Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Remeljuk nem komoly. Az egesz holtszezon indult ugy, 20 milliot akart evente. Most mar orul lassan, h luk van a seggen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hillt kocsival hozták ma le a pályáról edzésről
 dailysnark.com/breaking-chiefs-wr-tyreek-hill-carted-off-field-with-leg-injury-at-practice/?fbclid=IwAR23PTmGW7E9rHycZ2ktwCI_5jNiEPtTitZEY6hGPjCSEPn1Yb2iquWk4eM
kapitnono
Instant karma

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Hillt kocsival hozták ma le a pályáról edzésről
 dailysnark.com/breaking-chiefs-wr-tyreek-hill-carted-off-field-with-leg-injury-at-practice/?fbclid=IwAR23PTmGW7E9rHycZ2ktwCI_5jNiEPtTitZEY6hGPjCSEPn1Yb2iquWk4eM


több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az edzotabor legfontosabb resze is elerkezett:
 www.chiefs.com/video/chiefs-host-annual-season-ticket-member-pancake-breakfast-at-training-camp


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Damien Williams (hamstring) did not practice Monday.
Williams left Sunday's practice early because of a hamstring injury and was not able to practice on Monday. There is no indication at this point Williams is dealing with a long-term issue, but soft-tissue injuries have a tendency to linger. Williams will be Kansas City's No. 1 back if he is healthy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2019/7/28/8934091/video-eric-bieniemy-chris-jones-and-tyreek-hill-speak-to-the-media


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2019/7/26/8932053/report-chris-jones-is-reporting-to-chiefs-training-camp-on-time


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mé nem? Fizetni kell a gyerektarcsit, hogy jó apának tűnjön?
Fast Willie
Ez teccet!
De jópofa is volna. Eddig nem edzhetett, szidta a helyzet, mert a fozi az elete,blabla. Most edzhet, akkor meg holdout, mert nem kap rekordosszeget. Nem igy bizonyithatja, o a jofiu a tortenetben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom, milyen utolso pillanatrol beszelunk, amikor Hillnek es Chris Jonesnak is szerzodese van meg egy evig.

Azert, mert trend lett az elmult evekben rogton az elso percben hosszabbitani, ahogy azt a CBA szabalya engedi, attol meg nem feltetlenul okos dolog ez, foleg a kockazatos vagy hullamzo jatekosoknal. Hill vegkepp ilyen, eseteben nem is adnek hosszu tavut most, maximum jovore, hogy lassak, mi tortenik a kovetkezo evben, lecsillapodnak-e a kedelyek peldaul.
Stez
Milyen igaz. Kár, hogy én Mahomes előrehozott hosszabbításáról beszéltem. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Stez papa!

Nem a csapat akar targyalni. De ha jatekos es ugynoke erolteti, muszaj vagy belemenni valamilyen formaban, vagy cserepartnert keresni

Ami miatt a csapat nem siet, hogy a holdout Hillnek jelenleg nem vallalhato opcio, mast meg mit tehet?
ulpianus
Mé nem? Fizetni kell a gyerektarcsit, hogy jó apának tűnjön?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Stez papa!

Nem a csapat akar targyalni. De ha jatekos es ugynoke erolteti, muszaj vagy belemenni valamilyen formaban, vagy cserepartnert keresni

Ami miatt a csapat nem siet, hogy a holdout Hillnek jelenleg nem vallalhato opcio, mast meg mit tehet?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Teszem hozzá Hill tökéletes építőkocka Reid rendszerébe, de vannak csapatok, amelyeknél egyáltalán nem vagyok meggyőződve h tudnák használni.
Ha ehhez hozzávesszük a pályán kívüli ügyeit, lehet jobban jár a franchise azzal h játszik rookie szerződéssel végig, mintsem azzal h 1 évvel korábban elcseréli, ugyanis komoly ellenértéket nem hiszem h adna érte bárki is, hiába lenne esetleg system fit is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az ugynokenek egesz mas az erdeke. Foleg, ha tud vmit Ami mi nem.
ulpianus
Tojok az ugynokere, es a GM is. A csapat erdekei az elsok, en a szubjektiv velemenyemet mondtam, hogy en mit tennek a vezetoseg helyeben egy ilyen kockazatos jatekosnal. Amig csak lehet, biztosan elhuznam a dolgot, aztan hisztizhet, max nem jatszik, az o dolga. Nyilvan egyebkent elsodlegesen megprobalnam elcserelni, de azert egy ilyen balhes fasziert ketlem, hogy tulsagosan sokat adnak, az meg a raadas, hogy contract yearben van.

