Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
én kicsit fázok az SDtől, a bengalst szeretném de ők nem lesznek max AFC döntőben

a KC esetleg jobb lenne, de hogy 3x megverjük őket egy adott évben, az lehet nem fog menni
a Coltsot fogni kéne itthon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Ti amúgy kit szeretnétek ellenfélnek? És kitől tartotok?

Bennem most az az érzés erősödött fel, hogy már elég sok szezonban láttunk olyat, hogy egy esetleg a playoffig alig eljutó, de jól futó - jól védekező csapat januárban végigveri az erős ellenfeleket. Pittsburgh, Baltimore, Giants.

Ez alapján a Kansast nagyon komolyan kellene venni...

Összességében pedig a San Diegot szeretném ellenfélnek a köetkező körre.

Jó esély van rá, hogy az egyiket megkapjuk, nem mindegy, hogy melyiket.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyalázat lesz, ha nem PM lesz az MVP, ezt azért leszögezném még mindenképpen... 😊StormST
Az is fura lenne, ha az ötvennemtudomhány voter közül akár egy nem neki adná a címet. Még annál is egyértelműbb idén a dolog, mint 2011-ben Rodgers címe, és ő is unanimous MVP volt.

Pillanatnyilag ennél jobban érdekel már, hogy ki lesz a divisional round ellenfél. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ma 6 éve, hogy Darrent nincs közöttünk. 😕




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem, akármennyire is jó szezont futott Moreno, Ball tűnik a jobb megoldásnak a jövőre nézve, azon se lepődnék meg, ha Moreno-t nem tartanánk meg az offseason-ben. Ball engem, ahogy már írtam, nagyon emlékeztet TD-re, van benne erő, jól vált irányt és a sebessége se rossz, meg a felépítése se, ráadásul ugyebár a passzblokkolását is helyre rakták...

Én 2 játékos előrelépésének örülök igazán, akik folytatják a Broncos hagyományt a jó "diamond in the rough" találatoknál, ők Malik Jackson és Duke Ihenacho. Előbbi 5. körben jött, tavaly epizódszerepet se kapott igazán, de most előrelépett és ha így fejlődik tovább, akkor oszlopos tagja lehet a DL-nak, utóbbi pedig UDFA-ként jött és bár tavaly is beszélgettünk róla, hogy meglepő módon lett az a scouting report-ok alapján és most rá is cáfol az okosokra... 😊

Gyalázat lesz, ha nem PM lesz az MVP, ezt azért leszögezném még mindenképpen... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Írd le Black, tegyél a következményekre, sokan kíváncsiak vagyunk neked kik voltak NFL szinten a legjobbak. 😊 Amúgy is, mi következménye lehetne? Nehogy már abba kössön bele valaki, hogy neked X vagy Y a poszt legjobbja...

| A fórumokról: én igazából facebook, twitter, stb. helyett használom őket. IT-sként folyamatosan online kell lennem, és ezek az online social networkök tönkreteszik a napomat, a munkámat, mindenemet. Messziről kerülöm emiatt őket, csak a professzionális networkökön vagyok online, ill. a skype-ot, stb. is csak munkára használom. Így meg értelmesebb a fórumok és a különböző football oldalak olvasgatása, mert azt úgy osztom be, ahogy az időm engedi. A trollok meg engem többnyire szórakoztatnak szerencsére. 😊 |


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
írnál egy ligára vonatkozó "előrejelzést" is? tudom hogy mindig elmondod nem vágod eléggé az egész ligát, de én szeretem olvasni a stílusodNegritis
sajnálom - jól esik a felkérés - de félek attól, amit okozna

Amúgy járva az NFL csapatok fórumait... peterk2005
Nekem néha ez a fórum is sok a Broncos topicon kívül, nem kell még ilyeneken is idegesítenem magamat... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
nem vették el tőle, Peytoné a rekord 😊shady
Azt mondták, hogy ezt tartják a leghelyesebb döntésnek, mert nincs döntő értékű felvétel, ami miatt elvehetnék a passzot...StormST
LOL, elképzelem mit izzadhatott az NFL mukik feje, hogy milyen döntést hozzanak. Nem elég, hogy volt egy ennél sokkal nagyobb lebőgés is a héten (a Chiefs FG eset), utána meg ez, amiből sehogy se tudtak volna jól kijönni, akár tényleg lateral, akár nem, akár visszavonják, akár nem. 😀

Amúgy járva az NFL csapatok fórumait (jópárat olvasok kisebb nagyobb rendszerességgel), a Saints fórumon nagyon ki van akadva a nép. Őket valamennyire meg is értem. De a legmurisabb, hogy a Pats fórumon lényegében nagyobb a felzúdulás, mint Whodatéknál. 😀 Érdemes beleolvasni, nagyon szórakoztató, mert a hivatalos Pats fórum szvsz az NFL legrosszabbika. Nem vicc, annyi ott az arrogáns p*cs, hogy a többi 31 csapatnál nincs annyi összesen. Na jó, még talán a NY-i csapatoknál. 😀 Nagyvárosi, big market átok. 😊)peterk2005
én ezt átérzem Lakers fanként az nba-be 😀
én is elvakult kretén vagyok, de gyógyulóban, sokan sose fogják fel hogy bizony a marketnek van szerepe mindenben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Ramirez azért az év meglepetése, mert eddig szó szerint utálta mindneki és még Black se várta hogy megoldás lehet a C gondokra 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi Black! Az én meglepetés emberem Julius Thomas, de Manny is ugyanannyira megérdemli szerintem is. A RoY meg nálam Webster, mert a draft elvárásokhoz képest - ahol Ball-tól eleve sokat vártunk, Webster meg talán a legtöbb kritikát kapta - ő teljesített többet a szememben.

Liga szintű tippjeim:
MVP: Peyton
OPoY: Jamaal Charles
DPoY: Kluechy, de az én győztesem Robert Mathis (a sack és a ff lista élén is ő végzett).
ORoY: Eddie Lacy
DRoY: Kiko Alonso
Coach: Andy Reid


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
nem vették el tőle, Peytoné a rekord 😊shady
Azt mondták, hogy ezt tartják a leghelyesebb döntésnek, mert nincs döntő értékű felvétel, ami miatt elvehetnék a passzot...StormST
LOL, elképzelem mit izzadhatott az NFL mukik feje, hogy milyen döntést hozzanak. Nem elég, hogy volt egy ennél sokkal nagyobb lebőgés is a héten (a Chiefs FG eset), utána meg ez, amiből sehogy se tudtak volna jól kijönni, akár tényleg lateral, akár nem, akár visszavonják, akár nem. 😀

Amúgy járva az NFL csapatok fórumait (jópárat olvasok kisebb nagyobb rendszerességgel), a Saints fórumon nagyon ki van akadva a nép. Őket valamennyire meg is értem. De a legmurisabb, hogy a Pats fórumon lényegében nagyobb a felzúdulás, mint Whodatéknál. 😀 Érdemes beleolvasni, nagyon szórakoztató, mert a hivatalos Pats fórum szvsz az NFL legrosszabbika. Nem vicc, annyi ott az arrogáns p*cs, hogy a többi 31 csapatnál nincs annyi összesen. Na jó, még talán a NY-i csapatoknál. 😀 Nagyvárosi, big market átok. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
írnál egy ligára vonatkozó "előrejelzést" is? tudom hogy mindig elmondod nem vágod eléggé az egész ligát, de én szeretem olvasni a stílusod

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
köszi black
jó erre magamhoz térni idén 😀 nagyjából egyetértek
a dpoy nálam DRC kb ennyi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Vége az alapszakasznak, itt az alakalom kiosztani a Bronco egyéni díjakat!

MVP: Peyton Manning
Nem csak a Broncosban a ligában is. Pont. Magyarázni csak azoknak kéne, akiknek savanyú a szőlő, azoknak viszont fölösleges.

OPoY: Demaryius Thomas & Knowshon Moreno
Ebbe a kategóriába Manninget nem neveztem, így már jóval nehezebb döntés volt. Végül nem is tudtam dönteni. Azért esett Demaryiusra és Morenora a választásom, mert megítélésem szerint PMen kívül ők a legfontosabb elemei ennek az O-nak. DT legtöbb elkapással és legtöbb TD-vel, de ami fontosabb, rendre akkor hozta a legjobbját, amikor eldöntöttük a meccseket. Moreno pedig a legtöbb a yardot szállította csapaton belül, ő volt a kulcs a futójáték és a passzjáték között. Ezért hülyeség amikor jöttek kárörvendeni h valójában milyen szar, mert ha a futás nem ment, ő akkor is nagyon hasznos volt elkapó célpont és extra blokkolóként. És nem ő az egyetlen futó, akit jó passzjáték segít.
Honorable mention: Louis Vasquez.

DPoY: Danny Trevathan
Büszke vagyok magamra mert szezon előtt előrevetítettem, h kezdő lesz és meg is tartja azt a helyet. 84 szereléssel és 40 assisttal magasan nyerte a házi versenyt, bár ebben segítésgére volt Woody és Ihenacho évvégi mellőzése/pihentetése, de anélkül is ő állt legjobban. Hozzáteszem ez a cím idén kevesebbet ér, mint tavaly, és amikor volt Miller, akkor ő volt a legjobb, de ő túl sokat kihagyott ahhoz, h neki ítéljem a címet.
Honorable mention: Terrance Knighton, Chris Harris

STPoY: Matt Prater
Ez könnyű választás. Holliday ugyan úgy kezdte az évet, ahogy a tavalyit befejezte, de aztán saját hibái miatt elment az önbizalma, így aztán végül több kárt okozott mint hasznot. Nem haragszom rá, bízok benne h jövőre visszatalál régi formájához. Bruton szintén jól kezdte az évet, de a végére elmaradtak a highlight megmozdulások, anélkül meg nem volt veszéyles Praterre, aki 26ból 25-öt berúgott, 50 alól hibátlan volt, 50 fölött 7-ből 6-ot értékesített, köztük egy NFL rekord 64 yardos FG-lal.

RoY: Montee Ball
Volt amikor Webster jobbnak tűnt mint ő, volt amikor Sly Williams jobbnak tűnt mint ő, de ő elkezdte egy szinten a szezont, aztán folyamatosan javult, és rá lehetett az év legnagyobb részében számítani az újoncok közül. Valójában Webster és Sly Williams fontosabb szerepet töltöttek be amikor játszottak, mert ők olyankor azért voltak pályán, mert nem volt jobb alternatíva, míg Ball helyett sokszor maradhatott volna Moreno (mondjuk neki is kell pihennie vmikor), de azért a cím nálam Ballt illeti...

Az év legjobb igazolása: Louis Vasquez
Szintén nagyon szoros versenyben. Egyetlen sacket se engedett és azok közül akik egyetlen sacket se engedtek ő volt a legtöbbet a pályán (a statisztika a Texans meccs közben látott napvilágot, azóta nem kizárt h változott), emellett futás blokkolásban is az egyik legjobb volt a ligában. Messze a LoS mögött is lehetett látni törve az utat Moreno vagy Ball előtt. All Pro RG.
Honorable mention: Wes Welker, Terrance Knighton, DRC
Welkernek jó esélye lehetett volna a címre, ha nincs az agyrázkódás, nem hinném h nagyon alá kell támasztanom, h miért futott nagy szezont, Knighton meg a futás elleni védekezésünk kulcsas volt, egy látványos INTtel színezve teljesítményét, de a szezon végére csapatszinten visszaesett a futás elleni védelmünk is, így lecsúszott a díjról. DRC is közel járt hozzá, de neki azért voltak gyengébb pillanatai is

Az év (kellemes)meglepetés embere: Manny Ramirez
Sokak számára ez Trevathan esetleg Malik Jackson. De akik olvasták a fórumot szezon előtt azok tudják, h én egyáltalán nem lepődtem kimagasló teljesítményükön. Ellenben a center posztért nagyon aggódtunk. Hoztuk Lilját, és nem értettük miért nem ő adja a snappet, aztán nem élte túl a keretszűkítést. Ramirez viszont akár a Pro Bowlon is ott lehetne teljesítménye alapján, és tette ezt úgy, hogy tavaly mind száműztük volna, olyan rosszul játszott Kuper helyén. errefel hirtelen center poszton találja magát, amit középsuliban játszott utoljára, és nem egy korrekt/solid szezont produkál, mint tavaly Koppen, hanem egy kifejezetten jót. Hogy mi történt vele azt nem tudom, de én is olyan vitaminokat kérek jövőre!
Honorable mention: Duke Ihenacho, Julius Thomas
Ők azzal vágták ki a fát maguk alatt, h már a TC-n is túl jól tolták 😊

Külön díj: A 10TD klub
Demaryius Thomas (14), Knowhson Moreno (13), Julius Thomas (12), Eric Decker (11), Wes Welker (10)

Sikeres alapszakaszon vagyunk túl. Tavaly is azon voltunk túl. Voltak itt érvelések h miért nem nyerjük meg a super bowlt. Én erre úgy tekintek, h idáig volt saját kezünkben a sorsunk, idáig lehetett hibázni, idági lehetettek egyengébb meccseink. Az h innentől lesznek-e vagy sem az rajtunk múlhat, h elég lesz-e vagy sem, az már nem. Tavaly kikaptunk a Ravenstől, de 10ből 9szer nyertünk volna. Könnyű most azt modnani h valójában szar volt a védelmünk, de én tudom h a csapat képes megtartani 7 pontos előnyt kevesebb mint 1 perccel a vége előtt. Tavaly egyszerűen semmi sem jött össze. Idén a sok hiányzó miatt gyengébb a védelmünk, viszont a sok igazolás miatt erősebb az offenseünk. Lehet h 1&down lesz, lehet h konf döntő, lehet h meg lesz az 5. elvesztett SB is, lehet h nyerünk, bármi megtörténhet, és az ellenkezője is. Persze nagyon nem mindegy h ezek közül melyik lesz, de egy dolgon nem változtat, nagyon büszke leszek a csapatomra, és hatalmas élmény volt nézni ezt a szezont, minden meccsét.

És Boldog Új Esztendőt mindenkinek!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Tegnap aláírtunk future contract-ot 5 játékossal, akik így március 11-től lesznek hivatalosan a keret tagjai:
- Mike Farrell, OL (Penn State), 1 év tapasztalat
- L.J. Fort, LB (Northern Iowa), 1 év
- Eric Hagg, S (Nebraska), 3 év
- Ryan Miller, OL (Colorado), 2 év
- Jordan Norwood, WR (Penn State), 5 év



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
nem vették el tőle, Peytoné a rekord 😊shady
Azt mondták, hogy ezt tartják a leghelyesebb döntésnek, mert nincs döntő értékű felvétel, ami miatt elvehetnék a passzot...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
nem vették el tőle, Peytoné a rekord 😊
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hát nagyon remélem, hogy nem fogják elvenni tőle, tényleg a kutya nem foglalkozna vele, ha nem lett volna rekorddöntés, így viszont vicces lenne csak az utolsó meccset visszanézni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFL legnagyobb statbuzi játékosát ne érdekelné egy ilyen rekord? C'Mon Man!empty taxi
PM húsz yardra volt az 5500-tól, ami kerek szám lévén mérföldkő lett volna. Szerinted, ha tényleg érdekelte volna a rekord, akkor nem ment volna rá az 5500-ra? Csak kettőt kellett volna még passzolnia a 3. negyed elején. Nem hiszem, hogy ne tudta volna Foxot a félidőben erre rávenni, ha nagyon akarja.

Egyébként tavaly kb. 20 yardra volt a saját rekordjától, és arra se ment rá. Az all time completion rekordhoz - fejből mondom - valami 8-10 sikeres passz kellett volna még. Arra se ment rá. Peyton legacy buzi, ami más azért mint a statbuziság. Képes fejből nyomni egy harminc évvel ezelőtt játszó közepes kanadai ligás QB legjobb meccsének a pillanatait, de playeket, touchdown-okat, számára fontos "teljesítményeket" tart számon, nem azt, hogy hány yardot dobott, vagy hányat passzolt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Az NFL legnagyobb statbuzi játékosát ne érdekelné egy ilyen rekord? C'Mon Man!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ha nem lett volna meg a rekord akkor nem is foglalkoznának vele. Rengeteg ilyen passz van, és valószínű jópárat futásnak minősíthetnének utólag. De akkor nézzük meg Brees rekordját is, biztos ott is bele lehetne kötni vmibe... hülyeségnek tartom 😊shady
Hát tulajdonképpen tényleg hülyeség. Főleg azértm mert PM-nek volt pár incomplete-je az idényben amit viszont nem lehet elvenni, hiába tudja mindenki, hogy incomplete volt. Hirtelen csak kettő jut eszembe, az egyik a Decker 50. TD, a másik egy Welker catch a Pats ellen. Csak ez a kettő volt vagy 50 yard. De mivel ezeket a pályán catchnek ítélték, ezek nem elvehetők, de az ilyen passz vs lateral, vagy sack vs tackle igen. Tuti, hogy Breesnek is volt jócskán olyan passza, ami nem volt catch, de megítélték, az lett.

Igazából, ha hinnék abban, hogy Manning-et érdekli a passz rekord, akkor drukkolnék, hogy vegyék el, mert azzal csak jól felpiszkálnák vele a playoffra. 😊 És láttuk, hogy mire mentek azzal, ha felpiszkálják. A Pats meccs utáni "nem tud hidegben passzolni" pl érezhetően bosszantotta. Meg is lett az eredménye: a következő meccsen mínusz 20 fokban úgy szétpasszolta a Kansas D-t, mint annak a rendje. De sajnos nem hiszem, hogy érdekelné...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
ha nem lett volna meg a rekord akkor nem is foglalkoznának vele. Rengeteg ilyen passz van, és valószínű jópárat futásnak minősíthetnének utólag. De akkor nézzük meg Brees rekordját is, biztos ott is bele lehetne kötni vmibe...
hülyeségnek tartom 😊
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
A szóban forgó passz 1st downt-t ért. Hogy vennék el? Nem is értem a kérdést. Ezért példálóztam a SD-val. Azt sem fogják módosítani. Erre értettem.akike
Nem a 1st down veszik el, hanem azt mondják, h futás volt. 12 yard passz helyett 12 yard futás Decker neve mellé. A play teljesen szabályos volt így is úgy is, itt a rekord a kérdés, mert ha erre ezt mondják h futás, akkor a yard rekord nincs meg.

erre mondtam h olyan, mint volt idén a KC-ban h Hali vagy HOuston egyik sackjéből utólag tfl-t csinlátak, de volt pl h Tebow egy INTjéből utóbb fumble lett. Ezek a meccs eredményét nem befolyásolják, csak a statisztikákat érintik.Black_Adder
Tényleg. Basszák meg. Köcsög. Milyen faszakodás ez már. Nem mindegy, ha kell akkor felmegy még 2 playt a 2. félidőben és akkor lesz meg. Én sem szerettem Manning-et soha, de azért ez durva lenne.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 usatthebiglead.files.wordpress.com/2013/12/peyton-manning-backward-pass-to-eric-decker-against-oakland-a.gif?w=600
Mit szóltok ahhoz, hogy a fenti play alapján (lateral passz) elvehetik PM rekordját?PM_the_sheriff
Nem. Az már meg van írva. 😊 Egyébként ennyi erővel a SD meg illegalba állt fel a Chiefs rontott fieldgoaljánál...akike
Ilyen statot simán módosíthatnak, szinte minden héten van rá példa. A Chiefs-Colts meccsen pl. egy INT-et vettek el utólag Freeman-től, mert fumble recovery-nek ítélték. (Tehát a play persze érvényes maradt, a meccs szempontjából semmi nem változott, csak Freeman statjai mellé INT helyett fumble recovery került.) A gif alapján akár el is vehetik azt a pár yardot PM-től és ezzel a rekordnak is annyi.

Nem mintha szerintem PM nem tojna rá magasról. Réges régen mondja, hogy nem érdeklik a yard rekordok. Pl. amikor évről évre szóba hozzák, hogy ő tartja a 4000+ yardos szezonok rekordját, és megint hozzárakott egy évet a rekordhoz, akkor újabban fél mondattal el szokta intézni, hogy "dont care". Szerintem egyébként jó eséllyel nem is tudta, hogy megdöntötte a rekordot, mert a pályán nem volt róla semmi bejelentés, a csapatok pedig azért meccs közben nem követik annyira a statokat, hogy yard pontosan tudják, mikor történik meg. Szerintem amit ő akart, az először is győzni, utána meg a TD rekordhoz hozzápakolni párat, mert az tényleg érdekli. Szvsz az 55TD maradni is fog egy jó ideig, azért a meccsenkénti 3.5-ös átlag az manapság is brutális. Nagyobb esélyét látom annak, hogy aki majd egyszer ezt megdönti, az ma még nem QB az NFL-ben mint annak, hogy ma játszik...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A szóban forgó passz 1st downt-t ért. Hogy vennék el? Nem is értem a kérdést. Ezért példálóztam a SD-val. Azt sem fogják módosítani. Erre értettem.akike
Nem a 1st down veszik el, hanem azt mondják, h futás volt. 12 yard passz helyett 12 yard futás Decker neve mellé. A play teljesen szabályos volt így is úgy is, itt a rekord a kérdés, mert ha erre ezt mondják h futás, akkor a yard rekord nincs meg.

erre mondtam h olyan, mint volt idén a KC-ban h Hali vagy HOuston egyik sackjéből utólag tfl-t csinlátak, de volt pl h Tebow egy INTjéből utóbb fumble lett. Ezek a meccs eredményét nem befolyásolják, csak a statisztikákat érintik.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear