Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 5 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Megvan a leendő elkapótok 😊
Wyatt
Jöhet! 😁
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ennyit a "Mahomes után nem futja Chris Jonesra" teóriáról.
 www.espn.com/nfl/story/_/id/29460591/chiefs-star-dt-chris-jones-reach-four-year-85-million-deal-sources-say


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megvan a leendő elkapótok 😊

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
 twitter.com/AdamSchefter/status/1282658378049888258/photo/1


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy QB-val kevesebb a kereten.
 twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521

És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
ulpianus
elkapkodott döntés. legalább a tc-t megvárhatták volna, hogy ki teljesít jobban...
Black_Adder
Persze, aztán amikor Patterson lejátssza, akkor mit csinálsz Patty szerződésével? Ezt max GM-ben lehet meghúzni, IRL építeni kell az 500 milliós QB önérzetét, nem lehet kockáztatni ilyen jellegű kihívásokkal, mert megtörik a pályafutása :/

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Egy QB-val kevesebb a kereten.
 twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521

És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
ulpianus
elkapkodott döntés. legalább a tc-t megvárhatták volna, hogy ki teljesít jobban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy QB-val kevesebb a kereten.
 twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521

És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
ulpianus
Pedig erős az a michigani qb pedigré!
Amadeus
Ja, nem véletlenül michigani a csere QB itt így is. Szvsz Henne kb a legjobb irányító Brady óta onnan. Jó mondjuk Ryan Mallett meg Denard Robinson "komoly" konkurencia.
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Egy QB-val kevesebb a kereten.
 twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521

És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
ulpianus
Pedig erős az a michigani qb pedigré!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Egy QB-val kevesebb a kereten.
 twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521

És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy QB-val kevesebb a kereten.


És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
 chiefswire.usatoday.com/2020/07/10/kansas-city-chiefs-lt-eric-fisher-patrick-mahomes-contract-super-bowl-rings-bbq-kingsford/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/620822488_18081843008187285_4845735127748780979_n.jpg?stp=c254.0.764.763a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=105&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=lsEGnhWcOy0Q7kNvwHKWBOG&_nc_oc=AdqIee9RkL9x9CYsdJaKndtbxLyBEuCnVSVGEZH7GzK1qElxOE7GXjsbT3RenQhjfFA&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=07HSwcL7PTHyfvxpwzQs_A&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af_XBSuXImNjgPi3ouzjo8-2X0yCab-IgBGOj-opXahzXw&oe=6A4279D8
NFL MEMES on Instagram: "“OUR” contract 💁🏼‍♀️"
143K likes, 1,498 comments - nflmemes_ig on July 8, 2020: "“OUR” contract 💁🏼‍♀️".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
 thespun.com/nfl/afc-west/kansas-city-chiefs/andy-reid-makes-his-thoughts-on-retirement-very-clear


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/07/08/patrick-mahomes-nfl-kansas-city-chiefs-szerzodes-italbolti-elado-leplezte-le/
...bocs, ha vótmá!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
450 millió.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Sixo
És akkor nem nyersz 10 évig semmit
RA7RA7
Tehát szerinted a liga top3 DI-jét kéne hagyni elmenni, (aki nem mellesleg az egyik legjobb belső nyomás generáló) és megtartani 2 átlagon aluli játékost és egy safety-t akiket egy draft alatt és könnyű pótolni olyan szinten, hogy csapat teljesítményben ne látsszon meg a váltás. Sőt nem is kéne mind3tól megválni 2 is elég lenne, csak nem kér egy évi 30 milliót Jones.
Az, hogy a nyerésnek mi köze van ennek a 3asnak az meg nem teljesen értem. Finoman szólva sem olyanokat akiket egy Andy Reid szintű játékos képzéssel ne lehet pótolni.
Sixo
Egy szóval se mondtam ilyet hogy hagynám elmenni. Nálam ő lett volna a prioritás idén nem Mahomes szerződése. Jonest kiveszed ebből a vedelemből és szinte mehet akkor kukába az egész D.
Marhieut se engedném el, ahogy Fishert se amíg nem tudom azt hogy egy ilyen szerződés után Mahomes biztonságban van. Betenni egy rookiet oda, ahol Bosak, Millerek jönnek én nem lennék nyugodt.
RA7RA7
Bosa és Miller is erősoldalon játszik szóval ők leginkább a liga legjobb RT-jével Mitchell Schwartz-cal kerülnek szembe.
empty taxi
Ha tudják hogy a másik oldalon egy rutintalan ráadásul nem top prospect rookie van, biztos hogy onnan támadnának.
RA7RA7
Nem. Évekre visszamenőleg ott a felvétel. Von Miller és Bosa minden meccsen a snappek nagy többségében az RT-t támadja. Ez tény. Hidd el azoknak akik minden héten látják őket.
Amúgy Fisher szerintem kb a leggyengébb pontja a KC falának, Mahomes előtt jobbnak tűnik, hozd vissza Alex Smith-t vagy Casselt, és nem a QB szerződés miatt akarják majd elküldeni, hanem a teljesítménye miatt.
De ez szubjektív. Az viszont, hogy Bosa és Von Miller Schwartz-cal szemben állnak fel, az tény.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem akartam mondani, hogy barki irigy. En sem voltam az mondjuk Luck, Wilson, Brady akarkire. Ok ott voltak jok, vagy jok ahol vannak.
Sztem masok sem irigyek. Van sztar minden csapatban. Van miert szurkolni.
Csak engem nem rrdekel, hany millio. Persze aki elmegy, hianyzik. De mikor Larry Johnson ment, jott Charles, majd Hunt, most CEH.

Viszont miota nezem a Palko, Cassel vonalat, Trent Green es Alex Smith volt itt ember. Mindig akartam egy elit iranyitot heti szinten a Chiefsbe. Tudtuk, sok lemondassal jar. Sokfele velemeny lesz, akiknel sok a siker, foleg ha tartos es komoly. Amint a szimpatikus kozepcsapat szerepbol kilepnek a kedvenceim. Megis vartam. Talan meg egy SB gyozelem sem lesz alom.
Most itt van, szebb mint hittuk. Velejar, ami velejar. Pl. a gigapenz. Nekem megfelel. Lesz rosszabb is. Mahomes kocsog, a Chiefsnek folyton csalnak, Reid belole el csak, nem is akkora asz, es forditva is igaz. Hill tulertekelt, Kelce is, CEH is az lesz. Ez van. A mostani megeri - nem eri meg, a jeghegy csucsa. Vmi elkezdodott.
ulpianus
Szerintem még mindig az a legjobb sceranio, hogy draftol a csapat egy QB-t, aki aztán elit+ szintű lesz, aztán meg is kell fizetni, ez vele jár. Olyan sceranio meg nincs, hogy ugyan ez, de olcsón is játszik örökre. Én irigy vagyok, de közben örülök is Mahomesnak. (mert persze tudom, hogy Minshew majd lenyomja 😀)
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nem akartam mondani, hogy barki irigy. En sem voltam az mondjuk Luck, Wilson, Brady akarkire. Ok ott voltak jok, vagy jok ahol vannak.
Sztem masok sem irigyek. Van sztar minden csapatban. Van miert szurkolni.
Csak engem nem rrdekel, hany millio. Persze aki elmegy, hianyzik. De mikor Larry Johnson ment, jott Charles, majd Hunt, most CEH.

Viszont miota nezem a Palko, Cassel vonalat, Trent Green es Alex Smith volt itt ember. Mindig akartam egy elit iranyitot heti szinten a Chiefsbe. Tudtuk, sok lemondassal jar. Sokfele velemeny lesz, akiknel sok a siker, foleg ha tartos es komoly. Amint a szimpatikus kozepcsapat szerepbol kilepnek a kedvenceim. Megis vartam. Talan meg egy SB gyozelem sem lesz alom.
Most itt van, szebb mint hittuk. Velejar, ami velejar. Pl. a gigapenz. Nekem megfelel. Lesz rosszabb is. Mahomes kocsog, a Chiefsnek folyton csalnak, Reid belole el csak, nem is akkora asz, es forditva is igaz. Hill tulertekelt, Kelce is, CEH is az lesz. Ez van. A mostani megeri - nem eri meg, a jeghegy csucsa. Vmi elkezdodott.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor kimondom én Ulpi helyett, aki itt nyűglődik ezen a szerződésen, s felveti, hogy Mahomes nem érdemli meg, meg nem bizonyított??? abból nem beszél más, mint az | irígység | 😉 😛
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Nem rossz a percdíj 😀

Klaci79
Egyszer láttam ilyet egy a gázszerelőre kisźámolva.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
450 millió.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Sixo
És akkor nem nyersz 10 évig semmit
RA7RA7
Tehát szerinted a liga top3 DI-jét kéne hagyni elmenni, (aki nem mellesleg az egyik legjobb belső nyomás generáló) és megtartani 2 átlagon aluli játékost és egy safety-t akiket egy draft alatt és könnyű pótolni olyan szinten, hogy csapat teljesítményben ne látsszon meg a váltás. Sőt nem is kéne mind3tól megválni 2 is elég lenne, csak nem kér egy évi 30 milliót Jones.
Az, hogy a nyerésnek mi köze van ennek a 3asnak az meg nem teljesen értem. Finoman szólva sem olyanokat akiket egy Andy Reid szintű játékos képzéssel ne lehet pótolni.
Sixo
Egy szóval se mondtam ilyet hogy hagynám elmenni. Nálam ő lett volna a prioritás idén nem Mahomes szerződése. Jonest kiveszed ebből a vedelemből és szinte mehet akkor kukába az egész D.
Marhieut se engedném el, ahogy Fishert se amíg nem tudom azt hogy egy ilyen szerződés után Mahomes biztonságban van. Betenni egy rookiet oda, ahol Bosak, Millerek jönnek én nem lennék nyugodt.
RA7RA7
Bosa és Miller is erősoldalon játszik szóval ők leginkább a liga legjobb RT-jével Mitchell Schwartz-cal kerülnek szembe.
empty taxi
Ha tudják hogy a másik oldalon egy rutintalan ráadásul nem top prospect rookie van, biztos hogy onnan támadnának. De mindez semmis már, hisz még évekig nem nyom sokat a capből. Simán megoldják Jones maradásat.
RA7RA7
Minek? Van Bradley Chubb meg Melvin Ingram.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
450 millió.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Sixo
És akkor nem nyersz 10 évig semmit
RA7RA7
Tehát szerinted a liga top3 DI-jét kéne hagyni elmenni, (aki nem mellesleg az egyik legjobb belső nyomás generáló) és megtartani 2 átlagon aluli játékost és egy safety-t akiket egy draft alatt és könnyű pótolni olyan szinten, hogy csapat teljesítményben ne látsszon meg a váltás. Sőt nem is kéne mind3tól megválni 2 is elég lenne, csak nem kér egy évi 30 milliót Jones.
Az, hogy a nyerésnek mi köze van ennek a 3asnak az meg nem teljesen értem. Finoman szólva sem olyanokat akiket egy Andy Reid szintű játékos képzéssel ne lehet pótolni.
Sixo
Egy szóval se mondtam ilyet hogy hagynám elmenni. Nálam ő lett volna a prioritás idén nem Mahomes szerződése. Jonest kiveszed ebből a vedelemből és szinte mehet akkor kukába az egész D.
Marhieut se engedném el, ahogy Fishert se amíg nem tudom azt hogy egy ilyen szerződés után Mahomes biztonságban van. Betenni egy rookiet oda, ahol Bosak, Millerek jönnek én nem lennék nyugodt.
RA7RA7
Bosa és Miller is erősoldalon játszik szóval ők leginkább a liga legjobb RT-jével Mitchell Schwartz-cal kerülnek szembe.
empty taxi
Ha tudják hogy a másik oldalon egy rutintalan ráadásul nem top prospect rookie van, biztos hogy onnan támadnának. De mindez semmis már, hisz még évekig nem nyom sokat a capből. Simán megoldják Jones maradásat.
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
miért veszi mindenki defaultnak, hogy NŐNI fog a cap?
még egy ilyen koronás év, és lehúzhatja a retyón az új tv-s szerződést az nfl, mert nem lesz szponzor, nem lesz meccsre járó ember....
rva
+1
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
En megiscsak orulok, hogy Patrick Mahomes az iranyitoja a kedvenc csapatomank hosszu evekig. Ennyit szerettem volna mondani. 😊
ulpianus
...lett volna ott több is csak Úr maradtál. 😊
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 4 942 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
En megiscsak orulok, hogy Patrick Mahomes az iranyitoja a kedvenc csapatomank hosszu evekig. Ennyit szerettem volna mondani. 😊
ulpianus
Azért olyan nagy rizikó nem volt abban, hogy nem így lesz eztán... Papírforma...

"I love this sport. I hate this sport."