NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Vegyesek az érzések , először is én nem hittem egy pillanatra sem a Te pickben , nem azért mert nem érte volna meg ,hanem mert nem erre mutatott az h Graham maradt Lewis és Tonyan visszajött .

Gary nekem sem a kedvenc Pikkem de jövöre a cappal nem állunk jol Daniels szinte tuti h megy , így én a posztot értem , kinti írók szerint ez főleg Pettine kivánsága lehet az ő rendszerébe jo fitt . A könnyei meg számomra full egyértelmű h öröm könnyek voltak ..

Savage : szerintem egy remek játékos és jo pick egy hiány posztra , de sanszos h bent lett volna 30ra is, nem tudom kitől féltünk ennyire ,de a két negyedik kör nem tragikus azért maradt még így is bőven pick .

Ma egyértelműen egy Ol és egy wr picket várok . A védelem kész van szerintem .
nando89
Teljesen egyetértek. Ezért lesz még egy DB és egy edge vagy DL/LB emberke, amilyen a szerencsénk 😀
Mindenesetre bízom Gutekunstban, hogy nagy százalékban jó játékosokat választ.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Hát a riválisok közül eddig a tiétek a leggyengébb. Savage nem rossz de tipikus box S passz ellen szinte fogalmatlan és nállam ő 2. körös pick ti meg feltradeltetek érte. Ha Amossal akartok single high S-t játszatni akkor good luck...Gary a poszt ok, de nekem valahogy nem volt nagy kedvencem.
Tomcsik
Azért várjuk meg legalább még pályára lépnek ...
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 962
Hát a riválisok közül eddig a tiétek a leggyengébb. Savage nem rossz de tipikus box S passz ellen szinte fogalmatlan és nállam ő 2. körös pick ti meg feltradeltetek érte. Ha Amossal akartok single high S-t játszatni akkor good luck...Gary a poszt ok, de nekem valahogy nem volt nagy kedvencem.

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Vegyesek az érzések , először is én nem hittem egy pillanatra sem a Te pickben , nem azért mert nem érte volna meg ,hanem mert nem erre mutatott az h Graham maradt Lewis és Tonyan visszajött .

Gary nekem sem a kedvenc Pikkem de jövöre a cappal nem állunk jol Daniels szinte tuti h megy , így én a posztot értem , kinti írók szerint ez főleg Pettine kivánsága lehet az ő rendszerébe jo fitt . A könnyei meg számomra full egyértelmű h öröm könnyek voltak ..

Savage : szerintem egy remek játékos és jo pick egy hiány posztra , de sanszos h bent lett volna 30ra is, nem tudom kitől féltünk ennyire ,de a két negyedik kör nem tragikus azért maradt még így is bőven pick .

Ma egyértelműen egy Ol és egy wr picket várok . A védelem kész van szerintem .
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Savage egy jó játékos, én kifejezetten kedvelem. Persze nekünk rohadtul nem egy a boxhoz közel játszó S kellett, de így (talán) Amos megy majd Single Highba. Kétlem, hogy az Amos - Savage - Jones fiatal hármasból mindenkivel SS-ként számolnánk és egyedül Tramon volna a FS opció.
Az, hogy felcserével volt meg addig nem érdekel amíg jó playa jön. Persze, hogy nfl-ben is az lesz majd kiderül.

Gary viszont nekem is fejvakarós. A poszt OK, Daniels FA lesz és sérülget is mostanában, Clark mellé egy gyorsabb, atletikusabb srác kellett. Ráadásul a két top DL játékosunknak nem fogunk nagy szerződést adni. Clark pedig prió kell, hogy legyen!
Szóva a poszt ok, de a játékos személye nem tetszik. Nálam le volt húzva a boardról Gary hiába tűnik egy nfl-re született játékosnak a videókon nagyon nem ez jött át. Nem tetszett a mentalitás/produkció.
Ő egy évek óta felhypeolt srác aki sose nőt fell az elvárásokhoz.
Az egyetlen pozitívum vele kapcsolatban a reakció volt. Ha ezt az elszántságot hozza a pályán is mint amit a pickeléskor láttunk akkor talán van esély, hogy elkerüljük a bust-ot. (Pedig magamnál úgy jelöltem meg Gary-t, hogy bust lesz, kerüljem el messzire mindenhol...)


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
DTamás88 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 29
Éreztem mikor felkeltem, hogy valami szörnyűség történt, de nem hittem, hogy ekkora. Rettenetesen csalódott vagyok. Nem elég, hogy akiket szerettem volna (Hockerson,Oliver,Bush,Wiliams) sorozatban mind előttünk ment ki, de kihúztuk a draft kb legproblémásabb játékosát (szerintem ordas nagy bust lesz, de ne legyen igazam). A feltrade-et meg egyszerűen nem is értem egy a top50-be nem is sorolt játékosért (szerintem 44es pickre is simán bent lett volna még). Hamár feltrade, akkor inkább a 1/12-ről kellett volna pár helyet, na mindegy... Szubjektívan nézve ez a nap a WTF kategória nálam, de objektívan nézve se érzem D- nál jobbra.
DTamás88
Tkp. 50-50 az esély, ha a számokat nézzük, az utolsó 10 első körösből 5 bejött, Perry, Clinton-Dix a véleményes.
Gergőbácsi
Nyilván bárkiből lehet All-pro és bust is, csak én a személyiségbeli/mentális tulajdonságokat fontosabbra tartom az atletikusságnál. Kíváncsi lennék egy olyan statisztikára, ami kimutatná, hogy melyik nézőpontnak van inkább igaza.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
2012 óta minden első kör ment a védelemre, 4-szer a 2. kör is. Jött MP , idén meg be is vásároltunk. Esetleg láthatnánk a hasznát is végre.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
DTamás88 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 29
Kicsit mintha Ted szelleme kisertene... De lehet, h csak en nem ertem ezeket a pickeket.
Gary reakcioja es testbeszede ijeszto volt a kivalasztasnal: ritkan latni, jatekost ennyire mergesnek/ elegedetlennek/csalodottnak. Jol kezdodik... (Szerk: cikkben olvastam, h meghatodott. Akkor beneztem, de nekem nagyon nem meghatodottsagnak tunt. Mondjuk jobban hangzik.)
Savage pick utan ugyanugy uresnek latom a FS posztot a csapatnal.
jossbeaumont
Hát számomra is érdekes volt Gary reakciója, nem tudom eldönteni hogy a szemüveg alatt azok könnyek vagy izzadság.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Éreztem mikor felkeltem, hogy valami szörnyűség történt, de nem hittem, hogy ekkora. Rettenetesen csalódott vagyok. Nem elég, hogy akiket szerettem volna (Hockerson,Oliver,Bush,Wiliams) sorozatban mind előttünk ment ki, de kihúztuk a draft kb legproblémásabb játékosát (szerintem ordas nagy bust lesz, de ne legyen igazam). A feltrade-et meg egyszerűen nem is értem egy a top50-be nem is sorolt játékosért (szerintem 44es pickre is simán bent lett volna még). Hamár feltrade, akkor inkább a 1/12-ről kellett volna pár helyet, na mindegy... Szubjektívan nézve ez a nap a WTF kategória nálam, de objektívan nézve se érzem D- nál jobbra.
DTamás88
Tkp. 50-50 az esély, ha a számokat nézzük, az utolsó 10 első körösből 5 bejött, Perry, Clinton-Dix a véleményes.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
DTamás88 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 29
Éreztem mikor felkeltem, hogy valami szörnyűség történt, de nem hittem, hogy ekkora. Rettenetesen csalódott vagyok. Nem elég, hogy akiket szerettem volna (Hockerson,Oliver,Bush,Wiliams) sorozatban mind előttünk ment ki, de kihúztuk a draft kb legproblémásabb játékosát (szerintem ordas nagy bust lesz, de ne legyen igazam). A feltrade-et meg egyszerűen nem is értem egy a top50-be nem is sorolt játékosért (szerintem 44es pickre is simán bent lett volna még). Hamár feltrade, akkor inkább a 1/12-ről kellett volna pár helyet, na mindegy... Szubjektívan nézve ez a nap a WTF kategória nálam, de objektívan nézve se érzem D- nál jobbra.
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Gary egy politikus saját játékosügynökséggel és kurva nagy ego-val, nem feltétlenül szimpatizálok vele így elsőre, amúgy sem bízok már ezekben a Dline pickekbe.. Most már jöjjenek a támadók.
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Na már látom, két 4. kör volt az ár. Gary nem a meghatódottságtól pityergett?
Gergőbácsi
Szerintem elkapkodta Guti ezt feltradet. Jó eséllyel bent lett volna a 30. helyen is.
A 4. körben hagyományosan jó választások vannak GB-ben. Kár volt beáldozni kettőt is belőle.

Szerkesztette: SBL
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Na már látom, két 4. kör volt az ár. Gary nem a meghatódottságtól pityergett?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Kicsit mintha Ted szelleme kisertene... De lehet, h csak en nem ertem ezeket a pickeket.
Gary reakcioja es testbeszede ijeszto volt a kivalasztasnal: ritkan latni, jatekost ennyire mergesnek/ elegedetlennek/csalodottnak. Jol kezdodik... (Szerk: cikkben olvastam, h meghatodott. Akkor beneztem, de nekem nagyon nem meghatodottsagnak tunt. Mondjuk jobban hangzik.)
Savage pick utan ugyanugy uresnek latom a FS posztot a csapatnal.

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Remélhetőleg nem Justin Harrell 2.0-át pickeltünk. Mit adtunk a trade-ben?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gary a posztot értem, a jatekost kevésbé, én kifejezetten nem szeretem.
Savaget bírom, de ő is inkabb SS. Lehet tényleg Amos lesz a FS.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Egy Bush-OL/DL-nek örülnék. S is jöhet, vagy AJ.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
Ki mit vár, tippek? Hockenson, Bush, Lock, Fant?
Gergőbácsi
J. Taylor / J. Williams / A. Dillard / D. Bush
J. Abram / N. Adderley / D. Savage / D. Risner / K. McGary
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 903 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki mit vár, tippek? Hockenson, Bush, Lock, Fant?
Gergőbácsi
Szerintem Lock és Hockenson akkor már nem lesz bent, mire a Packers jön.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ki mit vár, tippek? Hockenson, Bush, Lock, Fant?

Szerkesztette: Gergőbácsi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Idei menetrend a szezonnyitó mellett további 4 főműsoridős találkozóval.

iktriad
A vége lemaradt:

FEB. 2 · Super Bowl LIV @ TBD (AFC)
Tactful Cactus
Mit tippelsz, mi lehet az ellenszer a Colts tamadoegysegere?
Stez
Talán ez is megteszi


P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Idei menetrend a szezonnyitó mellett további 4 főműsoridős találkozóval.

iktriad
A vége lemaradt:

FEB. 2 · Super Bowl LIV @ TBD (AFC)
Tactful Cactus
Mit tippelsz, mi lehet az ellenszer a Colts tamadoegysegere?

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Idei menetrend a szezonnyitó mellett további 4 főműsoridős találkozóval.

iktriad
A vége lemaradt:

FEB. 2 · Super Bowl LIV @ TBD (AFC)

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 327
Sorozatban negyedjére zárunk Detroitban
Kampman
Ő nem , de majdnem , tavaly ők jöttek hozzánk , és nyertek simán , de az tény h 4 éve mindig velük van az utolsó meccs 4ből 3x Detroitban .
nando89
Valóban, kösz.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Sorozatban negyedjére zárunk Detroitban
Kampman
Ő nem , de majdnem , tavaly ők jöttek hozzánk , és nyertek simán , de az tény h 4 éve mindig velük van az utolsó meccs 4ből 3x Detroitban .