Peters is zseni volt, balhezott, okoskodott az edzoknek, de azert neki a palyan kivul nincsenek ilyen feszkoi.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hill ugynokenek egesz mas az erdeke. Foleg, ha tud vmit Ami mi nem.

Jonesnak pedig meg igaza is van, a maga modjan. Benne nincs kockazat, kivaloan es stabilan teljesit, problemak nelkul. Serulten is jatszik.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom, milyen utolso pillanatrol beszelunk, amikor Hillnek es Chris Jonesnak is szerzodese van meg egy evig.

Azert, mert trend lett az elmult evekben rogton az elso percben hosszabbitani, ahogy azt a CBA szabalya engedi, attol meg nem feltetlenul okos dolog ez, foleg a kockazatos vagy hullamzo jatekosoknal. Hill vegkepp ilyen, eseteben nem is adnek hosszu tavut most, maximum jovore, hogy lassak, mi tortenik a kovetkezo evben, lecsillapodnak-e a kedelyek peldaul.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Chiefs nincs rossz cap helyzetben az idei akciók után. de az nem jó gyakorlat, ha mindig megvárják a saját kulcs játékosokkal az utolsó pillanatokat. A legjobb "home discount" mindig az, ha előre hozzák a hosszabbítást a legjobbakkal, mert úgy le lehet könyvelni előre egy csomó cap hitet még a rookie év(ek) terhére, így a veterán szerződés terhei milliókkal alacsonyabb tud lenni, mintha az utolsó pillanatban kötnék meg. Gronk volt erre a korai példa, a legutóbbi pedig Wenzt.de Wilson (Kapernick, Garoppolo) első veterán dealjei is ilyenek voltak. (Vagy pl. Kenny Moore legutóbbi contractja a Coltsnál). Mindegyiknél jópár milliót faragtak le a majdani veterán évek átlagaiból.

Mahomesnek még 3 éve van (5. évvel együtt), ha muszáj, ő még évekig itt tartható új contract nélkül. De vele érdemes a legkevésbé várni, mert egyrészt nála lehetne a legnagyobbat nyerni. másrészt jön az új CBA, ki tudja, hogy a mostani 35 körüli csúcs QB gázsi hova ugrik utána. Egy Wentz féle időzítésű szerződést, és egy 40-et alulról nyaldosó átlagot számolva (Mahomes tuti rekordot fog kapni), Mahomes veterán évei 35 alatt lennének tarthatók, ami igazi bargain deal lehet(ne) majd 2022 környékétől indulva.

Úgyhogy vagy eltolják a Mahomes hosszabbítást amíg lehet, és megtartják Jones-t és Hillt is, aztán 2022-től nyelik a ki tudja mennyit évente Mahomes akkori friss szerződéséből. Vagy előre gondolkodnak, de akkor mindhárom nem fér bele. Utóbbi esetben ha valakit választani kell, aki kimaradjon, akkor az logikusan Hill lesz/lehet. Igazából még akkor is ő lenne, ha nem lenne vele ez a karakter probléma. Reid és Mahomes mellé a WR-t éri meg a legkevésbé megfizetni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ugy volt, hogy Hill tisztazasa utan az ugynoke azonnal felfrissitette a targyalasokat. A Chiefs kevesebe volt lelkes. Megoldottnak erzik a posztot, es ennyit eleve sem akartak fizetni, amit kernek.
We're talalta ki valaki, hogy a multban is a KC cserelt mar latszolag franchise jatekosokat, miert ne.
A GM-et kerdeztek, annyit mondott, barmi lehet, foleg jo erteken. Tehat nem azt, hogy Hill a mi fiunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt olvastam, a Chiefs keresi a cserepartnereket Hill jatekjogaert.
ulpianus
En azt olvastam, hogy ez nem belsos info, szimplan csak valami helyi ujsagiro tippje, mondvan, hogy a belhe elotti targyalasokon annyira messze volt a ket fel allaspontja, a KC velhetoen majd nem akar kockaztatni, mig a tisztara mosott Hill ugy is gigaszerzodest akar majd, ugyhogy a Chiefs hamarosan elkezd cserepartner utan nezelodni.

De amit en ebbol olvastam, az puszta tippelgetes volt, nem megerositett informacio. (Mondjuk en ezt Hill tisztara mosasa utan olvastam rogton, lehet, hogy azota van ujdonsag, passz, nem neztem az elmult 1-2 napban.)

