NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 027 — Jaguars fan
Giants vajon vihetné úgy Yannickot, hogy Giants adja az 1/4-t, Jags adja Yani + 1/20?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi ezt a részletes és izgalmas beszámolót. Gondoltam megkérdezem, hogy mondott-e valamit a draftról, de már kérdést sem kellett feltenni, ott volt a választ. 😊 Hihetetlen, hogy a tag arccal vállalja magát és így kibeszéli ezeket. "Büntetlenül"! 😀 Zseniális.

Murray imádat testhet ölthet egy #20 pickben, mit gondolsz? Dilla nem részletezte esetleg? DJ a legújabb mockjában amúgy egyel utánatok, #21-re mondja az Eagleshöz.
bowI
Nem hiszem, hogy a Targetnél, ahol melózik nagyon bánják, hogy egyre komolyabb cuccokkal dobálózó másodállásban, mint kvázi NFL insider. 😊 Egyébként nem tudom ki(k) a forrása(i) nem csak Jagses, de egész NFL-t érintő ügyekben, de pl az Clowney féle Seahawksos szerződéstervezet elég durva, amiről ő beszélt először twitteren és amiről most már fénykép is van bizonyítékként, hogy nem a levegőbe beszélt(lásd még Seahawks topic).

Murray 1/20-as pick lenne, de ha draftolnánk, az nagyon érdekes szituációt eredményezhet Myles Jack miatt. Dilla saját véleménye szerint Murray jobb lehet abban, mint amit Mylestól idén vár a Jags... És hiába játsszuk 4-3-at, az mostanság inkább 4-2-5, ahol a 3. LB (aki most Leon Jacobs lenne, ha holnap lenne meccs) alig van fent a pályán. És Murray draftolása esetén ott lenne Jack és Schobert (mindkettő sokat keres, új, vagy tavaly kötött zsíros szerződéssel) és melléjük jönne egy 1. körös rookie... Jack helyében nem lennék nyugodt, ha ez megtörténne, de már a Murray iránt komoly érdeklődés miatt sem. Disclaimer: Schobert érkezése szvsz nagyon jót fog tenni Mylesnak. Újra játszhat ösztönből, talán a legjobb posztján, miközben Schobert irányíthatná a D-t MLB-ként.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
bowI 143
Új Bold Take Pod, benne pár draft bombával Dillától
 podcasts.google.com/?feed=aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy9kMDNhMzM4L3BvZGNhc3QvcnNz&episode=NzQ1MGJjZWMtMzE0OC00OWNmLWI3NmEtNjE3NDcxYThmOTYx&ved=0CA0Q38oDahcKEwiAq9K_rtfoAhUAAAAAHQAAAAAQAQ
A Jaguars draft boardjának legtetején Jeff Okudah van, ha még bent lenne 1/5 vagy 6 körül, a Jags mindent be fog vetni, hogy feltradeljen és elvigye.
A Jeudy és Thomas facetimeon kívül olyan arcokkal is beszéltük az elmúlt 48 órában, mint Wirfs, Wills, Isaiah Wilson és Mekhi Becton. Thomasszal együtt őket 1. körösre értékelte a Jags, de a 2 Georgia játékosra (Thomas és Wilson) inkább G-ként számítunk, míg a másik 3 esetében OT(azon belül LT)-ként. Beszéltünk Herberttel (Jellemző, hogy a 3 Top 10-be várt QB-ból toronymagasan a legrosszabb prospect érdekel minket...) és Jordan Loveval(utóbbihoz Dilla szerint max a 2. körben nyúlnánk, mert project QB-nak tartjuk, Dilla csodálkozott is, hogy eránk nem jellemző ez a fajta éertt QB értékelés). Beszéltünk Derrick Brownnal, Jeudy WR partnerével Ruggsal (de Tuaval pl. -még- nem!) És Kenneth Murrayval is az Oklahomáról, akit Dilla szerint a Jags front office igencsak kedvel. Ő érdekes pick lenne, mert kb Myles Jack helyére/posztjára jönne.
Dilla amúgy megjegyezte, hogy ha nem lenne a Koronavírus, akkor sanszosan lehet átálltunk volna idén 3-4re! Igen, a 4-3-al kelő/fekvő Wash-sal DC-ben... De mivel idén kevés idő lesz nagyot módosítani valószínűleg, így max többet fogunk 3-4-ezni HLSZ(Ha lesz Szezon) idén, mint régebben.
És természeten CJ Hendersonnal is beszéltünk, akivel kapcsolatban Dilla azt mondta, nagyon NEM szeretné, ha mi vinnénk el. A következő pár napban még lesz pár interjúnk így lebonyolítva.
Dilla szerint Okudah az álomforgatókönyv, ha őt nem tudjuk elérni, akkor valószínű az OL draft 1/9-n, és 1/20-n WR, akár egy újabb OL(a 2 Georgia OL egyike?) vagy esetleg Henderson/Murray jöhet.


Remélem Khannak azért vanna jó tanácsadói kéznél. Rendkívül profi, intelligens üzletember, de az embernek az az érzése, hogy a sport oldalához azért keveset konyít. Az látszik, hogy az az NFLPA "körlevél" nagyon szíven ütötte (úgy kirakta Couglint is mint a pinty, pedig előtte nem nagyon nyúlt bele semmibe), és úgy tűnik most is nagyon fontos neki ez az imidzs. Viszont ha nagyon húzza, az pont az ellenkező hatású lehet. Nem kéne belehátrálni egy olyan esetbe, mint a Steelers Bell-el, abból mindenki vesztesen jönne ki, és a Jags stigmát is inkább erősítené, mint segítene eltörölni.

Ha már így alakult, tényleg az lenne a legjobb amit írsz. Még a draft előtt lehetőleg túl lenni rajta és lapozni. Még azon az áron is, ha nem adnak érte annyit amennyit Khan akar. Elkótyavetyélni nem kell, de egy 2. kör nem a világ vége, többet érhet, hogy minden múltból nyitottan maradt lap lezárult és lehet előre tekinteni.
peterk2005
Yannick ügyben Dilla megerősítette, hogy a Jags 1. kört és még valamit szeretne kapni és Shao Khan dönt a dologról, nem Dave! A legfrissebb tárgyalás amiről Dilla tud, az a Jags és a Giants között volt. A Jags egy 1.-t és egy 3.-at akart, és nem volt túl hosszú a beszélgetés... Dilla azt szeretné, ha lesz trade, hogy az a draft UTÁN legyen, hogy esetleg így több 1. körös pickünk lehessen jövőre a Lawrence/Fields drafton.
iktriad
Köszi ezt a részletes és izgalmas beszámolót. Gondoltam megkérdezem, hogy mondott-e valamit a draftról, de már kérdést sem kellett feltenni, ott volt a választ. 😊 Hihetetlen, hogy a tag arccal vállalja magát és így kibeszéli ezeket. "Büntetlenül"! 😀 Zseniális.

Murray imádat testhet ölthet egy #20 pickben, mit gondolsz? Dilla nem részletezte esetleg? DJ a legújabb mockjában amúgy egyel utánatok, #21-re mondja az Eagleshöz.

Szerkesztette: bowI
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Facetimeoltunk egy TCU RB-vel, de nem Darius Andersonnal, hanem Sewo Oloniluaval.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1247618706643079175
Ő is hasonló felépítésű, mint Fournette vagy Armstead...Azt hittem Coughlinnal lement az ilyen RB-k iránt lovefest a részünkről.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új Bold Take Pod, benne pár draft bombával Dillától
 podcasts.google.com/?feed=aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy9kMDNhMzM4L3BvZGNhc3QvcnNz&episode=NzQ1MGJjZWMtMzE0OC00OWNmLWI3NmEtNjE3NDcxYThmOTYx&ved=0CA0Q38oDahcKEwiAq9K_rtfoAhUAAAAAHQAAAAAQAQ
A Jaguars draft boardjának legtetején Jeff Okudah van, ha még bent lenne 1/5 vagy 6 körül, a Jags mindent be fog vetni, hogy feltradeljen és elvigye.
A Jeudy és Thomas facetimeon kívül olyan arcokkal is beszéltük az elmúlt 48 órában, mint Wirfs, Wills, Isaiah Wilson és Mekhi Becton. Thomasszal együtt őket 1. körösre értékelte a Jags, de a 2 Georgia játékosra (Thomas és Wilson) inkább G-ként számítunk, míg a másik 3 esetében OT(azon belül LT)-ként. Beszéltünk Herberttel (Jellemző, hogy a 3 Top 10-be várt QB-ból toronymagasan a legrosszabb prospect érdekel minket...) és Jordan Loveval(utóbbihoz Dilla szerint max a 2. körben nyúlnánk, mert project QB-nak tartjuk, Dilla csodálkozott is, hogy eránk nem jellemző ez a fajta éertt QB értékelés). Beszéltünk Derrick Brownnal, Jeudy WR partnerével Ruggsal (de Tuaval pl. -még- nem!) És Kenneth Murrayval is az Oklahomáról, akit Dilla szerint a Jags front office igencsak kedvel. Ő érdekes pick lenne, mert kb Myles Jack helyére/posztjára jönne.
Dilla amúgy megjegyezte, hogy ha nem lenne a Koronavírus, akkor sanszosan lehet átálltunk volna idén 3-4re! Igen, a 4-3-al kelő/fekvő Wash-sal DC-ben... De mivel idén kevés idő lesz nagyot módosítani valószínűleg, így max többet fogunk 3-4-ezni HLSZ(Ha lesz Szezon) idén, mint régebben.
És természeten CJ Hendersonnal is beszéltünk, akivel kapcsolatban Dilla azt mondta, nagyon NEM szeretné, ha mi vinnénk el. A következő pár napban még lesz pár interjúnk így lebonyolítva.
Dilla szerint Okudah az álomforgatókönyv, ha őt nem tudjuk elérni, akkor valószínű az OL draft 1/9-n, és 1/20-n WR, akár egy újabb OL(a 2 Georgia OL egyike?) vagy esetleg Henderson/Murray jöhet.


