Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 mavensports.io/chiefs/draft/chiefs-de-breeland-speaks-requires-surgery-for-right-knee-mcl-sprain-meniscus-uKvkDxhAXk2YJ-1-HjiruQ/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Miutan Henne megserult, a csapat leigazolta Matt Moore iranyitot. Nagyjabol teljesen mindegy, ha Mahomes leserul, melyikuk all be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
 arrowheadone.com/wrapping-up-the-roster-predictions-for-kansas-citys-final-53/



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
De'Anthony Thomas a fedélzeten.
mirdal
Nem unjak? Allandoan ki-be kigyozik a csapatbol Black Mamba.
ulpianus

“Aaa fekete kígyó, kígyó kígyózik”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
De'Anthony Thomas a fedélzeten.
mirdal
Nem unjak? Allandoan ki-be kigyozik a csapatbol Black Mamba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
De'Anthony Thomas a fedélzeten.
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Marcus Kemp az idei szezont pihenéssel tölti, acl és mcl szakadás miatt.
Jók ezek az előszezonbeli meccsek...
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
West-tel jól is járnak.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az ex KC OL jatekos, Geoff Schwartz szerint a csapat le akarja igazolni a szinten ex KC Guard Jeff Allent.
ulpianus
Forrás-? Ex KC GM?
steelwolf
A forras mint irtam, a belsos infokkal jol ellatott Geoff Schwartz volt, twitteren egyebkent. En a Pro Football talkon olvastan, meg a Chiefs Wire oldalon.

Mas. A Colts serut RB jatekosai okan, tobbek kozt, leigazolta C. Westet.
 nfltraderumors.co/colts-sign-three-including-rb-charcandrick-west-place-rb-donta-foreman-wr-reece-fountain-on-ir/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az ex KC OL jatekos, Geoff Schwartz szerint a csapat le akarja igazolni a szinten ex KC Guard Jeff Allent.
ulpianus
Forrás-? Ex KC GM?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az ex KC OL jatekos, Geoff Schwartz szerint a csapat le akarja igazolni a szinten ex KC Guard Jeff Allent.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ami erdekes lehet:
 chiefswire.usatoday.com/2019/08/18/kansas-city-chiefs-vs-pittsburgh-steelers-preseason-week-2-postgame-injury-report/
ulpianus
Ha igazan troll lettel volna, odairod, hogy Breeland is megserult.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ami erdekes lehet:
 chiefswire.usatoday.com/2019/08/18/kansas-city-chiefs-vs-pittsburgh-steelers-preseason-week-2-postgame-injury-report/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nagyotmondo rovat:
T. "Zeus" Kelce: Imadom az uj tamadoszekcionkat. A hatar a csillagos eg szamunkra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nagyotmondo rovat:
Cris Carter: Van egy rossz hirem Tyreek Hill kapcsan a liganak. A srac epp csak belekezdett tavaly.
Dez Bryant: Elore sajnalom azokat, akiknek ezzel a Cheifsel kell jatszania, de komolyan.
Unatkozo mediabubusokon tullepve. Komoly elvarasok vannak, perszehogy. De mi lesz a vedelemmel?

Sutton olyan edzo volt, aki a rendszerebe illesztette az epp adott posztokra legalkalmasabb jatekost. Spangli sem mas. Van egy elkepzelese, az lesz. Nem rossz ez, mindketten (es masok) raktak igy ossze elit vedelmeket.
Szal ez nem valtozik. Emberezes lesz hatul, bar mashogy, errol nemreg irtam.
Ellenben ez egy u.n. 1 gap sema. Spanglinal pedig kulonosen azt jelenti ez, hogy a jatekos nem kap egy mindenre kiterjedo kiskonyvet minden tipusu jatekhoz (mint Suttonnal), mikor melyik lepesnel merre nezzen eloszor es masodjara, ki kit kell fedezzen. Hanem van 1 azaz egy feladata, es uccu neki.

