Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sima meccs volt.
Ellenben a most penzt kapott Hill megserult. Mahomes bokajat megcsavartak, de tudta folytatni. Es a kozvetitest a CBS ledobta, a Chiefs szurkolok tombolnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A WR sorban kivancsi leszek, Mecole Hardman szerepe mi is lesz? Mert Hill szennymedia (es elsosorban Hill extrem idiota csaja) vegul is mersekelt karokat okozott, igy Hill maradt a melysegi celpont.
Ettol meg lehetne ketto. Csakhogy Reid szereti ha van egy klasszikus WR is a pakliban, a sasoknal is volt mindig, itt is. Az pedig Watkins, nincs kerdes. Kelce kihagyhatatlan, HB szinten celpont, ha Williams, ha Shady van fent.

Es akkor jojjon Bazzani kedvence, Demarcus Robinson. Rola szeretnem elmondani, hogy miert is van a csapatnal, mi a titka. Robinson a legokosabb elkaponk. Mikor a play meghal (kifut minden route), akkor o az aki mindig tudja mit kell tenni. Egyreszt mert kivaloan olvassa a vedelmeket, masreszt mert megtanulta a komplett playbookot. Ugy ertem, elkerte Mahomes playbookjat (akinek kozel fotografikus memoriaja van, igy vegtelen sok playt meg tud jegyezni, vegtelen variacioban), es megtanulta. Robinson pontosan tudja, kinek hol kell lenni, mit is lat Mahomes, es melyik tamado melyik vedot merre huzza, hol marad terulet, es befutja. Ami, ha figyelembe vesszuk, ogy MAhomes kepes megnyujtani a jatekokat, egy igen hasznos skill.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Szinte hihetetlen, de ma meccs lesz!!!44!
ulpianus
Igen, én is ettől félek. 😊 Viccet félretéve, remélem alaposan megnehezítjük a dolgotokat. Cserébe ti ne tegyétek IR-re Folest, ha lehet. Bár szerintem ha valaki, aki ezt nem tenné, az pont Andy Reid (meg Reich, Doug F. Pederson). Csak szóljon erről Frank Clarkéknak.
iktriad
Foles ma nem lenne az aki, ha nincs Reid. Sztem ennyi udvariassag elegendo.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szinte hihetetlen, de ma meccs lesz!!!44!
ulpianus
Igen, én is ettől félek. 😊 Viccet félretéve, remélem alaposan megnehezítjük a dolgotokat. Cserébe ti ne tegyétek IR-re Folest, ha lehet. Bár szerintem ha valaki, aki ezt nem tenné, az pont Andy Reid (meg Reich, Doug F. Pederson). Csak szóljon erről Frank Clarkéknak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Szinte hihetetlen, de ma meccs lesz!!!44!
ulpianus
És AB nem hozzátom ment a gyereket inkább nem megverő gigapénzt kapott és megnézzük, hogy Mahomes 1 year wonder vagy tényeg 1/10-re megfogtátok isten lábát...
Tele van iróniával tessék nem rá ugrani...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Szinte hihetetlen, de ma meccs lesz!!!44!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No comment. Csak taps.
 twitter.com/Chiefs/status/1170127037148925952
(Azért vasárnap tessék olyan jó vendég lenni, mint mi tavaly és kikapni tőlünk. 😊 )
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2019/09/06/final-injury-report-for-kansas-city-chiefs-vs-jacksonville-jaguars-week-1/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondok más jó híreket is. A Jaguars kezdő LT-je vasárnap az a Will Richardson lesz, aki
1. Eredetileg RT
2. Az előszezonban a kezdő RG posztért volt harcban, és nyújtott sokkal jobb teljesítményt mint az így ott kezdő AJ Cann.
3. Valószínűleg eddig a hétig minimális snapet kapott LT-ben
4. Utoljára a középiskolában játszott LT-t.
5. Konkrétan fogalmam sincs ki jönne a helyére, ha vele történne valami, mert nincs más egészséges és bevethető LT-nk.
6. Ez lesz az első éles meccse az NFL-ben, csak úgy mint a kezdő RT Jawaan Taylornak (igaz nála ez volt a terv a draftj óta).

