Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Hmm.. Olvasgatom a packers.com-ot, most épp az RB-ről van egy írás, benne egy jó kis mondattal..

"He and his backs will have a tough act to follow in 2011, for Packers running backs in ’10 did not lose a fumble; 440 rushing attempts without a lost fumble. That’s true ball security."

Ha jól rémlik, akkor a 2009-es szezonban Grant sem adta el a lasztit futókísérletnél. Egész jó stat.LN
hát Grant valószínű azután a Seahawks elleni playoff meccs utána rágyúrt a labdabiztosságára 😛 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hmm.. Olvasgatom a packers.com-ot, most épp az RB-ről van egy írás, benne egy jó kis mondattal..

"He and his backs will have a tough act to follow in 2011, for Packers running backs in ’10 did not lose a fumble; 440 rushing attempts without a lost fumble. That’s true ball security."

Ha jól rémlik, akkor a 2009-es szezonban Grant sem adta el a lasztit futókísérletnél. Egész jó stat.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Kérdezz mindig tőlem, és egy napon azon kapod magad, hogy hirtelen ott vagy Mr. Ted Thompson helyén 😛Hurka
Ezek után felmerül a kérdés: TE miért nem vagy még ott? 😀LN
Há' ázé tezstvírem, mer' ű is cigány... Mindig a romákkal van a baj... 😀😀😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kérdezz mindig tőlem, és egy napon azon kapod magad, hogy hirtelen ott vagy Mr. Ted Thompson helyén 😛Hurka
Ezek után felmerül a kérdés: TE miért nem vagy még ott? 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ja és még annyi hogy a régi NFL.hu portálon fennvoltam csak mostanság nem volt időm fórumozni mert soka tanulni valóm vanmitiklaca
tényleg ne vedd itt személyes támadásnak senki hozzászólását. de tényleg nyugodtan kérdezz is
amúgy vicces, mert sztem nekem is az a meccs döntötte el, hogy kinek kell szurkolnom onnantól. 😊

viszont Starksról meg hogy taktikázás volt nem bevetni: azelőtt PUP(Physically Unable to Perform) listán volt egy nagyon hosszan elhúzódó sérülés miatt.

MLB-kérdésről: meg fogtok kövezni, de csalódott lennék, ha jövőre nem a Hawk-Bishop páros kezdene. Barnettért meg remélhetőleg kapunk valamitSzobi22
nem veszek sértésnek semmit jelenleg szeretnék veletek barátként beszélgetni

MLB: Szerintem Matthews Bishop A.J lesz a nyerő Nick max csere
Nem a védelemmel kéne most foglalkozni hanem a futással nameg a specteammel....


És igazatok van 4 éve volt a meccs utána néztem

Remélem jól megleszünk
Egyik NFL csapatot se utálom mindenkit szeretek a ligában de a Pack kiemelkedik nálam ja és még az AFCből talán Ravens Barátnőm ráadásul mióta együtvagyuk Giantsfan úgyhogy megy a vita néha😀😀
Jóéjtmitiklaca
Kérdezz mindig tőlem, és egy napon azon kapod magad, hogy hirtelen ott vagy Mr. Ted Thompson helyén 😛
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ahogy a sérülése előtt. Matthews OLB, Barnett és Hawk ILB, tehát nem "zavarnák" egymást. Azonban nagyobb gond Barnettnek, hogy a helyére belépő Bishop olyan jól és meggyőzően tette a dolgát, hogy kiszorította Nicket, aki vagy el lesz tradelve, vagy ki lesz vágva.Sanco
Kérdés az, van e olyan 4-3-at játszó csapat, ahol pont az MLB az igazi need.LN
NYG pl.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ja és még annyi hogy a régi NFL.hu portálon fennvoltam csak mostanság nem volt időm fórumozni mert soka tanulni valóm vanmitiklaca
tényleg ne vedd itt személyes támadásnak senki hozzászólását. de tényleg nyugodtan kérdezz is
amúgy vicces, mert sztem nekem is az a meccs döntötte el, hogy kinek kell szurkolnom onnantól. 😊

viszont Starksról meg hogy taktikázás volt nem bevetni: azelőtt PUP(Physically Unable to Perform) listán volt egy nagyon hosszan elhúzódó sérülés miatt.

MLB-kérdésről: meg fogtok kövezni, de csalódott lennék, ha jövőre nem a Hawk-Bishop páros kezdene. Barnettért meg remélhetőleg kapunk valamitSzobi22
nem veszek sértésnek semmit jelenleg szeretnék veletek barátként beszélgetni

MLB: Szerintem Matthews Bishop A.J lesz a nyerő Nick max csere
Nem a védelemmel kéne most foglalkozni hanem a futással nameg a specteammel....


És igazatok van 4 éve volt a meccs utána néztem

Remélem jól megleszünk
Egyik NFL csapatot se utálom mindenkit szeretek a ligában de a Pack kiemelkedik nálam ja és még az AFCből talán Ravens Barátnőm ráadásul mióta együtvagyuk Giantsfan úgyhogy megy a vita néha😀😀
Jóéjt
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ja és még annyi hogy a régi NFL.hu portálon fennvoltam csak mostanság nem volt időm fórumozni mert soka tanulni valóm vanmitiklaca
tényleg ne vedd itt személyes támadásnak senki hozzászólását. de tényleg nyugodtan kérdezz is
amúgy vicces, mert sztem nekem is az a meccs döntötte el, hogy kinek kell szurkolnom onnantól. 😊

viszont Starksról meg hogy taktikázás volt nem bevetni: azelőtt PUP(Physically Unable to Perform) listán volt egy nagyon hosszan elhúzódó sérülés miatt.

MLB-kérdésről: meg fogtok kövezni, de csalódott lennék, ha jövőre nem a Hawk-Bishop páros kezdene. Barnettért meg remélhetőleg kapunk valamit

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ahogy a sérülése előtt. Matthews OLB, Barnett és Hawk ILB, tehát nem "zavarnák" egymást. Azonban nagyobb gond Barnettnek, hogy a helyére belépő Bishop olyan jól és meggyőzően tette a dolgát, hogy kiszorította Nicket, aki vagy el lesz tradelve, vagy ki lesz vágva.Sanco
Kérdés az, van e olyan 4-3-at játszó csapat, ahol pont az MLB az igazi need.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
KB 5 éve nézem a ligát és a kevenc csapatom a kezdetektől a Packers
első meccs amit láttam Denver-Packers volt és hosszabításba nyertünk az első Favre passzal
Akkor nagyon megszerettem a Sajtfejűeket!!!!

Ja és még annyi hogy a régi NFL.hu portálon fennvoltam csak mostanság nem volt időm fórumozni mert soka tanulni valóm vanmitiklaca
Nem kötekedősdiből mondom, de az 2007es meccs 😊 Vagyis 4 éve 😀
Jennings kapott egy 82 yardos lasztit Bly mellett OT-ben.
Meg kb egy ugyanolyat Jones az első negyedbe, az 78 yard volt, Bailey mellett 😀

Nem semmi meccs volt.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ahogy a sérülése előtt. Matthews OLB, Barnett és Hawk ILB, tehát nem "zavarnák" egymást. Azonban nagyobb gond Barnettnek, hogy a helyére belépő Bishop olyan jól és meggyőzően tette a dolgát, hogy kiszorította Nicket, aki vagy el lesz tradelve, vagy ki lesz vágva.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy lista, hogy melyik csapat ki iránt érdeklődött eddig: http://anonym.to/?http://ogdraft.wordpress.com/2011/03/09/teamplayer-interest/#more-1187

A sajátunkat bemásolom:

Green Bay Packers
- Cheta Ozougwu – OLB – Rice – Talked to
- Colin Kaepernick – QB – Nevada – Talked to
- Ricky Elmore – OLB – Arizona – Talked to
- Jamel Hamler – WR – Fresno St. – Combine Interview
- Edmond Gates – WR – Abilene-Christian – Combine Interview
- Johnny Patrick – CB – Louisville – Combine Interview
- Taiwan Jones – RB – Eastern Washington – Combine Interview
- Jerrel Jernigan – WR – Troy – Combine Interview
- Lestar Jean – WR – Florida Atlantic – Attended Workout
- Randall Cobb – WR – Kentucky – Combine Interview
- Justin Houston – OLB – Georgia – Combine Interview
- Brooks Reed – OLB – Arizona – Combine Interview
- Virgil Green – TE – Nevada – Combine Interview
- Josh Portis – QB – California (PA) – Combine InterviewMaG1Xx
Ebből a sok Wide Reciver érdeklődésből arra lehet következtetni hogy Driver utódját keresik ezzel
Imádom Donaldot de már benne van a korban rendesen
A másik kérdés ha Nick Barnett visszatér akkor Matthews-al és A.J. vel hogy fognak elférni ebben a defenseben?
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
KB 5 éve nézem a ligát és a kevenc csapatom a kezdetektől a Packers
első meccs amit láttam Denver-Packers volt és hosszabításba nyertünk az első Favre passzal
Akkor nagyon megszerettem a Sajtfejűeket!!!!

Ja és még annyi hogy a régi NFL.hu portálon fennvoltam csak mostanság nem volt időm fórumozni mert soka tanulni valóm vanmitiklaca
Jólvan nem erre akartam kilyukadni, de örülök.kobalu91
Szeretnék viszont kérdezni valamit
Ugye a puntnál van fent egy FB vagy RB a pályán és lehet neki is snappelni pl ezt 4. és inchesnél miért nem használják??mitiklaca
Mert ez nem madden.
Itt túl nagy a harc a line of scrimmage-nél, ahhoz, hogy olyan könnyen meg lehessen ezt csinálni. Nagyon figyelnek erre a profiknál. Sztem ilyeneket tedd az általános témák közé valahova be, ne offolj.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
hát pedig idén eléggé meghalt a futáás Grant kiesésével
Kuhn és Starks nem tudta pótolni na meg amikor Rodgersnek volt a legtöbb futása az egyik meccsen
ha ezt megoldják felérhetünk az NFC North csúcsára mivel a Vikings a béka szebbik fele felé vette az irányt a maciknál Cutler csak hátráltatja őket a Lions még nem érett meg a sikerhez de lassan őkis feljönnek
szerintem most egy ideig Sajturalom lesz északonmitiklaca
Na, végre valaki felpezsdítette a topicot 😛
Ahogy észrevettem, elég biztosnak veszed a tudásod, de kb mindenki megcáfolta a hsz-eidet. Kb egy szezonja nézheted a ligát, lett egy kedvenc csapatod, minden szupi. Azt javaslom, kicsit lassíts. Kérdezz, hogy jól gondolod-e, figyelj, mit mondanak a rutinos rókák (itt a 2-3000 hsz-es tagokra gondolok). És ne szólj hozzá olyanhoz, amihez gőzöd sincs, hét éve nézem az nfl-t de sokszor még én is néhány kérdésben nem/vagy csak épphogy foglalok állást, nem tudhat az ember mindent.
Ja és egy kicsit tagoltabban, írásjelek is vannak. 😊 Nagyon a mennyiségre mész.
Sorry no Offense.
Abban viszont egyetértek, átrendeződhetnek a csoport erőviszonyai mögöttünk.kobalu91
KB 5 éve nézem a ligát és a kevenc csapatom a kezdetektől a Packers
első meccs amit láttam Denver-Packers volt és hosszabításba nyertünk az első Favre passzal
Akkor nagyon megszerettem a Sajtfejűeket!!!!

Ja és még annyi hogy a régi NFL.hu portálon fennvoltam csak mostanság nem volt időm fórumozni mert soka tanulni valóm vanmitiklaca
Jólvan nem erre akartam kilyukadni, de örülök.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sanco: természetesen így gondoltam 😊

nekem eléggé mélynek tűnik, hogy egy klasszis mögött van még egy fiatal klasszis(jelölt), meg egy FB. nem fogunk 4 RB-vel nekivágni a szezonnak, hogy hátha megsérül 2 😛
Reggie Bush-félének pont itt Jackson: futásra nem használható, de passzoknál király.Szobi22
hát pedig idén eléggé meghalt a futáás Grant kiesésével
Kuhn és Starks nem tudta pótolni na meg amikor Rodgersnek volt a legtöbb futása az egyik meccsen
ha ezt megoldják felérhetünk az NFC North csúcsára mivel a Vikings a béka szebbik fele felé vette az irányt a maciknál Cutler csak hátráltatja őket a Lions még nem érett meg a sikerhez de lassan őkis feljönnek
szerintem most egy ideig Sajturalom lesz északonmitiklaca
Na, végre valaki felpezsdítette a topicot 😛
Ahogy észrevettem, elég biztosnak veszed a tudásod, de kb mindenki megcáfolta a hsz-eidet. Kb egy szezonja nézheted a ligát, lett egy kedvenc csapatod, minden szupi. Azt javaslom, kicsit lassíts. Kérdezz, hogy jól gondolod-e, figyelj, mit mondanak a rutinos rókák (itt a 2-3000 hsz-es tagokra gondolok). És ne szólj hozzá olyanhoz, amihez gőzöd sincs, hét éve nézem az nfl-t de sokszor még én is néhány kérdésben nem/vagy csak épphogy foglalok állást, nem tudhat az ember mindent.
Ja és egy kicsit tagoltabban, írásjelek is vannak. 😊 Nagyon a mennyiségre mész.
Sorry no Offense.
Abban viszont egyetértek, átrendeződhetnek a csoport erőviszonyai mögöttünk.kobalu91
KB 5 éve nézem a ligát és a kevenc csapatom a kezdetektől a Packers
első meccs amit láttam Denver-Packers volt és hosszabításba nyertünk az első Favre passzal
Akkor nagyon megszerettem a Sajtfejűeket!!!!

Ja és még annyi hogy a régi NFL.hu portálon fennvoltam csak mostanság nem volt időm fórumozni mert soka tanulni valóm van
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Sanco: természetesen így gondoltam 😊
RB poszton kéne húzni mert ha Grant megsérül megint marad Starks Kuhn meg Jackson
legalább egy Reggie Bush féle kéne

Go Packmitiklaca
nekem eléggé mélynek tűnik, hogy egy klasszis mögött van még egy fiatal klasszis(jelölt), meg egy FB. nem fogunk 4 RB-vel nekivágni a szezonnak, hogy hátha megsérül 2 😛
Reggie Bush-félének pont itt Jackson: futásra nem használható, de passzoknál király.Szobi22
hát pedig idén eléggé meghalt a futáás Grant kiesésével
Kuhn és Starks nem tudta pótolni na meg amikor Rodgersnek volt a legtöbb futása az egyik meccsen
ha ezt megoldják felérhetünk az NFC North csúcsára mivel a Vikings a béka szebbik fele felé vette az irányt a maciknál Cutler csak hátráltatja őket a Lions még nem érett meg a sikerhez de lassan őkis feljönnek
szerintem most egy ideig Sajturalom lesz északonmitiklaca
Na, végre valaki felpezsdítette a topicot 😛
Ahogy észrevettem, elég biztosnak veszed a tudásod, de kb mindenki megcáfolta a hsz-eidet. Kb egy szezonja nézheted a ligát, lett egy kedvenc csapatod, minden szupi. Azt javaslom, kicsit lassíts. Kérdezz, hogy jól gondolod-e, figyelj, mit mondanak a rutinos rókák (itt a 2-3000 hsz-es tagokra gondolok). És ne szólj hozzá olyanhoz, amihez gőzöd sincs, hét éve nézem az nfl-t de sokszor még én is néhány kérdésben nem/vagy csak épphogy foglalok állást, nem tudhat az ember mindent.
Ja és egy kicsit tagoltabban, írásjelek is vannak. 😊 Nagyon a mennyiségre mész.
Sorry no Offense.
Abban viszont egyetértek, átrendeződhetnek a csoport erőviszonyai mögöttünk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A végével egyetértek, de azt vedd számításba, hogy Starks a 13. héten játszott először, majd a 15-16-on megint nem, és csak a 17-en. A PO-ban viszont hatalmasat játszott, és most itt lesz egy offseason, amit edzéssel fog tölteni. Addig meg Jackson volt, aki futni nem igazán tud, meg Nance, aki no comment.

Amúgy üdv itt 😊Szobi22
Szerintem ez egy trükk volt a Packvezetés részéről
Pihentetjük a tehetséget és akkor húzzuk elő amikora legnagyobb szükség van rá pl az Eagels azt se tudta hogy mivan
olyan figurákat húztak elő amiket még nem nagyon használtak
bár a Super Bowlon hoányoltam a futást a PO utáni felledülést követően bár a Steelers ellen futni.... semmi se lehetetlen
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A végével egyetértek, de azt vedd számításba, hogy Starks a 13. héten játszott először, majd a 15-16-on megint nem, és csak a 17-en. A PO-ban viszont hatalmasat játszott, és most itt lesz egy offseason, amit edzéssel fog tölteni. Addig meg Jackson volt, aki futni nem igazán tud, meg Nance, aki no comment.

Amúgy üdv itt 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sanco: természetesen így gondoltam 😊
RB poszton kéne húzni mert ha Grant megsérül megint marad Starks Kuhn meg Jackson
legalább egy Reggie Bush féle kéne

Go Packmitiklaca
nekem eléggé mélynek tűnik, hogy egy klasszis mögött van még egy fiatal klasszis(jelölt), meg egy FB. nem fogunk 4 RB-vel nekivágni a szezonnak, hogy hátha megsérül 2 😛
Reggie Bush-félének pont itt Jackson: futásra nem használható, de passzoknál király.Szobi22
hát pedig idén eléggé meghalt a futáás Grant kiesésével
Kuhn és Starks nem tudta pótolni na meg amikor Rodgersnek volt a legtöbb futása az egyik meccsen
ha ezt megoldják felérhetünk az NFC North csúcsára mivel a Vikings a béka szebbik fele felé vette az irányt a maciknál Cutler csak hátráltatja őket a Lions még nem érett meg a sikerhez de lassan őkis feljönnek
szerintem most egy ideig Sajturalom lesz északon
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Sanco: természetesen így gondoltam 😊
RB poszton kéne húzni mert ha Grant megsérül megint marad Starks Kuhn meg Jackson
legalább egy Reggie Bush féle kéne

Go Packmitiklaca
nekem eléggé mélynek tűnik, hogy egy klasszis mögött van még egy fiatal klasszis(jelölt), meg egy FB. nem fogunk 4 RB-vel nekivágni a szezonnak, hogy hátha megsérül 2 😛
Reggie Bush-félének pont itt Jackson: futásra nem használható, de passzoknál király.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Éppen ezért kellene egy olyan WR-t húzni (ha tényleg húzunk), aki azonkívül hogy elkapja, visszahordja is a labdákat 😀

Tramon és Nelson láttuk nem megoldás, de őket nem is ezért szeretjük 😊gamerkr
RB poszton kéne húzni mert ha Grant megsérül megint marad Starks Kuhn meg Jackson
legalább egy Reggie Bush féle kéne

Go Pack
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Éppen ezért kellene egy olyan WR-t húzni (ha tényleg húzunk), aki azonkívül hogy elkapja, visszahordja is a labdákat 😀

Tramon és Nelson láttuk nem megoldás, de őket nem is ezért szeretjük 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Flynn a New England ellen nagyon jól teljesített szerintem ez ilyen Favre Rodgerses lesz (legalábbis remélem) nekem szimpi volt mind a játéka mind a személyisége de most Rodgers fogja nagyon sokáig uralni a Sajt trónt

Go Packersmitiklaca
Ezt azért nem hinném, mert Flynn csak 2 évvel idősebb, mint Rodgers. Én is szeretem Flynnt, de GB-ben ő nem lesz kezdő (legalábbis remélhetőleg, mert az Aaron sérülését jelentené). Szerintem nem is kérdés, hogy előbb-utóbb megy, mert kereslet lesz rá, a kérdés csak az, hogy jövőre még itt lesz-e.Szobi22
Akartad írni: fiatalabb Flynn. 😉
Viszont olyan szempontból Favre Rodgerses, hogy karrierje első 3 évében padozott egy Future HoF-er mögött. 😛Sanco
ha így teljesít Rodgers ilyen elkapóbrigád mellet akkor őis bérelhet egy helyet a Hall of Fame-ben
Kiváló írányító kiváló elkapók kell más??
Még a futásra gyúrni kéne meg a specteamra mert Hestertől vannak jobb visszahordók is akik meg fogják keseríteni a dolgukat
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Ha már valakihez hasonlítjuk akkor az legyen Hasselback, ő is hasonló utat járt be.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Flynn a New England ellen nagyon jól teljesített szerintem ez ilyen Favre Rodgerses lesz (legalábbis remélem) nekem szimpi volt mind a játéka mind a személyisége de most Rodgers fogja nagyon sokáig uralni a Sajt trónt

Go Packersmitiklaca
Ezt azért nem hinném, mert Flynn csak 2 évvel idősebb, mint Rodgers. Én is szeretem Flynnt, de GB-ben ő nem lesz kezdő (legalábbis remélhetőleg, mert az Aaron sérülését jelentené). Szerintem nem is kérdés, hogy előbb-utóbb megy, mert kereslet lesz rá, a kérdés csak az, hogy jövőre még itt lesz-e.Szobi22
Akartad írni: fiatalabb Flynn. 😉
Viszont olyan szempontból Favre Rodgerses, hogy karrierje első 3 évében padozott egy Future HoF-er mögött. 😛