Remélem Khannak azért vanna jó tanácsadói kéznél. Rendkívül profi, intelligens üzletember, de az embernek az az érzése, hogy a sport oldalához azért keveset konyít. Az látszik, hogy az az NFLPA "körlevél" nagyon szíven ütötte (úgy kirakta Couglint is mint a pinty, pedig előtte nem nagyon nyúlt bele semmibe), és úgy tűnik most is nagyon fontos neki ez az imidzs. Viszont ha nagyon húzza, az pont az ellenkező hatású lehet. Nem kéne belehátrálni egy olyan esetbe, mint a Steelers Bell-el, abból mindenki vesztesen jönne ki, és a Jags stigmát is inkább erősítené, mint segítene eltörölni.

Ha már így alakult, tényleg az lenne a legjobb amit írsz. Még a draft előtt lehetőleg túl lenni rajta és lapozni. Még azon az áron is, ha nem adnak érte annyit amennyit Khan akar. Elkótyavetyélni nem kell, de egy 2. kör nem a világ vége, többet érhet, hogy minden múltból nyitottan maradt lap lezárult és lehet előre tekinteni.
peterk2005
Yannick ügyben Dilla megerősítette, hogy a Jags 1. kört és még valamit szeretne kapni és Shao Khan dönt a dologról, nem Dave! A legfrissebb tárgyalás amiről Dilla tud, az a Jags és a Giants között volt. A Jags egy 1.-t és egy 3.-at akart, és nem volt túl hosszú a beszélgetés... Dilla azt szeretné, ha lesz trade, hogy az a draft UTÁN legyen, hogy esetleg így több 1. körös pickünk lehessen jövőre a Lawrence/Fields drafton.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem Khannak azért vanna jó tanácsadói kéznél. Rendkívül profi, intelligens üzletember, de az embernek az az érzése, hogy a sport oldalához azért keveset konyít. Az látszik, hogy az az NFLPA "körlevél" nagyon szíven ütötte (úgy kirakta Couglint is mint a pinty, pedig előtte nem nagyon nyúlt bele semmibe), és úgy tűnik most is nagyon fontos neki ez az imidzs. Viszont ha nagyon húzza, az pont az ellenkező hatású lehet. Nem kéne belehátrálni egy olyan esetbe, mint a Steelers Bell-el, abból mindenki vesztesen jönne ki, és a Jags stigmát is inkább erősítené, mint segítene eltörölni.

Ha már így alakult, tényleg az lenne a legjobb amit írsz. Még a draft előtt lehetőleg túl lenni rajta és lapozni. Még azon az áron is, ha nem adnak érte annyit amennyit Khan akar. Elkótyavetyélni nem kell, de egy 2. kör nem a világ vége, többet érhet, hogy minden múltból nyitottan maradt lap lezárult és lehet előre tekinteni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt elfogadom.
De mit nyertek egy olyan játekossal aki minden áron menekulni akar innen ?
Ha a végén itt marad .
Szerintem sokkal többet fog ártani mind használni.
Plusz nem is biztos hogy játszani fog ha itt marad nem ?
Rózsa Sándor (betyár)
Most még egyelőre a Jags kezében vannak jó lapok, de ahogy telik az idő, úgy kezdhetnek elértéktelenedni ezek a jó pozíciók. Ezért is gondolják sokan, hogy a draft előtt/alatt/után el lesz végül cserélve. A tippelni kéne a draft előttre tennék, tehát a következő 2 hétben.


