Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ez a baj, az, hogy ha nekem a zebrákkal van bajom, azt semelyik másik csapat szurkolói nem veszik úgy, hogy a csapatukat fikázom, csak a Pats fanok....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na gyerekek én ezért utálom, ha a Peccel játszunk. Mindig kirobban valami flamewar. Nem tudom, hogy ki, hogy van vele, de én biztos nem mentem volna az ő topicjukba, még akkor sem, ha mi nyerünk. Előre is bocsásson meg mindenki (remélem nem kapok ban-t érte), de miért van az, hogy egy KC egy SD vagy mondhatnék bármilyen csapatot akivel játszunk, kulturáltan idejön a fan és gratulál, megemlít egy-két dolgot és ennyi. Egy Pecc meccs után napokig lehet olvasni a bírózást, stb-t...akike
"StormST: A zebrákra nem kenném, de azért nem mehetek el szó nélkül amellett, hogy volt pár eléggé billenős ítélet, kulcs szituációkban, amikkel mondhatni belenyúltak a meccsbe, de végül nem rajtuk múlott, hanem a saját rossz játékunkon, mert lett volna így is épp elég esélyünk nyerni, de nem tudtunk élni az esélyekkel..." Így kezdődött. Gondolom, ő is a Pats fanok közé tartozik. 😊 Erre reagáltunk többen, akik nem így láttuk, illetve a másik irányba láttunk billenős ítéleteket (és ítéletek elmaradását.)

Ez meg egy fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét, nem egy zártkörű klub. Azt meg végképp nem értem, hogy miért veszed/veszitek személyes sértésnek, ha nem egyezik a véleménye másoknak valamiről a tietekkel.
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Na gyerekek én ezért utálom, ha a Peccel játszunk. Mindig kirobban valami flamewar. Nem tudom, hogy ki, hogy van vele, de én biztos nem mentem volna az ő topicjukba, még akkor sem, ha mi nyerünk. Előre is bocsásson meg mindenki (remélem nem kapok ban-t érte), de miért van az, hogy egy KC egy SD vagy mondhatnék bármilyen csapatot akivel játszunk, kulturáltan idejön a fan és gratulál, megemlít egy-két dolgot és ennyi. Egy Pecc meccs után napokig lehet olvasni a bírózást, stb-t...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 901 — Deion Sanders for president!
Hát srácok szerintem ez egy remek csapat. Nagy kár, hogy lélek nélküli. Ez már tavaly a Ravens playoff meccsen is látszódott. Én személy szerint rühellem a Patriotákat, de Belichick tuti már az elején rátaposott volna a földön fekvő ellenfél nyakára. A harmadik labda eladásnál se a védelem, se a támadok nem igazán akartak TD-t csinálni. A gyűrűhöz pedig kellene a gyilkos ösztön!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Azért ha a playoff nem lesz meg, egy esetleges PM sérülést leszámítva, akkor elmehetünk ám jó messzire... 😛

Jelenleg a 2. WC helyezetthez viszonyítva 4 meccs előnyünk van 5 meccsel a vége előtt, ha innen kicsúszunk, az orbitális bukás lenne ezzel a kerettel...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Fox hiányában ki most szerintetek az igazi HC a csapatnál? JDR vagy PM? Komolyan kérdem.
Egyébként nézve a New England meccset megint kiütközött JDR legnagyobb hibája - ő egy rohadt jó DC, de nagyon nem való HCnek. Az NFLben legalábbis nem.iktriad
A meccsek alattt biztos, hogy JDR-nél van a karmesteri pálca. Nem csak azért, mert neki azért van már jópár év HC tapasztalata, így nem újdonság neki, ha meg kell osztania a figyelmét, hanem azért is, mert ha háttérbeli hatalmi harc, vagy szerep-problémák lennének, azt szerintem látnánk. Én nem látom ennek jelét. Az emberek tudják a helyüket. Az más kérdés, hogy szinte biztos, hogy JDR nem szól bele a legkisebb mértékben sem az offensive playhívásba. Max. egy red flag vagy egy szituációs döntést (rúgjunk/ne rúgjunk, nekimenjünk-e negyedikre, stb.) meghoz, de ennyi. A vasárnapi millió futást is biztos, hogy nem ő hívta. De nem is PM. Sokszor olvasom, hogy az "igazi OC/HC" PM, de ez nem igaz. PM pont nem az a fajta, aki belemenne ilyen harcba, sőt. Még Caldwell nyilvánvaló hülyeségeit is max. egy elvörösödő ábrázattal vette tudomásul, de sosem szokot sem nyíltan, sem az öltözőben hatalmi/döntési kérdésekről vitázni. Most is tuti, hogy Gase kezében van a playcalling. Az más kérdés, hogy PM nagyobb szabadsággal hív át, mint egy fiatal, vagy egy game manager QB. Vagy akár egy öreg róka, aki annyira nem áthívós (mert ez stílus függvénye is, Brees vagy Roethlisberger pl. nem nagyon hív át playt, legalábbis sokkal ritkábban). Lényeg a lényeg, hogy az O-t a pályán biztos, hogy Gase irányítja a meccsen. Nézz vissza pár meccset, TD-k után rendszeres, hogy PM nem is az elkapóhoz megy oda elsőnek, hanem rögtön kimutat egy tumbsup-ot az oldalvonal felé. Nyilván Gase-nek, a jó playhívásért.

