Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
😀😀😀
Istenem, ezt a buzi bandát. 😀
Jim papa bevonzza a sittet

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DHB szerződés nélkül repült haza de állítólag remek látogatáson van túl.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kellene tartani egy tippversenyt, hogy hány játékosunkat sittelik le valamiért a nyáron. Szerintem 5 és 10 között.

Az LB poszt is ugyanolyan kétséges mint a DE. Palmer, Whitehead vagy T.Lewis lehet kezdő Durant helyén. Szép kilátások. És akkor még a nr.2 CBről nem beszéltünk. Jonte vagy Bentley? Esetleg Bartell?

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Jön az offseason jönnek szépen a letartóztatások 😀
Amúgy DE poszt mellett engem kicsit aggaszt az LB kerdes is. Nem tudom mennyit kapott Dallasban de nem volt Ő rossz.
DHB felölem jöhet olcsón legalább lehet húzni máshova.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kezdődik:
 www.middletownpress.com/articles/2013/03/27/news/doc51533cd82c06c557484524.txt?mobredir=false

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valóban nem lenne ellenemre ha Hunter vagy Hopkins érkezne, de ha DHB jó megoldás lesz amiatt sem fogok bánkódni. Broyles mögé kellene egy jó csere slot WR mert nem nagyon bízok abban a térdben.
A DE poszt ami nagyon aggasztó. Félek, hogy tényleg Ansah lesz ebből.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Így a picket lehet másra "költeni" 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag leigazoljujk DHB-t.
Stafford jövendölte tán twitteren.
Valaki mondja már el miért lenne jobb mint egy második körös WR? De legalább drágább.Bazzani
Nem írnám le azért DHB-t, bár sokat droppol. De azért a Raidersbe a QB-i sem voltak épp elitek, Stafford meg azért szarnak nem szar, sok labdát fog kapni, lesz lehetősége bizonyítani. Megatron meg azért elvonja majd a védelem figyelmét.
Tudom, hogy Te Huntert akarod 2/5-re, de én azt mondom, DHB nem lenne rossz húzás, ráadásul szerintem olcsón is jönne.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag leigazoljujk DHB-t.
Stafford jövendölte tán twitteren.
Valaki mondja már el miért lenne jobb mint egy második körös WR? De legalább drágább.

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
😀

köszi,nagy igazolás xD

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Hali!

Mit lehet tudni Kevin Barnes DB-ről?-kötöttünk vele egy 1 éves szerződést,valaki bemutatná?
Köszi 😊armando83
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/lcjpdlqrnoepbxedkz3g
Kevin Barnes Stats, News and Video - DB | NFL.com
Latest on DB Kevin Barnes including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

2meccsen volt aktív kerettag. biztos sok és hasznos infot tudnak mondani a Lions drukkerek 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt se tudom ki az.
Ez mindent elmond róla.
Játszott nálunk?

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Hali!

Mit lehet tudni Kevin Barnes DB-ről?-kötöttünk vele egy 1 éves szerződést,valaki bemutatná?
Köszi 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerdán DHB jön vizitre.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdeklődünk Brandon Moore OG és Vaughn Martin DT/DE iránt. Moore rövidtávon jó megoldás lenne.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
 index.hu/nagykep/2013/03/18/detroit/?utm_source=index&utm_medium=kep&utm_content=2013_03_21&utm_campaign=medialepedo
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jason Jones LDE lesz. Állítólag jobban passzol a rendszerbe mint Avril.
Bush valószinűleg visszahordásokban is szerepet kap és többször együtt lesznek a pályán LeShoure-al.
Hanson-al nincs megállapodás.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Csak kivételesen tudjuk értelmes játékosokat húzni, a 3. A 4. és az 5. Körben. Azt elfogadom ha a 6. Vagy 7. Kuka.

Ahhoz képest hogy semmit sem vártam volna az idei évtől, egesz jo kis csapatunk kezd összeállni.
Március van es mar várom a szezont 😊
Pedig adtak elég okot a srácok hogy egy ideig ne akarjak Lions meccset nézni 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy 4. és egy 7.körös komp picket kaptunk. Szép. 😊
Átstruktúráltuk Suh és Megatron szerződését, hogy legyen hely a rookie-knak és pár veteran FA-nek.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
1. Bush: Mayhew szerint a legnagyobb baj az volt, hogy túl sokat vártak Best visszatérésére és egy ilyen típusú játékos nagyon hiányzott az offense-ből (olyan RB aki elkapó szinten megjátszható passzal is). A statok szerint is így volt. Ezért jött, meg gondolom kellett egy sztár a népnek.

2. Broyles: ACL, de nem a műtött térdében. Állítólag TCre rendben lesz.

3. Quin: Mayhew a saját második legnagyobb hibájának a safety poszt mélységét (annak hiányát) mondta. Most már van Delmas, Quin, Spievey, Silva Carey, Wendling stb. Kérdés ez mire elég.

4. Nagyon kell egy jó draft idén (ezért hozták Xanderst vagy kit), mert jövőre muszáj lesz a rookiekra építeni és kibaszni pár sokat kereső játékost (Burlesonnal kellene kezdeni, 7milla cirka).

Ha így is a csoport negyedik helyén végzünk akkor nincs mese, megy Mayhew meg az egész brigádja.Bazzani
Én értem, hogy kell(ett volna) safety&rb depht. Hova nem kell? De ne szépítsük, gyakorlatilag ezekkel az átstruktúrálásokkal megoldott igazolásokkal nemcsak az idei, hanem a jövő évi pénzt is elköltötték. Újra az van, hogy egy évvel tovább tartanak valakit a posztján, aki a "jövő szezonban lesz ami lesz" alapon kezdi idei szezont. Ami nem véletlen, úgy nem egyszerű a draftra építkezni, ha az első két körben úgy húzol, hogy vagy nincs már a csapatnál a játékos (Best, Young - de örültem anno, hogy nem Torrey Smith jött), vagy ugyanarra a posztra húztál (Fairley, aki hiába kiváló DT, hamár van egy, és ott volt Quinn, vagy Kerrigan), vagy nem lehet rá építeni (Pettigrew). Szerintem a jövő év szezonnál érdekesebb kérdés, hogy Mayhew (vagy az utódja) hogyan fog kimászni abből lekvárból, amit főzött.füligjimmy
1.En benyaltam a néppel egyutt, mert örülök neki. Igaz Houston resign-nak meg jobban.

2. Szegény srác, nehezen illeszkedik így be..
De legalább a szezon végén dőlt ki. Remelem jövőre sem az elején hullik ki.

3. Az eddigi évek saftey csapatához képest (beleértve a sérüléseket is) ez tobb mint elég kell hogy legyen!

4.meg nem volt igazán jo draftunk.ax az első 2kor értékelhető. Lehetne már egy jo sokadik koros igazi húzásunk.

A következő évekért meg majd aggódik később.
Dőljön el
Mihamarabb hogy jo bolt e megtartani meg egy évre ezt a stábot. Én bízom bennük.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Sokkal rosszabbak nem lehetünk mint az elmúlt egy évben 😊
8meccset szoptunk zsinórban az év végén, ha jól emlekszem. Összehasonlításként az azt megelőző év 4 gyoztes meccs volt egymás után

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy de úgy őszintén! Mi lesz ha nem tudnak kimászni a lekvárból? Ugyanez a szar mint eddig.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
1. Bush: Mayhew szerint a legnagyobb baj az volt, hogy túl sokat vártak Best visszatérésére és egy ilyen típusú játékos nagyon hiányzott az offense-ből (olyan RB aki elkapó szinten megjátszható passzal is). A statok szerint is így volt. Ezért jött, meg gondolom kellett egy sztár a népnek.

2. Broyles: ACL, de nem a műtött térdében. Állítólag TCre rendben lesz.

3. Quin: Mayhew a saját második legnagyobb hibájának a safety poszt mélységét (annak hiányát) mondta. Most már van Delmas, Quin, Spievey, Silva Carey, Wendling stb. Kérdés ez mire elég.

4. Nagyon kell egy jó draft idén (ezért hozták Xanderst vagy kit), mert jövőre muszáj lesz a rookiekra építeni és kibaszni pár sokat kereső játékost (Burlesonnal kellene kezdeni, 7milla cirka).

Ha így is a csoport negyedik helyén végzünk akkor nincs mese, megy Mayhew meg az egész brigádja.Bazzani
Én értem, hogy kell(ett volna) safety&rb depht. Hova nem kell? De ne szépítsük, gyakorlatilag ezekkel az átstruktúrálásokkal megoldott igazolásokkal nemcsak az idei, hanem a jövő évi pénzt is elköltötték. Újra az van, hogy egy évvel tovább tartanak valakit a posztján, aki a "jövő szezonban lesz ami lesz" alapon kezdi idei szezont. Ami nem véletlen, úgy nem egyszerű a draftra építkezni, ha az első két körben úgy húzol, hogy vagy nincs már a csapatnál a játékos (Best, Young - de örültem anno, hogy nem Torrey Smith jött), vagy ugyanarra a posztra húztál (Fairley, aki hiába kiváló DT, hamár van egy, és ott volt Quinn, vagy Kerrigan), vagy nem lehet rá építeni (Pettigrew). Szerintem a jövő év szezonnál érdekesebb kérdés, hogy Mayhew (vagy az utódja) hogyan fog kimászni abből lekvárból, amit főzött.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Bush: Mayhew szerint a legnagyobb baj az volt, hogy túl sokat vártak Best visszatérésére és egy ilyen típusú játékos nagyon hiányzott az offense-ből (olyan RB aki elkapó szinten megjátszható passzal is). A statok szerint is így volt. Ezért jött, meg gondolom kellett egy sztár a népnek.

2. Broyles: ACL, de nem a műtött térdében. Állítólag TCre rendben lesz.

3. Quin: Mayhew a saját második legnagyobb hibájának a safety poszt mélységét (annak hiányát) mondta. Most már van Delmas, Quin, Spievey, Silva Carey, Wendling stb. Kérdés ez mire elég.

4. Nagyon kell egy jó draft idén (ezért hozták Xanderst vagy kit), mert jövőre muszáj lesz a rookiekra építeni és kibaszni pár sokat kereső játékost (Burlesonnal kellene kezdeni, 7milla cirka).

Ha így is a csoport negyedik helyén végzünk akkor nincs mese, megy Mayhew meg az egész brigádja.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Broyles térde nem megint szétszakad? ACL az egy év.

Quin. Én abból indulok ki, hogy Manning nálunk mit produkált. Nem volt rossz, nem volt jó se. Phillips megoldotta, hogy ne legyen annyira kirívóak a hiányosságai, aztán nem csodálkoztam, hogy a szezon végén a Texans D-t többször is szétkapták. Ide is egy igazi, folgamazzak úgy, hogy single-high safety kellett volna, de abból meg nincs sok. Delmas meg úgyse marad egészséges, szóval így megértem. De amíg 3 játékos elviszi a sapka felét, addig minek igazolsz egy olyan játékost, amilyen igazából már van a rostereden? Bush igazolása ugyanez a kérdés, én értem, hogy a stílusa az passzol, de évi 4 millió?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson