Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Most az lesz a legérdekesebb a héten, hogy DRC sérülése mennyire súlyos, mert ha se ő, se Champ nem lesz a KC ellen, akkor komoly gondjaink lehetnek...

Hajnalban is írtam, nekem Harris volt egy kicsit csalódás, több komoly play-t is szoptunk rajta Edelman-en, ahol, én úgy láttam, simán rosszul védekezett, nem annyire megverték...

A zebrákra nem kenném, de azért nem mehetek el szó nélkül amellett, hogy volt pár eléggé billenős ítélet, kulcs szituációkban, amikkel mondhatni belenyúltak a meccsbe, de végül nem rajtuk múlott, hanem a saját rossz játékunkon, mert lett volna így is épp elég esélyünk nyerni, de nem tudtunk élni az esélyekkel...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Ez a Patriots nem volt jobb, mint a múlt héten vert Chiefs, vagy a nagy napot kifogó Dallas volt két hónapja.peterk2005
Szerintem meg pont ezt nem vettük figyelembe, hogy igenis jobb. És ezért ültünk rá az eredményre. Nem értek egyet abban, hogy mindenki egyformán veszélyes, látni kellett volna a bajt, és reagálni rá. Nem tudom, mi zajlott az öltözőben a félidőben, de ha JDR erre nem hívta fel a figyelmet, akkor hibázott. Mert észre kellett volna vennie, hogy kimegyünk a 3. negyedre egy félig leamortizált secondery-vel egy veszteni való nélkül felálló, TB vezette Pats ellen. És ez a különbség. Mert szerintem hiába állnak úgy, ahogy, de a mai KC ezt a 24 pontot nem fordította volna meg soha.
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Tényleg jó meccs volt.
Megmondom őszintén, 24-0-nál én nagyon fáztam. Néha beleolvastam ez eredménykövetőbe, de írni nem írtam, mert nem akartam vészmadárkodni, de kicsit vártam a sorsszerű leolvadást részünkről. Mondjuk nem ekkorát. Megmondom miért. Úgy tekintek a TO-ekre, mint ami hozzátartozik ugyan a meccshez, de azért mindig meg van nálam szorozva az egyenlet egyik oldala egy mázlifaktorral. És ez nem kisebbíti mondjuk Woody, vagy a többiek érdemeit. De ha felszerkesztettünk volna 3 és fél drájvot a pályára, és 24-0 lett volna az eredmény, nem aggódtam volna. Nyilvánvaló volt, hogy nem ez a két csapat közötti különbség. És a Pats is felkapja majd a fonalat. Attól viszont féltem, hogy a másik végét mi teljesen elengedjük. Így is lett. Értem, hogy ment a futás, de azért pár passzt hívtam volna, mert a Pats a nagy hátrányban nyilván passzolni fog, és ha TB elkapja a fonalat, a lyukas secondary-t szétszedik. Mi meg ott állunk majd PM fázós kezével, lefagyott WR-ekkel, és futtatjuk az órát, hátha hamarabb vége a meccsnek, mint hogy feljön az ellenfél. Na mindegy. A végén Welkerre már nem is tudtam haragudni, szinte sorsszerű befejezése volt ennek az epikus meccsnek.
Nyertünk már 0-24-ről, most vesztettünk ennyiről. Ha meg kellett történnie, akkor inkább kapjunk ki így egy Brady vezette Pats-től, és ne a Smith féle KC-től. Tényleg klasszikus született, sajnos mi a bré rossz oldalára kerültünk.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most nekem is sok a dolgom, és én is mosott szarként kell helytálljak, így rövidre fogom. 😊

Először is persze csalódott vagyok, mert egy megnyert meccset engedtünk ki a kezünkből. Szerintem nem a félidei elemzés volt a probléma, hanem az, hogy 24-0 után túl konzervatívan játszottunk. Elhittük, hogy labdatartással, időhúzással már lehozható a meccs. Egyszerűen rosszul taktikáztunk, főleg, hogy a félidő lényegében egybeesett DRC és a 1-2 ember időleges vagy végleges kiesésével, ezért vagy másfél negyedig a védelem is kereste önmagát a második félidőben.

Azzal a résszel nem foglalkozom, hogy hideg, meg ez nem nekünk való meg egyebek. Aki csak az első félidőt látta, az azt mondaná, hogy a Broncos a fagyra született csapat, aki meg a másodikat, az azt, hogy semmi esélye a hidegben. A valóságban meg nem történt más, mint két ellentétes félidő, ami jó időben és rossz időben is megesik. A hideg meg senkinek se való, az csak egy plusz paraméter ami befolyásolni tud meccseket. Ide is oda is. 2007-ben a Packers otthon kapott ki a főcsoport döntőben, pedig ha valahol hozzászokhattak a hideghez, akkor az Green Bay. A Pats is belefutott pár otthoni pofonba, időjárás is vagy oda. Ez van, a postseason és a tél ilyen, a playoff nem a videogame offense-ről szól, hanem komplett csapatteljesítményről. Ebben a csapatban kompletten benne van, hogy nyerhet, és ez a lényeg. A többi úgyis lutri. Ez a Patriots nem volt jobb, mint a múlt héten vert Chiefs, vagy a nagy napot kifogó Dallas volt két hónapja. A Brady-t (Manninget) nem szabad leírni duma csak duma. Persze, hogy nem szabad leírni. Senkit se szabad leírni, ha hajt. A Ravenst se lehetett tavaly leírni, sőr a Jets-et se amikor Sanchez-el odajutottak.

Lényeg a lényeg, hogy szoros, jó meccsen kikaptunk, amelyiken mindkét csapat csinált remek dolgokat és csinált komoly hibákat is. Talán idén pont fordítva alakul, mint tavaly, azaz most kapunk ki az alapszakaszban, és majd a playoff meg szerencsésebben alakul.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nagyon hiányzik Fox, félidőben nagyon bent maradtunk az öltözőben, ez korábban nem szokott megesni...
StormST
 www.nationalfootballpost.com/John-Fox-will-return-to-Colorado-Wednesday.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
Szerdán jön vissza Coloradoba, hogy mikortól csatlakozik be a munkába azt nem tudni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Jó meccs volt, nem sajnálom így se, hogy felkeltem miatta hajnalban és egész nap mosott szar leszek a melóban... 😊

Sajnos megérdemeltük, 2 drive-al nem lehet meccset nyerni a Pats ellen, ez tény...

PM nem tudott alkalmazkodni az időjáráshoz, de a többiek se nagyon, egyedül Moreno, ő élete meccsét játszotta...

Nagyon hiányzik Fox, félidőben nagyon bent maradtunk az öltözőben, ez korábban nem szokott megesni...

A többit később...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Miért volt? Welker hibája az utolsó momentum?Janek
Azért, mert ilyenkor a visszahordónak a dolga, hogy időben eldöntse mi lesz (return, fair catch vagy hagyja lepattanni) és ezt időben hanggal jelezni a többieknek, akik háttal vannak a labdának és nem tudják az merre jár éppen. Ennél az esetnél Welker nagyon későn szólt, hogy hagyja leesni, Carter-nek és a többieknek esélyük se volt megállni vagy elindulni az oldalvonal felé, el a labda útjából...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez egészen parádésra sikeredett, elképesztő volt, ahogy futtattátok a labdát. Sajnálom, hogy mindkét csapat fele sérülten fejezte be, de ez így is óriási klasszikus lett. Az egyenlítésetek után nem magunkat mondtam volna esélyesnek... 😊

több mint 10 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Tíbó simán lehozta volna a meccset...

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Miért volt? Welker hibája az utolsó momentum?

több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Megszületett egy újabb klasszikus, gratulálok nektek is, mert ez tényleg, ahogy Sanyi is említette gigászok és nehézsúlyúak találkozója volt, kemény fogáskereséssel, két teljesen ellentétes félidővel és folyamatos momentumváltásokkal.
Remélhetőleg még lesz találkozónk a PO-ban a sérülteknek mielőbbi jobbulást!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Moreno nagyon megérdemelt volna egy gameballt, de ennyi fumble-lel nem lehet nyerni. És ugye a FG távon belül voltunk, csak szembe fújt szél...
Az h a 3 hiányzó kezdő a secondaryben ""kifogás"" vagy nem Brady ellen az nem érdekel, az h egyedül az Eagles elleni találkozót hoztuk le labdavesztés nélkül az egy fokkal jobban. Ja igen ST-n nem jó dolog ilyen kiélezett meccsen felforgatni, főleg ilyen szeles időben...