Én egyébként nem érzem, hogy JDR bármit is hibázott volna vasárnap. Melyik szituban dönthetett volna jobban? A problémáink egyéni hibákból származtak. Ball azonnal lecsücsült, ahogy fumblizott, és helyette Anderson is jól futott, amikor Morenot pihentetni kellett. Olyan szitura meg, hogy nekimenjünk-e valaminek ami kulcs játék lehet, nem nagyon emlékszem. Egyedül talán a hosszabbításban, amikor a harmincvalahányasig eljutottunk. De a FG próbálkozás ott se lett volna reális, látva, hogy pár yardddal hátrébbról a félidő végén Brady a 15 yardosig volt képes eldobni a labdát. Marha nagy volt az ellenszél, sajnos a mi oldalunkon reálisan csak harmincon belülről volt értelme megpróbálni a rúgást. A negyedikre nekimenetel esetleg elképzelhető lett volna, de negyedik és elég sok volt ott hátra, és ha nem jön össze, a Pats majdnem a negyvenesről jött volna, és FG elég lett volna. És igazolta is a döntést az élet, mert megfogtuk a Pats támadást utána. Aztán elcsesztük a puntnál, az már egy másik kérdés.peterk2005
Nem volt konkrét szituáció a pályán, amiben hibázott volna JDR, vagyis egy jut eszembe, a második félidő első Pats drive-jában be kellett volna dobni a pirosat az utolsó előtti passznál. Lehet, hogy nem adták volna a mi javunkra, bár szerintem igen, de lehet, hogy lelassította volna Brady-éket egy kicsit és lehetett volna szusszanni egyet meg a fejekben kicsit rendet tenni...

A gond inkább azzal van szerintem (X-edszer leírva), hogy bent maradtunk az öltözőben és ez Foxy-nál nem volt így talán soha, most meg a szezon egyik legfontosabb meccsén igen. Erre még persze rátett a legrosszabbkor jött fumble is, így nem teljesen fekete-fehér ez a kép se, de nekem az jött le, hogy nem sikerült igazán feltüzelni a csapatot a második félidőre...

Jól ment a futás, ez is igaz, de csak azzal nem tudunk meccset nyerni, főleg nem két futóval (Ball-t ugye kivettük a fumble után). Akkor se dobtunk, amikor hátszelünk volt, aztán meg csodálkoztunk, hogy merevek a WR-ek kezei, amikor néha feléjük száll a labda, a RB-k meg elfáradnak, pedig ezt már meg lehetett volna tanulni Tebow idejében is. Nem tudtunk alkalmazkodni a körülményekhez, akkor kellett volna futni, amikor szembe megyünk a szélnek és kicsit többet dobni hátszélnél, de ez nem volt meg, vagyis nagyon kevéssé, ezen is lehetne vitatkozni, hogy mennyire a mi hibánk (és azon belül mennyire JDR-é, Gase-é vagy PM-é) vagy mennyire BB-ék jól felépített védekezéséé...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Már írtam, hogy nem vagyok babonás, de egy kis "fate" hit mindenkiben benne van. Bennem is van egy ilyen érzés, akár akarom, akár nem. Valahogy úgy érzem, idén össze fog jönni a playoff. Pont, mikor mindenki kételkedik benne.peterk2005
B...meg!!! Eljinxelted! xD
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sajnos ez a csapat még nagyon nem SB-esélyes. De hogy ki nyeri ezt a szezont, azt sem lehet megjósolni.JC6
Ugyan, dehogynem. Tavaly, két fordulóval az alapszakasz vége előtt, amikor Ed Reed az oldalvonal mellett csapkodta éppen a földhöz a sisakját, mert éppen agyonverték a csapatát otthon (a Denver volt a tettes 😊), akkor a Ravens topicban sokkal inkább jogosan írhatták volna, hogy a csapat nagyon nem bajnokesélyes. Aztán tessék, mi lett a vége.

Teljesen megjósolhatatlan, hogy ki lesz idén a bajnok. De az, hogy a Denver az egyik potenciális esélyes, az szerintem nem kérdés. Vasárnap után is. Az NFC-ben a Saints-et tartom az egyik esélyesnek, és ők is megszívták Bostonban. Ennek ellenére, egy rematch-en inkább a Saintsre tennék most is. Ettől még simán nyerhetne a Pats másodszor is. Ez a játék már csak ilyen, és részben ettől olyan kva érdekes. 😊

(U.i.: Már írtam, hogy nem vagyok babonás, de egy kis "fate" hit mindenkiben benne van. Bennem is van egy ilyen érzés, akár akarom, akár nem. Valahogy úgy érzem, idén össze fog jönni a playoff. Pont, mikor mindenki kételkedik benne.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fox hiányában ki most szerintetek az igazi HC a csapatnál? JDR vagy PM? Komolyan kérdem.
Egyébként nézve a New England meccset megint kiütközött JDR legnagyobb hibája - ő egy rohadt jó DC, de nagyon nem való HCnek. Az NFLben legalábbis nem.iktriad
A meccsek alattt biztos, hogy JDR-nél van a karmesteri pálca. Nem csak azért, mert neki azért van már jópár év HC tapasztalata, így nem újdonság neki, ha meg kell osztania a figyelmét, hanem azért is, mert ha háttérbeli hatalmi harc, vagy szerep-problémák lennének, azt szerintem látnánk. Én nem látom ennek jelét. Az emberek tudják a helyüket. Az más kérdés, hogy szinte biztos, hogy JDR nem szól bele a legkisebb mértékben sem az offensive playhívásba. Max. egy red flag vagy egy szituációs döntést (rúgjunk/ne rúgjunk, nekimenjünk-e negyedikre, stb.) meghoz, de ennyi. A vasárnapi millió futást is biztos, hogy nem ő hívta. De nem is PM. Sokszor olvasom, hogy az "igazi OC/HC" PM, de ez nem igaz. PM pont nem az a fajta, aki belemenne ilyen harcba, sőt. Még Caldwell nyilvánvaló hülyeségeit is max. egy elvörösödő ábrázattal vette tudomásul, de sosem szokot sem nyíltan, sem az öltözőben hatalmi/döntési kérdésekről vitázni. Most is tuti, hogy Gase kezében van a playcalling. Az más kérdés, hogy PM nagyobb szabadsággal hív át, mint egy fiatal, vagy egy game manager QB. Vagy akár egy öreg róka, aki annyira nem áthívós (mert ez stílus függvénye is, Brees vagy Roethlisberger pl. nem nagyon hív át playt, legalábbis sokkal ritkábban). Lényeg a lényeg, hogy az O-t a pályán biztos, hogy Gase irányítja a meccsen. Nézz vissza pár meccset, TD-k után rendszeres, hogy PM nem is az elkapóhoz megy oda elsőnek, hanem rögtön kimutat egy tumbsup-ot az oldalvonal felé. Nyilván Gase-nek, a jó playhívásért.

Én egyébként nem érzem, hogy JDR bármit is hibázott volna vasárnap. Melyik szituban dönthetett volna jobban? A problémáink egyéni hibákból származtak. Ball azonnal lecsücsült, ahogy fumblizott, és helyette Anderson is jól futott, amikor Morenot pihentetni kellett. Olyan szitura meg, hogy nekimenjünk-e valaminek ami kulcs játék lehet, nem nagyon emlékszem. Egyedül talán a hosszabbításban, amikor a harmincvalahányasig eljutottunk. De a FG próbálkozás ott se lett volna reális, látva, hogy pár yardddal hátrébbról a félidő végén Brady a 15 yardosig volt képes eldobni a labdát. Marha nagy volt az ellenszél, sajnos a mi oldalunkon reálisan csak harmincon belülről volt értelme megpróbálni a rúgást. A negyedikre nekimenetel esetleg elképzelhető lett volna, de negyedik és elég sok volt ott hátra, és ha nem jön össze, a Pats majdnem a negyvenesről jött volna, és FG elég lett volna. És igazolta is a döntést az élet, mert megfogtuk a Pats támadást utána. Aztán elcsesztük a puntnál, az már egy másik kérdés.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ja, nyugi vagyok most hogy tudom. A "sokak" velemenye mindig is donto tenyezo volt az emberiseg torteneteben es kulonosen az NFLben. John Foxot is sokan DCnek valonak tartottak ket eve, es lam... oh wait...gyeek
Peyton mindenkiből remek HCt csinál. Jim Caldwellt a Superbowlba annak vitte első évében mint vezetőedző...iktriad
Meg Delhomme és Tebow is. Csak Clausen nem 😀

Perception is reality.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, nyugi vagyok most hogy tudom. A "sokak" velemenye mindig is donto tenyezo volt az emberiseg torteneteben es kulonosen az NFLben. John Foxot is sokan DCnek valonak tartottak ket eve, es lam... oh wait...gyeek
Peyton mindenkiből remek HCt csinál...iktriad
Kiveve Jack Del Rio.gyeek
Igen, de csak a régi Jags - Colts párharcokból származó ellentétük miatt. 😀😀
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Ja, nyugi vagyok most hogy tudom. A "sokak" velemenye mindig is donto tenyezo volt az emberiseg torteneteben es kulonosen az NFLben. John Foxot is sokan DCnek valonak tartottak ket eve, es lam... oh wait...gyeek
Peyton mindenkiből remek HCt csinál...iktriad
Kiveve Jack Del Rio.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, nyugi vagyok most hogy tudom. A "sokak" velemenye mindig is donto tenyezo volt az emberiseg torteneteben es kulonosen az NFLben. John Foxot is sokan DCnek valonak tartottak ket eve, es lam... oh wait...gyeek
Peyton mindenkiből remek HCt csinál. Jim Caldwellt a Superbowlba annak vitte első évében mint vezetőedző...
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
- Manning (önmagához képest ma gyengébb volt, bár a végén mutatott szép dolgokat)
- JDR ( Vén róka,Belichick oktatott (Forditott 24-0-nál Ő tuti, hogy tovább nyomta volna a gázpedált 😊 )
xrace77
Fox hiányában ki most szerintetek az igazi HC a csapatnál? JDR vagy PM? Komolyan kérdem.
Egyébként nézve a New England meccset megint kiütközött JDR legnagyobb hibája - ő egy rohadt jó DC, de nagyon nem való HCnek. Az NFLben legalábbis nem.iktriad
K: Ki juttatta utoljara playoffba a Jaguarst?
V: Hmm nem is tudom... biztos valami szar HC.

