NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/CDonnick3/status/1222299769726328832

 twitter.com/CDonnick3/status/1222347721589157888

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, ennek orulok. Jo dontes volt BOB GM-e kinevezese. Colts-szurkolokent orgazmus kozeli allapotba kerultem, hogy tudom, Watson legjobb hivatalosan is mennek a kukaba.

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Lehet Crennel fentről irányítja majd a védelmet és Weaver ugyanolyan báb lesz mint az OC.
Amúgy több mozgás is volt BoB kinevezése mellett:
JJ Moses director of player engagement kirugva.
Billy Voltaire asszisztens erőnléti edző Jason George szinten asszisztens erőnléti edző és Eva Graham és Amber Davies titkárnők szépen megfogalmazott munkakörrel (assistant for football administration és pro and college scouting administrative assistant) is elmennek. Róluk nem írták hogy ki lettek rúgva, lehet felálltak mert BoB egy gyökér.
samu09
Plusz Anthony Midget nálunk lett DB coach.

Music City Miracle
több mint 4 éve
gedam 5 695
McNair meg azt mondta elégedett azzal amit a pályán és azon kívül látott. Szerintem egész évben nem járt texasban. Kiváncsi vagyok meddig mehet el. Mit néznek el neki.
samu09
egyébkén ti hova teszitek a csapatotokat? mer oké, hogy bob hülye és nem tud meccselni meg a tunsil biznisz sem teljes siker, de azért összehozott egy stabil rájátszás keretet, ami nagy szó. talán túl sokat vállal, de nem teljesen fogalmatlan. szerintem szereplés szempontjából kb. helyén van a csapat. a szélsőséges összeomlások csúnyák, azoknak kell megtalálni az okát. de jelenleg benne vagytok a top 10-ben. szóval értem én a felháborodást, de azért vmennyi érdeme van neki, nem egy frencsájz lezüllesztő alak, mint amilyennek beállítjátok, tud ő építkezni. mellé rombolni is persze, de összességében szerintem is jó munkát végez. mondjuk 4 alá, de nem 1-es, mint a szurkolói narratíva.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Lehet Crennel fentről irányítja majd a védelmet és Weaver ugyanolyan báb lesz mint az OC.
Amúgy több mozgás is volt BoB kinevezése mellett:
JJ Moses director of player engagement kirugva.
Billy Voltaire asszisztens erőnléti edző Jason George szinten asszisztens erőnléti edző és Eva Graham és Amber Davies titkárnők szépen megfogalmazott munkakörrel (assistant for football administration és pro and college scouting administrative assistant) is elmennek. Róluk nem írták hogy ki lettek rúgva, lehet felálltak mert BoB egy gyökér.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
NFL.com's Ian Rapoport reports the Texans will retain ex-DC Romeo Crennel in a "key role on defense."
Whatever that means. Crennel was not retained as defensive coordinator, with DL coach Anthony Weaver promoted to take his place. Crennel has been with the Texans since coach/GM/everything Bill O'Brien arrived in 2014. Five months shy of his 73rd birthday, Crennel served as "assistant head coach" in 2017 before once again taking the Texans' defensive reins following Mike Vrabel's departure for the Titans.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
McNair meg azt mondta elégedett azzal amit a pályán és azon kívül látott. Szerintem egész évben nem járt texasban. Kiváncsi vagyok meddig mehet el. Mit néznek el neki.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
BoB hivatalosan megkapta a GM posztot is.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Még nem olvastam sehol, nem játszott rosszul meg lehetett volna tartani, de nem hiszem, hogy a 10 millánál amit 1 szezonért kapott többet fog keresni. Csak remélem, hogy ez miatt nem fognak kapkodni, és kivágják Hargreaves-t is, J Jo-nak adnak valami alap szerződést, és hoznak Conley mellé valakit. Közben Fuller, Reid és Conley is átesett egy műtéten. Azért az durva, hogy Reid az egész szezont ezzel a sérüléssel tolta végig.
Merlin85
off:
mega/giga like az aláírásodra 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Még nem olvastam sehol, nem játszott rosszul meg lehetett volna tartani, de nem hiszem, hogy a 10 millánál amit 1 szezonért kapott többet fog keresni. Csak remélem, hogy ez miatt nem fognak kapkodni, és kivágják Hargreaves-t is, J Jo-nak adnak valami alap szerződést, és hoznak Conley mellé valakit. Közben Fuller, Reid és Conley is átesett egy műtéten. Azért az durva, hogy Reid az egész szezont ezzel a sérüléssel tolta végig.

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Bradley Roby nem ír alá, megnézi mennyit ér a piacon. BoB újra igazolta rátermettségét HC OC GM szerepkör együttes betöltésére.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Battlered lehozta kik lehetnek a potenciális fa célpontok. Köztük volt Clowney is. Ha sikerülne megegyezni vele tényleg BoB a világ hülyéje. Még a kapott harmadik kör ellenére is.
samu09
Ha nem hosszabbít a Seahawksnál akkor nincs 3. kör.
Sixo
Ettol sem tunik BoB okosabbnak. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 044 — LIGHTS OUT!
Battlered lehozta kik lehetnek a potenciális fa célpontok. Köztük volt Clowney is. Ha sikerülne megegyezni vele tényleg BoB a világ hülyéje. Még a kapott harmadik kör ellenére is.
samu09
Ha nem hosszabbít a Seahawksnál akkor nincs 3. kör.

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Battlered lehozta kik lehetnek a potenciális fa célpontok. Köztük volt Clowney is. Ha sikerülne megegyezni vele tényleg BoB a világ hülyéje. Még a kapott harmadik kör ellenére is.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 950 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JJ Watt lesz a Saturday Night Live házigazdája 1 nappal a Superbowl előtt jövő szombaton.
 twitter.com/nbcsnl/status/1219728858804637696
Ha jól tévedek 2012 óta először fog a személyében NFL játékos műsort vezetni (Akkor Eli Manning volt a host).
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Weaver hivatalosan is DC. Arról nem irtak hogy Crennel visszavonul e.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hah, Weaver, a Chelseamet meg Lampard vezeti, minden sportban megy ez a new wave coaching. 😀

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Azért volt az Olsen fire mert elvileg nem jutott semmire Reader szerződésével. Azért 13 év alatt voltak komolyabb nevek is akiket nem tudott megtartani. Bouye Clowney Tyrann Myers. Szerintem ezek fontosabb játékosok voltak mint Reader.
Ha Crennel megy, állítólag Anthony Weaver DL coach lesz a DC. BoB nem mer értelmes edzőt maga mellé rakni, mert még valaki rájönne hogy egy zsák krumpli értelmesebb döntéseket hoz a pálya szélén és kitúrná.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 968
BOB az egy, az örök. Komolyan Jeff Fisher Titanses éveinek végét kezdi ez idézni.

NFL.com's Ian Rapoport reports the Texans have "moved on" from VP for football administration Chris Olsen.
Per the Texans, Olsen's primary responsibility was "negotiating player contracts and managing the salary cap." With the team for 13 years, Olsen had spent time as interim GM in the Texans' GM-less front office. It's a further consolidation of power for coach Bill O'Brien, who has said he does not plan to hire a general manager this offseason.
empty taxi
Kezdi? Már rég felülmúlta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
BOB az egy, az örök. Komolyan Jeff Fisher Titanses éveinek végét kezdi ez idézni.

NFL.com's Ian Rapoport reports the Texans have "moved on" from VP for football administration Chris Olsen.
Per the Texans, Olsen's primary responsibility was "negotiating player contracts and managing the salary cap." With the team for 13 years, Olsen had spent time as interim GM in the Texans' GM-less front office. It's a further consolidation of power for coach Bill O'Brien, who has said he does not plan to hire a general manager this offseason.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
A Tennessee mai játéka alapján végkép kérdéses a csapat múlt heti teljesítménye. Az alapszakaszban az volt a kulcsa a győzelemnek, h főleg futott a csapat, hosszú drive-ok voltak, nem volt fenn a KC offense. Vrabel ezt érti, valahogy az alapszakaszban meg tudta a Texans is csinálni, ugyanezt kellett volna múlt héten, főleg elkora vezetés után. Ha odafigyel egy csapat, értelmes játékokkal, 24 pont előnyről nem lehet senki ellen kikapni.Tudom, h ez már egy hete,de kicsit szar látni, h egy konzervatív játékkal mire mehetettek volna.
Jogosak a cserék a védelemben, de sajnos fejétől bűzlik a hal.
Pesszimista vagyok, pont annyira jó Watson, h mentse BOB seggét, de BOB-bal soha nem jut SB közelébe a csapat.
tex
Sok a ha sajnos...Szerintem hosszú driveokat szeretett volna O'Brien is,de nehéz ötlettelen playekkel,meg úgy ha a Chiefs D ellen nem megy. Épp az,hogy túl konzervatív volt,kivéve pont egy hülye playen,a puntnál. O'brien nem tökös ennyi. 24 pontot raktak fel az első negyedben,utána egyet sem. Ne hülyéskedjünk már. Fullerrel és Hopkinssal,Stillsel. Hydeal és Watsonnal. Egy vicc a pali. Elküldöd a legjobb Wr-odat ilyen 5-6 yardos playekre,Fullert is azztán wow,nincs helye. És ne mondja nekem senki,hogy szar a fal és azért futnak 3 yardos playeket. Eh rage után annyit,hogy elég nehéz pozitívan gondolkodnom nekem is,úgy hogy nem basszák ki O'Brient. Egy Schaub utésó éves égés kell.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
tex 150
A Tennessee mai játéka alapján végkép kérdéses a csapat múlt heti teljesítménye. Az alapszakaszban az volt a kulcsa a győzelemnek, h főleg futott a csapat, hosszú drive-ok voltak, nem volt fenn a KC offense. Vrabel ezt érti, valahogy az alapszakaszban meg tudta a Texans is csinálni, ugyanezt kellett volna múlt héten, főleg elkora vezetés után. Ha odafigyel egy csapat, értelmes játékokkal, 24 pont előnyről nem lehet senki ellen kikapni.Tudom, h ez már egy hete,de kicsit szar látni, h egy konzervatív játékkal mire mehetettek volna.
Jogosak a cserék a védelemben, de sajnos fejétől bűzlik a hal.
Pesszimista vagyok, pont annyira jó Watson, h mentse BOB seggét, de BOB-bal soha nem jut SB közelébe a csapat.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
John Paganini LB edző kirúgva. És elvileg lesz még egy-két távozó.
Crennel közben belengette hogy visszavonul. BoB nem engedné el.
Ha tippelnem kellene BoB átvenné a DC feladatokat is, nincs még elég dolga. Vagy Belichick fiát hívja át 😃
samu09
Crennel felett eljárt az idő, ezzel az ultrakonzervatìv felfogással ma már nem lehet sikeres. Wade se véletlenül lett munkanélküli.. mindketten top játékosokat kaptak a kezük alá és nem tudták kihozni belőlük a maximumot, sőt..
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
John Paganini LB edző kirúgva. És elvileg lesz még egy-két távozó.
Crennel közben belengette hogy visszavonul. BoB nem engedné el.
Ha tippelnem kellene BoB átvenné a DC feladatokat is, nincs még elég dolga. Vagy Belichick fiát hívja át 😃
samu09
Örülnék neki,ha Crennel így váltódna,kell egy kis vérfrissítés oda legalább. OC-t nem akar hozni esetleg? 😀
DrChef
OC van. Csak nulla szerepe van ezért nem láttuk egész szezonban.
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
John Paganini LB edző kirúgva. És elvileg lesz még egy-két távozó.
Crennel közben belengette hogy visszavonul. BoB nem engedné el.
Ha tippelnem kellene BoB átvenné a DC feladatokat is, nincs még elég dolga. Vagy Belichick fiát hívja át 😃
samu09
Örülnék neki,ha Crennel így váltódna,kell egy kis vérfrissítés oda legalább. OC-t nem akar hozni esetleg? 😀

Egy jéghideg mit kérsz?