Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Majd jelentősen javulnak az esélyeink, ha meg kell majd fizetnetek Mahomes-t, vélhetően az évtized üzletével, reméljük akkor nem marad pénzetek Kelce-kre, meg Hill-ekre, meg OL-re...meg elszipkázzák a legjobb pozíciós edzőiteket
Sajna az edzői stábotok, RB, GM, ...WR, DB páratlan, amit nagyon irigylek, de reméljük ez a dominancia 4 év múlva, már nem lesz ilyen jelentős 😀
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
ha van valaki, akinél meg tud újulni még Shady, akkor az Reid. Kár, hogy a ti edzőtök, mert így nem tudok szurkolni neki, csak elismerni a munkásságát.
Amadeus
Nem vagyunk egyformak. En mikor anno kedvenc csapatot valsztottam, az Gonzo meg a tobbiek hihetetlen tamado showja miatt lett a Chiefs. De szimpi volt a Raiders, Broncos, Vikings, Skins is. Nem tudtam, hogy ebbol harom (Chiefsel egyutt) egy csoportban van. 😀
Azota is szurkolok mindnek, ha nem a Chiefs ellen jatszanak. Tobb csapatot is szeretek mar. En sosem ertettem, miert utal valaki egy jatekost vagy csapatot, csak mert az nem az o kedvence. En egyutt tudtam orulni az Eagles drukerekkel, mikor evtizedek utan megnyertek a SBt. Vagy mikor a Giants legyozte a szuperfavorit Patset (pedig imadom amit a Pats letett a nemzzetkozi sport asztalara). Vagy a Legion of Boom, vagy Steel curtain dominanciajanak. Szurkolhatnek epp nekik is, ha epp akkor azokat a meccseket latom.
Ez nekem mindig fura, hogy aki fradista (mint en), az miert gyuloli az ujpestet? Mi koze hozza? Az egy masik csapat, ha jok akkor jok es kesz. Nem a Fradi karara jok, vagy ellenuk.

Erre celoztamtam, miszerint en sajnalom, hogy a Raidersnek ennyire nehez a dolga. Mert ha mondjuk a Southban lenne, mekkora sztori lehetne. Itt meg, mint irtam, mindenkinek elsodlegesen fontos lesz legyozni oket, akarmi lesz. Nem fair (az persze) feltetlen, de ez van. Itt nem mindenki jatszik mindenkivel ketto meccset, mint a soccerben. Nincs Wolverhampton berobbanas. Ha olyan csoportban vagy ami eros, akkor ott kell helyt allnod.
Mert kedvelem a Raiderst, nagyon kivancsi vagyok a mostani szezonjukra. Es ha legyozik a Chiefst, nem orulok. De nem is banom. Mert jo kis csapat lehet, es legyen. A Chiefs meg tegyen meg mindent, hogy gyozzon. Akkor is, ha nehez. Pont ez lenyeg. Sokszor irtam, de en nem vagyakozok konnyu csoportra. A PO par meccs, az alapszakasz a big fun nekem. De ha simaliba, nekem uncsi. Igenis, meg egy dominans garda csataja is legyen kielezett. Mint a City kontra Pool. Nem pedig a Juve atveszi a bajnoki cimet, es leszarja a tobbi meccset. Az nekem nem sportelmeny. En Arsenalos vagyok ,de kedvenc csatarom az osellensegbol Kane. Akkor is, ha sokan nem ertik mitol is elit. Pedig az. A Raiders Broncos multjabol tobb kedvencem van, mint a fel ligabol osszesen. Na mindegy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Már beszéltek is. Reunion. Faszom az egészbe. Idén is az lesz a verseny, hogy ki lesz a 2. mögöttetek.
Amadeus
Ellenben. Legtobb szaki szerint inkabb ketteszakadhat a csoport. Lesz egy harc a Chiefs-Chargers kozt a minel jobb PO helyert. Es lesz egy harc mogottuk, a WC helyert, vagy a szimpla harmadik helyert.

Szvsz utobbi nem lenyeg a Raidersnek, sem a Broncosnak. Nekik a lenyeg, termeszetesen minel tobb gyozelem mellett (ha tenyleg igy lesz), hogy lathatoan legyen egy kialakult, mukodo jatekuk. Az iranyito tudja vinni a tamadokat, es a vedelemben kideruljon, hol kell eroziteni, de az ne "mindenhol" legyen. Az eleg rtika, hogy jon egy Mahomes aztan begyakorlo evben tarolja a ligat. De nem is kell.

Ugy ertem, ha a Chiefs (ahogy mondod), vagy a Bolts nyeri a csoportot, nem lesz harc a masodik helyert.
Pont ezert van a Raiders nehez helyzetben. Mert igy felepiteni egy csapatot, egy otltozot, sok fiatallal, hogy nincsenek hozza megfeleloen ismetlodo gyozelmek, rohadt nehez. A ket favorit tudja, ahogy tavaly, ilyen helyzetben az nyer, aki a csoportban kevesebbet hibazik.
A Denver tudja, ha barmit akar, a Raiderst oda-vissza. Es a Denver nem rossz csapat am, csak most nem SB contender.

Masreszt. Ez a csoport a kedvencem, mert itt (is) mindig megy a harc. Mindegy ki mennyire dominans a ligaban, sose tudod mi tortenik egy csoportmeccsen.
ulpianus
Én másképp látom a Chargers helyzetét jelenleg, sőt nálam benne van a kalapban, hogy ők lesznek az idei "meltdown" és top5-ben húznak jövőre. Ami ág tudja őket húzni, az már húzza őket.
Na igen. Shady egy nagy utesre van a nyugdijtol.
Aztan meg, en mondtam anno, hogy nem Hunt volt zseni. Hanem ahol Mahomesnak van egy Kelce-Hill-Hardman-Watkins sora, ott a passz ellen vedekezik mindenki. Barki kiraly lehet, aki tud NFL szinten futni. A Pats futoi is jok. De azert sokat segit, hogy Brady ellen nem teheted meg, ha van Gronk, Edelman, Gordon, Moss, akarki, hogy beallsz futas ellen.
ulpianus
ha van valaki, akinél meg tud újulni még Shady, akkor az Reid. Kár, hogy a ti edzőtök, mert így nem tudok szurkolni neki, csak elismerni a munkásságát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Na igen. Shady egy nagy utesre van a nyugdijtol.
Aztan meg, en mondtam anno, hogy nem Hunt volt zseni. Hanem ahol Mahomesnak van egy Kelce-Hill-Hardman-Watkins sora, ott a passz ellen vedekezik mindenki. Barki kiraly lehet, aki tud NFL szinten futni. A Pats futoi is jok. De azert sokat segit, hogy Brady ellen nem teheted meg, ha van Gronk, Edelman, Gordon, Moss, akarki, hogy beallsz futas ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már beszéltek is. Reunion. Faszom az egészbe. Idén is az lesz a verseny, hogy ki lesz a 2. mögöttetek.
Amadeus
Ellenben. Legtobb szaki szerint inkabb ketteszakadhat a csoport. Lesz egy harc a Chiefs-Chargers kozt a minel jobb PO helyert. Es lesz egy harc mogottuk, a WC helyert, vagy a szimpla harmadik helyert.

Szvsz utobbi nem lenyeg a Raidersnek, sem a Broncosnak. Nekik a lenyeg, termeszetesen minel tobb gyozelem mellett (ha tenyleg igy lesz), hogy lathatoan legyen egy kialakult, mukodo jatekuk. Az iranyito tudja vinni a tamadokat, es a vedelemben kideruljon, hol kell eroziteni, de az ne "mindenhol" legyen. Az eleg rtika, hogy jon egy Mahomes aztan begyakorlo evben tarolja a ligat. De nem is kell.

Ugy ertem, ha a Chiefs (ahogy mondod), vagy a Bolts nyeri a csoportot, nem lesz harc a masodik helyert.
Pont ezert van a Raiders nehez helyzetben. Mert igy felepiteni egy csapatot, egy otltozot, sok fiatallal, hogy nincsenek hozza megfeleloen ismetlodo gyozelmek, rohadt nehez. A ket favorit tudja, ahogy tavaly, ilyen helyzetben az nyer, aki a csoportban kevesebbet hibazik.
A Denver tudja, ha barmit akar, a Raiderst oda-vissza. Es a Denver nem rossz csapat am, csak most nem SB contender.

Masreszt. Ez a csoport a kedvencem, mert itt (is) mindig megy a harc. Mindegy ki mennyire dominans a ligaban, sose tudod mi tortenik egy csoportmeccsen.
ulpianus
Ezen túl pedig nem egy, a zeniten már túllévő RB megszerzése miatt lesz SB-esélyes a Chiefs, hanem már eddig is az volt

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Shady pedig cserejatekos lesz, varhatoan. Nem veletlen kerestek Williams moge a megbizhato cseret. Aki jol fut belul, meg jobban kivul. Ismer par passz utvonalat, es nem remeg a keze ha tetre mennek a dolgok. Foleg, hogy Black Mamba inkabb returner, es el is meszeltek egy meccsre. Thompson ujonc.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Már beszéltek is. Reunion. Faszom az egészbe. Idén is az lesz a verseny, hogy ki lesz a 2. mögöttetek.
Amadeus
Ellenben. Legtobb szaki szerint inkabb ketteszakadhat a csoport. Lesz egy harc a Chiefs-Chargers kozt a minel jobb PO helyert. Es lesz egy harc mogottuk, a WC helyert, vagy a szimpla harmadik helyert.

Szvsz utobbi nem lenyeg a Raidersnek, sem a Broncosnak. Nekik a lenyeg, termeszetesen minel tobb gyozelem mellett (ha tenyleg igy lesz), hogy lathatoan legyen egy kialakult, mukodo jatekuk. Az iranyito tudja vinni a tamadokat, es a vedelemben kideruljon, hol kell eroziteni, de az ne "mindenhol" legyen. Az eleg rtika, hogy jon egy Mahomes aztan begyakorlo evben tarolja a ligat. De nem is kell.

Ugy ertem, ha a Chiefs (ahogy mondod), vagy a Bolts nyeri a csoportot, nem lesz harc a masodik helyert.
Pont ezert van a Raiders nehez helyzetben. Mert igy felepiteni egy csapatot, egy otltozot, sok fiatallal, hogy nincsenek hozza megfeleloen ismetlodo gyozelmek, rohadt nehez. A ket favorit tudja, ahogy tavaly, ilyen helyzetben az nyer, aki a csoportban kevesebbet hibazik.
A Denver tudja, ha barmit akar, a Raiderst oda-vissza. Es a Denver nem rossz csapat am, csak most nem SB contender.

Masreszt. Ez a csoport a kedvencem, mert itt (is) mindig megy a harc. Mindegy ki mennyire dominans a ligaban, sose tudod mi tortenik egy csoportmeccsen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Reid beszélni akar Shadyvel
sutianap
A GM Veach is megerositette a hirt. Ha o mondja, akkor az nem kamu.
ulpianus
Már beszéltek is. Reunion. Faszom az egészbe. Idén is az lesz a verseny, hogy ki lesz a 2. mögöttetek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/columnist/bell/2013/09/17/andy-reid-chiefs-eagles/2829265/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy számítani lehetett rá Shady a Chiefsben. 1 év 3 millió. sok sikert vele a SB-ban remélem találkozunk 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
A Chiefs valahogy mindig megszivja az ilyet:
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/2019/08/31/chiefs-thomas-suspended-by-nfl-2-trades-made-on-cut-day/40056885/

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Reid beszélni akar Shadyvel
sutianap
A GM Veach is megerositette a hirt. Ha o mondja, akkor az nem kamu.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Reid beszélni akar Shadyvel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2019/08/31/kansas-city-chiefs-roster-cuts-2019-heres-who-has-been-released/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új OL jött. Kis szépséghiba, hogy a borzalmas Texans OL-ből, cserébe Carlos Hyde ment vissza az AFC Southba...
 twitter.com/AdamSchefter/status/1167887165541371904
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
 www.skysports.com/nfl/news/12118/11796455/afc-west-preview-denver-broncos-los-angeles-chargers-kansas-city-chiefs-oakland-raiders


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Miutan Henne megserult, a csapat leigazolta Matt Moore iranyitot. Nagyjabol teljesen mindegy, ha Mahomes leserul, melyikuk all be.
ulpianus
mondjuk Matt Moore az egyik legjobb locker room guy a ligában. Még segíthet is Mahomesnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Mennyire nem pörög a topic, különben itt van:-
AFC döntős csapat
MVP
Az első fekete klubtulajdonos! 😆
steelwolf
Mahomes még nem égett ki nincs min pörögni 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mennyire nem pörög a topic, különben itt van:-
AFC döntős csapat
MVP
Az első fekete klubtulajdonos! 😆
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt egy kis friss ropogós Mahomes content.
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1166461282813394945
Minden jót kívánok neki, leszámítva persze a nyitó hétvégét. 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2019/08/26/kansas-city-chiefs-to-be-big-part-of-hbos-ballers-final-season/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
 mavensports.io/chiefs/draft/chiefs-de-breeland-speaks-requires-surgery-for-right-knee-mcl-sprain-meniscus-uKvkDxhAXk2YJ-1-HjiruQ/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Miutan Henne megserult, a csapat leigazolta Matt Moore iranyitot. Nagyjabol teljesen mindegy, ha Mahomes leserul, melyikuk all be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
 arrowheadone.com/wrapping-up-the-roster-predictions-for-kansas-citys-final-53/



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
De'Anthony Thomas a fedélzeten.
mirdal
Nem unjak? Allandoan ki-be kigyozik a csapatbol Black Mamba.
ulpianus

“Aaa fekete kígyó, kígyó kígyózik”

criminal lawyer or criminal lawyer?