Ez hogy hangzik? 😀gyeek
2005ben röhejesen könnyű volt a schedule és JDR rossz a jéghideg Leftwichet rakta be a playoff meccsre az oda bejutó Garrard helyett.
2007ben volt Garrard egyedüli nagy szezonja plusz ott volt mellé Fred és MJD.
Nem mondom hogy nem volt benne szerepe, de azzal a kerettel ebben a 3 évben többet is ki lehetett volna hozni 1 nyavalyás PO Wért. Mondjuk az hogy mindig Brady jött szembe a playoffban, vagy fontos pillanatban az alapszakaszban (16. hét) nem volt szerencsés.iktriad
Ha megvarialta volna a QBkat es kikapott volna a csapat egy kicsit maskepp, most irhattad volna azt peldanak es egyik esetben sem Del Rio jatszott szarul. Amugy meg az NFLben nem ugraljak at a "kotelezo" meccseket olyan konnyeden, lasd a csapatod legutobbi ket talalkozojat. Kicsit Romo-esque szitu: hiaba iranyitja Del Rio a csapatot POba (nem egy powerhouserol beszelunk ugye), akkor is a PO vereseget dorgolik az arcaba. Az hogy kepes volt rajatszasba szallitani a Jagset (foleg a 2007est, ami azert nem volt egy setagalopp) nem olyan rossz teljesitmeny, egy szerinted nem NFL HCnak valo szemelytol.gyeek
Nyugi nem csak én tartom inkább DCnek valónak (az NFLben - collegeban szerintem nem lenne rossz HC, lehet ezt nemsokára láthatjuk is a USCnél). Sokan vannak így vele.iktriad
Ja, nyugi vagyok most hogy tudom. A "sokak" velemenye mindig is donto tenyezo volt az emberiseg torteneteben es kulonosen az NFLben. John Foxot is sokan DCnek valonak tartottak ket eve, es lam... oh wait...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
- Manning (önmagához képest ma gyengébb volt, bár a végén mutatott szép dolgokat)
- JDR ( Vén róka,Belichick oktatott (Forditott 24-0-nál Ő tuti, hogy tovább nyomta volna a gázpedált 😊 )
xrace77
Fox hiányában ki most szerintetek az igazi HC a csapatnál? JDR vagy PM? Komolyan kérdem.
Egyébként nézve a New England meccset megint kiütközött JDR legnagyobb hibája - ő egy rohadt jó DC, de nagyon nem való HCnek. Az NFLben legalábbis nem.iktriad
K: Ki juttatta utoljara playoffba a Jaguarst?
V: Hmm nem is tudom... biztos valami szar HC.

Ez hogy hangzik? 😀gyeek
2005ben röhejesen könnyű volt a schedule és JDR rossz a jéghideg Leftwichet rakta be a playoff meccsre az oda bejutó Garrard helyett.
2007ben volt Garrard egyedüli nagy szezonja plusz ott volt mellé Fred és MJD.
Nem mondom hogy nem volt benne szerepe, de azzal a kerettel ebben a 3 évben többet is ki lehetett volna hozni 1 nyavalyás PO Wért. Mondjuk az hogy mindig Brady jött szembe a playoffban, vagy fontos pillanatban az alapszakaszban (16. hét) nem volt szerencsés.iktriad
Ha megvarialta volna a QBkat es kikapott volna a csapat egy kicsit maskepp, most irhattad volna azt peldanak es egyik esetben sem Del Rio jatszott szarul. Amugy meg az NFLben nem ugraljak at a "kotelezo" meccseket olyan konnyeden, lasd a csapatod legutobbi ket talalkozojat. Kicsit Romo-esque szitu: hiaba iranyitja Del Rio a csapatot POba (nem egy powerhouserol beszelunk ugye), akkor is a PO vereseget dorgolik az arcaba. Az hogy kepes volt rajatszasba szallitani a Jagset (foleg a 2007est, ami azert nem volt egy setagalopp) nem olyan rossz teljesitmeny, egy szerinted nem NFL HCnak valo szemelytol.gyeek
Nyugi nem csak én tartom inkább DCnek valónak (az NFLben - collegeban szerintem nem lenne rossz HC, lehet ezt nemsokára láthatjuk is a USCnél). Sokan vannak így vele.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
- Manning (önmagához képest ma gyengébb volt, bár a végén mutatott szép dolgokat)
- JDR ( Vén róka,Belichick oktatott (Forditott 24-0-nál Ő tuti, hogy tovább nyomta volna a gázpedált 😊 )
xrace77
Fox hiányában ki most szerintetek az igazi HC a csapatnál? JDR vagy PM? Komolyan kérdem.
Egyébként nézve a New England meccset megint kiütközött JDR legnagyobb hibája - ő egy rohadt jó DC, de nagyon nem való HCnek. Az NFLben legalábbis nem.iktriad
K: Ki juttatta utoljara playoffba a Jaguarst?
V: Hmm nem is tudom... biztos valami szar HC.