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
inkább bizalomvesztés lesz ez, úgy vannak vele, hogy ha ez előfordult (maga az ügy, még ha Hill felelőssége nem is lett megállapítva), akkor még mi jöhet, értsd: nem bíznak a játékosban off the field. Évi 20 millás szerződést ilyen szituban nem adnak.
Amadeus
Nem ilyen egyszeru. Kell melysegi celpont is, hiaba Kelce meg a tobbiek. Legalabbis Mahomes doboerejevel erdemes ezt nem kihagyni.
Hill balheja kezdeten nem tudtak milyen eltiltast kap. Hoztak egy masik sracot (Hardman). Mivel ugy latszik edzesen, hogy bevalhat, jo is lesz. Illetve Mahomest is meg kell majd fizetni (jelenleg is megy a huzavona Jones szerzodesen, pedig a vak is latja, mennyire jo jatekos). Szoval Hill tul nagy penzt akar, amit nem kap meg. Akkor pedig jobb elcserelni barmi ertelmes ellenertekert. Ha nincs a balhe, nincs Hardman, es ha Hill valami ertelmes osszeget elfogad, akkor mehetett volna a szokasos mindenki szeret mindenkit, eljen a franchise, csak a foci szamit duma. Igy most mar telejsen megvaltozott a helyzet.
Nem tudom, hogy van-e barmi a Hill ugyben. Vagy hogy arrol tud-e a Chiefs vezetosege. De mostanra telejsen mindegy. Ez uzlet, kivartak amig lehetett, es aztan mar nem. Hill is potolhato. Ezert mondtam, hogy nem az az erdekes, kinek milen erkolcsi meggyozodese vagy elmlete van az ugyben. Hanem az, hogy Hill milyen szerzodest kap, ha itt kap egyaltalan.
Illetve mihez kezdenek ezzel a jelenseggel a jatekosok kepviseloi az uj szerzodes targyalasanal. (Mert itt most latszolag megint egy no bemondasara majdnem eltiltottak egy jatekost. Lehet volt alapja, lehet nem, de ez senkit nem erdekelt.) En nem mondomm hogy artatlan. Azt mondom, ha kiderul, hogy nem az, akkor bortonbe kell csukni. Vicc az eltiltas 4 meccsre, es akkor kesz. De az is vicc, ha minden bizonyitek nelkul buntetnek valakit, csak mert az jol nez ki a TV-ben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Azt olvastam, a Chiefs keresi a cserepartnereket Hill jatekjogaert.
ulpianus
na innentől viszont nagyon büdös
sutianap
Igen. Ha vki optimista, akkor kerulni akarjak a felesleges kockazatot (a giga szerzodessel). Oke, de a balhe elott nem lattak ilyet.
ulpianus
inkább bizalomvesztés lesz ez, úgy vannak vele, hogy ha ez előfordult (maga az ügy, még ha Hill felelőssége nem is lett megállapítva), akkor még mi jöhet, értsd: nem bíznak a játékosban off the field. Évi 20 millás szerződést ilyen szituban nem adnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
egy kis konkuszzió
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/chiefs/2019/05/17/whats-behind-kansas-city-chiefs-brutal-history-domestic-violence/3683231002/
sutianap
A liga részéről kezdésnek vmi rendszeres és kötelező agyi CT-t ìrnék elő CTE szűrés céljából.

Jó nagy botrány lenne, pedig tuti, h a DoV-s ügyek többségében felmerül, s bizton állítom, hogy sok player ezért mariskázik
Fast Willie
Tudjak ok is. Azonban ha lenne vizsgalat, talalnanak is valamit, amit nem akarnak megtalalni. Igy nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.kansascity.com/sports/spt-columns-blogs/sam-mellinger/article232939522.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
egy kis konkuszzió
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/chiefs/2019/05/17/whats-behind-kansas-city-chiefs-brutal-history-domestic-violence/3683231002/
sutianap
A liga részéről kezdésnek vmi rendszeres és kötelező agyi CT-t ìrnék elő CTE szűrés céljából.

Jó nagy botrány lenne, pedig tuti, h a DoV-s ügyek többségében felmerül, s bizton állítom, hogy sok player ezért mariskázik
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Azt olvastam, a Chiefs keresi a cserepartnereket Hill jatekjogaert.
ulpianus
Redskins...
vagy majd jön a twitter üzenet Hunt-tol, gyere ide bro' ...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
egy kis konkuszzió
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/chiefs/2019/05/17/whats-behind-kansas-city-chiefs-brutal-history-domestic-violence/3683231002/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak