Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és mindenkitől elnézést kérek, hogy ezen a héten elmaradt a Denver Blogos meccs-előzetes. Mostanában 25 órát kéne dolgoznom naponta, standarden hulla fáradt vagyok. És erre jött a hétvégén egy szombati gyerek-szülinap, és részben emiatt vasárnap a kislánnyal fél napot az orvost/kórházat jártuk. (Semmi komoly szerencsére, csak egy kis megfázás, de minden időmnek odavert.)

A power ranking-et is hasonló okokból nem volt időm frissíteni, de ígérem, holnap azt legalább kiteszem (a múlt heti rangsorral együtt).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez mindenképp igaz, de én nálunk ennél többet érzek a dologban. Szvsz az egy TO-ra jutó kapott pontok tekintetében is az "élmezőnybe" tartozunk. De ez inkább csak a benyomásom, mélyebben nem mentem bele a dologba, mert továbbra is véletlen egybeesésnek tartom, elvégre kisebb-nagyobb rövidzárlat nélkül idén egyetlen meccset se hozott le a védelem, abból juthat labdavesztés utánra is. Csak ugye annyiból ciki, h az nagyon jó lenne, ha az offense hibáját azonnal tudná javítani a D#, így mi csak még mélyebbre kerülünk, az ellenfél viszont jól felhozzuk vele, játékban is nem csak eredményben...Black_Adder
Az elmúlt 1-2 meccsen volt rá példa, hogy TO után azonnal a védelem csinált TO-t, szóval szerintem is inkább érzés ez, mint valóság.

A turnoveritisz úgy általában viszont szerintem sem az. Pontosabban a fumblitisz, mert a 41TD mellé a 9INT bőven vállalható. A fumble viszont komoly probléma, a 26 marha sok. Majdnem meccsenkénti 2.5-ös átlag, és ebből ráadásul 16-ot el is veszítettünk. A szintén futó-fumblitiszben szenvedő Patriots pl. "csak" 19 fumblenél tart (még mindig sok), de ők csak 9-et veszítettek el belőle, mégis ültetik miatta az első számú futót. Szóval ez komoly jelentőséggel bír. Ráadásul mi egy csomót fontos pozícióban "csináltunk", KR/PR után, vagy Manning sack+fumble után a saját huszason belül, illetve többet az ellenfél RZ-jában, sőt goal line-nál. Ezekkel nem csak labdát, de sokszor gyakorlatilag direktben pontokat kaptunk vagy veszítettünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindazon által, most már lassan vége annak az időszaknak, amikor a fiatalok/új felfedezettek tanulhatnak, lassan játszhatnánk már egy meccset ahol egyszerre fent van DRC, Bailey, Harris, a falba visszajöhetne Wolfe, támadó oldalon Julius Thomast szeretném mihamarabb viszont látni. Ja és a következő meccsre ha minden igaz, már Fox készíti fel a csapatotBlack_Adder
Ka kérhetem, ezt idén tartsuk meg a playoff-ra. 😊 Simán lemondok inkább az első kiemelésről, de még a home fieldről is, ha meg tudná a csapat csinálni, hogy a playoffra áll igazán össze. A Colts 2006-ban 2 fordulóval az idény vége előtt kapott 300 futott yardot és szopott ki csúnyán - azzal ment el akkor a kiemelés és a home field is -, de mit se számított, mert a csapat a playoffra állt össze. Ahogy tavaly a Ravens, vagy a Giants kétszer is. Ezt a Denvert, ha igazán összeáll, és mind a három fázisban hozza amit tud, senki nem veri meg. A peak teljesítmény-potenciálja mindegyik csapatnál jóval nagyobb. Peak teljesítmény nélkül meg úgysem lehet SB-t nyerni, úgyhogy az meg úgyis kell.😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ugyanakkor lassan 2 éve tisztán látszik, h a labdaeladásokkal nagy bajban vagyunk. Tegnap nem volt fumble, cserébe volt 2 INT. Igazából elég "kockázatos" passzjátékot játsszunk, amiben benne van az INT, de bőven kifieztődik. 5 TD és 400 yard emllé lehet dobni 2 picket, a baj az, amit ki is írtak a meccs közben, h mi kapjuk a legtöbb pontot labdavesztésekből. És a védelmünk valaogy jobban teljesít punt után, mint labdaveszéts után, attól függetlenül is, h shortfield vagy sem. Ez mondjuk szerintem csak véletlen egybeesés, de attól még igaz, h nemcsak sok labdát vesztünk, hanem abból rendre pontokat is kapunk.
Black_Adder
Szvsz turnover után általában jobb mezőnypozícióból kezd az ellenfél mint punt után, ezzel magyarázható h ilyenkor több pontot kap a defense.empty taxi
Ez mindenképp igaz, de én nálunk ennél többet érzek a dologban. Szvsz az egy TO-ra jutó kapott pontok tekintetében is az "élmezőnybe" tartozunk. De ez inkább csak a benyomásom, mélyebben nem mentem bele a dologba, mert továbbra is véletlen egybeesésnek tartom, elvégre kisebb-nagyobb rövidzárlat nélkül idén egyetlen meccset se hozott le a védelem, abból juthat labdavesztés utánra is. Csak ugye annyiból ciki, h az nagyon jó lenne, ha az offense hibáját azonnal tudná javítani a D#, így mi csak még mélyebbre kerülünk, az ellenfél viszont jól felhozzuk vele, játékban is nem csak eredményben...Ellenben egy TO utáni labdaszerzéssel, vagy 3&outtal azt az érzetet keltenénk, h így sincs semmi keresnivalójuk...

De ez lehet h olyan mint mindig lekésni a buszt. Ha az ember statisztikát vezet rájön, h valójában egyáltalán nem pechhes, csak mindig az marad meg benne, amikor az orra előtt megy el, amikor 1-2 percen belül jön, azt hamar elfelejti vagy észre se veszi... Egy labdavesztés után kapott TD tudja annyira befolyásolni a meccs képét, h az megmaradjon az emlékezetben, míg egy field position battleben egy punttal felérő hosszú INT könnyen "elvész", ahogy 40+ szerzett pont között is egy RZ fumble, amiből utána egy perc múlva félpályáig puntol az ellenfél csupán elodázva az újabb TD-t...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ugyanakkor lassan 2 éve tisztán látszik, h a labdaeladásokkal nagy bajban vagyunk. Tegnap nem volt fumble, cserébe volt 2 INT. Igazából elég "kockázatos" passzjátékot játsszunk, amiben benne van az INT, de bőven kifieztődik. 5 TD és 400 yard emllé lehet dobni 2 picket, a baj az, amit ki is írtak a meccs közben, h mi kapjuk a legtöbb pontot labdavesztésekből. És a védelmünk valaogy jobban teljesít punt után, mint labdaveszéts után, attól függetlenül is, h shortfield vagy sem. Ez mondjuk szerintem csak véletlen egybeesés, de attól még igaz, h nemcsak sok labdát vesztünk, hanem abból rendre pontokat is kapunk.
Black_Adder
Szvsz turnover után általában jobb mezőnypozícióból kezd az ellenfél mint punt után, ezzel magyarázható h ilyenkor több pontot kap a defense.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem nagyon értem a KC-t. Annyira rájuk ijesztett Moreno múlthéten, h a futás elleni védekezést helyezték előtérbe "Manning, who?" alapon? Hát végül is Moreno-t nagyon megfogták, 2 INTnek köszönhetően vezettek is félidőben, de ahogy akkor is írtam, h TDt szerzünk az első driveból bedaráljuk őket... Ja egyébként igazából csak Morenonak nem ment a futás, cserébe elkapásokból hozta a yardokat, Ball meg 100+ yardos meccset hozott nem is rossz átlaggal. Ezek mellé a 400+ passzolt yard, és 35 pont.

PM megdöntötte a saját franchise rekordját, 41 TDnél tart egy szezonban, sőt máris ő minden idők 2. legeredményesebb Broncos QB-ja passzolt TD-ket tekintve. <2 év alatt nem rossz. //Elway 300, PM 78, Morton 74, Plummer és Greese 71-71.
Decker is rekordot döntött, pár hete állította be DT Shannon Sharpe rekordját 3-mal, Decker most 4-gyel meg is döntötte azt.

Kicsit nagyobb volt a nyomás mint 2 hete, de megint sack nélkül maradt a KC, igaz Hali sérülten, Houston meg egyáltalán nem játszott, dehát sérülteket a mi oldalunkról is hosszasan lehet sorolni, kezdve pl Clady-vel, ha már pass protectionről van szó.

A meccs elején persze megint meg volt a világvége hangulat az eredménykövetőben, és hát nehéz azzal vitatkozni, hogy az első (másfél) negyedben nem sok bizakodásra adtunk okot. A 2. INT nagyon rossz passz se volt, de az első se kerül oktató filmekbe. Hogy Ihenacho miért játszik mancovert, azt csak JDR tudja, Reid meg köszönte szépen. Az utolsó kezdő a DB sorban /*ha Harrist nem számítjuk, mert ő nickel CB*/ és őt se úgy használjuk ahogy kéne. Emellett passrush se létezett. A KCnak persze jó a támadó fala, de cserébe Alex Smith rendre hagy időt az ellenfélnek arra, hogy sackeljék. Mi egyrészt amikor meg is kergettük, akkor se tudtuk földre vinni, a menekülésekből meg hozta a sok yardot. Ahogy az eredménykövetőben is megjegyeztem, Millernek nem a KC a kedvenc ellenfele, és ez nem is csak a passrushra vonatkozik, futás ellen is gyenge volt a szélen, ez tőle szokatlan.

Összességében persze a korán beszedett 21pontból 7 az STé, elfelejtették, h a kickoffot is vissza lehet hordani, 14 pedig labdaeladásból. Persze csak az egyik volt shortfield, de aztán becsukták az ajtót. ...egészen a 4. negyedig. Aztán az a forgató könyv, amit más meccseken is láttunk majd. Lehetetlen helyzetben az ellenfél, majdnem a labdát is megszerezzük, aztán benyeljük a nagy playt, és utána teljesen szétesik fejben a védelem. Trevathan majdnem pick6ével kezdődött, de több ilyen is megmaradt a fejemben. Egyébként szerintem mindkét eset labdaszerzés volt, de biztosra nem állíthatom mert FordF150 reklám ment a replayek alatt. Az elsőre hülyeség volt bedobni, abban az embertömegben biztos nem módosítanak az ítéleten. 2 hete mi jártunk jól hasonlóból, most a KC. A másik viszont szerintem tiszta elkapás volt, elkapta, balkezével kényelmesen elhelyezte, h jobb karjával tudjon védekezni. Ezzel nem azt akarom mondani, h lejtett a hazai pálya, gondoljunk csak arra a groundingra, de egyrészt azzal simán visszafutottunk TD-re amit kapásból elvettek tőlünk, aztán magát a labdaszerzést se adták meg nekünk, És ezek azok a pillanatok, ami után a védelmünkön eluralkodik a káosz. És ez nem is a bírói döntés helyességén múlik, ha már Trevathan első hetes esetét említettem, az ugye vitán felül jó bírói ítélet volt...

Mindenképp biztató azonban, h a végén a védelem ki tudta védekezni az RZ-ben. Persze a KC támadása a levegőben finoman szólva se tartozik a legfélelmetesebbek közé, de valahol el kell kezdeni. Segítségünkre volt a 2. félidőben sok drop, pontosabban nem drop, hanem elkapható labda, amit mégse kaptak el. Az egy dolog h Harris odaér és valahogy eléri, h incomplete legyen, jobb elkapó ellen az csak tackle a catch után. És volt 2 mégtsiztább eset. Azokat se biztos, h dropnak írja majd a statisztika, mert volt a közelben denveri játékos, aki tlán még hozzá is ért, de ha ezen is múlt h nem lett elkapás, attól azt még el kellett volna kapni. Emellett Reid mindent elkövetett, hogy ha netalántán mégis siekrül egyenlíteni, akkor legyen még egy kényelmes támadásra ideje Manningnek. Hihetetlen, hogy egy egyébként ilyen jó edző ennyire nem tanul a saját hibájából, emiatt vesztettek az SD ellen egyetlen héttel ezelőtt. Na mindegy ez elegyen az ő bajuk, a végén úgy se ez döntött, mert amikor lángra kaphatott volna a ház, megállítottuk a támadást. És igazából a Dallas ellen is, amikor a leggyengébb meccsüket játszották, a végén akkor is ők döntötték el a meccset, de még a Pats ellen is időben kapcsoltak, és a végén az ST lett a feketebárány.

Ugyanakkor lassan 2 éve tisztán látszik, h a labdaeladásokkal nagy bajban vagyunk. Tegnap nem volt fumble, cserébe volt 2 INT. Igazából elég "kockázatos" passzjátékot játsszunk, amiben benne van az INT, de bőven kifieztődik. 5 TD és 400 yard emllé lehet dobni 2 picket, a baj az, amit ki is írtak a meccs közben, h mi kapjuk a legtöbb pontot labdavesztésekből. És a védelmünk valaogy jobban teljesít punt után, mint labdaveszéts után, attól függetlenül is, h shortfield vagy sem. Ez mondjuk szerintem csak véletlen egybeesés, de attól még igaz, h nemcsak sok labdát vesztünk, hanem abból rendre pontokat is kapunk.
A másik dolog, amit nem tudunk kinőni, az a sok flag. Ebben szerintem rosszabbak vagyunk mint tavaly.

Amikor jött DRC is kicsit ágáltam ellene, h ilyen drágán minek, nem gondoltam volna h egyszer se játszik majd a DB sor ideális felállásában. Ennél fogva el kell ismernem igaz a közhely, hogy sosem elég a jó CB-kből, másrészről próbálom a pozitív oldalát nézni ennek is. Azzal h így kénytelen a cserék játszani, az az ő fejlődésük szempontjából nagyon jó. Itt van pl Webster, aki eddig pozitív meglepetés volt számomra, most ez egy nehezebb meccs volt neki, de büntetlenül tanulhatott a hibáiból. Ugyanúgy a labda alá szaladt, mint Rahim Moore a Ravens ellen, az akkor a győzelmünkbe került, ez most csak a statisztikákat rontotta. Vagy itt van Chris Clark, akiről Clady sérülése miatt jöttünk rá, h ő az a quality backup akit minidig is szerettünk volna, vagy Ramirez, akit legszívesebben elküldtünk volna a búsba, csakh kiderüljön, az Isten is C-nek teremtette.

Mindazon által, most már lassan vége annak az időszaknak, amikor a fiatalok/új felfedezettek tanulhatnak, lassan játszhatnánk már egy meccset ahol egyszerre fent van DRC, Bailey, Harris, a falba visszajöhetne Wolfe, támadó oldalon Julius Thomast szeretném mihamarabb viszont látni. Ja és a következő meccsre ha minden igaz, már Fox készíti fel a csapatot

1 meccs előnyben vagyunk a KC-val szemben, úgy hogy miénk az esetleges tiebreak is, ellenben a Pats ellen ahhoz, h előttük maradjunk a végén is, mind a 4 hátralévő meccsünket hozni kéne. Persze mind a 4-nek mi leszünk az esélyesei, egy botlás aligha férne bele...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Nagyon fontos volt ez a győzelem, talán az alapszakasz kulcsmeccse volt ez -főleg az előző heti L után-. Szezon közben azért tudtuk, hogy a KC-NE-KC hármas sorozat lesz a legnehezebb az alapszakaszban, ekkor kell majd jól teljesíteni, a 2W-vel elégedettek lehetünk szerintem. A következő meccsek elvileg könnyebbek lesznek, szerintem lassan el is lehet kezdeni rotálni a csapatot, többet pihentetni meccsközben a kulcsembereket, fontos lenne, hogy amennyire lehet, egy egészséges gárda legyen. Hab a tortán PM tegnapi teljesítménye, 9TD kell az 50-hez, kicsit kevesebb mint 900 yard az 5000-hez, és nagyon extrém esetben Brees rekordja is meglehet, 1351 yard kéne még a legtöbb passzolt yardhoz, ez 337-es átlag 4 meccsre... Nem mondom, hogy meglesz, de fene tudja, Oakland és Chargers védelem ellen azért lehet dobálni, bár velük már nagyon a végén játszunk. Az 50 TD viszont szerintem innentől esélyes. 😊
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Nagyon örülök a győzelemnek!

4 meccsünk van hátra, TEN, SD, @HOU, @OAK.

Ha ebből 3-at nyerünk, akkor:
- biztosan megvan a first round bye
- nagy valószínűséggel már csak a Mile High-on (-ban?) játszunk a rájátzásban.

Ahhoz, hogy 3 győzelem után még idegenbe kelljen menni (a Gillette Stadiumba), a következőknek mind teljesülniük kell:
- a NE 4x nyer (@CLE, MIA, BAL, @BUF)
- mi továbbjutunk a rájátszásban
- ők is továbbjutnak a rájátszásban

Jövő héten pedig biztossá válhat a rájátszás elérése (ha mi nyerünk VAGY a MIA nem nyer VAGY a BAL nem nyer).

Mindezek alapján, elég jó helyzetben vagyunk. Ha van vmi hír a sérültekről, pls írjatok!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A végén egy picit én is bealudtam, de a lényegre felébredtem újra... 😊

Champ-et kérdezték miért nem játszott a második félidőben, azt mondta, hogy snap count-on volt így az első meccsen, de kellett is neki, mert érezte még nagyon, hogy be van rozsdásodva...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
a 4. negyedre sajnos bealudtam (vagyis félig kómásan néztem már a 4. TDjüket is)
de Ball-Harris és Decker játéka tetszett nagyon

amúgy miért nem Holiday fogadja a puntokat? WW hisztizne?!Negritis
Holliday válla az első visszahordásnál megsérült, ezért nem játszott utána...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
a 4. negyedre sajnos bealudtam (vagyis félig kómásan néztem már a 4. TDjüket is)
de Ball-Harris és Decker játéka tetszett nagyon

amúgy miért nem Holiday fogadja a puntokat? WW hisztizne?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Champ ezek szerint játszhat, remélem végig is tudja nyomni a meccset...

Hillman pedig kikerült a doghouse-ból... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
puppetm4st3r Denver Broncos 63 — Bronco
Inactives

QB Zac Dysert
RB C.J. Anderson
CB Dominique Rodgers-Cromartie
C J.D. Walton
G Chris Kuper
TE Julius Thomas
DE Derek Wolfe

Chiefs:
QB Tyler Bray
LB Justin Houston
LB Nico Johnson
C Eric Kush
G Rokevious Watkins
G Rishawn Johnson
DT Kyle Love

:-/
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Juilus Thomas doubtful estére... :/



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Wolfe-nak seizure-like, azaz roham-szerű tünetei voltak, még nem tudják mitől, de most jól van, még vizsgálják...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Wolfe betegsége valami komolyabbnak tűnik, a csapat közleménye szerint a csapatbuszon lett rosszul, majd a csapat stábjának a vizsgálata után mentő vitte be a kórházba, ahol azóta is vizsgálják...

Remélem semmi túl komoly! 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
@black, holnap kéne nyerni nem? 😀Negritis
😊 Nekem már ma is meccs hangulatom van.

Ahogy azt sem tudtam, hogy az nfl.com-os DC ennyire szar (ez nagyon meg is lepett). Most már ezt is tudom, legközelebb máshonnan tájékozódom.burzum
Én úgy vagyok vele, h a Broncost jobban ismerem mint bármelyik másik csapatot, vagy a többi csapatot még annyira se ismerem mint a Broncost, néző pont kérdése, de ezért azt szoktam alapul venni az írások/statisztikák/vélemények megítélésekor.

Statisztikák böngészéséhez javaslom a pro-football-reference-et. Ingyenes és emészthető. Az nfl.commal ellentétben meccs közben nem frissül a légy hátán (on the fly), de ha az ember kivárja mire kikerül, szerintem sokkal beszédesebb:
itt van pl az előző meccsünk boxscore-ja:  www.pro-football-reference.com/boxscores/201311170den.htm
Nincsenek ugyan összefoglalók, de nincs is teliszarva reklámmal.

Ami a DC-t illeti, a sérülések, sub packageek és rotáció miatt igazából nehéz tökéletest találni. Az FO-n van snapcount,  www.footballoutsiders.com/stats/snapcounts ott meg tudod nézni h melyik csapatban ki hány snappet tölt pályán, ha ismered h milyen personelt játszik elsősorban támadó oldalon és mi a legjellemzőbb védelmi felállása (mondjuk nickel és nickel között is lehet különbség) akkor ebből jól össze lehet sakkozni, h mire lehet számítani. Ha nem akarsz ennyire mélyen belemenni, csak azt kell megnézni kinek hány GS van a neve mellett pozíciónként.

Ugyanitt (FO) találhatsz néhány komplexebb leíró statisztikát is, ha szereted böngészni, illetve az ANS (www.advancednflstats.com/), amit jószívvel ajánlok. De van saját véleményed, úgyh hamar ráfogsz találni azokra, amik szerinted a legjobb hír/stat források, vagy esetleg csak a saját szemednek hiszel.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
@black, holnap kéne nyerni nem? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Valóban false startra gondoltam, nem pedig offside-ra. Ahogy azt sem tudtam, hogy az nfl.com-os DC ennyire szar (ez nagyon meg is lepett). Most már ezt is tudom, legközelebb máshonnan tájékozódom.

Igen, nem csak a futás átlagot kell figyelni, hanem az eloszlásnak más jellemzőit is figyelembe kell venni (amit részben mutathat akár a szórás is), ebben teljesen egyetértünk. Függetlenül attól, hogy a múltkor jó meccset hoztunk ellene, tartom azt az állításomat, hogy Charlest nem könnyű megállítani.

Ahogy abban is biztos vagyok, hogy a secondary-jük a liga legjobbjai közé tartozik. Persze remélem, hogy ennek ellenére működni fog a passzjátékunk.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hali játszhat majd, de épp elég baj számukra, ha Houston hiányozni fog. 2 hete 3 siettetése, 10 szerelése 2 PD és összesen 8 stopja volt. Az nfl.com-os DC-ről annyit, h szerintük Hillman kezdő FB nálunk, és a kezdő felállásban csak 2 WR van, Moore kezdőnek írják holott IR-en van, Vicket cserének írják Unrein mögött, holott, egyrészt IRen van másrészt mielőtt IRen lett volna kezdő volt, nem is tudom mikor volt utoljára csere... De Webster is Carter előtt van a DCn már réges rég. Én kb ennyire tudom komolyan venni a többi DC-t is az nfl.comon...

Charlest nagyon megfogtuk az első meccsén. 16 futás 78 yard nem tragédia a részéről, de egy 35 yardos kiugró eredmény húzza fel a statisztikát. Ha kivennénk a legjobbat és a legrosszabbat, akkor a nevéhez méltatlan számokat látnánk. Ezzel arra célzok, amire sok más statisztikánál is, h minél kisebb szórás, annál jobb. Moreno úgy futott 6+ átlaggal 200+ yardot a Pats ellen, h a leghosszabb egy 18 yardos volt közte, tehát nem mondjuk egy 80 yardos futás dobta meg neki a számait, hanem minden egyes futásnál tudta szállítani az értékes 6 yardokat. Egyetlen egy negatív futása volt azt hiszem. Most - sarkított példa, de - ha úgy jön össze 80 yardot 10 futsából, h a longest 10, akkor az kb azt jelenti, h minden futásoddal 1st down közelébe juttatod a csapatod, ha a longestod 80 az azt jelenti, h egyszer összejött egy nagy play, aztán meg soroaztosan megakadnak rajtad a támadások, mert nem jönnek a yardok és puntolni kell. JCben bármikor benne van a nagy playt, de ha egykét megmozduláson kívül le tudjuk szedni a pályáról, akkor a KCnak más módot kell keresnie a győzelemre. Egyébként volt 2 elkapása is -6 yardra, a longest -1, csak azért írom, mert normál körülmények között a KC legfoglalkoztatottabb elkapója volt a meccs előtt... Igaz most hiányozni fog tőlünk Vick, így egy fokkal nehezebb lesz, ha meg Wolfe se lesz, akkor 2 fokkal is...

A secondary ezelőtt nem sok gondot jelentett Manningnek, megtalálta a módját, h haladjunk előre.

Offside nem lesz a zaj miatt (más miatt lehet), amikor a hazai csapat támad, a nézők kussban vannak, h ne zavarják őket, mindig akkor van a hangorkán, amikor a hazai csapat védekezik. False startunk ennél fogva lehet egy csomó, de erre már készültünk 2 hete (3 false start) Delay of game-re talán annyira nem vagyunk érzékenyek a hurryup miatt, de idegenben az is benne van bárki ellen, a KC ellen meg hatványozottan

Egyébként szignifikáns esélyt látok arra h a divroundban mint #1 és #5 seed újra összefutunk, kérdés hol... Én szeretek párhuzamokat vonni, és ha '96Broncos-'12Broncos. akkor most ugye a '97-est másolja a csapat, akik a KC mögött csak 2. lettek a divben 12-4-es WL-lel otthon verve a KC-t, de idegenben kikapva, aztán a PO-ban idegenben vertük őket, amit az első SB meneteléls követett... 😉 De azért inkább nyerjünk csak ma is. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Derek Wolfe nem utazott el a csapattal Kansas Citybe. Valami betegséget szedett össze. 😕
 www.denverpost.com/broncos/ci_24626734/derek-wolfe-broncos-falls-ill-may-miss-kansas
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Ahogy nézem a KC depth chartját a mostani sérüléshullám után, eléggé meggyengültek. És nem csak a két passrusher LB fog hiányozni, de ez az O-fal sem az, ami egészséges játékosok esetén lehetne.

https://static.www.nfl.com/image/private/f_auto/league/kypwk7rb7d5jol7fybkw
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Sajnálom a sérülteket, brutál jó meccs lett volna komplettebb csapatok között.

A Broncos esélyei szempontjából nagyon optimista vagyok.
- Azt várom, hogy a D falunk dominálja az ő O-falukat
- sőt, a mi O falunk is dominálja majd az ő D-falukat

Ugyanakkor néhány aspektusban még mindig erősek.
- A secondaryjük még mindig erős
- ahogy Charlest sem könnyű megállítani
- A szurkolókkal, a zajjal is problémánk lehet, remélem nem jönnek majd az offside-ok

Összességében viszont, ha nem adunk el sok labdát, akkor ez valószínűleg meglesz. Azért a ST-ektől megint tartok vhogy...
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Megint vacillálok a meccsen amúgy 😀 mert hétfőn reggel ZH 😀
de sztem megnézem, hátha Moreno egy újabb karrier estét hoz össze

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
szükség lesz mindenkire mert az Arrowheadbe nyerni kell vasárnap

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
PM, Moreno és DRC is újra edzésbe állt ma... 😊

És még egy jó hír: az orvosok engedélyezték Fox-nak, hogy hétfőn, 4 héttel a műtétje után, újra munkába álljon!!! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!