Ez hogy hangzik? 😀gyeek
2005ben röhejesen könnyű volt a schedule és JDR rossz a jéghideg Leftwichet rakta be a playoff meccsre az oda bejutó Garrard helyett.
2007ben volt Garrard egyedüli nagy szezonja plusz ott volt mellé Fred és MJD.
Nem mondom hogy nem volt benne szerepe, de azzal a kerettel ebben a 3 évben többet is ki lehetett volna hozni 1 nyavalyás PO Wért. Mondjuk az hogy mindig Brady jött szembe a playoffban, vagy fontos pillanatban az alapszakaszban (16. hét) nem volt szerencsés.iktriad
Ha megvarialta volna a QBkat es kikapott volna a csapat egy kicsit maskepp, most irhattad volna azt peldanak es egyik esetben sem Del Rio jatszott szarul. Amugy meg az NFLben nem ugraljak at a "kotelezo" meccseket olyan konnyeden, lasd a csapatod legutobbi ket talalkozojat. Kicsit Romo-esque szitu: hiaba iranyitja Del Rio a csapatot POba (nem egy powerhouserol beszelunk ugye), akkor is a PO vereseget dorgolik az arcaba. Az hogy kepes volt rajatszasba szallitani a Jagset (foleg a 2007est, ami azert nem volt egy setagalopp) nem olyan rossz teljesitmeny, egy szerinted nem NFL HCnak valo szemelytol.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
- Manning (önmagához képest ma gyengébb volt, bár a végén mutatott szép dolgokat)
- JDR ( Vén róka,Belichick oktatott (Forditott 24-0-nál Ő tuti, hogy tovább nyomta volna a gázpedált 😊 )
xrace77
Fox hiányában ki most szerintetek az igazi HC a csapatnál? JDR vagy PM? Komolyan kérdem.
Egyébként nézve a New England meccset megint kiütközött JDR legnagyobb hibája - ő egy rohadt jó DC, de nagyon nem való HCnek. Az NFLben legalábbis nem.iktriad
K: Ki juttatta utoljara playoffba a Jaguarst?
V: Hmm nem is tudom... biztos valami szar HC.

Ez hogy hangzik? 😀gyeek
2005ben röhejesen könnyű volt a schedule és JDR rossz a jéghideg Leftwichet rakta be a playoff meccsre az oda bejutó Garrard helyett.
2007ben volt Garrard egyedüli nagy szezonja plusz ott volt mellé Fred és MJD.
Nem mondom hogy nem volt benne szerepe, de azzal a kerettel ebben a 3 évben többet is ki lehetett volna hozni 1 nyavalyás PO Wért. Mondjuk az hogy mindig Brady jött szembe a playoffban, vagy fontos pillanatban az alapszakaszban (16. hét) nem volt szerencsés.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
- Manning (önmagához képest ma gyengébb volt, bár a végén mutatott szép dolgokat)
- JDR ( Vén róka,Belichick oktatott (Forditott 24-0-nál Ő tuti, hogy tovább nyomta volna a gázpedált 😊 )
xrace77
Fox hiányában ki most szerintetek az igazi HC a csapatnál? JDR vagy PM? Komolyan kérdem.
Egyébként nézve a New England meccset megint kiütközött JDR legnagyobb hibája - ő egy rohadt jó DC, de nagyon nem való HCnek. Az NFLben legalábbis nem.iktriad
K: Ki juttatta utoljara playoffba a Jaguarst?
V: Hmm nem is tudom... biztos valami szar HC.

Ez hogy hangzik? 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
- Manning (önmagához képest ma gyengébb volt, bár a végén mutatott szép dolgokat)
- JDR ( Vén róka,Belichick oktatott (Forditott 24-0-nál Ő tuti, hogy tovább nyomta volna a gázpedált 😊 )
xrace77
Fox hiányában ki most szerintetek az igazi HC a csapatnál? JDR vagy PM? Komolyan kérdem.
Egyébként nézve a New England meccset megint kiütközött JDR legnagyobb hibája - ő egy rohadt jó DC, de nagyon nem való HCnek. Az NFLben legalábbis nem.
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Csak hogy valami pozitívat is írjak azért, a sorsolásunk szerencsés szerintem, a hétvégén a KC-t valahogy verni kell, és ki kell bírni újabb sérülések nélkül, utána már azért lehet nyugodtabbnak lenni, pihentetni, rotálni a csapatot, otthon a Titans elvileg könnyű lehet, a Chargersnak meg jó lenne most egy -vagy legyen kettő 😊- vereség, nem örülnék, ha egy WC-re még esélyes Chargers jönne hozzánk. Houston idegenben nem érdemel szót jelenleg, Raiders ellen meg már meglátjuk mi lesz, nagyon messze van az még. Lényeg a lényeg, hogy ezt a hétvégét kell győzelemmel lehozni, és nulla azaz nulla darab sérüléssel, onnantól egy könnyebb út nyílna előttünk, és a PO-ra minimális sérüléssel fordulhatnánk, meg persze egy egészséges HC-val.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Már meg ne haragudjatok, de mi a fene értelme van ennek a vitának? Főleg inkább a Pats fanoktól kérdezném, hogy minek bíróznak itt egy győztes meccs után, ahelyett, hogy örülnének mint majom a farkának, hogy nem lett kiütés a vége, és végül egy óriási fordítással megnyerték a meccset.flzoli
Minden közös meccs után jön egy-két tag a Holy Hungarian Pecc Fan Club 417-es Kumin Ferenc Médiafigyelő és Igazságosztó Brigádból és megmondja mit kell gondolni. Szokj hozzá!xrace77
Tyű, azért tőled, meg Stormtól ilyen szintű szenvedést azért már nem várna el az ember, az újaknál még megérteném. Szedjétek össze magatokat, és lépjen mindenki tovább ezen a felesleges bírózáson 😊Wyatt
Meglepőt mondok, a tegnapi bírói tevékenységgel nem volt bajom (eredménykövetőben sem írtam velük kapcsolatban semmit, itt meg ez volt az első hsz-em).(Tévedtek ide is oda is, nem ezen múlott a meccs).Nem szokásom a bírókkal foglalkozni, mert elég kényes téma, csak feszültséget kelt, lásd itt. A megjegyzésem, azért született, mert azt tapasztaltam, hogy mostanában az egymás elleni meccsek után hasonló parttalan, néha enyhén személyeskedő viták alakulnak ki itt a topikban, a másik 31 csapat szurkolóival valahogy normálisabban sikerülnek ezek.

Rövid észrevétel a meccsről :

Mérkőzés előtt engem kicsit zavart a felfokozott médiaérdeklődés, óriási hype, ami ment egész héten. Bár teljes mértékben megértem. 😊


+ O line domináns futás blokkolás + Moreno (Tudom, hogy a Pats futás D# nem az igazi)
+ A D#-ből Von Miller, Knighton, Vickerson, Trevathan, DRC (hiánya érezhető volt a második félidőben)
- WR-ek
- Manning (önmagához képest ma gyengébb volt, bár a végén mutatott szép dolgokat)
- JDR ( Vén róka,Belichick oktatott (Forditott 24-0-nál Ő tuti, hogy tovább nyomta volna a gázpedált 😊 )
- sok fumble


A meccs meg "instant klasszikus" ez nem vitás, kár, hogy L lett, de ez még szerintem belefér. A PO-hoz 1,vagy max 2 W kell még, ez szinte biztos meglesz. Minimális cél a csoport elsőség, + jó lenne a főcsoport első hely a hazai pálya miatt (nem kell részleteznem, hogy Mile High mennyire fontos) (Jöhet a visszavágó 😕) )

A vasárnapi Chiefs elleni meccs győztese nagy lépést tesz a csoport elsőségért. Talán "könnyebb" lesz, mint a tegnapi meccs (Hali és Houston kiválásával a Chargers "szétkapta" a D#-t) (Kérdés. hogy rendbe jönnek-e vasárnapig)

Most DRC és Moreno az a két kulcs játékos, akik nélkül nagy szarban lennénk a továbbiakban. Nem sérülhetnek meg jobban.
Champ visszatérése is egyre égetőbb, lehet, hogy már a sebessége megkopott, de a rutinja még sokat számít, + ha aktív akkor több variációs lehetőség lehet a sec-ben, az meg valljuk be most elkel.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sajnos ez a csapat még nagyon nem SB-esélyes. De hogy ki nyeri ezt a szezont, azt sem lehet megjósolni. Mindenesetre grat a Pats-nek, nem sok csapat jött volna vissza egy félidő alatt 0-24-ről! Emelem kalapom!
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
- ezen a meccsen volt egy fantasztikus futójátékunk, egy átlagban jó védelmünk (NE ellen normális kapott pontszámmal, sok labdaszerzéssel) még ha ez félidőnként nagyon különbözött is, és egy elég gyenge passzjátékunk
- jó lett volna, ha a ST-ek közötti meccset döntetlenre hozzuk
- egyértelműen felmerül a HC felelőssége, ilyen meccset nem szabad elveszíteni
- remélem nem indít flame-et, de ez tipikusan olyan meccs volt, amilyet Tebowal megnyertünk annak idején (ettől még valószínűleg Manning nélkül nem lennénk 9-2-es csapat)
- még mindig mi vagyunk a 1st seed első számú esélyesei
- talán már unalmas, hogy mindig ezzel jövök, de nagyon fontos, hogy ne legyenek komolyan a sérülések, nem csak a seedet kell nézni, hanem azt is, hogy milyen állapotban jutunk el a playoffba.
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Már meg ne haragudjatok, de mi a fene értelme van ennek a vitának? Főleg inkább a Pats fanoktól kérdezném, hogy minek bíróznak itt egy győztes meccs után, ahelyett, hogy örülnének mint majom a farkának, hogy nem lett kiütés a vége, és végül egy óriási fordítással megnyerték a meccset.flzoli
Minden közös meccs után jön egy-két tag a Holy Hungarian Pecc Fan Club 417-es Kumin Ferenc Médiafigyelő és Igazságosztó Brigádból és megmondja mit kell gondolni. Szokj hozzá!xrace77
Tyű, azért tőled, meg Stormtól ilyen szintű szenvedést azért már nem várna el az ember, az újaknál még megérteném. Szedjétek össze magatokat, és lépjen mindenki tovább ezen a felesleges bírózáson 😊Wyatt
Én csak leírtam, hogy volt pár ítélet, ami nem tetszett, de nem azok miatt vesztettünk, hanem a saját hibánkból, de ha belém kötnek, azt sose hagytam szó nélkül...StormST
Jó, azért meg ne magyarázzuk már, hogy a „de azért nem mehetek el szó nélkül amellett, hogy volt pár eléggé billenős ítélet, kulcs szituációkban, amikkel mondhatni belenyúltak a meccsbe” rész után teljesen váratlanul ér, hogy valaki erre reagál. Szerintem senki ne kössön bele senkibe. Te szerinted ellenetek fújtak, többek szerint a Denvernek
Flzolinak akkor most írjam, amit te? 😊 Ha valaki azt írja, hogy a bírók billenős ítéletekkel tartottak minket meccsben, sőt, belenyúltak kulcsszituációkban a javunkra, akkor majd nem fog erre senki reagálni semmit? 😊
Tudom, úgy kezdődött az egész, hogy a másik visszaütött, de szerintem szépen abbahagyhatja mindenki, nálunk elég sokat sérelmezték idén, hogy a Jets és a Panthers ellen is minimum kérdéses ítélet volt a végén, miközben rengetegen hangoztatják meccsről meccsre, hogy átnevezhetnék a csapatot New England Refsre, és ha Brady csúnyán néz, már kapjuk a büntiket. Szerintem nem volt egyértelmű hazai pálya, sőt, kulcsszitukban nem egy esetben úgy éreztem, hogy a kárunkra tévedtek, de ez benne van. A Panthers elleni meccsen sem foglalkoztam a bírókkal, most sem teszem, pedig szerintem egyáltalán nem volt hazai pálya, mondom ismét. 24–0-nál elhittétek, hogy vége, ez volt a baj, meg, hogy amikor visszakerült a momentum, nem vittétek végig. 37-ről szerintem igen jó eséllyel megcsináltátok volna a first downt, annyival jobban nem jártatok a punttal, én ott lehet, hogy inkább nekimentem volna. De ha nincs a végén a spec team hiba, akkor lehet, hogy ti nektek lett volna igazatok az elrúgással.Wyatt
Nem kötekedni szerettem volna, csak nehéz állandóan felidézni a meccset. Hiába csak egy alapszakasz meccs, akkor is az ilyen nagy meccsek emocionálisan többet számítanak. Ez itt egy Broncos csoport, így nem tudom miért kellene objektíven szemlélnünk a dolgokat. Ha úgy érzi itt pár ember, hogy a patrióták felé lejtett a pálya, akkor szívük joga azt tenni. Győztes meccs után jönni, és odanyomni még egy kicsit az ellen drukkereinek, hogy "bezzeg csalással se sikerült nyernetek, pedig a sporik..." nem túl elegáns. Hogy finoman fogalmazzam meg a dolgot...

Lásd mennyi kommentet gyártott ez a kis megjegyzés is a bírókról

több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A safetynk lehet -biztos-, hogy sérülten játszott, lesérültek emberek, én ezt értem. De az egész szezonban nem érzem azt a safetynken, hogy fejlődtek volna. Ugyanúgy nyelünk hosszú passzokat, tudjuk, milyen játék jön ellenünk, mégis benyeljük, erre mondjuk tegnap Gronk is szolgáltatott példát, de ez a legkevesebb, ő mégis csak Gronk. Nem látok tendenciát a védelemben. Von Miller az első félidőben impact, a másodikban meg driveokra tűnt el a passrush. Nincs konstans teljesítmény, a safetyre is igaz ez, a hosszút benyeljük -általánosságban írom, nem feltétlen tegnapra-, utána meg Amendolát szépen levédekezzük kétszer is hosszún. A védelmünk túl sok pontot nyel be, és amit mindannyian tudunk, a védelem nyer bajnokságot. Ez a védelem fog? -tudom, sérülések, VM eltiltása, de könyörgöm, máshol nincsenek sérültek? A Pats a legjobb példa a szedett-vedett csapatra-.Tomifinn
Én nem látom ennyire negatívan. Az utóbbi néhány meccsen igenis elfogytak a benyelt mély passzok, igenis összeállt a védelem egész jól. Még most is benne van egyszer-egyszer a hiba, de az minden védelemben benne van. Olyan védelmünk nem lesz - olyan nincs is senkinek - amelyikkel garantálni lehet, hogy egy esetleges playoffban ne csúszna be hiba. Akinek nem csúszik be, az a szerencsés, az nyeri az SB-t. De nem azért, mert jobb lenne az a védelem, hanem egyszerűen azért, mert úgy dobta a kocka.

A támadógépezet ugyanilyen terület, nem fejlődtünk szinte semmit. Lehet, hogy a Dallasnak meg a szedett-vedett Baltimorenak dobtunk 50-et, de a kulcsszitukban előjött az, amivel tavaly kiestünk a playoffban. 1. Konzervatív szemlélet erőltetése. Erről már mindenki leírta a magáét, nem tudok hozzátenni. 2. Nem tudunk IDŐBEN váltani tempót. Tegnap is akkor pörgött újra fel az O, amikor már nekünk kellett menni az eredmény után. Végig is masíroztunk a páyán. Ezt nem 24-31-nél, hanem 24-14-nél kellett volna csinálni. A védelemre ugyanez igaz, nem 31-31-nél kell elkezdeni beton mód védekezni, hanem mondjuk 24-14-nél kellett volna valahogy egy 1,2,3 and outot csinálni, de még akár mind a két esetet át is írhatom 24-21-re, akkor is vissza tudtunk volna menni 2 támadásnyi különbségre az utolsó negyedre.Tomifinn
Ebben is igazad van, de én ezt sem látom annyira negatívan. Tegnap nagyon okosan játszottunk azzal, hogy ennyire sokat futottunk. Mondjuk Belichick taktikája is az lehetett, hogy inkább fussunk mint passzoljunk, de egyáltalán nem volt ezzel gond. Nem emiatt kaptunk ki, hanem amiatt, mert ezt nem tudtuk végig komoly hibák nélkül megtenni. Ha csak ugyanúgy futunk, mint az első félidőben, de nincs fumble, nincsenek elvesztett labdák, akkor simán nyerünk. Az más kérdés, hogy miután a Pats átvette a vezetést, már nekünk is kockáztatni kellett, és el kellett kezdeni passzolni. Bejött, egyenlítettünk, de ez nem jelenti azt, hogy az lett volna végig az üdvös. A Pats és Brady sem azért kezdett veszett passzolgatásba a harmadik negyedben, mert az volt a nyerő taktika, hanem azért, mert rá voltak kényszerülve a hátrány miatt. Bejött nekik is, de Brady is kétszer simán eladhatta volna a labdát. Egy nüansz, csak meg kellett volna fogni azt a forró krumplit, és megint nincs miről beszélni.

Éppen emiatt írogatom mindig azt, hogy én sosem azon aggódom, hogy konzervatív, nem konzervatív, ilyen vagy olyan a játék. A tél, a hideg miatt sem. Olyan ez a játékos állomány, hogy simán képes nyerni hóban-fagyban is. Ha nem csinál hibákat. Ez viszont alapfeltétel. Egyetlen egy csapat sem nyer SB-t - vagy csak böszme mázlival -, amelyik olyan hibákat vét, mint akár a Pats az első félidőben, akár mi a másodikban, vagy a végén. Tavaly sem a taktika vagy a hideg miatt estünk ki, és tegnap sem emiatt kaptunk ki. Valószínűleg a playoff szereplésünket is inkább az fogja eldönteni, hogy mennyi bénaságot csinálunk. Ha megússzuk bénaság nélkül, akkor bárkit megverünk, tél ide, hideg oda.peterk2005
Tomifinn-al értek egyet most ezügyben. Szerintem sincs semmi fejlődés a védelem kritikus pontján, a backfielden. Nem áll rossz nevekből pedig a CB sor, de mégis valahogy sokszor tökkelütött módjára zavarodottan kapkodják a fejüket. Nacho jó kis safety lehet majd idővel, de le kéne higgadnia, és a néha önveszélyes big hitek helyett inkább ésszel oldja meg a feladatát.
Bailey-vel már szerintem nem lehet idén számolni, amíg felveszi a meccsritmust újra lesérül... DRC a No1. CB, jó lenne ha egészséges tudna maradni. Jó igazolás volt.
Mooreban, Carterben vagy épp Harrisben én sosem hittem igazán, hogy hosszú távon megoldások lehetnek. Ügyesek, és jól teszik a dolgukat, de ha egy klasszissal kerülnek szembe, esélyük nincs szinte. És akkor még a Megatron, AJ Green, Fitzgerald féle TOP kalibert nem is néztük. És bennük mindig benne van a nagy játék, negatív értelemben.

Ha szabad ennyire előretekinteni, látván a csapat gyengeségeit, a worst case párosítás jelenleg a Saints lenne ellenünk szerintem. Brees kegyetlenül szétpasszolná a védelmünket. Akkor már inkább egy Seattle elleni derbi, Shermannel és a brutális légelhárítással.

peterk-vel abban teljesen egyetértek, hogy egy egészséges PM-el, végig koncentrált és jó játékkal bárkit üt ez a csapat. Reméljük, majd ezt a formát a PO-ban mutatják be a fiúk...