Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 5 éve
Ennyit a "Mahomes után nem futja Chris Jonesra" teóriáról.www.espn.com/nfl/story/_/id/29460591/chiefs-star-dt-chris-jones-reach-four-year-85-million-deal-sources-say

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Megvan a leendő elkapótok 😊THIS HIGH SCHOOLER MOSSED TYREEK HILL 🤯
— SportsCenter (@SportsCenter) July 13, 2020
(via anglesbyaarib, 2much__dripty/Instagram, h/t @overtimepic.twitter.com/QdldwD5MF2

több mint 5 éve
twitter.com/AdamSchefter/status/1282658378049888258/photo/1

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Persze, aztán amikor Patterson lejátssza, akkor mit csinálsz Patty szerződésével? Ezt max GM-ben lehet meghúzni, IRL építeni kell az 500 milliós QB önérzetét, nem lehet kockáztatni ilyen jellegű kihívásokkal, mert megtörik a pályafutása :/elkapkodott döntés. legalább a tc-t megvárhatták volna, hogy ki teljesít jobban...Egy QB-val kevesebb a kereten.Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521
És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
ulpianus
Black_Adder

több mint 5 éve
elkapkodott döntés. legalább a tc-t megvárhatták volna, hogy ki teljesít jobban...Egy QB-val kevesebb a kereten.Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521
És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
ulpianus
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Ja, nem véletlenül michigani a csere QB itt így is. Szvsz Henne kb a legjobb irányító Brady óta onnan. Jó mondjuk Ryan Mallett meg Denard Robinson "komoly" konkurencia.Pedig erős az a michigani qb pedigré!Egy QB-val kevesebb a kereten.Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521
És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
ulpianus
Amadeus
több mint 5 éve
Pedig erős az a michigani qb pedigré!Egy QB-val kevesebb a kereten.Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521
És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
ulpianus
több mint 5 éve
Egy QB-val kevesebb a kereten.Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521
És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Egy QB-val kevesebb a kereten. És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
több mint 5 éve
chiefswire.usatoday.com/2020/07/10/kansas-city-chiefs-lt-eric-fisher-patrick-mahomes-contract-super-bowl-rings-bbq-kingsford/

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
thespun.com/nfl/afc-west/kansas-city-chiefs/andy-reid-makes-his-thoughts-on-retirement-very-clear