Azt hiszem megpróbálok elbújni egy kicsit míg mindenki kipanaszkodja magát, h már 2 db vereségünk is van (idegenben). Tarthatatlan. Kíváncsi vagyok '97-ben mekkora... áh csak megsértenék másokat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
24-28 amikor írom, de egyébként is vállalom, hogy ez a csapat semmit nem lépett előre tavalyhoz képest, sőt, a nyilvánvaló hibákat sem javítottuk ki. Megint be fogunk sülni a PO-ban, mert a secondaryt szétszedik, a támadók pedig hidegben besülnek, ez tendencia lassan. Tudom, sok a sérült, de igazából mindig van valami "kifogásunk". Kevés.Tomifinn
Igazából idegből majdnem írtam valami még csúnyábbat. Sima nyerhető meccs volt. Nevetséges vereség. Semmi gameplan. Persze lehet most fogni arra, hogy interim HC, meccs közbeni sérülések meg minden. Félidőben vezetünk 24-0-ra. Tényleg működik a futás, majdnem 300 yard. És ki tudunk szopni ilyen körülmények között. Nagyon szomorú.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
24-28 amikor írom, de egyébként is vállalom, hogy ez a csapat semmit nem lépett előre tavalyhoz képest, sőt, a nyilvánvaló hibákat sem javítottuk ki. Megint be fogunk sülni a PO-ban, mert a secondaryt szétszedik, a támadók pedig hidegben besülnek, ez tendencia lassan. Tudom, sok a sérült, de igazából mindig van valami "kifogásunk". Kevés.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Webster nekem is hétről hétre egyre jobban tetszik
amúgy az hogy Sly-ra nincs "szükség" az jó a fejlődése szempontjából vagy rossz? nem értek annyira a dolgokhoz hogy tudjam mennyit kell fejlődnie hogy stabil kezdő lehessen és lehessen rá építeni

így h a KC kikapott, lehet hogy Champ pihenhetne még, de félek hogy túl rozsdás lesz így meg a POra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A WR-t és a TE-et különböző okok miatt nehéz levédekezni. Egy WR1 ellen Champ - egészségesen - jobb, mint DRC, TE ellen lehet fordítva van. Én egyébként DRC-t is hagynám szélső elkapón, TE védekezzen csak LB és egy DB segítsen neki be. Erre tipikusan egy kevésbé gyors, ellenben fizikálisabb játékos kell, ez inkább az S szokott lenni, de nagyjából ezért jött Jammer, de alkalmas lehet erre Webster is. Szerintem most őket is többet látjuk majd, és ha már itt tartunk eddig Webster a legjobb pickünk, ennyit a draft utáni közvetlen értékelésekről...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Abban szerintem ne nagyon reménykedjünk, hogy Champ pályára lép, bár biztos szeretne ott lenni, de nem hiszem, hogy be fogják kockáztatni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Valahogy nullázták a legjobb elkapó TE-et (Jimmy Graham), bevallom, nem láttam hogy hogyan, mindenesetre én a fent említett két urimberre próbálnék minél több 1v1-et kiharcolni JT-vel és Welkerrel.Black_Adder
Ráállították Talib-ot 1-1-ben. Végülis jó ötlet volt, mert Graham lényegében slotból induló elkapó, aki fizikális, magas, de ugyanakkor nem olyan gyors, mint elit WR. Egy jó corner megoldhatja. A dologhoz persze az kell, hogy vagy ne legyen szélen veszélyes WR, vagy pedig olyan mély legyen a CB depth, hogy a legjobb corner mögöttiek is elegek legyenek a WR-ek levédekezésére. Akkor amikor ezt megcsinálták a Saints ellen ez volt a helyzet, mert mindenki egészséges volt, és Dennard ill. Arrington korrekt corner. (Mondjuk Arrington szélen nem az igazi, de megúszták.)

Egyébként ha Champ felépül, esetleg mi is kipróbálhatunk majd egy hasonlót, mert szvsz nálunk is megvan hozzá a CB depth. DRC ráállhat szorosan a TE-re, Champ a WR1-re, a Harris/Jammer/Webster/Carter kozül valamelyik pedig a WR2-re. Még 6 backes felállásban is működhetne, ha slotba is behoznak még valakit. Persze, igazából a Saints, a Pats és talán most már a Denver kivételével nincs olyan csapat jelenleg, akinek olyan TE-je lenne, hogy ilyesmit kéne megpróbálni.

(Velünk szemben egyébként nem hiszem, hogy hasonlót próbálna a Pats, akkor sem, ha Julius játszik és minden védőjük egészséges lenne, mert még ott van Welker is.)peterk2005
Érdekes, amit írsz, csak azt nem értem, hogy miért Champet állítanád a WR1-re és DRC-t a TE-re, és miért nem fordítva? (Sebesség és játékinteligencia/rutin szempontjából nekem az tűnne logikusnak, ha Champ védekezne a TE ellen.)

Egyébként DRC sebességéről jut eszembe az a jelenet, amikor a KC elleni meccsen Jamaal Charles 35 yardot futott, és csak azért nem lett TD, mert DRC utolérte nagyjából hátulról. Egyből mondta is a kommentátor, hogy nem sok játékos érné utol Charlest. Egyre nagyobb igazolásnak tartom DRC-t, lehet, hogy megvan, hogy a Champ utáni érában ki lehetne a CB1-ünk. Persze ehhez hosszabbítani kell a szerződését.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valahogy nullázták a legjobb elkapó TE-et (Jimmy Graham), bevallom, nem láttam hogy hogyan, mindenesetre én a fent említett két urimberre próbálnék minél több 1v1-et kiharcolni JT-vel és Welkerrel.Black_Adder
Ráállították Talib-ot 1-1-ben. Végülis jó ötlet volt, mert Graham lényegében slotból induló elkapó, aki fizikális, magas, de ugyanakkor nem olyan gyors, mint elit WR. Egy jó corner megoldhatja. A dologhoz persze az kell, hogy vagy ne legyen szélen veszélyes WR, vagy pedig olyan mély legyen a CB depth, hogy a legjobb corner mögöttiek is elegek legyenek a WR-ek levédekezésére. Akkor amikor ezt megcsinálták a Saints ellen ez volt a helyzet, mert mindenki egészséges volt, és Dennard ill. Arrington korrekt corner. (Mondjuk Arrington szélen nem az igazi, de megúszták.)

Egyébként ha Champ felépül, esetleg mi is kipróbálhatunk majd egy hasonlót, mert szvsz nálunk is megvan hozzá a CB depth. DRC ráállhat szorosan a TE-re, Champ a WR1-re, a Harris/Jammer/Webster/Carter kozül valamelyik pedig a WR2-re. Még 6 backes felállásban is működhetne, ha slotba is behoznak még valakit. Persze, igazából a Saints, a Pats és talán most már a Denver kivételével nincs olyan csapat jelenleg, akinek olyan TE-je lenne, hogy ilyesmit kéne megpróbálni.

(Velünk szemben egyébként nem hiszem, hogy hasonlót próbálna a Pats, akkor sem, ha Julius játszik és minden védőjük egészséges lenne, mert még ott van Welker is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Örülök, h egyre többen fejtik ki a véleményüket egy-egy találkozó előtt vagy után. Én is beállok a sorba, bár sok újdonságot ezek után nem fogok írni.

2 nagy ellenfelünk lesz este, a Pats és a hideg. Utóbbit nem tudjuk elkerülni - mármint tehetünk a globális felmelegedés érdekében, de az egyrészt a jégsapkák elolvadása okán valójában egy idő után komoly lehűléssel járna, ami ugye komoly öngól lenne, másrészt viszonylag lassabb folyamat. Mire kézzel fogható eredménye lenne, Manning már rég visszavonul, az új irányítónk meg lehet h pont hidegben lesz jó 😉 Szóval ha akarunk valamit, akkor jobb is ha PM elkezd hozzászokni a kesztyűhöz, mert a PO-ban és az esetleges Super Bowlban is hasonló időre számíthat.

A másik a Pats, na őket el tudjuk kerülni egy kis szerencsével, vagy legalábbis azt elérni, h a PO-ban a MileHIghon találkozzunk velük. Most hétvégén viszont nincs mese, ellenük kell, és hidegben kell. Szóval a "háziállatok":

- Valóban sok TE, és SR passzra lehet számítani. Egyrészt Gronk és Amendola sokkal megbízhatóbb szvsz mint a két szélső elkapó, Tompkins és Dobson, másrészt Bradynek is ez az erőssége, harmadrészt JMD is nagy screenbuzi. Tartom h a TE védekezésben nagyon sokat lépett előre a védelmünk most ki fog derülni, hogy eleget-e. A Harris vs Amendola párharc pedig - nem számítva a két future HOF külön meccsét - az egyik legérdekesebb számomra. Harrisnem Welker volt a mumusa, Amendola viszont kb ugyanazt a "stílust" képviseli a pályán. Most pedig kivételesen a pályán kezd, nem a kórházban. Szerintem Harrisnek lesznek a legnehezebb pillanatai, de azért előnyére válhatott, h most minden edzésen Welker ellen gyakorolhat. Gronkot duplázni kell, Trevathan + Mike Adamams vagy valki más, Amendola-t próbálja megoldani Harris egyedül, ha nagyon nem megy akkor viszont váltani kell, a szélső elkapókat szerintem le tudják védekezni a CB-ink 1v1-ben

- Szintén változás az elmúlt évekhez képest, hogy nekünk is komoly TE és SR játékunk van. Igazat megvallva, Amendola és Gronk sérülései miatt idén még komolyabb is mint ellenfelünknek, de mivel most ők mindkettőre számíhatnak, ez nem számít. Nálunk ráadásul Julius játéka kérdéses. Pedig az LB sorban Hightowernek és Spikesnak se az emberfogás az erénye. Valahogy nullázták a legjobb elkapó TE-et (Jimmy Graham), bevallom, nem láttam hogy hogyan, mindenesetre én a fent említett két urimberre próbálnék minél több 1v1-et kiharcolni JT-vel és Welkerrel.

- Nem elhanyagolható a futók szerepe se földön és levegőben egyaránt. Ők is több különböző stílusú futót tudnak felvonultatni, amikor nem sérültek és nincsenek büntetésben fumble-k miatt... Ridley a yardokat legalább olyan magabiztosan szállítja, mint a fumble-öket, Vereen pedig Brady biztonsági célpontjaként az egyik legfoglalkoztatottabb játékos lehet az este folyamán. A faluk pedig nagyon jól blokkol futáshoz, és Gronk azért a legjobb TE a ligában, mert futójáték segítésében ugyanúgy elit, mint a passzjátékban.

- Passprotectionben viszont kevésbé tűnnek dominánsnak, mint az elmúlt években. Brady ellen se nagyon szabad blitzelni, és ha a 4men rush nem bizonyul elégségesnek, könnyű megfázni ellene, de most lehet keresnivalónk extra blitzerek nélkül is. Bár ehhez az is hozzátartozik, h a szezon elején nem volt meg a kellő bizalom Brady és az elkapó között, ezért a szokottnál talán többet szorongatta a labdát, ahogy tanul be a két ifjonc ez is fokozatosan javul, gondolom...

- Őket se kímélték a sérülések. Baby Vince és Mayo nélkül laikusként azt mondanám h földön sebezhetők, viszont mégsem erőltették eddig ezt a területet igazán az ellenfelek. Én azt mondanám h Beadles-szel és Vasquezzel dominálni kell a fal közepét, ott mindenképp több lehetőség adódhat, mint mondjuk Ninkovic mellett..

- Passz elleni védelmük szokatlanul magas helyet folglal el a releváns statisztikákban. Ha választani kéne, inkább a coverage-et mondanám, mint okot, elsősorban Talibbal. Ha a KC passrusht megfogtuk, Chandler Jones se okoz problémát, ugyanakkor ha a Botls passrush gondot okozott, akkor a Pats ellen se lehet sokat dajkálgatni a lasztit...

- Szóba került az ST is, szerintem ők hasonlóan örülnének egy döntetlennek, ezen a téren mint mi, ha nem jobban. Edelman jó kis returner, de nem jobb mint Holliday, Blountot meg nem igazán tudom minek erőltetik



Szegény Fox pont a legnehezebb szakaszát kénytelen kihagyni az alapszakasznak, de most szerintem jobban hiányzik majd, mint a Chiefs ellen. A Chiefsnek egy brutáljó védelme és egy elhanyagolható támadójátéka volt. A védelem miatt miatt elsősorban Gase és Manning aggódott, JDR-re viszont mint DC egy fokkal se helyeződött nagyobb nyomás mint általában. A Pats viszont - rosszabb mérlege ellenére - sokkal kiegyensúlyozottabb csapat. És itt most nem az számít, h összességében erősebb vagy gyengébb alakulat, hanem h a védelmüket se lehet félvállról venni, a sérülések ellenére se, a támadó gépezet pedig mindig kitüntetett figyelmet érdemel. Ha azt kéne mondanom, melyik meccs az, amin több feladat zúdulhat JDR nyakába, akkor a Pats ellenit mondanám.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
 www.youtube.com/watch?v=4i2EFoIpL4E

ezzel melegítek az estére... 😀 nagy meccs lesz!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ajha, nem is figyeltem, jó, hogy mondod, köszönöm! Automatikusan írtam, mert nem szokták adni az esti meccset vasárnap. 😊

Mindjárt javítom is!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
NFL 12. Hét: Patriots - Broncos beharangozó a Denversports.blog.hu-n.peterk2005

Annyival egészíteném ki, hogy a Sport TV közvetíti a meccset, nem feltétlenül kell interneten nézni 😀
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
DB-k útra készen.



DRC tud választani. :pxrace77
Tamme se szarral gurít mondjuk.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning