NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Biegel végre edzett, de valószínűleg nem játszik még.
King úgy tűnik visszatérhet!

A falunk a 343436234123124. felállásban lesz az tuti és Burnett se edzett még a héten, kell-e írnom hogy 'hamstring'
gamerkr
A T páros limitáltan, Taylor viszont nem edzett eddig. Nagyon kéne az egészséges OT párosunk, hogy Hundley ne az életéért rohanjon égesz meccsen. Bízok a (teljes) játékukban. Bár Taylor szinte tuti nem lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Biegel végre edzett, de valószínűleg nem játszik még.
King úgy tűnik visszatérhet!

A falunk a 343436234123124. felállásban lesz az tuti és Burnett se edzett még a héten, kell-e írnom hogy 'hamstring'

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Packers sign QB Jerod Evans to practice squad
twitch(4thline)
| @eaglesmcnabb is coming... |
empty taxi
PO-ra házat kocsit azonnal!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Packers sign QB Jerod Evans to practice squad
twitch(4thline)
| @eaglesmcnabb is coming... |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Packers sign QB Jerod Evans to practice squad
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Ahhoz képest, hogy kiesett Bulaga, Bakhtiari, Taylor (3 kezdő OL), a sec 80%-a, és RODGERS! Nem kaptunk nagy verést. A szezonnak vélhetően annyi. Tudjuk, mit jelent AR a csapatnak. Ha van pótolhatatlan játékos ebben a ligában akkor az Rodgers a Green Baynek. Kiváncsi leszek kit kukázunk össze, akár kezdőnek akár Hundley mögé.

A sok birózó azért remélem megnézi majd a meccsünket, de őszintén azt a részét leszarom.

Hogy legalábbb pozitiv hangulattal fejezzem be, Clark igen komolyat játszott, és Randall is néhol játékosnak tűnt (persze nem egész meccsen). KB a szünetbe kezdtem el nézni igy csak pörgettem és pörgettem a játékokat, tervezem újranézni, bár biztos fájni fog a szivem.
alatriste
vagy Brady a New England-nek.
rva
Vagy Wilson a Seahawksnak. Nélküle nemhogy pontokat, hanem kb yardokat nem tudnánk feltenni a táblára.
akdestroyer
Vagy Mariota a Titansnak.
Nandito
vagy QB a csapatának
braxa88
Nezd meg a Ravenst, mi ugy probaljuk ki, hogy a QB a palyan van. Csak megfelelo szervezeti felepites es akarat kell.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
 twitter.com/BenFennell_NFL/status/920093878476210176


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 350
2013-ban Tolzein és Seneca vették át Rodgers helyét, 3 hét után a vezetés besokallt és visszahozták Flynnt. Hundley jelenleg egészen biztosan jobb, mint az akkori Seneca és Tolzein, de szerintem valamivel gyengébb, mint az akkori Flynn.

Próbálok még pozitívumokat keresni. A schedule talán legkeményebb részén már túl vagyunk, bár persze lesz még olyan meccs, ahol Rodgersszel se lettünk volna feltétlenül esélyesek. Viszont van jó néhány olyan, ami hozható.

- Saints otthon: idegenben ez reménytelen lenne, otthon sem leszünk esélyesek, inkább vereség

- bye

- Lions otthon: hagyományosan gyengék a Lambeau-n, pláne a hidegben, most nem is annyira acélosak. Hozható.

- Bears idegenben: istenbizony nem nézem le őket, mert a Soldier Fielden mindig megnehezítik a dolgunkat, de ezt is meg lehetne nyerni

- Ravens otthon: Attól függ melyik arcukat mutatják. Ha a londonit vagy a tegnapit, nyerhetünk. Ha nem, nem.

- Steelers idegenben: Vereség.

- Bucs otthon: Hozható

- Browns idegenben: Ez még Hundleyval (vagy akárkivel) is kötelező

- Panthers idegenben: Vereség

- Vikings otthon: Döntetlen Flynnel.

- Lions idegenben: Vereség.


