Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
jól látom, hogy esős meccsünk lesz?
gedam
Azt hallottam TD eso lesz.
ulpianus
Benne van az eső a meccsben, és a villámlás is sajnos vele együtt.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
jól látom, hogy esős meccsünk lesz?
gedam
Azt hallottam TD eso lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gedam 5 700
jól látom, hogy esős meccsünk lesz?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Bazzanak egy kis Robinson video:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Shadynek van egy bokaserulese, de allitolag nem komoly.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gedam 5 700
Nem rossz ez a Raiders. Mikor Mahomes megszorta õket, onnantól kenyszerhelyzetben voltak. Nem jatszhattak amit elterveztek. Az nem is ment, a kockaztatasra epulo vagabund támadás, ami kellett, nem Carr jateka.
A biztos elonyben lealltunk mi is ezzel, pedig Mahomes jateka pont ez. De nem baj.

Ami viszont tavaly nem volt, es tetszett. Kaptunk ugyi 10 pontot, 10-0. Aztan lehuztak a rolot. Es nem egy negyedrol beszelek. Nem top ez a vedelem, de nem is bottom, mint tavaly. Marpedig az eleg.

Mindensetre vezetunk a csoportban, mindenki kikapott (koszi Lions!). A hatralevo par forduloban mar csak meg kell tartani a poziciot.
ulpianus
akkor a következő meccsen belefér a vereség
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szep munka!
Gratulalok!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem rossz ez a Raiders. Mikor Mahomes megszorta õket, onnantól kenyszerhelyzetben voltak. Nem jatszhattak amit elterveztek. Az nem is ment, a kockaztatasra epulo vagabund támadás, ami kellett, nem Carr jateka.
A biztos elonyben lealltunk mi is ezzel, pedig Mahomes jateka pont ez. De nem baj.

Ami viszont tavaly nem volt, es tetszett. Kaptunk ugyi 10 pontot, 10-0. Aztan lehuztak a rolot. Es nem egy negyedrol beszelek. Nem top ez a vedelem, de nem is bottom, mint tavaly. Marpedig az eleg.

Mindensetre vezetunk a csoportban, mindenki kikapott (koszi Lions!). A hatralevo par forduloban mar csak meg kell tartani a poziciot.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindig mondtam, hogy Robinson elit. 😊
Bazzani
En meg hogy Breeland elit. XD

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mindig mondtam, hogy Robinson elit. 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adtatok némi előnyt bele is aludtam, mire felébredtem nyertetek 😛 😊
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
le a kalappal az öreg előtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/OfficialMikeVick/photos/a.475447989188526/2636908366375800/?type=3&theater
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Chiefs WR Tyreek Hill expected to miss 4-6 weeks

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Black Mamba egyhetes felfuggesztese lejart. Pringle (WR) repult, hogy helyet kapjon ujfent a csapatnal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2019/9/10/20858783/report-contracts-for-eric-fisher-and-anthony-hitchens-reworked-to-create-cap-space


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Super Bowl.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Legalabbis lelkesen blokkol. Amugy is mindig hajt, STben is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A WR sorban kivancsi leszek, Mecole Hardman szerepe mi is lesz? Mert Hill szennymedia (es elsosorban Hill extrem idiota csaja) vegul is mersekelt karokat okozott, igy Hill maradt a melysegi celpont.
Ettol meg lehetne ketto. Csakhogy Reid szereti ha van egy klasszikus WR is a pakliban, a sasoknal is volt mindig, itt is. Az pedig Watkins, nincs kerdes. Kelce kihagyhatatlan, HB szinten celpont, ha Williams, ha Shady van fent.

Es akkor jojjon Bazzani kedvence, Demarcus Robinson. Rola szeretnem elmondani, hogy miert is van a csapatnal, mi a titka. Robinson a legokosabb elkaponk. Mikor a play meghal (kifut minden route), akkor o az aki mindig tudja mit kell tenni. Egyreszt mert kivaloan olvassa a vedelmeket, masreszt mert megtanulta a komplett playbookot. Ugy ertem, elkerte Mahomes playbookjat (akinek kozel fotografikus memoriaja van, igy vegtelen sok playt meg tud jegyezni, vegtelen variacioban), es megtanulta. Robinson pontosan tudja, kinek hol kell lenni, mit is lat Mahomes, es melyik tamado melyik vedot merre huzza, hol marad terulet, es befutja. Ami, ha figyelembe vesszuk, ogy MAhomes kepes megnyujtani a jatekokat, egy igen hasznos skill.
ulpianus
Robinson amúgy marha jól blokkol.
Elvégzi a piszkos munkát.
Picit jobb keze lenne WR2 lehetne valahol.


@TerezPaylor: Shoutout to WR Demarcus Robinson for the critical block there on the Sammy Watkins catch-and-run TD.  twitter.com/TerezPaylor/status/1170746062673522688/video/1

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Clark milyen volt?
Helmut Zimmer
Mondom nem volt adas. Ki tuggya? 😊

Clark lett a pick leader. Legkozelebb pack leader lesz.
Nagyon nyers volt ez a defense.
Illetve Foles kiesesevel Minshaw allt be, de ott alapjatekok voltak, nem kockaztattak, csak muszajbol. Clark jo jatekos, ez latszik mindig. De nem allt meg ez ossze. Nem emelnek ki senkit. Na jó, Fuller tobbszor egy az egyben maradt vkivel es elbacta, az nem rencerhiba.
ulpianus
Nem voltál kint? Csalódtam! 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Clark milyen volt?
Helmut Zimmer
Mondom nem volt adas. Ki tuggya? 😊

Clark lett a pick leader. Legkozelebb pack leader lesz.
Nagyon nyers volt ez a defense.
Illetve Foles kiesesevel Minshaw allt be, de ott alapjatekok voltak, nem kockaztattak, csak muszajbol. Clark jo jatekos, ez latszik mindig. De nem allt meg ez ossze. Nem emelnek ki senkit. Na jó, Fuller tobbszor egy az egyben maradt vkivel es elbacta, az nem rencerhiba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Sima meccs volt.
Ellenben a most penzt kapott Hill megserult. Mahomes bokajat megcsavartak, de tudta folytatni. Es a kozvetitest a CBS ledobta, a Chiefs szurkolok tombolnak.
ulpianus
Clark milyen volt?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sima meccs volt.
Ellenben a most penzt kapott Hill megserult. Mahomes bokajat megcsavartak, de tudta folytatni. Es a kozvetitest a CBS ledobta, a Chiefs szurkolok tombolnak.
ulpianus
amúgy miért dobta le?
ehh
Elment az áram a közvetítőkocsiban a CBS-nél a hírek szerint.
Amúgy grat a teljesen megérdemelt W-hez!
több mint 4 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Sima meccs volt.
Ellenben a most penzt kapott Hill megserult. Mahomes bokajat megcsavartak, de tudta folytatni. Es a kozvetitest a CBS ledobta, a Chiefs szurkolok tombolnak.
ulpianus
amúgy miért dobta le?
hill azért nem néz ki jól, ha nincs is törése de valószínűleg porcsérülés befigyel, pár nap és megtudjuk
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sima meccs volt.
Ellenben a most penzt kapott Hill megserult. Mahomes bokajat megcsavartak, de tudta folytatni. Es a kozvetitest a CBS ledobta, a Chiefs szurkolok tombolnak.


Állat vagyok, ami enni kér...