanazt játszották mindkét alkalommal, amit mások ellen. Szóval ezt sem érzem faktornak.

És azt sem gondolom, hogy ők lennének a legjobb formában levő csapat. Kihozzák ami bennük van, de azért szó nincs arról, hogy egy néhány évvel ezelőtti Packers-t, Giants-et, Steelers-t látnánk, akik besurranva a playoffba messzire jutottak. Azokról a csapatokról a besurranásuk időpontjában érezhető volt, hogy a playoffra álltak össze, és sok van bennük. Ez a Chargers megvert minket a legrosszabb meccsünkön az idényben, és ez is volt a legnagyobb tett. Utána verték az Oaklandet, majd bemákoltak a playoffba a Chiefs cseresor ellen, akiktől otthon majdnem kikaptak. Illetve nem csak majdnem... tudjuk mi történt. A Bengals ellen meg szintén pontosan azt mutatták amit eddig minden meccsükön láttam tőlük. Kaptak Daltontól három csúnya turnovert, két ajándék pick és egy fumble formájában. Az egyiket a Cincy 4 yardosán, a másikat a 45 yardosán. a harmadikat a 46 yardosán. És volt még ugye egy goal line közeli fumble-je is a Cincy-nek a Chargers red zone-ban. Így csinált a Chargers 20 pontot a meccsen, plusz garbage time-ban futottak még egy 60 yardost. Ez nem kifejezetten az a csapat, amelyik valami komoly hot streakben lenne és félni kéne tőlük.

A Denver sokkal jobb csapat. Akkor is, ha az alapszakaszban kikaptunk tőlük. A Pats is kikapott a Miami-tól, de egy fityinget nem tennék a Miami továbbjutására ettől még, ha velük játszanának most. És a többi playoff contender is kapott ki az alapszakaszban nála gyengébb csapattól, de ettől nem lennének esélytelenebbek egy rematch-en. Ezt a meccset jövő héten csak a Denver veszítheti el. Elveszítheti? Hát persze! Hogyne veszíthetné. Nem jól játszva simán. De ez a playoff, ha nem fogunk jól játszani, akkor úgy sincs semmi keresnivalónk itt. Úgyhogy ez egyszerűen nem is lehet faktor. Ha megint alulteljesít a csapat januárban, akkor nincs is miről beszélni. Viszont ha hozza magát, akkor egyértelműen a Chargers meccsen a legjobbak az esélyek arra, hogy hozza a győzelmet is. A Pats vagy a Colts sokkal veszélyesebb, bennük megvan az a képesség, hogy képesek akárhonnan kikaparni magukat, képesek negyven fölötti pontot szerezni, ha a betlizik a védelem, képesek fél meccset leadni és onnan visszajönni, stb. Ebben a playoffban bőségesen ez lesz a legkisebb lépcsőfok, amit át kéne lépni a championshipig. Playoff lépcsőfok ez is, szóval nem píszofkék, de azok közül a legkisebb. Ha ezt nem tudja a csapat meglépni, akkor a Colts-ot, Chiefs-et se tudta volna.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Abból a szempontból szerencsés, h a Botlsnak egy olyan 3-4 meccsel hosszabb a rájtásztás, mint amúgy, úgyhogy ők vélhetően mindent megmutattak, amikor ellenünk játszottak. Ugyanazzal még egyszer nem lepnek meg minket, azon kívül Welkerrel azért könnyebb lesz ellenük.
A másik dolog meg, h azt könnyű nyilatkozni, h nem bízzuk el magunkat, vannak is kellően okos játékosok akik tudják nem szabad elbízni magukat, de megvalósítani jóval nehezebb lásd tavaly, ilyen szempontból jól jött, h pár hete kikaptunk tőlük.

Azon kívül bár jómagam is többször leírtam h tőlük tartok a legjobban, nem ismétlem az érveket, de ettől még a mi keretünk erősebb az övékénél. Ezt szeretném a pályán is látni...Black_Adder
Matthews-al kiderült, hogy mi volt? Simms-éknek azt mondták, hogy csak normál rotáció, de a második félidőben szinte a pályán se volt, azért a PO-ban ez nálam nem a normál rotáció...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
akit talán a legkevésbé akartunk... de ahogy egy másik nagy sportoló mondta (Messi), nagy csapatoknak nagy kihívások is kellenek. 😊Tomifinn
Édesapám azt szokta mondani, hogy ha bajnok akarsz lenni, akkor mindegy kell, hogy legyen, hogy ki jön szembe... 😊

Mellesleg azért vicces, hogy az a 3 csapat maradt bent a PO-ban, akiktől kikaptunk... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Amúgy ha mi lettünk volna a Chiefs helyében a végén, ti rúgattatok volna Praterrel vagy nekimentetek volna?PM_the_sheriff
A körülményektől függ. Ha a végére jönnénk bele és tudnánk addig haladni, akkor PM plusz ezer elkapó szvsz statisztikailag jobb esély, mint egy 61 yardos. Azért Prater nem Vinatieri, ő még nem volt berúgod vagy mész haza szituban, szóval olyan körülmények között nem tudom képes lenne-e berúgni. Marha messze van az a 61 yard azért, kicsi a margin a hibára. Bár aztán a fene se tuggya.

Én mindenesetre kicsit tartok attól, ha valakinek ennyire jó szezonja van, nehogy pont a legrosszabbkor üssön be a hiba. Remélem Praterre nem is lesz szükségünk. 😊peterk2005
Emlékeim szerint Prater clutch-ban még nem nagyon hibázott, de lehet, hogy tévedek... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!