Ha mentálisan nem omlik össze az egész csapat, amitől kicsit én is tartok, ebből össze lehetne hozni egy 8-8-at, ami a wild cardra aligha lenne elég, de a csoportgyőzelemre talán, ha a Bears marad olyan amilyen, a Lions nem támad fel, és a Vikingsnak is becsúszik néhány kalkulálható vereség.
több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Wr sorrol majd kiderul, hogy tenyleg atlagon feluli vagy csak az elit qb tette azzá.
alatriste
Elejtett labdájuk sem lesz szerintem! Ha nem kapsz passzt, nincs mit elejteni.(ettől függetlenül, átlagon felüli) Nagyon elszakadni eddig sem tudtak. Vagy az idő volt kevés, vagy a sebesség. Persze védelmi hibákból néha összejön, de Hundley nyilván nem úgy lát a pályán.(és nem is úgy dob, olvas stb..) A playbook eléggé korlátozottá válhat, és akkor jön a kérdés, miért is nincs évek óta futó játékunk/ játékosunk? Az állandóan hiányzókkal küzdő támadófal nem sok yardot tesz hozzá a futásokhoz. Ugyebár a védelmünkben sem bízhatunk annyira, hogy legyen miért reménykednünk. Valljuk be ezt a csapatot Arod vitte a hátán. Jelen pillanatban úgy látom nincs sok fegyverünk és egyelőre nem találok semmi indokot, ami miatt reménykedhetnénk még, így laza 10 meccsel az alapszakasz vége előtt. Több fronton is emberfeletti teljesítményre lenne szükség, hogy itt még bármi is lehessen. Ez a sérülés azért benne volt a levegőben, kapott rendesen Rodgers eddig minden meccsen.JustoVillar
twitch(4thline)
ugyanez a bajom nekem is, hogy az eddigi meccseken is csak a mázlin múlt, hogy Rodgers nem sérült meg..sőt, Hundley is miket kapott tegnap már...az a McCray vagy ki a t.köm, még annyit sem ért mint egy bója..de a két elit Guard-ot el kellett engedni..
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Wr sorrol majd kiderul, hogy tenyleg atlagon feluli vagy csak az elit qb tette azzá.
alatriste
Elejtett labdájuk sem lesz szerintem! Ha nem kapsz passzt, nincs mit elejteni.(ettől függetlenül, átlagon felüli) Nagyon elszakadni eddig sem tudtak. Vagy az idő volt kevés, vagy a sebesség. Persze védelmi hibákból néha összejön, de Hundley nyilván nem úgy lát a pályán.(és nem is úgy dob, olvas stb..) A playbook eléggé korlátozottá válhat, és akkor jön a kérdés, miért is nincs évek óta futó játékunk/ játékosunk? Az állandóan hiányzókkal küzdő támadófal nem sok yardot tesz hozzá a futásokhoz. Ugyebár a védelmünkben sem bízhatunk annyira, hogy legyen miért reménykednünk. Valljuk be ezt a csapatot Arod vitte a hátán. Jelen pillanatban úgy látom nincs sok fegyverünk és egyelőre nem találok semmi indokot, ami miatt reménykedhetnénk még, így laza 10 meccsel az alapszakasz vége előtt. Több fronton is emberfeletti teljesítményre lenne szükség, hogy itt még bármi is lehessen. Ez a sérülés azért benne volt a levegőben, kapott rendesen Rodgers eddig minden meccsen.JustoVillar
több mint 6 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Én mindig is nagyon kíváncsi voltam hogy mire menne a GB AR nélkül, nem örülök hogy ilyen körülmények miatt, de végre meg tudjuk nézni.
Az eddigi meccsek alapján nálam a GB egy top3as NFC csapatnak nézett ki, azaz nem elvárásnak, de teljesen reálisnak tartottam, hogy odaértek az NFC döntő környékére. Én ehhez mérem majd, hogy végül mi sikerül...
akdestroyer
hát a közelébe sem lesz a PO-nak a csapat..
védelem az előző években is gyenge volt, az idei sem egy komoly kaliber, futás ellen néha elég jól muzsikálnak, de, ha valaki passzolni akar, az általában tud is 😀 és mostantól valószínűleg többet is lesznek a pályán mint eddig..
az Offense pedig volt, hogy tavaly és tavalyelőtt is nagyon akadozott már Rodgers-el, akkoriban igen sokan akarták MM-et eltávolítani, de jött a Run The Table, ami megmentette. Szerintem 1, maximum 2 győzelem jöhet össze a hátralévő meccseken, de cáfoljon rám a csapat és MM, akinek szerintem óriási mázlija van/volt Rodgers-el.
Pep71
Sajnos én is hasonlóan látom a helyzetet. Ezt a csapatot nem egyszer és nem kétszer Rodgers húzta ki a szarból és nyerte meg a meccset. Nem gondolom, hogy nélküle semmi esélyünk nyerni, de nem lesz ott, amikor egy átlagos vagy az alatti védelemmel és egy nem túl kreatív offense playbookal vesztésre állunk, a végén kitaláljon valamit és behúzza a meccset.
Most kell megmutatnia McChartynak, hogy ő valóban egy highly successful NFL headcoach és Capersnek, hogy egy akkora védő guru mint amilyennek kikiáltotta magát. MM-nek teljesen át kell szabni az offense playeket, mert bár lehet, hogy Hundley nem lesz annyira rossz és hoz egy közepes vagy kicsivel az alatti szintet, de saját maga nem fog tudni hozzátenni sokat a játékhoz. Ha nagyon őszinte akarok lenni akkor nem hiszem, hogy ez az edzői gárda hozni tudja ezt a szintet, De tiszta szívemből drukkolok nekik és őszintén remélem nekem kell majd az idény végén elnézést kérnem. És drukkolok a csapatnak, hogy kapják össze magukat és álljanak ki magukért. Mutassák meg, hogy jó játékosok és jó csapatot alkotnak. NIncs már Rodgers, ezért mindenkinek 120%-ot kell hozni, hogy egyáltalán a PO közelében lehessünk. Istenem, de szép lenne ha ennyi sérülés mellett is sikerülne. Halovány a remény, de az hal meg utoljára.
GoPackGo
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Hát, mostantól nyugodtabban ülök le Packers meccset nézni. Ez nem jó. Next man up, nincs értelme picsogni, a legtöbb franchise egész történelme alatt nem rendelkezett Rodgers szintű irányítóval soha. Nem tudtam nagyon utána olvasni, ha beszenvedjük magunkat a playoffba ott van esély a játékára vagy IR? Kis szerencsével és egy ügyes Hundleyval nem elképzelhetetlen, bár nem lennék meglepve ha ezzel és a többi sérüléssel együtt most mint a kártyavár dőlne össze minden és rég nem látott szar szezon köszöntene Green Bayben. Ahogy a Rodgers éra alatt még soha, úgy most sem érzem azt hogy ez a csapat hatalmas átütőerővel rendelkezne, egyik csapatrészben sincs meg az őserő, a henger. Extra teljesítmények, jó periódusok kellettek még Rodgers mellett is ahhoz hogy komoly tényezők legyünk. Hát most ég a ház, érdekes új helyzet, kíváncsian várom.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rollins --> IR

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 350
Matt Flynn nélkül ez nem ér semmit sajnos 😕
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


@trollnflhu

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 822 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Amúgy ha Hundley a továbbiakban is beválik stipi stop nekünk adjátok tovább 😃
Drip
Mehet a bót.
Egy Sheldon/Garrett/Collins sorból vki jöhet érte. 😁
Mondanám Thomast is de Bakh elég jó amikor tud játszani.
alatriste
Collins hamarabb mint az első kettő 😃 Thomas meg mindig tud játszani

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amúgy ha Hundley a továbbiakban is beválik stipi stop nekünk adjátok tovább 😃
Drip
Mehet a bót.
Egy Sheldon/Garrett/Collins sorból vki jöhet érte. 😁
Mondanám Thomast is de Bakh elég jó amikor tud játszani.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 822 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Amúgy ha Hundley a továbbiakban is beválik stipi stop nekünk adjátok tovább 😃

több mint 6 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Én mindig is nagyon kíváncsi voltam hogy mire menne a GB AR nélkül, nem örülök hogy ilyen körülmények miatt, de végre meg tudjuk nézni.
Az eddigi meccsek alapján nálam a GB egy top3as NFC csapatnak nézett ki, azaz nem elvárásnak, de teljesen reálisnak tartottam, hogy odaértek az NFC döntő környékére. Én ehhez mérem majd, hogy végül mi sikerül...
akdestroyer
hát a közelébe sem lesz a PO-nak a csapat..
védelem az előző években is gyenge volt, az idei sem egy komoly kaliber, futás ellen néha elég jól muzsikálnak, de, ha valaki passzolni akar, az általában tud is 😀 és mostantól valószínűleg többet is lesznek a pályán mint eddig..
az Offense pedig volt, hogy tavaly és tavalyelőtt is nagyon akadozott már Rodgers-el, akkoriban igen sokan akarták MM-et eltávolítani, de jött a Run The Table, ami megmentette. Szerintem 1, maximum 2 győzelem jöhet össze a hátralévő meccseken, de cáfoljon rám a csapat és MM, akinek szerintem óriási mázlija van/volt Rodgers-el.
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 822 — Undertaker of the Cleveland graveyard

Vagy Mariota a Titansnak.
Nandito
vagy QB a csapatának
braxa88
Ezt a kommentet lökd már be kérlek a Browns topicba, kíváncsi lennék a reakciókra. 😀
Megyek hozok popcornt.
akdestroyer
nem kell teljesen megállja a helyét a kijelentés Browns kontextusba is. Sőt ...

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594

Vagy Mariota a Titansnak.
Nandito
vagy QB a csapatának
braxa88
Ezt a kommentet lökd már be kérlek a Browns topicba, kíváncsi lennék a reakciókra. 😀
Megyek hozok popcornt.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ahhoz képest, hogy kiesett Bulaga, Bakhtiari, Taylor (3 kezdő OL), a sec 80%-a, és RODGERS! Nem kaptunk nagy verést. A szezonnak vélhetően annyi. Tudjuk, mit jelent AR a csapatnak. Ha van pótolhatatlan játékos ebben a ligában akkor az Rodgers a Green Baynek. Kiváncsi leszek kit kukázunk össze, akár kezdőnek akár Hundley mögé.

A sok birózó azért remélem megnézi majd a meccsünket, de őszintén azt a részét leszarom.

Hogy legalábbb pozitiv hangulattal fejezzem be, Clark igen komolyat játszott, és Randall is néhol játékosnak tűnt (persze nem egész meccsen). KB a szünetbe kezdtem el nézni igy csak pörgettem és pörgettem a játékokat, tervezem újranézni, bár biztos fájni fog a szivem.
alatriste
vagy Brady a New England-nek.
rva
Vagy Wilson a Seahawksnak. Nélküle nemhogy pontokat, hanem kb yardokat nem tudnánk feltenni a táblára.
akdestroyer
Vagy Mariota a Titansnak.
Nandito
vagy QB a csapatának
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én mindig is nagyon kíváncsi voltam hogy mire menne a GB AR nélkül, nem örülök hogy ilyen körülmények miatt, de végre meg tudjuk nézni.
Az eddigi meccsek alapján nálam a GB egy top3as NFC csapatnak nézett ki, azaz nem elvárásnak, de teljesen reálisnak tartottam, hogy odaértek az NFC döntő környékére. Én ehhez mérem majd, hogy végül mi sikerül...

több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Hundley a kezdő, ez nem is volt kérdés miutan 3 éve tanulja a szakmát. Ami kicsit izgalmasabb, hogy Callahan a backup. Legalábbis egyenlőre nincs panik QB keresési hangulat.

Örömteli, hogy többen vagyunk némiképp bizakodóak. Nyilván, ha elmegy a szezon és nem lesz PO, AR kiesése után nem váratlan. Viszont ott van a kapu nyitva, hogy bármit kapunk a csapattól az plusz és örömteli.
Valóban bizakodhatunk kicsit, hogy nem 4-12 lesz ennek a vége. Hundley a padról beszállva a liga egyik legjobb D-je ellen volt egészen vállalható. A nyomást sokszor kezelte rosszul, de a csere OL mögött játszott. Ha végre 3 snapnél többet tudna együtt játszani a kezdő OL, főleg a Bakhtiari - Bulaga OT páros, már nagy segitség lesz.
A WR sor átlagon felüli, célpontokkal nem lesz nagy gond.
A futást tegap ölte a Vikings, de nem mindenhol van olyan védelem (sőt).
Egy közepes QB teljesitménnel ez az O bőven képes lehet meccseket nyerni. Biztos lesznek idegesitő 3andout-ok, alá fölé dobott passzok, de valóban itt a nagy lehetőség egy fiatal QB-nak, hogy eladja magát a ligába.
A védelem számomra még mindig nagyobb kérdőjel. A Vikingsba O is több sebből vérzett tegnap. És igy is rengeteg missed tck, elrontott zónázás... Bármikor bennük van, hogy 200y felé engedik az ellenfél futóit, vagy 350 fölé a QB-t. Amiben bizok, az a labdaszerző képesség.
Clark kierőszakolt fumble-ja tegnapról megvan? Az embert duplázták, és 1 kezével csinálta meg a tck-t, hova tovább a fumble-t. Nagyon jó látni, hogy végre nem 1 emberes a DL. Perrytől kérnék még kicsit többet, a S-ktől jobb besegitést és talán talán ha a CB-k tudnak még egy picit javulni.
Jön Brees szóval lesz ki ellen tesztelni, de aztán bye és két órditóan kemény csop meccs itthon a Lions ellen és a Soldieren.
Ahogy már többen leirtuk mindenkitől több kell Rodgers nélkül, de megcsinálta már ezt egyszer a csapat. Nem veszettül nehéz a maradék sorsolás. Neki kell rugaszkodni aztán 6-10től 9-7ig kb ebbe akármi is benne lehet.
alatriste
Wr sorrol majd kiderul, hogy tenyleg atlagon feluli vagy csak az elit qb tette azzá.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Hundley a kezdő, ez nem is volt kérdés miutan 3 éve tanulja a szakmát. Ami kicsit izgalmasabb, hogy Callahan a backup. Legalábbis egyenlőre nincs panik QB keresési hangulat.

alatriste
Bo? Sokat csúszott, de látok benne rációt 😉