Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions DT Ndamukong Suh restructures contract to clear cap space
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2013/03/detroit_lions_dt_ndamukong_suh_15.html

Ez csak nekem maradt ki?Bazzani
Ha ez megnyugtat, en sem tudtam rola.
De ahogy 'koltekezunk' lehet Calvin is belemegy valami módosításába 😊topmodell
Minden, ami nem paycut, azaz fizetéscsökkentés, az csak nagyobb szopás 1 év múlva. Ez a baj a "win now, or hit the road" hozzáállással, de azt is meg lehet érteni, hogy elfogyott a türelem.füligjimmy
Így van. Sajnos úgy csináljáhk a dolgokat (ahogy én látom), hogy jövőre ránk omlik a padlás. De szarom le ha végre egyszer nyerünk PO meccset.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ha ma kezdődne az idény akkor:
OFFENSE
OL Reiff-Sims-Raiola-Nagy/Austin-Hilliard/Fox
QB Stafford
RB Bush
WR1 Megatron WR2 Burleson WR3 Broyles
TE Pettigrew/Scheffler

DEFENSE
DL Young-Suh-Fairley-Jones
LB Palmer-Tulloch-Levy
CB1 Houston CB2 Green CB3 Bentley
S Delmas-Quin

Ami még kellene: A két kezdő DE nem megoldás, RG vagy LT attól függően hogy Reiff mi lesz, CB, na meg egy playmaker WR
Nem állunk rosszul de túl jól sem.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Detroit Lions DT Ndamukong Suh restructures contract to clear cap space
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2013/03/detroit_lions_dt_ndamukong_suh_15.html

Ez csak nekem maradt ki?Bazzani
Ha ez megnyugtat, en sem tudtam rola.
De ahogy 'koltekezunk' lehet Calvin is belemegy valami módosításába 😊topmodell
Minden, ami nem paycut, azaz fizetéscsökkentés, az csak nagyobb szopás 1 év múlva. Ez a baj a "win now, or hit the road" hozzáállással, de azt is meg lehet érteni, hogy elfogyott a türelem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani megírhatnád nálad hogy néz most ki a kezdő...
És Mi a legnagyobb 'need'
Nekem csak két napja esett le, hogy Bush személyében egy returnert is kaptunk (ha bevetjuk ott is).
Es Mosolyogva nyugtaztam hogy LOGAN nem integet többet 😊))
Volt par irritáló figurája a tavalyi évnek, de talán o volt a legidegesitobb.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Detroit Lions DT Ndamukong Suh restructures contract to clear cap space
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2013/03/detroit_lions_dt_ndamukong_suh_15.html

Ez csak nekem maradt ki?Bazzani
Ha ez megnyugtat, en sem tudtam rola.
De ahogy 'koltekezunk' lehet Calvin is belemegy valami módosításába 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions DT Ndamukong Suh restructures contract to clear cap space
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2013/03/detroit_lions_dt_ndamukong_suh_15.html

Ez csak nekem maradt ki?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Walterfootbal-os grade-ek az igazolásainkhoz:
Lions re-sign S Louis Delmas (2 year, $9.5 million): A- Grade
Here's another quality signing by the Lions. Louis Delmas is a Pro Bowl-caliber safety, but can't stay healthy. He's missed 13 games during the past two seasons because of numerous injuries. He's been a huge difference-maker when on the field, but he has obviously not been on the field that often.

That's exactly why this contract makes so much sense. The Lions are paying Delmas what he's worth (actually, probably a bit less), but they're not putting themselves at risk if Delmas' injuries flare up again. This deal is all upside for Detroit.

Lions sign S Glover Quin (5 year, $23.5 million): B+ Grade
This may seem like a lot of money compared to what Aqib Talib and the other cornerbacks earned this offseason, but the safety market is not nearly as dry. Considering that LaRon Landry received a 4-year, $24 million pact, this deal for Glober Quin seems pretty solid.

Quin is a better player than Landry, so it's pretty remarkable that the Lions were able to sign him to a cheaper contract. He's a much-needed upgrade in a secondary that has struggled for what seems like decades.

Lions sign RB Reggie Bush (4 years, $16 million): A- Grade
When I read that the Lions signed Reggie Bush to a 4-year deal, I assumed that they gave him tons of money. I stand corrected. This contract is very reasonable; Bush was the second-ranked free agent running back behind Steven Jackson, so getting him for just $4 million per season is a good deal.

Bush fills a big need for Detroit. The team had to find a pass-catching running back who could threaten defenses by going the distance on any play. The Lions originally had that with Jahvid Best, but his career has been derailed by concussions. Bush is injury-prone as well, but he's a dynamic talent who will be a key contributor for Detroit when healthy.

Lions sign DT/DE Jason Jones (3 years, $9.5 million): B+ Grade
The Lions needed some defensive line depth with Corey Williams, Sammie Lee Hill and Cliff Avril all hitting free agency. Jason Jones will play some defensive end, but his main function will be the interior nickel rusher. He's great in that role, especially in Detroit's scheme; Jones and defensive line coach Jim Washburn worked together in Tennessee a couple of years ago.

I like this contract. Considering Jones' talent level and the fact that he made more than $4 million last season in Seattle, getting him for $9.5 million over three years is quite a bargain

Lions re-sign CB Chris Houston (5 years, $25 million): B Grade
Chris Houston had a very solid 2012 campaign. Outside of the game against the Falcons in which he was torched, he surrendered just one touchdown all year.

I don't love this contract because the Lions are paying Houston like a No. 1 cornerback. I don't think he qualifies as one. He's a strong No. 2, but definitely not a top guy. Still, there's a lot to be said for continuity, and keeping Houston prevents Detroit's corner need from becoming even more pressing, so I'll give this grade a solid B.

több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Érdeklődünk Dumervil iránt.
Nem hinném, hogy lenne rá zsozsó de már nem mondok semmit. Ő játszott már 4-3DE-t?Bazzani
Eredetileg az volt, igen.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdeklődünk Dumervil iránt.
Nem hinném, hogy lenne rá zsozsó de már nem mondok semmit. Ő játszott már 4-3DE-t?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez még csak ötletelés szerintem.
Valaki érkezni fog, mert Jones és Young ketten nagyon kevesek lesznek. Főleg ha Jones-t backup DTnek szánjuk.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Na nemá, hogy Izzyt elviszitek. Nagyon alulértékelt játékos. Nem szeretném Lions mezben látni.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azon kívül még Revis is.
Borzasztó gyenge szegény.
Két meccs.

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 509 — Bowl Winner
Calvin Johnson on the addition of running back Reggie Bush: "Teams were able to take me away with two people last year. They won't be able to do that anymore."oleewear
Én emlékszem Tillman egyedül is leradírozta a pályáról.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Idonije még csakcsak (bár túl nagyra nem tartom) de ez a Moore vagy ki az tuti ne. Amúgy bíztam benne, hogy Ronnel Lewis nagyobb szerepet kap idén, neki igazán fekhetne ez a wide9. Azért remélem draftról jön valaki és Lawrence Jackson is aláír újra.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Israel Idonije, Kyle Moore among Detroit Lions' thin options as free agent defensive ends.
Jajj ne...Bazzani
hát előbbi simán jó lehet rövidebb távon még.
mé nem kell ő?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Israel Idonije, Kyle Moore among Detroit Lions' thin options as free agent defensive ends.
Jajj ne...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Delmas marad vészesen nem is drága. Most vagy én nem emlékszek jól de mintha Quin is hasonló stílusú S lenne mint Delmas. Gondolom Quin lesz a SS Delmas meg a FS.

Végre bejött egy megérzésem amúgy. Február környékén mondtam, hogy Mayhew-ék ALL IN-t tolnak erre az idényre. Ha bejön az jó ha nem akkor fájjon a következő GM feje.
Egy need-el kevesebb.
Kell még két kezdő DE egy csere DT és egy WR (mélységi célpont) meg talán egy CB de ha Jonte Green így fejlődik akkor az sem. Ami még érdekes az az OL, de azt szerintem megoldjuk ebből az állományból. Mondjuk nem lepne meg ha OT lenne az 1/5. Ja és Gandy is visszajött egy évre, csere C-nek jó lesz.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Delmas állítólag két évre visszajön. Ebből tényleg Megatron cut lesz 😀 😀.

Two years, $9.465 million for S Louis Delmas in Detroit
több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
Washington már aláírt a Peccbe nem?Bazzani
már aláírt, legalábbis nfl.com-on ez van...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Washington már aláírt a Peccbe nem?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Leon Washington után érdeklődtök.

Nem is értem miért, szerintem Logan nagyszerű visszahordó volt. 😂 😂 😂tüsi91
Logan es közte akkor a különbség hogy az egyik egy szerencsétlen ember aki valamiért returner lett , a másik meg igazi returner 😊 .
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Leon Washington után érdeklődtök.

Nem is értem miért, szerintem Logan nagyszerű visszahordó volt. 😂 😂 😂
több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
Calvin Johnson on the addition of running back Reggie Bush: "Teams were able to take me away with two people last year. They won't be able to do that anymore."
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Werner, egyértelmű. WR-nek inkább vmi veterán FA-t hoznék (Hixonról pusmogtak, kérdés ő mennyire tud egészséges maradni), de nekem elég ergyán el ez az O-line, második körben lehet inkább oda húznék (Jones, Long, Warmack esetleg Armstead?)kristof
Most egyértelműen a Fisher pick viszi a prímet a külföldi oldalakon.
Fisher-Sims-Raiola-Reiff-Hilliard/Fox. Nem lenne ez rossz.
Hixont én is olvastam, bár nem tudom minek kéne mégegy sérülékeny WR.
Egy igazi mélységi célpont kellene, mert Burleson és Broyles is slot WR.
Amúgy én is a Werner picknek örülnék leginkább.

Megnéztem Freeney és Umenyiora a két legjobb -még szabad- FA DE.
Freeney-t megdobhatnánk egy rövidtávú szerződéssel. benne meglehet még a kezdő tudás.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Werner, egyértelmű. WR-nek inkább vmi veterán FA-t hoznék (Hixonról pusmogtak, kérdés ő mennyire tud egészséges maradni), de nekem elég ergyán el ez az O-line, második körben lehet inkább oda húznék (Jones, Long, Warmack esetleg Armstead?)