Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Ma már Moreno és DRC is edzett. 😊
Fox hétfőtől újra aktív HC!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Barring any setbacks, I'll be out there."

-Champ Bailey

Legyen úgy!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Gyakorló csapatba érkezett Brandon Moore DT, Chad Bumphis WR helyére.
A CBS-es draft prospect ismertető Vickersonhoz hasonlítja.
 www.cbssports.com/nfl/draft/players/1691427/brandon-moore

Fox ma érkezik vissza Denverbe, Bowlen érte küldte a repülőgépét. 😊
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Vickerson IR, Sione Fua érkezett.
 www.denverpost.com/broncos/ci_24613151/kevin-vickerson-placed-injured-reserve-by-broncos-sione-fua-signedxrace77
Ne akarjátok h Fua a pályára kerüljön.empty taxi
Nem ismerem, anyira botrányos? 😊xrace77
Tavaly asszem a legszarabb DT volt az NFL-ben futás ellen.empty taxi
Nem hangzik túl jól.
Szerintem az elején limitált lesz a szereplése, majd meglátjuk hogyan szerepel.xrace77
Unrein 15-20 snap helyett sokkal többet fog kapni, no para, megoldja. Amennyivel gyengébb Vicknél annyival kevesebb zászló fog rájönni. Unrein eddigi snapjeit megkapja Sly Williams. Para. Nem igazán NFL ready, bár egy ilyen limitált snapszámot azért remélem meg tud oldani. Fua meg megy az inaktív listára Sly helyére. Ennyi.

Ellenben rosteren van Huff, akinél szarabb S-t nem nagyon tudnék mondani aki jelenleg ligában van, meg Fua, ami viszont nagyon érzékennyé tesz minket a további sérülésekre. de az sose jó, ha szezonközben összekukázott embereknek pályára kell lépniük. És az, h nem a PSből oldottuk meg az se túl jó jel. Ihenacho, Unrein, Carter, ők mind-mind voltak beugrók PS korukból, ha jól modnom. Aki nem, abból ritkán lesz később kerettag (hiába szurkolunk Garlandnak)... Akiben meg lehetett volna bírni (King), őt meg már ellopták onnan...
Hát ez van. A fizikai felkészülés tavaly valahogy jobban sikerült, pedig állítólag mennyivel kevesebb sérülés van, főleg a csütörtöki meccseken.......

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Akkor mosttól rázúdítom a topicra az advanced nfl statokat.
 www.advancednflstats.com/2013/11/team-efficiency-rankings-week-12.html
Peterk pár héte kva jól leírta a lényegét, ha lesz időm belinkelem ide, de úgysenemlesz.

"Besides the flaws of magnifying a small sample size, that second half was not really indicative of Denver's pass defense capabilities. Overall, the Broncos pass defense EPA is below average, worse than only the Lions, Packers and Colts among playoff contenders:"


"That's really not as troubling as it seems. Denver is generally ahead, meaning that the opposition must pass to catch up, thus deflating the Broncos' pass defense stats. Moreover, we can measure Denver's game-by-game pass EPA per play and compare them to their opponents' pass EPA/P for the year. And when we do that, an interesting trend emerges over recent weeks:"


"Despite modest sack totals, Von Miller has actually been a behemoth since his return, with the second-highest EPA/G among linebackers. Shaun Phillips has compiled 10 sacks as the Broncos' other pass-rushing star. In the secondary, Dominique Rodgers-Cromartie, Kayvon Webster and Chris Harris gave Denver three good corners when Webster started seeing more snaps after the first month."
...
"Denver's ceiling may be a slightly above average pass defense, and they're a couple injuries away from being a disaster. But average is good enough when paired with that offense."


Összességében 3. vagyunk (O+D).
O: Összességében 3. PassingO 1., INT avoidance 2., rushing succes rate 6., fumble prone-ban viszont deadlast...
D: Összességében 17., passzD 19., INT D 12., rushingD 3., penalty avoidance 23.

Egyébként EPA-t illetően Von Miller visszatértével jövünk fel, mint a hányás, annak ellenére h konstans van 2-3 kezdő hiányzónk a secondary-ben. Amikor Ihenacho sem volt fen, akkor kapásból 4 a pecc elleni második félidőben. Lehet sorolni a csapatokat akik jobban viselnének ennyi hiányzót a secondaryben.

Van aggódni valónk, ha Super Bowlban gondolkodunk, márpedig az FO abban gondolkodik. '98-ban is volt '97-ben is volt. Kevés tökéletes csapat volt eleddig a ligában, és most se tudok egyet se mondani. És ha van, ahhoz az AFC-ben messze mi vagyunk a legközelebb. Nem azért mert mi állunk a legjobban, hanem mert nagyon magabiztos győzelmek jellemeznek. Nem az, h hosszabbításban, vagy a legvégén megnyerjük, hanem mert általában végigvezetve, simán hozzuk a meccseket. 11-ből 8×. Ez miért fontos? Mert ha sorozatban 21-ekkel nyerünk, azt sokkal könnyebb megismételni, mint ha az utolsó 5 percben fordítunk -10-ről. Ha 21-gyel vezetünk, akkor egy bírói tévedés max szorosabbá teszi, ha -10-ről kell fordítani, akkor egy hibás fújás megfoszthat a győzelemtől hiába harcolnánk ki amúgy. Mert +21-nél belefér egy nagyobb hiba, -10nél már nem lehet hibázni.
- 2 dolog van, ami komoly aggodalomra addhat okot. A sok fumble, és a sok penalty. Ezt már mondogatom egy ideje, most h kicsit külön kiemel minket a ANS, ugyanezeket látni. Ez a 2 dolog amiben a legrosszabbak vagyunk, és ez az a 2 dolog, amiben nincs előrelépés. Mármint persze a passing O-ban sincs előrelépés, de ott nem is volt honnan, meg arra PM nélkül is lehetett számítani, h ahogy jön a rossz idő, úgy esik vissza a teljesítmény. Esőben, hóban, szélben mindenkinek nehezebb passzolnia.
________________________________________________________________________________________

Leadni 24 pont előnyt nem jó érzés, meg is kaptuk érte a legnagyobb sértést, h lelketlenek vagyunk (ráadásul félkövéren lelketlenek, nem is kicsit), megh nem akarunk győzni. Ja minden sportoló arról híres, h veszteni akar. Hogy hogyan illik ebbe a képbe, h a végén egyenlíteni tudtunk, azt nem tudom. Tökmindegy, tavaly lelketlenül is nyertünk -24-ről, most vesztettünk. Norv Turner megbukott HCként, nem azon a meccsen, évekkel korábban, csak nem rúgták ki. Mi HC nélkül játszottunk. Rá lehet húzni JDR-re a vizes lepedőt, de ő a mi DC-nk, nem a HC-nk, úgy készült a szezonra, h DC lesz, és továbbra is ellátja a DC feladatait. Szétesett az Offense, hogyan rakja őket helyre, amíg hívnia kell a playt a D#-ben? Gase első éves OC, neki ilyenben még nem lehet tapasztalata, Manning meg, ő maga is szétesett kicsit fejben, az INTen kívül volt egy másik fogalmatlan passza, ami csak egy a play kiemenetelét nem befojásoló szabálytalanság miatt nem lett INT, volt egy ahol saját maga ejtette el a labdát 3rd downnál, és egy rossz handoff Andersennek, ami talán inkább Andersené volt. Azon ritka pillanatok egyike, amikor szétesett fejben, tehát nem tudta összeszedni a csapatot, hisz őt is össze kellett volna szedni. HC nélkül lehetetlen egy ilyenek túllendülni, csak ha jön egy momentum change. A D# éppen tudta volna ezt produkálni, tartani a meccset, míg kijön a hullámvölgyből az Of#, de és ez nem történt meg, ellenben ők is teljesen maguk alá kerültek.

Most kérdés, JDR két szék közé esett-e, vagy mi történt. Nem misztifikálnám túl a dolgokat, Brady történt. Half time adjustment, mi nem sokat tudtunk volna elemezni, mert a Pats semmit nem csinált az első félidőben, ők megtalálták a gyenge pontot, amire nem tudtunk reagálni. A passrush nem tűnt el, bár visszaesett, mégha sack nem is jött. A Pats OL átállt pass protection üzemmódra, a run blocking kárára, így Bradyn kisebb nyomás volt, hozzáteszem volt rajta nyomás, csak jó volt az alól is.
A man2man hátránya, h a leggyengébb láncszem jobban kijön, mint zónázásnál. => Több zónát használtunk. De alapvetően emberező csapat vagyunk, olyan DB-ket hozunk akiknek az az erénye. + a rövid középpasszos játékkal kurvára szét lehet szopatni. Én nem szeretem a zónázást, de amikor az 5. számú CB és 4. számú S pályára lép, nem biztos, h van más lehetőség...
Most el lehet gondolkozni azon, h Fox tudott volna-e valamit kezdeni a rövidzárlattal, vagy ha Studesville a HC, akkor ha az O ugyanígy le is ereszt, JDR jobban kézben tudta-e volna tartani a védelmet, és h lenne-e a jövőre nézve haszna egy ilyen elmélkedésnek...

Ez a meccs kicsit olyan volt, mint a nyitó meccsen Trevathan eldobott picksixe. Drága volt a tanuló lecke, de egy oktató gif az egész csapatnak, h tanuljanak a hibából. Pár meccsel később Holliday hátranézett, h biztosan átlépett-e a gólvonalon, és csak utána kezdett örülni. Nem tudom, h ebből a meccsből mit lehetett tanulni, egyszerűen fölénk nőtt az ellenfél, és nem azért mert lelketlen barmok lennénk, de fogós kérdés, h mit kéne máshogy csinálni a 2. félidőben, mert az nem válasz, h mindent.

- D#: Nem lett kevésbé aggresszív, a zónázás aráyának növelése kényszer volt, két kezdő CB nélkül Brady ellen man2mannel nem könnyű. A visszaeső passrush érdekében blitzelni Brady ellen öngyilkosság. Talán cseréltem volna azon, h ki kit fogjon, mégis blitzeltem volna Bradyt, ha egyszer anélkül is szétszopat minket, variáltam volna passrusht, ha ahogy eddig csináltuk, nem ment, csináljuk máshogy.
-Of#: Nem cseréltem volna le Ballt. Moreno a végére nagyon húzta a lábát, ha 5-6-tal kevesebb cipelése van, akkor lehet nem fogy el a végére. A passzjáték alapjában véve nem működött, dea rövid passzokkal DT-nek is volt keresnivalója, pedig addig leszedték a pályáról, miért csak a legvégén fedeztük fel?
-ST: Nem cserélek visszahordót, ha egész héten úgy edzenek h Holliday az. End zone-ban elejti, úgyh 20 yardra senki, az nem baj. Amúgy meg ha nincs önbizalma, akkor mutassa ő, h nem kapjuk el. Welkert meg azért se, mert ő se a megbízhatóságáról volt híres korábban, meg amúgy se töretném őt össze ST-ben.
- A legalapvetőbb kérdés talán az, h mi volt a forduló pont, hogy azt el tudjuk-e kerülni. Kb ugyanaz történt, mint akkor a Bolts ellen. Első támadás rögtön TD. Nem ez volt Brady első TD drive-ja. Aztán jött a fumble, pont mint a Botls ellen. Ők nem hordták rögtön vissza, de megint shortfielddel nézett szembe a D#, és nem tudták megoldani. Aztán 3&5-re PM fumble, amit ugyanösszegyűjtött, de puntolni kellett, egy addig ígéretes driveban (már a félpálya környékén jártunk), onnantól már szoros, volt, és nagyon idegesen játszottunk, jött is az INT. Utána viszont igazi turning point nélkül valahogy talpra tudtunk állni, még időben, mind az Of# mind a D#, és igazából a végén csak az ST kúrta el, amikor már nekünk volt magasabb a winning probabilitynk. Az ST amit felforgattunk Holliday hibái miatt, és Welker hibázott. Ez alapján nem tudnám egy momentumra kenni a vereséget, peidg nyugodtabbak lehetnénk, h egy dologra mutogathatnánk, h majd azt orvosoljuk.

Az okok: A sok fumble, a sok büntetés, a mélyen tudása alatt játszó WR corps, az 5-6 kezdőt hiányzó védelem. Mindezekkel az AFC 2. helyén álló csapat ellen idegenben játszottunk egy hosszabbításos meccset, ahol eljutottunk FG távolságba, ami csak a 18 mérföldes szembeszél miatt (ami egy elbukott cointossra vezethető vissza) nem volt FG távolság. És ez így a szezonbeli 2. vereségünk a sorozatos 7+ pontos győzelmek között (8/11). Ha mi naggggggggyon nem vagyunk SB esélyes csapat, akkor kíváncsi vagyok ki a team to beat az AFC-ben és miért...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Vickerson IR, Sione Fua érkezett.
 www.denverpost.com/broncos/ci_24613151/kevin-vickerson-placed-injured-reserve-by-broncos-sione-fua-signedxrace77
Ne akarjátok h Fua a pályára kerüljön.empty taxi
Nem ismerem, anyira botrányos? 😊xrace77
Tavaly asszem a legszarabb DT volt az NFL-ben futás ellen.empty taxi
Nem hangzik túl jól.
Szerintem az elején limitált lesz a szereplése, majd meglátjuk hogyan szerepel.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Vickerson IR, Sione Fua érkezett.
 www.denverpost.com/broncos/ci_24613151/kevin-vickerson-placed-injured-reserve-by-broncos-sione-fua-signedxrace77
Ne akarjátok h Fua a pályára kerüljön.empty taxi
Nem ismerem, anyira botrányos? 😊xrace77
Tavaly asszem a legszarabb DT volt az NFL-ben futás ellen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Vickerson IR, Sione Fua érkezett.
 www.denverpost.com/broncos/ci_24613151/kevin-vickerson-placed-injured-reserve-by-broncos-sione-fua-signedxrace77
Ne akarjátok h Fua a pályára kerüljön.empty taxi
Nem ismerem, anyira botrányos? 😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Vickerson IR, Sione Fua érkezett.
 www.denverpost.com/broncos/ci_24613151/kevin-vickerson-placed-injured-reserve-by-broncos-sione-fua-signedxrace77
Ne akarjátok h Fua a pályára kerüljön.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Vickerson IR, Sione Fua érkezett.
 www.denverpost.com/broncos/ci_24613151/kevin-vickerson-placed-injured-reserve-by-broncos-sione-fua-signed
több mint 10 éve
heromark Denver Broncos 5
 www.milehighreport.com/2013/11/25/5145340/denver-broncos-injury-updates

Remélem DRC-vel is minden rendben lesz a KC ellen. hiányzott a Pats elleni második félidőben...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Lehetetlenség befedni a Sports Authority-t, meg sokat nem is érne, mert fűtés akkor se lenne megfelelő szinten, szóval még csak gondolkodni se kéne rajta, mert totál felesleges...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Kicsit oldjam a feszültséget.
Igazából még nem sikerült eldöntenem, hogy ezt komolyan gondolja, vagy csak poén, eléggé valószínűtlennek tünikxrace77
Hát mérnökként azt mondom, hogy elég combos feladat egy eredetileg nyitottnak épült stadionra tetőt építeni hirtelen. Lényegében mindent át kellene építeni, nem csak a tartószerkezeteket, de még a komplett gépészetet is. Nem megoldhatatlan de szerintem nem érdemes. Január 11-ig viszont kb lehetetlen.
Gondolom, irónia szülte a cikket...Lecsó
Gondoljunk csak arra, hogy 5-6 éve megy a harc, hogy a US Open legnagyobb pályáját hogyan fedjék be, és mostanra kezdik megtalálni a megoldást, pedig az ""csak"" egy 20.000-es stadion...
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Vickerson állapotáról nem túl jó hírek érkeztek. Csípősérülése van, nem kell műteni, de legalább 6 hét pihenőre kényszerül. 😕
 www.denverpost.com/broncos/ci_24603732/broncos-kevin-vickerson-out-at-least-six-weeksxrace77
Francba... Előző héten Moore, most meg Vick 😕 2 defensive starter két hét alatt. Egyébként szerintem villám gyorsan IR-re is fogjuk rakni. Mivel nincs a PS-ban DT így vagy hozunk valakit a FA-ról vagy inkább Garland-dal erősítjük a OL depthet egy kicsit. Designated to Return nem opció, mert már Moore van rajta...Nincs mese, most Sly lesz a next man up. Ideje lenne meghálálni az első körös bizalmat.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Kicsit oldjam a feszültséget.
Igazából még nem sikerült eldöntenem, hogy ezt komolyan gondolja, vagy csak poén, eléggé valószínűtlennek tünikxrace77
Hát mérnökként azt mondom, hogy elég combos feladat egy eredetileg nyitottnak épült stadionra tetőt építeni hirtelen. Lényegében mindent át kellene építeni, nem csak a tartószerkezeteket, de még a komplett gépészetet is. Nem megoldhatatlan de szerintem nem érdemes. Január 11-ig viszont kb lehetetlen.
Gondolom, irónia szülte a cikket...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
...peterk2005
Jó, de ezen sem kellene sokáig lovagolni, meg oltogatni a másikat vagy szólogatni a másik oldalnak. Vége a meccsnek is, már több, mint másfél napja, elmúlt. Nem dőlt el semmi, emelt fővel lehet gratulálni.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Vickerson állapotáról nem túl jó hírek érkeztek. Csípősérülése van, nem kell műteni, de legalább 6 hét pihenőre kényszerül. 😕
 www.denverpost.com/broncos/ci_24603732/broncos-kevin-vickerson-out-at-least-six-weeks
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
bwin szorzók vasárnap estére:
DEN: 1.48
KC: 2.7

csoportgyőzelemre:
DEN: 1.25
KC: 3.5

AFC championship:
DEN: 2.25
NE: 3.50
CIN: 8.00
KC: 11.00
IND: 13.00

Nyilván a helyükön kell kezelni ezeket a számokat, de érdekességképp talán jó. Úgy tudom, hogy a fogadóirodák úgy állítják be a szorzókat, hogy arbitrázsuk keletkezzen (kockázat nélkül minden esetben nyerjenek az eseményen bármilyen kimenetel esetén), azaz a szorzók nem szakértői véleményeket, hanem a sportfogadók véleményét tükrözik.

Annyi bizonyos, hogy egy KC elleni győzelemmel, nagyobb sérülések elkerülésével sokat javulhatna a helyzet. Ebből is látszik, hogy mennyire fontos a vasárnap.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Kicsit oldjam a feszültséget.
Igazából még nem sikerült eldöntenem, hogy ezt komolyan gondolja, vagy csak poén, eléggé valószínűtlennek tünik (Maga az ötlet is, de a jan 11. határidő főleg) 😊
 milehighsports.com/2013/11/26/ottewill-time-to-put-a-lid-on-mile-high/
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na gyerekek én ezért utálom, ha a Peccel játszunk. Mindig kirobban valami flamewar. Nem tudom, hogy ki, hogy van vele, de én biztos nem mentem volna az ő topicjukba, még akkor sem, ha mi nyerünk.akike
Ez részben azért van, mert a Pecc szurkolótábora a legnagyobb, és emiatt messze a legtöbb "alvó" olvasójuk is lehet itt a fórumon. Múlt héten pl. egy Panthers fan se akadt, aki átmászott volna a Pats topicban és magyarázgatni kezdte volna, hogy az az utolsó ítélet bizony szabályos volt. Szerintem azért, mert nem nagyon van Panthers "alvó ügynök". 😀 Mert az ilyenek szokták általában a "zűrt" csinálni, nem a sokat fórumozó régi motorosok. Az ilyen "alvó" emberek azok, akik csak a nagyobb győzelmek után jelennek meg, látszólag a "semmiből" (hiszen azt nem látni, hogy olvasnak-e), és ilyenkor aztán mint elefánt a porcelánboltban nekiállnak belekotyogni, nem nézve, nem érezve, hogy ilyen meccsek után ildomos 1-2 napig nem bolygatni meg a másik topicot. Legalábis győztesként semmiképp.

Ők persze nem érzik ezt problémának, hiszen nem nagyon járnak erre, csak a nagy meccs miatt jöttek és leírták a véleményüket - valahol jogosan is, hiszen miért is ne? De ebből van a flame. Ezért is tanácsoltam a - nem keresem vissza a nevét - illetőnek, hogy inkább menjen örömködni a Pats topicba, minthogy itt vitatkozzon. Pedig a stílusa alapján normálisnak tűnt az illető, csak éppen látszott, hogy nem tudja, hogy rosszkor jár rossz helyen. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A vasárnapi millió futást is biztos, hogy nem ő hívta.
peterk2005
De biztos örült neki. Imádja a "Run the ball, stop the run-t". 😀😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már írtam, hogy nem vagyok babonás, de egy kis "fate" hit mindenkiben benne van. Bennem is van egy ilyen érzés, akár akarom, akár nem. Valahogy úgy érzem, idén össze fog jönni a playoff. Pont, mikor mindenki kételkedik benne.peterk2005
B...meg!!! Eljinxelted! xDLecsó
Na baszki, elment az étvágyam is. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát srácok szerintem ez egy remek csapat. Nagy kár, hogy lélek nélküli. Ez már tavaly a Ravens playoff meccsen is látszódott. Én személy szerint rühellem a Patriotákat, de Belichick tuti már az elején rátaposott volna a földön fekvő ellenfél nyakára. A harmadik labda eladásnál se a védelem, se a támadok nem igazán akartak TD-t csinálni. A gyűrűhöz pedig kellene a gyilkos ösztön!gaben
Ugyanezt mondták évekig a Colts-ról is. Aztán 2006-ban a sírból hozta vissza a társaság az AFCGG-t, éppen az addig legyőzhetetlennek hitt Pats ellen. Vagy 2009-ben a híres 4&2-es meccset is nagy hátrányból nyerte a Colts. A BB féle gyilkos ösztön meg úgy néz ki a playoffban időnként szabira megy, mert az utóbbi években jópárszor elkenték a Patriótákat. Ráadásul az otthonukban. A Denverből csodával határos módon győztesen távozó Ravens pl. gyakorlatilag agyonverte őket tavaly.

Lényeg a lényeg, hogy szerintem nem gyilkos ösztön van, hanem momentumok és lélektan. Ráadásul csapatlélektan, ami nem is úgy működik, mint egy egyén lélektana. És vannak még persze a szakmai alapok, amiket arrafelé tudnak, mi meg csak sejthetjük. Meg utólag szidhatjuk, ha vereség a vége. 😊

Ha én edző lennék, és annyi borzalom statisztika, adat állna rendelkezésemre, mint nekik, és nem mellesleg harminc év edzői múlt állna mögöttem, akkor lehet, hogy ugyanazokat lépném meg, mint tegnap JDR ill. Belichick. A gyilkos ösztönös BB például odaadta a Denvernek a labdát önszántából a TO elején. Ha abból pontot csinálunk, most keresztre lenne feszítve, pedig lehet, hogy az volt a jó szakmai döntés, akárhogy is alakul aztán az eredmény. Legalábbis, jóval nagyobb rá az esély, hogy egy 3 szoros SB győztes edző zseni jobban tudja, hogy mi kell lépni, mint egy kívulálló szurkoló. 😊

Ezzel persze nem azt mondom, hogy nincsenek, nem lehetnek gondok. JDR is húzhatott rosszat, és BB is. De elktekintve 1-2 "butt fumble" minőségű rossz húzástól (ami azért ritkán adódik) szerintem az igazi szakmai bakikat mi észre se vesszük. Nekünk a játékos bakik tűnnek fel, de hogy pl. a Denver miért volt képes - a fumblikon túl is - annyira dominálni az első félidőben a Pats offense-et, és mitől nem sikerült ez a harmadik negyedben, arra valódi válaszunk nemigen van. Csak tippelhetünk.

Ettől függetlenül vannak problémáink csapattájon. De még ezt is nehéz megjósolni, mert amikor azt gondolná az ember, hogy van egy izom ST-nk, akkor a következő meccset képesek ők elveszíteni. 😊 Amikor meg azt gondolnánk, hogy az offense megállíthatatlan, akkor lehet, hogy a következő meccsen valamiért totál betliznek. Vagy éppen fordítva. Ki gondolta volna, hogy a KC meccsen még csak oda se nagyon érnek a KC pass rusherek? És melyik a #D igazi arca? A Dallas elleni, teljesen reménytelen, vagy a Pats elleni első félidős? Vagy a Washington ill. KC ellen egészen jó produkciót nyújtó? Nekem fogalmam sincs róla. 😊 Csak annyit látok, hogy ebben a társaságban potenciálisan bármi benne van. Aztán, hogy ki jön-e, az jó kérdés. Az meg még nagyobb kérdés, hogy pont jókor jön-e ki?....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Ez a baj, az, hogy ha nekem a zebrákkal van bajom, azt semelyik másik csapat szurkolói nem veszik úgy, hogy a csapatukat fikázom, csak a Pats fanok....StormST
OTT A PONT!!!akike
Plussz ez azért egy Denver topic. Elbuktunk egy végletekig szoros meccset. Itt hadd fakadjon már ki az ember SZUBJEKTÍVen DENVERi szemüvegen keresztül. És ha bírózunk akkor az nem azt jelenti hogy a Patset savazzuk. És nem kell idejönni senkinek megmondani hogy már pedig a Pats a király és meg a bírók is minket nyomtak. Peace

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ez a baj, az, hogy ha nekem a zebrákkal van bajom, azt semelyik másik csapat szurkolói nem veszik úgy, hogy a csapatukat fikázom, csak a Pats fanok....StormST
OTT A PONT!!!




There is only one person that carries the ball right here!