Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Tobb portal (tobbek kozt egyik kedvencem, a CBS Sports) azt irta, alacsony arat alkudott kia Chiefs, elso kort mindenkepp vartak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
De nem adott senki elso kort. Ket csapat adott komoly ajanlatot, a Rams es a niners, ebbol ez volt az erosebb (gondolom, nem tudni az altaluk adott ajanlat reszelteit).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen csak azt gondoltam ez már rendeződött. De ezek szerint még se... Egy első kör vhol csak belefért volna...sztem
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Peterst a magaviselete miatt mindenkepp ki akartak tenni. Amikor kiallitottak, akkor telt be a pohar, utana egyik edzesen nem is csapatmezben jelent meg, es hasonlok. Marpedig a bomlasztast Reid nem turi, ezt leszogezte (es aszerint is tett eddig is).
Ehhez kepest foleg nem akartak kifizetni a jogosan nagy penzigenyet. Hoztak egy olcsobb, kivalo CBt (aki viszont slot corner igazabol, szal ertem is meg nem is), meg Amersont proba szerencse alapon.
Mindenesetre sok cikket olvastam, mennyire is valtoztatja ez meg a Chiefs varhato draftpolitikajat. Mert akarhogy is, teremtettek egy lyukat, ahol nem volt.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Ez tényleg WTF ha csak ennyi volt az ára... Mi a franc folyik itt....
dande
Lehet van valami a háttérben amit mi nem tudunk... De ez vicc hogy ennyit érne a liga egyik elit CB-e (aki ráadásul remek korban van) . Ha nincs a háttérben semmi akkor a KC-nél elmentek otthonról az tuti... Én szinte biztos voltam benne hogy mostani 3.-kör és jövő évi első kör...

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez tényleg WTF ha csak ennyi volt az ára... Mi a franc folyik itt....
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Peters:
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article202184369.html
Amerson:
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article202187914.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Schefter: Chiefs trade CB Marcus Peters and 2018 sixth-round pick to LA for 2019 second-round pick and 2018 fourth-round pick, per league sources.


Itt mindenki meghülyült?
Janek
WTF???

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Schefter: Chiefs trade CB Marcus Peters and 2018 sixth-round pick to LA for 2019 second-round pick and 2018 fourth-round pick, per league sources.


Itt mindenki meghülyült?

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
5-6-7. kor 8-D

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Azt pletyizik, draftpick csomagot kap a Chiefs Peters után. A csomag több mint egy. És ha jól mondom, nincs második körük. Már ha idei pickek vannak csak a csomagban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
mi az ellenérték? 1 nap alatt még nem derült ki?
braxa88
Még nem láttam infót róla.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mi az ellenérték? 1 nap alatt még nem derült ki?
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Elso koruk nem van ha jol tudom.
Szetmegy a legendas vedelem az O lesz a prioritas mert nem jott be a draga D?

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt elég gáznak tartom....Dorsey távozásának hamar meg lesz a negatív hatása (de ne legyen igazam) minimum második kört kéne érte adniuk.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Quinnt kérte volna a csapat de vévül csak pick lesz elv. kíváncsian várom milyen és mennyi.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Ugy akkor a Ramsnek majus 5-ig lesz lehetosege lehivni az otodik eves opciot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Schefter szerint tradelitek Peters-t a Ramshez.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Peters elcsereleserol mennek a pletyik. Minden lehetseges, de sztem egesz egyszeruen le kell hivni az otodik eves opciojat, es el van intezve a dolog (egyelore). Ami persze sok penzt jelentene. Ellenben uj szerzodest kotni vele meg tobbe.
ulpianus
jöhetne hozzánk, végre nem lenne gond abból, hogy az uncsitesóval ellentétes csapatban nyomja a trasht.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Peters elcsereleserol mennek a pletyik. Minden lehetseges, de sztem egesz egyszeruen le kell hivni az otodik eves opciojat, es el van intezve a dolog (egyelore). Ami persze sok penzt jelentene. Ellenben uj szerzodest kotni vele meg tobbe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Amerson signed a one-year deal with a $2.25 million base salary and escalating incentives, a source told The Star. The deal could be worth up to $6 million, according to NFL Network.
ulpianus
Ennyit bőven megér és neki sztem fekszik a sémátok és ugye van itt remek DB coach...kérdés, h a sérülései (főleg az agyrázkódások) mennyire hagyják érvényesülni...így elsőre Stanford Routt 2.0 van a falra írva, de lehet ebből még jó fogás is...
Rolni
Jelenleg van ket kivalo CBnk. Ha bevalik Peters tuloldalan, fogja a WR2t, az tokeletes. Berry amugy is segit, ha kell. Nem megoldhatatlan feladat. A tavalyi allomany fejlesztesre szorult, igy dontottek. Sztem is jo lehet ebben a verekedos emberezesben, az adottsagai jok ehhez. Nem ugyetlen gyerek az, latott eleg meccset, mi is lattuk ot jol jatszani, bejohet. Ha birja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Amerson signed a one-year deal with a $2.25 million base salary and escalating incentives, a source told The Star. The deal could be worth up to $6 million, according to NFL Network.
ulpianus
Ennyit bőven megér és neki sztem fekszik a sémátok és ugye van itt remek DB coach...kérdés, h a sérülései (főleg az agyrázkódások) mennyire hagyják érvényesülni...így elsőre Stanford Routt 2.0 van a falra írva, de lehet ebből még jó fogás is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Amerson signed a one-year deal with a $2.25 million base salary and escalating incentives, a source told The Star. The deal could be worth up to $6 million, according to NFL Network.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Újabb db-t kukáztatok tőlünk Amerson személyében.
Amadeus
Pro Bowl szezonra felkészülni 3-2-1...


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Újabb db-t kukáztatok tőlünk Amerson személyében.

criminal lawyer or criminal lawyer?