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
index.hu/sport/amerikaifutball/2020/07/08/patrick-mahomes-nfl-kansas-city-chiefs-szerzodes-italbolti-elado-leplezte-le/...bocs, ha vótmá!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Nem. Évekre visszamenőleg ott a felvétel. Von Miller és Bosa minden meccsen a snappek nagy többségében az RT-t támadja. Ez tény. Hidd el azoknak akik minden héten látják őket.Ha tudják hogy a másik oldalon egy rutintalan ráadásul nem top prospect rookie van, biztos hogy onnan támadnának.Bosa és Miller is erősoldalon játszik szóval ők leginkább a liga legjobb RT-jével Mitchell Schwartz-cal kerülnek szembe.Egy szóval se mondtam ilyet hogy hagynám elmenni. Nálam ő lett volna a prioritás idén nem Mahomes szerződése. Jonest kiveszed ebből a vedelemből és szinte mehet akkor kukába az egész D.Tehát szerinted a liga top3 DI-jét kéne hagyni elmenni, (aki nem mellesleg az egyik legjobb belső nyomás generáló) és megtartani 2 átlagon aluli játékost és egy safety-t akiket egy draft alatt és könnyű pótolni olyan szinten, hogy csapat teljesítményben ne látsszon meg a váltás. Sőt nem is kéne mind3tól megválni 2 is elég lenne, csak nem kér egy évi 30 milliót Jones.És akkor nem nyersz 10 évig semmit450 millió.Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Sixo
RA7RA7
Az, hogy a nyerésnek mi köze van ennek a 3asnak az meg nem teljesen értem. Finoman szólva sem olyanokat akiket egy Andy Reid szintű játékos képzéssel ne lehet pótolni.
Sixo
Marhieut se engedném el, ahogy Fishert se amíg nem tudom azt hogy egy ilyen szerződés után Mahomes biztonságban van. Betenni egy rookiet oda, ahol Bosak, Millerek jönnek én nem lennék nyugodt.
RA7RA7
empty taxi
RA7RA7
Amúgy Fisher szerintem kb a leggyengébb pontja a KC falának, Mahomes előtt jobbnak tűnik, hozd vissza Alex Smith-t vagy Casselt, és nem a QB szerződés miatt akarják majd elküldeni, hanem a teljesítménye miatt.
De ez szubjektív. Az viszont, hogy Bosa és Von Miller Schwartz-cal szemben állnak fel, az tény.
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Nem akartam mondani, hogy barki irigy. En sem voltam az mondjuk Luck, Wilson, Brady akarkire. Ok ott voltak jok, vagy jok ahol vannak.Szerintem még mindig az a legjobb sceranio, hogy draftol a csapat egy QB-t, aki aztán elit+ szintű lesz, aztán meg is kell fizetni, ez vele jár. Olyan sceranio meg nincs, hogy ugyan ez, de olcsón is játszik örökre. Én irigy vagyok, de közben örülök is Mahomesnak. (mert persze tudom, hogy Minshew majd lenyomja 😀)
Sztem masok sem irigyek. Van sztar minden csapatban. Van miert szurkolni.
Csak engem nem rrdekel, hany millio. Persze aki elmegy, hianyzik. De mikor Larry Johnson ment, jott Charles, majd Hunt, most CEH.
Viszont miota nezem a Palko, Cassel vonalat, Trent Green es Alex Smith volt itt ember. Mindig akartam egy elit iranyitot heti szinten a Chiefsbe. Tudtuk, sok lemondassal jar. Sokfele velemeny lesz, akiknel sok a siker, foleg ha tartos es komoly. Amint a szimpatikus kozepcsapat szerepbol kilepnek a kedvenceim. Megis vartam. Talan meg egy SB gyozelem sem lesz alom.
Most itt van, szebb mint hittuk. Velejar, ami velejar. Pl. a gigapenz. Nekem megfelel. Lesz rosszabb is. Mahomes kocsog, a Chiefsnek folyton csalnak, Reid belole el csak, nem is akkora asz, es forditva is igaz. Hill tulertekelt, Kelce is, CEH is az lesz. Ez van. A mostani megeri - nem eri meg, a jeghegy csucsa. Vmi elkezdodott.
ulpianus
több mint 5 éve
Nem akartam mondani, hogy barki irigy. En sem voltam az mondjuk Luck, Wilson, Brady akarkire. Ok ott voltak jok, vagy jok ahol vannak.Sztem masok sem irigyek. Van sztar minden csapatban. Van miert szurkolni.
Csak engem nem rrdekel, hany millio. Persze aki elmegy, hianyzik. De mikor Larry Johnson ment, jott Charles, majd Hunt, most CEH.
Viszont miota nezem a Palko, Cassel vonalat, Trent Green es Alex Smith volt itt ember. Mindig akartam egy elit iranyitot heti szinten a Chiefsbe. Tudtuk, sok lemondassal jar. Sokfele velemeny lesz, akiknel sok a siker, foleg ha tartos es komoly. Amint a szimpatikus kozepcsapat szerepbol kilepnek a kedvenceim. Megis vartam. Talan meg egy SB gyozelem sem lesz alom.
Most itt van, szebb mint hittuk. Velejar, ami velejar. Pl. a gigapenz. Nekem megfelel. Lesz rosszabb is. Mahomes kocsog, a Chiefsnek folyton csalnak, Reid belole el csak, nem is akkora asz, es forditva is igaz. Hill tulertekelt, Kelce is, CEH is az lesz. Ez van. A mostani megeri - nem eri meg, a jeghegy csucsa. Vmi elkezdodott.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Akkor kimondom én Ulpi helyett, aki itt nyűglődik ezen a szerződésen, s felveti, hogy Mahomes nem érdemli meg, meg nem bizonyított??? abból nem beszél más, mint az | irígység | 😉 😛
több mint 5 éve
Nem rossz a percdíj 😀Egyszer láttam ilyet
Klaci79
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Minek? Van Bradley Chubb meg Melvin Ingram.Ha tudják hogy a másik oldalon egy rutintalan ráadásul nem top prospect rookie van, biztos hogy onnan támadnának. De mindez semmis már, hisz még évekig nem nyom sokat a capből. Simán megoldják Jones maradásat.Bosa és Miller is erősoldalon játszik szóval ők leginkább a liga legjobb RT-jével Mitchell Schwartz-cal kerülnek szembe.Egy szóval se mondtam ilyet hogy hagynám elmenni. Nálam ő lett volna a prioritás idén nem Mahomes szerződése. Jonest kiveszed ebből a vedelemből és szinte mehet akkor kukába az egész D.Tehát szerinted a liga top3 DI-jét kéne hagyni elmenni, (aki nem mellesleg az egyik legjobb belső nyomás generáló) és megtartani 2 átlagon aluli játékost és egy safety-t akiket egy draft alatt és könnyű pótolni olyan szinten, hogy csapat teljesítményben ne látsszon meg a váltás. Sőt nem is kéne mind3tól megválni 2 is elég lenne, csak nem kér egy évi 30 milliót Jones.És akkor nem nyersz 10 évig semmit450 millió.Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Sixo
RA7RA7
Az, hogy a nyerésnek mi köze van ennek a 3asnak az meg nem teljesen értem. Finoman szólva sem olyanokat akiket egy Andy Reid szintű játékos képzéssel ne lehet pótolni.
Sixo
Marhieut se engedném el, ahogy Fishert se amíg nem tudom azt hogy egy ilyen szerződés után Mahomes biztonságban van. Betenni egy rookiet oda, ahol Bosak, Millerek jönnek én nem lennék nyugodt.
RA7RA7
empty taxi
RA7RA7

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Ha tudják hogy a másik oldalon egy rutintalan ráadásul nem top prospect rookie van, biztos hogy onnan támadnának. De mindez semmis már, hisz még évekig nem nyom sokat a capből. Simán megoldják Jones maradásat.Bosa és Miller is erősoldalon játszik szóval ők leginkább a liga legjobb RT-jével Mitchell Schwartz-cal kerülnek szembe.Egy szóval se mondtam ilyet hogy hagynám elmenni. Nálam ő lett volna a prioritás idén nem Mahomes szerződése. Jonest kiveszed ebből a vedelemből és szinte mehet akkor kukába az egész D.Tehát szerinted a liga top3 DI-jét kéne hagyni elmenni, (aki nem mellesleg az egyik legjobb belső nyomás generáló) és megtartani 2 átlagon aluli játékost és egy safety-t akiket egy draft alatt és könnyű pótolni olyan szinten, hogy csapat teljesítményben ne látsszon meg a váltás. Sőt nem is kéne mind3tól megválni 2 is elég lenne, csak nem kér egy évi 30 milliót Jones.És akkor nem nyersz 10 évig semmit450 millió.Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Sixo
RA7RA7
Az, hogy a nyerésnek mi köze van ennek a 3asnak az meg nem teljesen értem. Finoman szólva sem olyanokat akiket egy Andy Reid szintű játékos képzéssel ne lehet pótolni.
Sixo
Marhieut se engedném el, ahogy Fishert se amíg nem tudom azt hogy egy ilyen szerződés után Mahomes biztonságban van. Betenni egy rookiet oda, ahol Bosak, Millerek jönnek én nem lennék nyugodt.
RA7RA7
empty taxi
több mint 5 éve
miért veszi mindenki defaultnak, hogy NŐNI fog a cap?+1
még egy ilyen koronás év, és lehúzhatja a retyón az új tv-s szerződést az nfl, mert nem lesz szponzor, nem lesz meccsre járó ember....
rva
több mint 5 éve
En megiscsak orulok, hogy Patrick Mahomes az iranyitoja a kedvenc csapatomank hosszu evekig. Ennyit szerettem volna mondani. 😊...lett volna ott több is csak Úr maradtál. 😊
ulpianus
több mint 5 éve
En megiscsak orulok, hogy Patrick Mahomes az iranyitoja a kedvenc csapatomank hosszu evekig. Ennyit szerettem volna mondani. 😊Azért olyan nagy rizikó nem volt abban, hogy nem így lesz eztán... Papírforma...
ulpianus
"I love this sport. I hate this sport."