Ezek alapján szerintem Frank Clark olyan 2,5 sackkel és minimum 1 labdaszerzéssel fog debütálni a Chiefsben.
iktriad
Nem tudom ezen fog-e mulni barmi?
ulpianus
Hát pl. Foles nem éppen a legtartósabb QB - konkrétan hiába van 2012 óta a ligában, a 16 meccs egy szezonban még nem jött össze neki. Valahol a mezén biztos el van rejtve egy 'Vigyázat, törékeny" címke. Hogy mást ne mondjak, a héten kiderült, hogy most van egy kisebb hasfal sérülése, amit múlt héten szedett össze... Ha történik vele valami, akkor gyakorlatilag 0% az esély, hogy a jags nyerjen vasárnap.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nah, 18m/év. Lehetne az NFL új szlogenje, hogy Akár ennyit is kereshetsz, ha terhes nőt versz.
Oh yeah!
Chargers LT
Azert ezt ne probald ki. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mondok más jó híreket is. A Jaguars kezdő LT-je vasárnap az a Will Richardson lesz, aki
1. Eredetileg RT
2. Az előszezonban a kezdő RG posztért volt harcban, és nyújtott sokkal jobb teljesítményt mint az így ott kezdő AJ Cann.
3. Valószínűleg eddig a hétig minimális snapet kapott LT-ben
4. Utoljára a középiskolában játszott LT-t.
5. Konkrétan fogalmam sincs ki jönne a helyére, ha vele történne valami, mert nincs más egészséges és bevethető LT-nk.
6. Ez lesz az első éles meccse az NFL-ben, csak úgy mint a kezdő RT Jawaan Taylornak (igaz nála ez volt a terv a draftj óta).

Ezek alapján szerintem Frank Clark olyan 2,5 sackkel és minimum 1 labdaszerzéssel fog debütálni a Chiefsben.
iktriad
Nem tudom ezen fog-e mulni barmi?
De ha Clarknak lesz par sackje, az jo lenne. Mert a vedelem onbizalmat valahogy fel kell epiteni. (A tamadoke mar az egekben, es azon is tul.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nah, 18m/év. Lehetne az NFL új szlogenje, hogy Akár ennyit is kereshetsz, ha terhes nőt versz.
Oh yeah!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondok más jó híreket is. A Jaguars kezdő LT-je vasárnap az a Will Richardson lesz, aki
1. Eredetileg RT
2. Az előszezonban a kezdő RG posztért volt harcban, és nyújtott sokkal jobb teljesítményt mint az így ott kezdő AJ Cann.
3. Valószínűleg eddig a hétig minimális snapet kapott LT-ben
4. Utoljára a középiskolában játszott LT-t.
5. Konkrétan fogalmam sincs ki jönne a helyére, ha vele történne valami, mert nincs más egészséges és bevethető LT-nk.
6. Ez lesz az első éles meccse az NFL-ben, csak úgy mint a kezdő RT Jawaan Taylornak (igaz nála ez volt a terv a draftj óta).

Ezek alapján szerintem Frank Clark olyan 2,5 sackkel és minimum 1 labdaszerzéssel fog debütálni a Chiefsben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Erre mondta Hill az asszonynak. Az egy dolog, hogy megsertodott ra. Az is, hogy egy kamupert indit ellene. De ezzel pont o maga is rengeteg penzt bukik, az istenbarma. Akar Hill teljes karrierje is ramehet.
Mert ez a targyalas mar zajlott fél eve is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Szepen ki lett tomve Hill.
Stez
| pénz számolva, asszony/gyerek verve jó. |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chiefs sign Hill to reported 3-year, $54M extension
 www.thescore.com/nfl/news/1826597

Püff neki
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szepen ki lett tomve Hill.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.chiefs.com/news/chiefs-vs-jaguars-injury-report-x0912
ulpianus
Mi LT poszton nagyon rosszul állunk. A súlyos sérülésből felépülő, az előszezonban kemény 6 snapet játszó Cam Robinson limitáltan edzett, a cseréje (az egykori 1. körös Bengals megabust Ogbuehi) a héten biztos nem fog játszani tudni, más LT meg nincs is jelenleg a rosteren... Ma kiderül Cam hadra fogható-e, de ha a válasz igen is lesz, szvsz Frank Clark már nyalogathatja az ujjait.
Ja és Folesnak is van valami múlt héten összeszedett sérülése, igaz azt mondta az nem fogja zavarni.

Ha már Foles, BDN tegnap beszélt arról, milyen volt neki Kansasben.
 twitter.com/JaguarMavenSI/status/1169730444906172416
Szerintetek Andy Reid volt ennyire jó hatással rá, vagy Jeff Fisher alatt dolgozni ennyire lélekölő? 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.chiefs.com/news/chiefs-vs-jaguars-injury-report-x0912


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szvsz, ha nem történik vele semmi negatív, esetleg még fejlődik is, akkor ő lesz az 1. évi 40 milliót kereső QB/játékos az NFL-ben.
iktriad
azert jottem, hogy ezt leirjam, de nem lehet eleg koran kelni 😊
winston
Vagy lefeküdni! 😁
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért a QB pénzek éves átlagainak nem kell szégyenkezniük, elég jól pariban vannak az NBA max contracjaival és a baseball csúcsgázsiainak éves átlagával. A nem QB NFL sztárok vannak elmaradva NFL szinten pl. az NBA vagy MLB csúcs sztárok alatti szintjétől.

És persze az NFL-ben ugye kb. 1800 játékos van, az NBA-ban meg 400-450, így az NFL-ben sokkal-sokkal több a 0.5-1-2 milliót kereső "olcsójános".


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
A baseball összegekhez képest egyébként még mindig kanyarban sincsenek az összegek ha jól sejtem, pedig a kevesebb meccs ellenére nem kevésbé megterhelő és népszerű sport.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
csipkelli 3 293
6 év 160 eleje kezdett el pötyögni a hosszabbítás után a Goff-Wentz párosnak. Mahomesnak majd 6 évre 180-200 fog. Az új tartalom jó eséllyel eléri a 40-et, de összességében annyira nem lesz ijesztő.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szvsz, ha nem történik vele semmi negatív, esetleg még fejlődik is, akkor ő lesz az 1. évi 40 milliót kereső QB/játékos az NFL-ben.
iktriad
azert jottem, hogy ezt leirjam, de nem lehet eleg koran kelni 😊
winston
De lehet, nem vagyok én Adam Schefter, hogy szinte sose alszom. 😊
Apropó a héten lesz valami Jags - Cheifs is. 😊 Annyi extra előnyötök lehet, hogy a Jags ma nem fog tudni edzeni a Dorian hurrikán miatt, csak maximum holnap. És egy trópusi vihar után nem hiszem, hogy olyan nagy lesz a meleg, amely az 1 órás meccseken általában kora ősszel nagy előny a jagsnek. A páratartalom viszont nem biztos, hogy túl kellemes lesz.

Amúgy az megvan, hogy Mahomes a tavalyi alapszakaszban csak a jags ellen nem dobott TD passzt (bár így is simán nyert a Cheifs, pl a TD futásának, vagy Bortles pick sixének köszönhetően)?
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szvsz, ha nem történik vele semmi negatív, esetleg még fejlődik is, akkor ő lesz az 1. évi 40 milliót kereső QB/játékos az NFL-ben.
iktriad
azert jottem, hogy ezt leirjam, de nem lehet eleg koran kelni 😊