Nem feltelen jobb ez, csak mas. Viszont egyreszt a sracok nagyon elvezik. Mar a nagyobb szabadsagot, es egyfokuszu koncentraciot.
Masreszt van itt par jatekos, akik sosem voltak eszenagy, inkabb osztonosen erzik mit kell tenni, es ettol gyorsak, hatekonyak. Ez fontos lehet, mert ezzel lett elos es masodik koros LB prospect anno Ragland es Darron Lee is. Vagy az edzotaborban tundoklo Kpassagnon is azt mondta, neki ez kellett, hogy csak elore kelljen nezni.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sejtettem. 😈
Kezdo lesz, mert a CB a leggyengebb posztunk. Barki kezdo lehet, akitol az edzok nem tepik a hajukat. Jelenleg Breeland, Ward, Fuller a kezdosor.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Breeland kezdo lesz? (marmint papiron)
Stez
DE lesz. Clark ugye ott az alap. Aztan Okafor -Breeland - Kpassagnon - Ogbah a sorrend, szituaciotol fuggoen.
ulpianus
Sorry, pontatlan volt a kerdesem, Bashaud Breelandre gondoltam, nem Speaksre. 8)

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Breeland kezdo lesz? (marmint papiron)
Stez
DE lesz. Clark ugye ott az alap. Aztan Okafor -Breeland - Kpassagnon - Ogbah a sorrend, szituaciotol fuggoen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Breeland kezdo lesz? (marmint papiron)

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Megmondom oszinten az elso Pre meccsen a cseresorba kerulesert folyo harc nem erdekel tuzottan.

De hogy legyen mit nezni, aki nem talal mast. K. Fuller kapcsan azt mondta Spangli, nickel CB lesz, szte mestere lehet a posztnak. Oke. Azonban Fuller tavaly is 60+-as grade korul teljesitett nickelkent, mig kivul 90 fole jutott (a ket pick dobta meg ,de egyebkent is jobb volt). Meglatjuk meddig lesz mester.

A masik a LB sor. Van ugye ket belso LBnk, Ragland es Hitchens, mar itt nem vilagos ki mit is jatszik. Vagy hogy mindketto kezdo marad-e? A tobbi meg zavarosabb. Van sorrend, es vannak remenyek. Persze mindenki mar most nagyon nagy jatekokat mutat be, es remenyteli tehetsegek, meg blablabla. De azert meg nem alakult ez ki. Nem akarok vegigmenni a neveken, a posztokon, mert egy oldal lenne, es a vegen azt latnatok, total zavaros, barki lehet szinte barhol. Itt tart a project, szal ezt erdekes lesz nezni. Mar ha majd persze a kezdok jatszanak.

A tamadas komplett, tavaly kesz lett, sztem ott semmi latnivalo nincs, par a roster szelen mozgo ember harcol. Illetve a fal belsejeben lehet mozgas, mert ott sem sok fix megoldas van, aki tuti lenne. De nagy lenyeg ott sincs, atlagos sracokkal is megoldja Reid.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hivatalos oldalt varom, de M. Claiborne erkezik a Jetsbol.

Mindensetre mas lesz a CB jatek. Abban lehet jo is. Eddig is Press man volt, de ez be tevesszen meg senkit. Sutton alatt verekedni kellett, kitolni az elkapot az utjarol.
Spangli mast var el. Kozel kell maradni, de nem feltetlen kell kontakt sem, amig a labda oda nem er. Attol press, mert ele kell allni a celszemelynek, zavarni. Amihez meg kell tippelni, erezni, merre akar menni. A kemeny kezmunka helyett a labmunka es az osztonok lepnek kisse eloterbe.
Lenyeg, hogy Claiborne ha valamiben, ebben jo. Ez az elmelet, aztan meglatjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2019/08/04/kansas-city-chiefs-could-pursue-signing-former-texans-rb-donta-foreman-if-he-clears-waivers/

Ugy latszik, annyira nem lett eros otlet a visszahordo CB atkepzese RB-nek. Nem mintha ne lenne futonk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hill mar vissza is tert az edzesekhez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2019/8/1/20750138/six-chiefs-make-nfl-top-100-and-other-fun-facts-about-the-annual-list


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 kckingdom.com/2019/08/01/kc-chiefs-moving-tremon-smith-running-back-training-camp/


Állat vagyok, ami enni kér...