Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
NFL 6. Hét: Jaguars - Broncos beharangozó


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report a meccsre:
Doubtful: Woody, Ayers
Probable: Champ (!!), Harris, Decker, Dreesen, Hillman, Kuper, Lenon, Prater, Ramirez

Woody helyét állítólag Lenon veszi át, ha nem játszik, Ayers pótlását meg valszeg rotációban oldjuk meg. Még jó, hogy a Jaguars jön szembe, nem a Pats... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Hát, ha a védelemnek ébresztőre volt szükség, az megtörtént a győzelem ellenére is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
igazából a védelem megteszi azt amit kell alapvetően, nem engedik az ellenfelet futni ami a legjobb taktika lehetne az O# ellen
valamint ugye Champnél van a "presense" a név hogy ő az aki emiatt kevés QB hajigál direkt rá (bár ez kopik már sajnos az évekkel)

ha Von és Champ visszatér akkor leszek kiváncsi a dolgokra, főleg h Woody mekkorát lépett előre már tavalyhoz képest is a szememben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyetértek, Champ fizikálisan már nem erősítés. De miközben simán lehet tartani attól, hogy bármelyik emberünk a secondary-ban ismét megégeti magát, Champ-nál ennek az esélye az óriási tapasztalata miatt sokkal kisebb. Ő meccsen belül is tud tanulni a hibájából és korrigálni.

Ha már itt tartunk, szerintem idén a védelemben a legfontosabb, hogy a secondary úgy álljon össze, hogy segítsék egymást, és a big playeket kerüljék el. Ihenacho-t pl. öröm nézni ahogy a LOS környékén pusztít, de őszintén szólve erre olyan nagy szükségünk nincs. Ilyen támadósor mögött a védelemnek inkább arra kellene koncentrálnia, hogy limitálja az ellenfél offense-ét, de azt stabilan, hiba nélkül. Semmi értelme csinálni egy 3&out-ot az ellenfél huszasán, ha a következő drive-ban meg ugyanonnan kapunk egy 80 yardos passz TD-t, mert a safety-k túl-agresszívkodják a védekezést. Én inkább egy "bend but not break" típusú védekezést szeretnék látni, amelyik nem feltétlenül szedi szét az ellenfél offense-ét az ellenfél 20 yardosánál, és el-el enged egy-két tíz yardos passzt, viszont nem enged nagy playt. És aztán a félpályától kezdene egyre agresszívabb lenni, amikor a pálya kezd mélységében beszűkülni. A legjobb és legagresszívabb pedig a RZ-ban lenne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Champ nem mai gyerek, kicsit a sebessége megkopott, de még mindig iszonyat jól lát a pályán és az a 14 év tapasztalat helyettesíthetetlen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
És amúgy pont Doomnál jött elő, aki a PFF szerint a legtöbb nyomást generálta az első pár meccsen, de sakcje nem nagyon volt, akkor kerültem valakivel majdnem vitába, h mennyit ér maga a pressure. Aztn szerencsémre a sok pressure-ből lett egy-két INT h igazoljon engem. Most inkább fordítva van. Ha jó a coverage, nem tud passzolni az irányító, és ezért ér oda a noymás.Black_Adder
Nekem is ez a benyomásom. A Steelers évekig a legjobb védelemmel bírt, pedig se turnoverben (se INT, se fumble), sem pedig sackben nem szoktak az élvonalban lenni. De olyan jó volt a rush D, és mellé olyan jó volt a nyomás, hogy nem kellett sackelni a QB-t, hogy tönkretegyék a komfortját. És rendkívül eredményes is volt, pontszámban évekig tizenpontokat kaptak, és még a nagyon jó offense-eket is erősen limitálni tudták. (És a RZ védelem is remek volt így sok TD-ből "csináltak" FG-t.)

Ezt kéne megoldanunk valahogy nekünk is, ha visszatérnek Von-ék, és akkor a középső (TE, slot WR által bejátszott) területek védelme is könnyebb lenne. Ami meg egyúttal azt is jelenthetné, hogy a safety-k jobban odafigyelhetnének a cornerek besegítsére - ami a másik neuralgikus pont. Az offense miatt szerencsére van idő összeállni a védelemnek. És legalább lesz egy külön érdekessége az idénynek, végignézni, hogy hogy fejlődik a védelem. Mert remélem igen. 😊 (Bár bevallom, kicsit kezdek tartani attól, hogy Del Rio-nak a safety játék nem az erőssége... Kicsit már gyanús, hogy amúgy jó játékosokkal a fedélzeten mennyire ad-hoc tud lenni a mély passzok elleni védelmünk.)peterk2005
Én is pont így vagyok ezzel a védelem dologgal. Talán még jól is jöhet, hogy nem top formában vannak és nem hoznak liga elit statokat. Lásd tavaly: PYD: 199.6 (idén: 347.0) RYD: 91.1 (idén: 69.6). Szerintem az azért ideálisabb scenario hogy az alapszakasz végére álljon össze a védelem, amire minden esély meg van. Nem csak azért mert visszajön Von és Champ. Igazából Vontól mindenki nagyon sokat vár, jogosan is. Champpel viszont nem tudom, hogy mennyire leszünk bentebb. Okés minden tiszteletem az övé, hatalmas játékos és példakép, biztosan sokat segít a jelenléte a pályán, de nem mai gyerek. DDe ne legyen igazam és csúcsformában térjen vissza. Amúgy a héten vagy 10szer végignéztem az utolsó negyedes egy yardos Moreno futást. Valami eszméletlen, ahogy vitatkoznak Manninggel snap előtt, aztán utána csak megcsinálja. A meccsről az jutott pont eszembe, hogy mennyire jött volna jól egy vereség most. Lényegében az offense ott volt a szeren megint, de a D akkora fostaliga volt hogy ilyen szart a Ravens meccs óta nem láttam, ahol a Flacco gyerek csak úgy dobálta a felhőpasszokat a nyomás hiányában és a kritikán aluli secondary teljesítmény miatt ahogy akarta, nekem az a meccs ugrott be teljesen. És lehet hogy most megérdemeltek volna egy vereséget, hogy észhez térjenek. Még arról a Ravensről ugrott be, hogy beszél mindenki a védelemről, de milyen támadó soruk volt már. Ez csak azért érdekes mert jelenleg mindenki agyon fényezi a denveri elkapó brigádot. Az akkor SB győztes elkapó állomány: Torrey Smith, Jacoby Jones, Dennis Pitta, Anquan Boldin. Mellette egy nagyon elit OL és RayRice. Szóval támadó oldalon megvagyunk mi is. És így jutunk megint vissza a védelemhez. Aminek azért lesz ideje összekapni magát és összeállni. Hálistennek idén a csoport is összekapta magát és lehet jó meccseket is játszani.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
És amúgy pont Doomnál jött elő, aki a PFF szerint a legtöbb nyomást generálta az első pár meccsen, de sakcje nem nagyon volt, akkor kerültem valakivel majdnem vitába, h mennyit ér maga a pressure. Aztn szerencsémre a sok pressure-ből lett egy-két INT h igazoljon engem. Most inkább fordítva van. Ha jó a coverage, nem tud passzolni az irányító, és ezért ér oda a noymás.Black_Adder
Nekem is ez a benyomásom. A Steelers évekig a legjobb védelemmel bírt, pedig se turnoverben (se INT, se fumble), sem pedig sackben nem szoktak az élvonalban lenni. De olyan jó volt a rush D, és mellé olyan jó volt a nyomás, hogy nem kellett sackelni a QB-t, hogy tönkretegyék a komfortját. És rendkívül eredményes is volt, pontszámban évekig tizenpontokat kaptak, és még a nagyon jó offense-eket is erősen limitálni tudták. (És a RZ védelem is remek volt így sok TD-ből "csináltak" FG-t.)

Ezt kéne megoldanunk valahogy nekünk is, ha visszatérnek Von-ék, és akkor a középső (TE, slot WR által bejátszott) területek védelme is könnyebb lenne. Ami meg egyúttal azt is jelenthetné, hogy a safety-k jobban odafigyelhetnének a cornerek besegítsére - ami a másik neuralgikus pont. Az offense miatt szerencsére van idő összeállni a védelemnek. És legalább lesz egy külön érdekessége az idénynek, végignézni, hogy hogy fejlődik a védelem. Mert remélem igen. 😊 (Bár bevallom, kicsit kezdek tartani attól, hogy Del Rio-nak a safety játék nem az erőssége... Kicsit már gyanús, hogy amúgy jó játékosokkal a fedélzeten mennyire ad-hoc tud lenni a mély passzok elleni védelmünk.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Nem is a felállás a lényeg, a felfogás. Irving nem edge rusher. Miller az. Ha nincs fent Ayers és Phillips egyszerre, akkor gyakorlatilag csak egy edge rusher van fent, mert Wolfe továbbra is DT/DE, akinek nem a passrush az erőssége, és nem is az az elsődleges feladata. Nah ezt így jóval könnyebb feladat az OLnek. JDR ezt kreatív blitzekkel próbálja kompenzálni, de azt nem lehet folyamatosan csinálni, mert ha kiszúrják előre a blitzet, azt csúnyán meg lehet büntetni. NÉzzétek csak meg Manninget...

A Dallas ellen egyébként 4 sackünk volt, mégis az maradt meg, h Romonak olykor 10mp-je volt passzolni, de néha úgy tűnt tán a meccs végéig is magánál tarthatná. Na ilyen tavaly nem nagyon volt. És amúgy pont Doomnál jött elő, aki a PFF szerint a legtöbb nyomást generálta az első pár meccsen, de sakcje nem nagyon volt, akkor kerültem valakivel majdnem vitába, h mennyit ér maga a pressure. Aztn szerencsémre a sok pressure-ből lett egy-két INT h igazoljon engem. Most inkább fordítva van. Ha jó a coverage, nem tud passzolni az irányító, és ezért ér oda a noymás. De ezt csak érzésre mondom, nem tudom, hány mp egy átlagos sacckünk tavalyhoz képst...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ti mit gondoltok?peterk2005
A sackekkel nincs baj db-ra meg is vannak azok, az nagyobb baj hogy igazán a pressure nincs meg mellé. Jönnek a sackek néha napján, de a folyamatos nyomás nincs meg. Ebben rohadt nagy mondjuk Miller, és talán Doom is ebben volt jó, hogy folyamatosan generálták a nyomást. Én most azt mondom, hogy Ayers+Phillips jobb lesz egymást rotálva, mint Doom volt tavaly, de ehhez mindenképp kell Miller a másik oldalról. Millert folyamatosan kettőzik, és lazábbra marad a másik oldal. Ahogy figyeltem, most nem is azt a védelmet játszuk, mint Millerrel. Inkább a klasszikusabb 4-3-at. Millerrel együtt inkább 3-4-re hajaz a felállás. Nem néztem, de szerintem Wolfe kevesebbet van fent, mint Vonnal együtt lenne. Ennek a PFF-en után lehetne nézni, hogy mi a leggyakoribb felállás.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
A hurryup miatt az ellenfél is többet támad, ami a védelem statisztikáinak nem jóAz első 2 meccsen úgy haladtak ellenük egy csomó yardot, h nagyon jók voltak dpr-ben.
Az első 4 meccsen valójában jól teljesítettek egységként is szvsz, a Dallas ellen meg egyénileg se voltak jók. Ennyi van mögötte szvsz.

Egyébként az összképet drága egyéni hibák rontanak, amikről lehet remélni, h nem ismétlődnek meg.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi az összefoglalót ismét!

A cikket olvasva merült fel bennem, hogy megnézek már pár statot a védelemmel kapcsolatban. És találtam néhány - engem - meglepőt. Egyrészt, azt már korábban is tudtuk, hogy a 2CB, és Harris is a liga elejébe tartozó statokat hozott eddig a defensive QB rating, elütött passzok, stb. terén (a Dallas meccsig). Ihenacho is kimondottan jó volt eddig. A fal és a LB sor pedig remekül állta a futásokat - ezt is tudtuk, és ez maradt is így. Ami meglepett, hogy sackekben a 15 sackkel az első tízben vagyunk, ami jobb, mint vártam. Sőt a 4:3 DE-k között Philips a #2, Ayers is első ötben van. Ayersnek egyébként több sackje van eddig, mint tavaly Doom-nak volt az első öt meccsén, és annál is több, mint amennyi idén van neki Baltimore-ban. És emellett jobb futás ellen, mint Doom volt. Interceptionben a harmadik legjobbak vagyunk csapat szinten. A fumble nem megy egyedül, ahogy tavaly se ment igazán.

Szóval egyéni statokban nem rossz a csapat. Sőt, tulajdonképpen jóval jobb, mint ahogy a védelem csapat szinten kinézett - még az első négy meccsen is. Meglehetősen érdekes... Arra tippelek, hogy egyénileg megvan a talent a csapatban, csak az összeszokottság nincs még meg, ezért a sok egyénileg jó teljesítmény nem adódik össze egy remek csapat teljesítménnyé (még). Ti mit gondoltok?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Jó cikk, egy apró hiba maradt, bye week a 9. héten van.xrace77
köszi. nem tudom mi lelet, pedig pont amikor írtam, akkor vettem ki a szabit 21-re...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Jó cikk, egy apró hiba maradt, bye week a 9. héten van.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
összefoglaló/értékelés:
 denversports.blog.hu/2013/10/09/broncos_2013w5_szaguld_a_rocky_mountain_express

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
A preseason óta először tegnap Champ először végzett teljes edzésmunkát! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Itt a vég, az első helyen vagyunk a bowl.hu PR-en! 😀StormST
Gyakorlatilag az összes PR-ben elsők vagyunk. 😊 Erre szokták mondani, hogy az érdekes része pedig decemberben kezdődik.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Itt a vég, az első helyen vagyunk a bowl.hu PR-en! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Harris, Ayers és Woody ma nem edz, Lenon igen. Fordítva sokkal jobb lenne... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
A vasárnapi meccsen Manning és Romo minden idők 4. legjobb páros teljesítményét mutatták be az adott év átlagteljesítményéhez képest. //Az átlagteljesítmény még változhat
 www.footballperspective.com/where-does-manningromo-rank-among-great-qb-games/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, Amerika nem hazudtolja meg magát, öt hét telt csak el és az offense máris megkapta nicknevét amivel "bevonulhat a történelembe" (ha bevonulhat).: Rocky Mountain Express

Annyira nem is rossz. A néven most már biztos nem múlik. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Maradok a gurulós focinál, de néha azért benézek 😀 A legjobbakat nektek!
GO SEAHAWKS! 😛JC6
Nézzél, bármikor. 😊 (Remélem a Seahawks legalább itt tart a tojásfocinál is, túl remek ez a játék ahhoz, hogy ne találd meg azt amit szerethetsz benne. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert "sajnos" nem tudja vállalni a játékot, így be kell érnetek Hennevel vasárnap.

Hiányzik itt még valakinek Tíbó? 😀bcsarli
Sobrinak biztos.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sajnos nem tudok azonosulni pár dologgal és nem tetszik az, ahová jutott a csapat. Félreértés ne essék, nem vereségeket és megalázásokat akarok (tudom mi az NFL szerepe, és tudom, hogy a mostani PM-éra ínyencfalat sok - sok NFL-fanatikusnak a passzorientált, minden D#-t földbedöngölő kegyetlen támadójátékkal), meg ugye verbális harcokat (ami volt nem egy...).
Benőtt már a fejem lágya, de annyira hidegen hagy a PM vezette Broncos, hogy néha csodálkozom: régen a csapatért tűzbe mentem volna (off: emlékszel Black, micsoda csatákat vívtunk a többiekkel, Orton fejét követelve? stb. Olvasva egyébként a kommented, igen, 6-0-al kezdtünk JMD-vel, aztán tudjuk mi lett...), most meg már a meccseiket sem nézem, azt sem tudom jószerivel ki van a pályán vagy a keretben és nem is érdekel.

Amúgy nem hiányzik Tebow. Szép volt, jó volt, elmúlt. Más volt neki megírva. Amúgy lehet, hogy dobni nem tudott, de nagyobb szíve volt, mint a fél NFL-nek. Minden vasárnapi meccsét 6 napig elemeztük a srácokkal, még akkor is, amikor a Lions döngölt a padlóba.

Na de mindegy, én nem fogok újabb harcot generálni (és bármire is reagálni ezek után), hiszen a Tebow - csatákat ezerszer megvívtam már és bőven elég volt. Csak annyit akartam mondani, hogy én is csatlakoztam a TMHC által vezetett "földalatti ellenálláshoz" 😀

Maradok a gurulós focinál, de néha azért benézek 😀
A legjobbakat nektek!
GO SEAHAWKS! 😛
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hiányzik itt még valakinek Tíbó? 😀bcsarli
Szegény JC6. 😊 Fél évente néz be ide, hála istennek éppen megint kedvet kapott talán, erre nesze. 😊

(JC6, ne vedd komolyan, hónapok óta nem volt téma, és nem is lesz. Hacsak Sobri be nem néz ide is. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)