Kb Azért nem lesz drága, mert már hányik attól ahol van, és menne máshova is hányni. 😉
ozibozi
A Jags olcsón nem fogja elengedni, ez most kvázi biztosnak látszik, már csak Khan miatt is. Kinézem belőlünk, hogy akkor kibaszunk magunkkal (nem ez lenne az első eset...) és Yannickkal is és ültetjük egész évben.

Egyébként mivel az edge rusher poszt nem túl erős ezen a drafton, nem tudom miért nem érné meg egy csapatnak, aki hátul választ egy első kört feladni Ngakoueért (egy top játékosért, aki most ér a pályafutása zenitjéhez még, és eddig se volt már semmi, amit lerakott az asztalra).

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Kb Azért nem lesz drága, mert már hányik attól ahol van, és menne máshova is hányni. 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Még egy kis Yannick - Yikes. Sajna a Jags elmúlt 10 évét elnézve nem mondhatunk semmit az ügyben. Csak aztán nehogy kikössön pl. a Jetsben de akár az elmúlt éveket nézve az egyik vágyálmát, a Giantst is mondhatnám...
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1247591193736876032
Önbizalom az van.
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1247591758147522560
Mondjuk ha a liga másik 31 csapata is így látná, a Jags már kapott volna érte egy 1. kört plusz némi aprót tartalmazó ajánlatot...
iktriad
Lehet hogy kettot akartok és azért nem jött ossze az üzlet 🤔
Lehet csak a szokásos balfaszkodás megy FO szinten a részetekről.
Rózsa Sándor (betyár)
Egy első kör plusz némi apró az ár pl Dilla szerint is, de azt mondják az okosok, hogy maga Khan nem akarja minden áron elengedni, mert neki se tetszik az az egyre jobban rólunk kialakult kép, hogy mindenki menekül a Jagsből, aki jó...
iktriad
Ezt elfogadom.
De mit nyertek egy olyan játekossal aki mindenáron menekulni akar innen ?
Ha a végén itt marad .
Szerintem sokkal többet fog ártani mint használni.
Plusz nem is biztos hogy játszani fog ha itt marad nem ?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy kis Yannick - Yikes. Sajna a Jags elmúlt 10 évét elnézve nem mondhatunk semmit az ügyben. Csak aztán nehogy kikössön pl. a Jetsben de akár az elmúlt éveket nézve az egyik vágyálmát, a Giantst is mondhatnám...
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1247591193736876032
Önbizalom az van.
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1247591758147522560
Mondjuk ha a liga másik 31 csapata is így látná, a Jags már kapott volna érte egy 1. kört plusz némi aprót tartalmazó ajánlatot...
iktriad
Lehet hogy kettot akartok és azért nem jött ossze az üzlet 🤔
Lehet csak a szokásos balfaszkodás megy FO szinten a részetekről.
Rózsa Sándor (betyár)
Egy első kör plusz némi apró az ár pl Dilla szerint is, de azt mondják az okosok, hogy maga Khan nem akarja minden áron elengedni, mert neki se tetszik az az egyre jobban rólunk kialakult kép, hogy mindenki menekül a Jagsből, aki jó...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Még egy kis Yannick - Yikes. Sajna a Jags elmúlt 10 évét elnézve nem mondhatunk semmit az ügyben. Csak aztán nehogy kikössön pl. a Jetsben de akár az elmúlt éveket nézve az egyik vágyálmát, a Giantst is mondhatnám...
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1247591193736876032
Önbizalom az van.
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1247591758147522560
Mondjuk ha a liga másik 31 csapata is így látná, a Jags már kapott volna érte egy 1. kört plusz némi aprót tartalmazó ajánlatot...
iktriad
Lehet hogy kettot akartok és azért nem jött ossze az üzlet 🤔
Lehet csak a szokásos balfaszkodás megy FO szinten a részetekről.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy kis Yannick - Yikes. Sajna a Jags elmúlt 10 évét elnézve nem mondhatunk semmit az ügyben. Csak aztán nehogy kikössön pl. a Jetsben de akár az elmúlt éveket nézve az egyik vágyálmát, a Giantst is mondhatnám...
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1247591193736876032
Önbizalom az van.
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1247591758147522560
Mondjuk ha a liga másik 31 csapata is így látná, a Jags már kapott volna érte egy 1. kört plusz némi aprót tartalmazó ajánlatot...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yan most beszélt az ESPN-en Schefterrel. Semmi új dolgot nem mondott.
 twitter.com/JaguarReport/status/1247591756188786688
 twitter.com/E_Dilla/status/1247591369461452801


A jags pedig beszélt Andrew Thomas-sal a Georgia OT-jével és Jerry Jeudyval az Alabama remek WR-vel is.
 twitter.com/JaguarReport/status/1247578200751947776
Bármelyikük kiköthet nálunk 1/9-en.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Magyarázat a mock-hoz:

Ebben a szimulációban kicsit fejre állt az előzetes sorrendem, mert eléggé kaotikusra sikerült a draft, pl Derrick Brown Young előtt ment ki, Tua lecsúszott a Patriots-ig, öt tackle elment első körben. Matt Miller amúgy is felmockol egy csomó FCS-es kissulis skillplayer-t az egekbe, amivel főleg a középső körökben voltam bajban, úgyhogy ott próbáltam az általam tapasztaltakból kiindulni.

A valóságban szerintem a ti draftotokban lesznek trade-k, bár nem gondolom, hogy a mostani körülmények mellett olyan egyszerű lesz játékossal (Yannick-kal) mozgolódni, inkább pickcserékre számítok. Bár tény, hogy egy esetleges játékosbevonással járó trade-t a hátralévő időben le lehet szervezni, de titokban tartani elég nehéz lesz.

1/9-en Okudah ajándék lenne, nagyon jó, gamechanger játékosnak tartom őt, sztem képes lenne Ramsey-féle teljesítményre. Hozzá kell tennem, hogy ez a védelem, már nem az a védelem, viszont nyomokban tartalmaz még összetevőket, hasonló szintűt össze lehet hozni. Reálisan őt felmozgás nélkül nem lehet megszerezni, de a Lions helyében nem hagynám ki.

20-on gondolkodtam elég sokat, mert két OT, Austin Jackson és Josh Jones is bennt voltak és elérhető volt pl Chaisson is, mégis Kinlaw-ra esett a választásom. Őt alkalmasnak tartom a CC által hagyott űr - szó szerinti - betöltésére, és a harcászat ugye a falaknál indul. (Figyelembe kellett vennem, hogy Ngakoue sorsa ismeretlen még, azaz még akár maradhat is.) Tee Higgins volt még elérhető, de utána Laviskát húztam, mert sok WR volt még benn (Jeudy, Lamb, Ruggs és Jefferson mentek ki).

2. körben Shenault nekem no brainer volt, kifejezett steal lenne, és szerintem jó párja lenne Charknak, egyúttal Lee-nek meszeltek is. Minshew mellé szerintem nem is kell olyan kifinomult route running, mert kis helyekre is képes pontosan dobni, hanem inkább a sokoldalúság illik, ami Laviskában meg van.

3. körben Lewisnál talán volt jobb összképű prospect (pl: Arnette, Jonah Jackson, Weaver, Igbinoghene), viszont pass rusher nem maradt sok (Greenard pont előtte ment el kettővel). Yannick miatt kell a biztosíték, bár szerintem ő full time kezdőnek kevés lenne, szituációs PR-nek viszont kifejezetten jó. Zach Moss-on gondolkodtam még RB-nek Fournette mögé, de EDGE nagyobb érték volt számomra.

4. körben elég széles skálán mozogtam, de TE és OL hiány egyértelmű a kereteteken, a depth is elég szegényes, Biadasz pedig nekem amúgy is szimpatikus karakterű, harcos típusú játékos, fejben is ott van mindig. A wisconsini OL képzés pedig parádés az elmúlt években, szóval jó képzési alapokat hoz.

A TE class nagyon gyenge - én még Kmet-et is max 3. körnek írnám be - ahhoz képest Bryant egész sokat tud, bár elég alulméretezett, szóval inkább elkapni jó.

140. hely környékén már ritkán kapsz annyira jó játékost, mint Blackmon, és a safety poszt elég siralmasan néz ki, szóval ráfér az erősítés (igazából az egész sec-re). Nagy radarral játszik, jó a motorja, szert ütközni, fizikális, nekem ennyi elég 4. kör végén.

5. körtől lefelé durvult be igazán Miller, mert egy csomó kis ligából érkező játékost ajánlott fel, nagyon kellett szemezgetni, mert én nem nagyon hiszek abban, hogy ekkora lépcsőt megugranak sokan. Itt már zavarosban halászás megy, próbáltam mélységet adni a keretnek:

Heck nálam a videók alapján az utolsó használhatónak tűnő OT projekt (rangsorokban olyan 12-16. hely környékén van), meglepődtem, hogy elérhető volt. Egész atletikus, nem sokszor ültették seggre, de nyers a technikája és a lábmunkája kezdetleges, viszont eget rengető problémákat nem látok nála.

Josie Scott is a jobbfajta cornerek közé tartozik (15-19. hely a rangsorokban), és ő legalább az erősebb ellenfelek ellen pallérozódott (Harrison Hand-del szemben nálam ez döntött most). Will Gay Jr LB volt még a másik lehetőségem, de a CB depth egészen borzalmas, Nickerson-t sztem képes kiszorítani, Brandon Watson meg már most sem érné meg a keretszűkítést.

6-7. körben igazából BPA-ztam, Murchison-t futás ellen jó lehetne rotálni, gyorsak a kezei és jól szerel, interior pass rushban sem elveszett (7 sack, 48 tckl, 12 TFL az utolsó szezonjában - 12 meccsen).

Anthony Gordon-t Ik kedvéért húztam, de igazából simán elfér a kereten, mert Josh Dobbs nálam QB3 kaliber, aki video roomban hasznos, jó a szeme, vág az agya a játékhoz, de pályát ne lásson. Gordon viszont Minshew mögé tökéletes, ugyanolyan bevállalós, nem beszari gyereknek tűnik.

Quarterman ennyi pick mellett valószínűleg keretre sem férne fel (a valóságban sztem max 8-9 pick lesz), de legalább róla találtam még ismertetőt is. Nagyot ÜT, ez az erőssége és van négy év kezdő tapasztalata, ami a mostani körülmények között (pl.: OTA-k várható elmaradása) nem hátrány. Állítólag jó competitor. Mondjuk a Jax LB sora sem a legerősebb a ligában, mélységnek elmegy.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Fanspeaken mockoltam egyet nektek Matt Miller boardjával:

9: R1P9
CB JEFFREY OKUDAH
OHIO STATE
20: R1P20
DL JAVON KINLAW
SOUTH CAROLINA
42: R2P10
WR LAVISKA SHENAULT JR.
COLORADO
73: R3P9
EDGE TERRELL LEWIS
ALABAMA
116: R4P10
TE HUNTER BRYANT
WASHINGTON
137: R4P31
C TYLER BIADASZ
WISCONSIN
140: R4P34
S JULIAN BLACKMON
UTAH
157: R5P11
OT CHARLIE HECK
NORTH CAROLINA
165: R5P19
CB JOSIAH SCOTT
MICHIGAN STATE
189: R6P10
DL LARRELL MURCHISON
NC STATE
206: R6P27
QB ANTHONY GORDON
WASHINGTON STATE
223: R7P9
LB SHAQUILLE QUARTERMAN
MIAMI
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 027 — Jaguars fan
Hátsó körös csereQB van, a Steelersből jött, Dobbs. Kb semmit nem tudni arról, hogy mi tudhat 12 paszból nem derül ki. Mondjuk Minshew első 12 labdájából mind elkapás lett... 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszaigazoltuk Carl Davist. Kit? (Tavaly év vége felé igazoltuk le).
 twitter.com/Demetrius82/status/1247234358764875777
Ja és az első 4 meccset kiüli HLSZ (=ha lesz szezon) dopping miatt.
FUCK. NO.
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1247196438834098176
Hagyjuk már abba ezt a QB mockolást 1/9-re vagy feltradedel kedves szagértők. Nem kéne így reklámozni, hogy tavaly nem néztetek sok Jags meccset, ha néztetek egyátalán...
iktriad
Miért Herbert jobb QB mint Minshew nem ?
Nem értem miért lenne ez annyira ördögtől való🤔Rózsa Sándor (betyár)
Herbertnek még egy NFL passza se volt életében, Minshewnak meg volt már néhány jó meccse. Szóval nem. 😊 Amíg nem bizonyítja Herbert, hogy jobb, addig Mindhew a jobb. De Ik nem emiatt tiltakozik, hanem azért, mert megszerette a bajuszt és esélyt akar neki adni. 😊

(Ami egyébként rém logikus, hülyeség lenne nem megadni neki az esélyt a tavalyi év után. Az más kérdés, hogy - ha nem is pont az első kör elején Herbertet - én ennyi pickből hoznék egy fiatal irányítót is. Most bőven belefér, nem kár mondjuk egy 3. körért, és sose tudni, hogy nem fut-e bele az ember az új Wilsonba. Vagy Prescottba.)
peterk2005
Vagy Folesba 😛 😉
dande
Egy új, Phiiy-s Foles jöhet a középső körökben. Jól jöhet majd a PO-ban. 😊 Meg 1. körös Jags QB sose válik be, középső meg hátsó körös talán. Esetleg Fromm-ot, ha nagyot csúszik, és Anthony Gordont (Minshew utódja a Washington Staten) nagyon szívesen látnám nálunk. Utóbbit tárt karokkal várnám. És UDFA QB-ként hozzuk el vagy Case Cookust vagy Tom Flaccot. De egyetértek peterk2005-vel, ha mind a 12 picket (vagy akár csak 10-et) felhasználjuk, egyet a középső körökben el lehetne lőni egy QB-ra. Csak ne a legelején tegyük.

Ha már Herbert, szvsz aki őt viszi, az valószínűleg 2-4 évet elfecsérel a csapata életéből. Jordan Lovenál dettó ezt érzem. Tua meg a dereka miatt túl kockázatos, bár kétségtelen, hogy van benne potenciál bőven. Ha van valaki, akit viszonylag korán (2. kör) vinnék, az Jacob Eason lenne a Washingtonból. Benne látok egy Daltonos/Derek Carr-os karriert.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 519 — Így remélem megfelelek nektek.....
Visszaigazoltuk Carl Davist. Kit? (Tavaly év vége felé igazoltuk le).
 twitter.com/Demetrius82/status/1247234358764875777
Ja és az első 4 meccset kiüli HLSZ (=ha lesz szezon) dopping miatt.
FUCK. NO.
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1247196438834098176
Hagyjuk már abba ezt a QB mockolást 1/9-re vagy feltradedel kedves szagértők. Nem kéne így reklámozni, hogy tavaly nem néztetek sok Jags meccset, ha néztetek egyátalán...
iktriad
Miért Herbert jobb QB mint Minshew nem ?
Nem értem miért lenne ez annyira ördögtől való🤔Rózsa Sándor (betyár)
Herbertnek még egy NFL passza se volt életében, Minshewnak meg volt már néhány jó meccse. Szóval nem. 😊 Amíg nem bizonyítja Herbert, hogy jobb, addig Mindhew a jobb. De Ik nem emiatt tiltakozik, hanem azért, mert megszerette a bajuszt és esélyt akar neki adni. 😊

(Ami egyébként rém logikus, hülyeség lenne nem megadni neki az esélyt a tavalyi év után. Az más kérdés, hogy - ha nem is pont az első kör elején Herbertet - én ennyi pickből hoznék egy fiatal irányítót is. Most bőven belefér, nem kár mondjuk egy 3. körért, és sose tudni, hogy nem fut-e bele az ember az új Wilsonba. Vagy Prescottba.)
peterk2005
Vagy Folesba 😛 😉
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Visszaigazoltuk Carl Davist. Kit? (Tavaly év vége felé igazoltuk le).
 twitter.com/Demetrius82/status/1247234358764875777
Ja és az első 4 meccset kiüli HLSZ (=ha lesz szezon) dopping miatt.
FUCK. NO.
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1247196438834098176
Hagyjuk már abba ezt a QB mockolást 1/9-re vagy feltradedel kedves szagértők. Nem kéne így reklámozni, hogy tavaly nem néztetek sok Jags meccset, ha néztetek egyátalán...
iktriad
Miért Herbert jobb QB mint Minshew nem ?
Nem értem miért lenne ez annyira ördögtől való🤔Rózsa Sándor (betyár)
Herbertnek még egy NFL passza se volt életében, Minshewnak meg volt már néhány jó meccse. Szóval nem. 😊 Amíg nem bizonyítja Herbert, hogy jobb, addig Mindhew a jobb. De Ik nem emiatt tiltakozik, hanem azért, mert megszerette a bajuszt és esélyt akar neki adni. 😊

(Ami egyébként rém logikus, hülyeség lenne nem megadni neki az esélyt a tavalyi év után. Az más kérdés, hogy - ha nem is pont az első kör elején Herbertet - én ennyi pickből hoznék egy fiatal irányítót is. Most bőven belefér, nem kár mondjuk egy 3. körért, és sose tudni, hogy nem fut-e bele az ember az új Wilsonba. Vagy Prescottba.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Visszaigazoltuk Carl Davist. Kit? (Tavaly év vége felé igazoltuk le).
 twitter.com/Demetrius82/status/1247234358764875777
Ja és az első 4 meccset kiüli HLSZ (=ha lesz szezon) dopping miatt.


FUCK. NO.
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1247196438834098176
Hagyjuk már abba ezt a QB mockolást 1/9-re vagy feltradedel kedves szagértők. Nem kéne így reklámozni, hogy tavaly nem néztetek sok Jags meccset, ha néztetek egyátalán...
iktriad
Miért Herbert jobb QB mint Minshew nem ?
Nem értem miért lenne ez annyira ördögtől való🤔
(De különben én is amondó vagyok meg kell adni Csoda Bajusznak ezt az évet )
De különben van benne logika hogy ezt hintitek el főleg ha hátra akartok cserélni
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Carl Davis mellett hivatalos, hogy Melvin és Cassius Marsh is aláírt.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1247235712916819969
Pl. a Dennard fiaskó után meg kell várni a hivatalos aláírást is.


Visszaigazoltuk Carl Davist. Kit? (Tavaly év vége felé igazoltuk le).
 twitter.com/Demetrius82/status/1247234358764875777
Ja és az első 4 meccset kiüli HLSZ (=ha lesz szezon) dopping miatt.


FUCK. NO.
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1247196438834098176
Hagyjuk már abba ezt a QB mockolást 1/9-re vagy feltradedel kedves szagértők. Nem kéne így reklámozni, hogy tavaly nem néztetek sok Jags meccset, ha néztetek egyátalán...
iktriad
Abban lenne ráció, hogy felmentek 4.-re Simmonsért vagy Youngért, ha bennmarad.
Fast Willie
Young alig hiszem, hogy bent lesz. kb a draft legjobb prospectje. Simmons helyett Okudaht mondogatják, mint esetleges Jags feltrade célpont, de ez a trade bűzlik, mint az egyhetes viseltes zokni az ellenértéke miatt. És akkor a Herbert picket (akitől a legjobban rókáznék a szóba jöhető emberekből a Top 10-ben) még nem is említettem.

Albert Breer (aki amúgy pl. nagy span Tony Khannal, tehát lehet, hogy tudhat dolgokat a terveinkről) ma azt lengette be, hogy a Jags inkább LETRADELNE (mondjuk mindig azt akarunk, de sose csináltuk, mióta DC itt van) inkább.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1247182197414641668

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Visszaigazoltuk Carl Davist. Kit? (Tavaly év vége felé igazoltuk le).
 twitter.com/Demetrius82/status/1247234358764875777
Ja és az első 4 meccset kiüli HLSZ (=ha lesz szezon) dopping miatt.


FUCK. NO.
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1247196438834098176
Hagyjuk már abba ezt a QB mockolást 1/9-re vagy feltradedel kedves szagértők. Nem kéne így reklámozni, hogy tavaly nem néztetek sok Jags meccset, ha néztetek egyátalán...
iktriad
Abban lenne ráció, hogy felmentek 4.-re Simmonsért vagy Youngért, ha bennmarad.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszaigazoltuk Carl Davist. Kit? (Tavaly év vége felé igazoltuk le).
 twitter.com/Demetrius82/status/1247234358764875777
Ja és az első 4 meccset kiüli HLSZ (=ha lesz szezon) dopping miatt.


FUCK. NO.
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1247196438834098176
Hagyjuk már abba ezt a QB mockolást 1/9-re vagy feltradedel kedves szagértők. Nem kéne így reklámozni, hogy tavaly nem néztetek sok Jags meccset, ha néztetek egyátalán...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais bekerült a 2010-es évtized csapatába!
 twitter.com/NFL/status/1247196628924022784


És a keretünkön lévő QB-k viszik el a legkevesebb részt a sapkából az egész NFL-ben!
 twitter.com/KBowen1070/status/1246075732763148288
A legtöbbet is a mi divíziónk egyik csapat költi az irányítóira a Colts személyében.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Best of Csodabajusz.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1245782181345181697